|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V dvomih
13.2.2012 9:04:53   
Andromeda
enkratna - ko ti bo en aroganten homič v podobi nadležnega sodelavca vse dneve najedal, kako je on kul, ker je svoboden in gay , ti kazal slike spolnih organov svojih ljubimcev in podobne kozlarije, ter zraven še govoril, da hvala bogu, da je peder, ker smo ženske tako neumne, ogabne in nam smrdijo češplje ter poniževal vse ženske, samo zato, ker so njemu pač všeč moški, boš morda tudi ti manj razumevajoča, sočutna in empatična do njih.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 13.2.2012 9:06:53 >

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: V dvomih
13.2.2012 9:11:08   
enkratna

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

enkratna - ko ti bo en aroganten homič v podobi nadležnega sodelavca vse dbene anjedal, kako je on kul, ker je svoboden in gay , ti kazal slike splnih organov svojih ljubimcev in pdoobne kozčarije, ter zraven še govoril, da hvala bogu, da je peder, ker smo ženske tako neumne, ogabne in nam smrdijo češplje ter poniževal vse ženske, samo zato, ker so njemu pač vešč moški, boš morda tudi ti mnaj razumevajoča, sočutna in empatična do njih.


Andromeda, na srečo nisem imela nikoli takšnih imbecilnih sodelavcev, gej ali negej.
Drugače pa to, kar opisuješ, ni čisto nič drugače od homoseksualnih možakarjev, ki kažejo slike svojih ljubimk in zraven govorijo, kakšne prasice so, sploh poročene, razvratne, doma pa froce, ampak hej, če one hočejo, pač on da, ane? Sej njegova pa itak nč ne ve.... Toliko o poniževanju žensk: povsod se najdejo mejni primeri, ki pa ne odražajo miselnost celotne populacije, mar ne?

No, tvojemu sodelavcu bi jaz itak povedala svoje - da je prvovrstni kreten. Kreten je pa zaradi svojega obnašanja, ne zato, kam vtika tiča.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: V dvomih
13.2.2012 10:37:18   
mateyka
naj še enkrat poudarim - zelo malo vemo zakaj homo in bi seksualnost nastane. brez veze je neki filozofirat, za to imamo enostavno premalo podatkov. recimo da sedaj vemo nekaj v tem rangu (izsek):

Twin Studies of Homosexuality
Gottesman (1974) states that "it cannot be over-emphasized that it is environmental factors through such extracellular metabolic intermediates as hormones, vitamins and toxins that determine which genes get switched on and how long they function . . . Since only a small portion of the genome (perhaps 5-20%) is activated at any one time, the effective genotype upon which environmental factors are acting is constantly changing." Farber (1981) points out that such genetic 'timetables' of vulnerability to environmental influence may be more similar among identical twins than fraternal twins, and more similar among fraternal twins than non-twins. She therefore suggests that "some of the similarity in specific traits is not so much because the trait itself is strongly predetermined, but because the twins were susceptible to environmental influence when they were in similar stages of psychological and maturational organisation."

in celo:
In Habel's 1950 report of homosexuality in twins from a German prison population, he drew the distinction between 'genuine' homosexuality and 'pseudohomosexuality', important for prison populations in particular. In fact, other reports (e.g. Slater, 1962; Parker, 1964) have also suggested that there are various different 'types' of homosexuality, all with a different combination of environmental and genetic aetiological influences. If this is true, then estimations of heritability for homosexuality in a given population can only be seen as referring to an 'average' of all of the different 'types'. Individual types may be much more strongly heritable than the overall estimate, or much less so.

torej (kakor že skoz poudarjam) stvar je veliko bolj kompleskna in o tem vemo še zelo malo. smo ravno na začetku.

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: V dvomih
13.2.2012 10:52:49   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: khurde
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
ok, malo za zabavo user posted image

To si pozabla omenit user posted image
Singapur je prvi na svetu v številu usmrtitev glede na število prebivalcev.

nisem pozabila. ne vem kaj bi rada s tem dejstvom povedala.

pomoje je hotla povedat, da so že tko al tko na črni listi zagovornikov človekovih pravic.


khurde, ampak meni se res ne zdi da ma to kaj veze s kršenjem človekovih pravic. mislim, sej se ve da majo death sentence za tihotapljenje drog. to je pač treba vzet v zakup, ko greš tja (ali skozi njihovo letališče). tam veljajo singapurski zakoni in ne vem zakaj bi kršenje kakršnekoli pravice, če jih uveljavljajo na svoji zemlji z zakoni, ki so jih izglasovali sami. mislim, saj zakon je enak kot kje drugje, samo kazen je višja. a to je pa pol naenkrat kršenje človekovih pravic (ker majo višjo kazen)? nekak se mi to ne zdi "valid" argument..

ker treba je le upoštevat da:
Southeast Asia’s governments impose the toughest drug laws on the planet. You can’t blame them – the legendary “Golden Triangle”, a patch of real estate bordering Thailand, Laos and Myanmar, is smack in the heart of the region, and is a world hotspot of narcotics production. (The CIA Factbook calls Myanmar the “world's second largest producer of illicit opium”).

in po moje singapurci nočejo kake mafije in drog na ulici, ter vsega kar povezano s tem pride zraven.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: V dvomih
13.2.2012 12:27:47   
Andromeda
Med drugim imajo tudi na Tajskem tudi stroge kazni za tihotapce droge, pa njihova dežela prav slovi po ladyboyih user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
13.2.2012 14:26:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: V dvomih
13.2.2012 14:59:40   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

enkratna - ko ti bo en aroganten homič v podobi nadležnega sodelavca vse dneve najedal, kako je on kul, ker je svoboden in gay , ti kazal slike spolnih organov svojih ljubimcev in podobne kozlarije, ter zraven še govoril, da hvala bogu, da je peder, ker smo ženske tako neumne, ogabne in nam smrdijo češplje ter poniževal vse ženske, samo zato, ker so njemu pač všeč moški, boš morda tudi ti manj razumevajoča, sočutna in empatična do njih.


Če maš ti sodelavca, ki je idiot, še ne pomeni, da so vsi istospolno usmerjeni ljudje točno takšni idioti, kot je ta vaš gejček.

Po stvareh, ki sem jih pa v tej temi prebral mi je pa kristalno jasno marsikaj.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: V dvomih
13.2.2012 15:19:28   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

enkratna - ko ti bo en aroganten homič v podobi nadležnega sodelavca vse dneve najedal, kako je on kul, ker je svoboden in gay , ti kazal slike spolnih organov svojih ljubimcev in podobne kozlarije, ter zraven še govoril, da hvala bogu, da je peder, ker smo ženske tako neumne, ogabne in nam smrdijo češplje ter poniževal vse ženske, samo zato, ker so njemu pač všeč moški, boš morda tudi ti manj razumevajoča, sočutna in empatična do njih.



a glede pripadnikov drugih narodov ali samo drugih družbenih skupin tudi na ta način sklepaš? da če je en cepec, da to avtomatsko pomeni, da so vsi taki? a imajo samo geji pač to ekskluzivno pravico?

mateyka, lahko rečem, da vse organizacije, ki se ukvarjajo s človekovimi pravicami, smrtne kazni, usmrtitve in tudi "samo" mučenje, pa čeprav je uzakonjeno ali pa je nekje legitimen način zasliševanja, jemljejo kot kršenje osnovnih človekovih pravic. to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: V dvomih
13.2.2012 16:05:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: khurde
to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.


no, sej o tem govorim - če eni iz tega izhajajo, ne pomeni da vsi. nekateri (ali nekatere države in jihovi zakoni) menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem. in tvoja pravica je, da se takim placom izogneš, ali pa vsaj tam ne počneš stvari, ki so kaznive z odvzemom življenja. to je tvoja odločitev in tvoja odgovornost. vsaj jaz to tako razumem.

sej veš eni podpirajo smrtno kazen, eni ne. in zdej, a tisti, ki podpirajo smrtno kazen ne spoštujejo človekovih pravic? lahko da jih (tiste ki so uzakonjene), in to zelo. samo kakor sem rekla, menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   [Brisano sporočilo]
13.2.2012 17:35:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: V dvomih
13.2.2012 17:37:58   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Če maš ti sodelavca, ki je idiot, še ne pomeni, da so vsi istospolno usmerjeni ljudje točno takšni idioti, kot je ta vaš gejček.

Po stvareh, ki sem jih pa v tej temi prebral mi je pa kristalno jasno marsikaj.


user posted image


Še en user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: V dvomih
13.2.2012 17:46:28   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: khurde
to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.


no, sej o tem govorim - če eni iz tega izhajajo, ne pomeni da vsi.


moj odgovor se je nanašal na prejšnji post in na zagovornike človekovih pravic, ne na vsesplošno javnost. je pa logično, da pač nekatere države, ki so npr. podpisnice deklaracije, tega ne spoštujejo in verjetno ni države na svetu, ki bi bila na tem področju popolna. ampak, še enkrat. jaz sem pisala o ljudeh in institucijah, ki so aktivni na področju čp in ne o ljudeh ali institucijah, ki jih kršijo (pa naj bodo razlogi takšni ali drugačni).

pa v bistvu niti ne mislim kaj veliko filozofirat okoli tega. pač, stojimo na različnih bregovih, let it be.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   [Brisano sporočilo]
13.2.2012 18:44:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: V dvomih
13.2.2012 22:51:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: khurde
pa v bistvu niti ne mislim kaj veliko filozofirat okoli tega. pač, stojimo na različnih bregovih, let it be.


saj jaz tudi ne. user posted image odgovarjam samo odgovarjam z razlago na Singapur je prvi na svetu v številu usmrtitev glede na število prebivalcev. - ni zdaj to ena Sierra Leone..

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: V dvomih
13.2.2012 22:56:07   
Andromeda
Koliko nestrpnosti do drugače mislečih. Ma brezveze.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: V dvomih
13.2.2012 22:57:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: khurde
to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.


no, sej o tem govorim - če eni iz tega izhajajo, ne pomeni da vsi. nekateri (ali nekatere države in jihovi zakoni) menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem. in tvoja pravica je, da se takim placom izogneš, ali pa vsaj tam ne počneš stvari, ki so kaznive z odvzemom življenja. to je tvoja odločitev in tvoja odgovornost. vsaj jaz to tako razumem.

sej veš eni podpirajo smrtno kazen, eni ne. in zdej, a tisti, ki podpirajo smrtno kazen ne spoštujejo človekovih pravic? lahko da jih (tiste ki so uzakonjene), in to zelo. samo kakor sem rekla, menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem.


Spoštovanje in pravice gredo skupaj samo z odgovronostjo.

Malo bolj praktično, za lažjo predstavo user posted image .

Tudi cigan je nedotakljiv...pa naj krade, dela kar se mu zljubi...vedno se lahko zgovarja na nedotakljivost. Dokler živi dovolj daleč od nas, se sklicujemo na kobajagi strpnost in podobne fore. Ko njegov pes prvič ugrizne našega otroka, postanemo malo manj strpni.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: V dvomih
13.2.2012 23:07:01   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

enkratna - ko ti bo en aroganten homič v podobi nadležnega sodelavca vse dneve najedal, kako je on kul, ker je svoboden in gay , ti kazal slike spolnih organov svojih ljubimcev in podobne kozlarije, ter zraven še govoril, da hvala bogu, da je peder, ker smo ženske tako neumne, ogabne in nam smrdijo češplje ter poniževal vse ženske, samo zato, ker so njemu pač všeč moški, boš morda tudi ti manj razumevajoča, sočutna in empatična do njih.



a glede pripadnikov drugih narodov ali samo drugih družbenih skupin tudi na ta način sklepaš? da če je en cepec, da to avtomatsko pomeni, da so vsi taki? a imajo samo geji pač to ekskluzivno pravico?



1. nikjer nisem zapisala, da sklepam, da so vsi taki. čeprav sem na tem sedaj že bivšem delovnem mestu imela kar nekaj gejevskih sodelavcev, pa je bil samo 1 kolikor toliko "normalen", ostali pa so bili bolj ali manj podobni zgoraj opisanemu modelu.
2. odgovor na tvoje vprašanje je NE.
3. če ne gojim neke jake simpatije do gejev, še ne pomeni, da jih sovražim in da bi jih izgnala kaj jaz vem kam ali kaj si vi pač predstavljate.
4. in briga me, kaj je tle nekemu kalbotu, flowerki in še komu postalo kristalno jasno.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: V dvomih
13.2.2012 23:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

3. če ne gojim neke jake simpatije do gejev, še ne pomeni, da jih sovražim in da bi jih izgnala kaj jaz vem kam ali kaj si vi pač predstavljate..


Podčrtam, še enkrat.

Večinoma mi je za njih vseeno. Vendar. Ko razmišljam, kam gremo kot družba in kakšne zakone pišemo, si niti pod razno ne želim, da bi marginalne spolne skupine pisale in potrjevale zakone, konkretno družinskega - ker s svojim življenjem ne morejo zagotavljati družine. Enako kot mi je vseeno za cigane. Dokler s svojimi zakoni ne pišejo kazenskega zakonika.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: V dvomih
13.2.2012 23:18:41   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: khurde
to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.


no, sej o tem govorim - če eni iz tega izhajajo, ne pomeni da vsi. nekateri (ali nekatere države in jihovi zakoni) menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem. in tvoja pravica je, da se takim placom izogneš, ali pa vsaj tam ne počneš stvari, ki so kaznive z odvzemom življenja. to je tvoja odločitev in tvoja odgovornost. vsaj jaz to tako razumem.

sej veš eni podpirajo smrtno kazen, eni ne. in zdej, a tisti, ki podpirajo smrtno kazen ne spoštujejo človekovih pravic? lahko da jih (tiste ki so uzakonjene), in to zelo. samo kakor sem rekla, menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem.


Spoštovanje in pravice gredo skupaj samo z odgovronostjo.

Malo bolj praktično, za lažjo predstavo user posted image .

Tudi cigan je nedotakljiv...pa naj krade, dela kar se mu zljubi...vedno se lahko zgovarja na nedotakljivost. Dokler živi dovolj daleč od nas, se sklicujemo na kobajagi strpnost in podobne fore. Ko njegov pes prvič ugrizne našega otroka, postanemo malo manj strpni.




milijonarka, ne mešaj jabolk in hrušk, no. govora je bilo o nedotakljivosti življenja in smrtni kazni v singapurju. ne o strpnosti do ciganov, gejev, romunov ali kogarkoli drugega user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: V dvomih
13.2.2012 23:19:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: khurde
to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.


no, sej o tem govorim - če eni iz tega izhajajo, ne pomeni da vsi. nekateri (ali nekatere države in jihovi zakoni) menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem. in tvoja pravica je, da se takim placom izogneš, ali pa vsaj tam ne počneš stvari, ki so kaznive z odvzemom življenja. to je tvoja odločitev in tvoja odgovornost. vsaj jaz to tako razumem.

sej veš eni podpirajo smrtno kazen, eni ne. in zdej, a tisti, ki podpirajo smrtno kazen ne spoštujejo človekovih pravic? lahko da jih (tiste ki so uzakonjene), in to zelo. samo kakor sem rekla, menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem.


Spoštovanje in pravice gredo skupaj samo z odgovronostjo.

Malo bolj praktično, za lažjo predstavo user posted image .

Tudi cigan je nedotakljiv...pa naj krade, dela kar se mu zljubi...vedno se lahko zgovarja na nedotakljivost. Dokler živi dovolj daleč od nas, se sklicujemo na kobajagi strpnost in podobne fore. Ko njegov pes prvič ugrizne našega otroka, postanemo malo manj strpni.




milijonarka, ne mešaj jabolk in hrušk, no. govora je bilo o nedotakljivosti življenja in smrtni kazni v singapurju. ne o strpnosti do ciganov, gejev, romunov ali kogarkoli drugega user posted image


Ne vidiš vzporednic?

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: V dvomih
13.2.2012 23:30:20   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: khurde


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: khurde
to pa izhaja iz načela nedotakljivosti človekovega življenja, ne glede na to, kaj je človek storil.


no, sej o tem govorim - če eni iz tega izhajajo, ne pomeni da vsi. nekateri (ali nekatere države in jihovi zakoni) menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem. in tvoja pravica je, da se takim placom izogneš, ali pa vsaj tam ne počneš stvari, ki so kaznive z odvzemom življenja. to je tvoja odločitev in tvoja odgovornost. vsaj jaz to tako razumem.

sej veš eni podpirajo smrtno kazen, eni ne. in zdej, a tisti, ki podpirajo smrtno kazen ne spoštujejo človekovih pravic? lahko da jih (tiste ki so uzakonjene), in to zelo. samo kakor sem rekla, menijo, da človek odgovarja za določene stvari tudi s svojim življenjem.


Spoštovanje in pravice gredo skupaj samo z odgovronostjo.

Malo bolj praktično, za lažjo predstavo user posted image .

Tudi cigan je nedotakljiv...pa naj krade, dela kar se mu zljubi...vedno se lahko zgovarja na nedotakljivost. Dokler živi dovolj daleč od nas, se sklicujemo na kobajagi strpnost in podobne fore. Ko njegov pes prvič ugrizne našega otroka, postanemo malo manj strpni.




milijonarka, ne mešaj jabolk in hrušk, no. govora je bilo o nedotakljivosti življenja in smrtni kazni v singapurju. ne o strpnosti do ciganov, gejev, romunov ali kogarkoli drugega user posted image


Ne vidiš vzporednic?


ne, ne vidim oz. če bi jo želela imeti, bi jo že sama potegnila in verjetno tako, da bi meni prav prišla. jaz se same debate o tem, kdo je bolj strpen in kdo ima bolj prav ne mislim it. ker to ne vodi nikamor, samo v eno kvazi argumentirano prepričevanje (z vseh strani) in prepucavanje kdo bo koga. pač. ljudje smo si različni in imamo različna mnenja. tudi na podlagi izkušenj z romi ali geji. to je to.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: V dvomih
14.2.2012 7:20:17   
mika
Ko razmišljam, kam gremo kot družba in kakšne zakone pišemo, si niti pod razno ne želim, da bi marginalne spolne skupine pisale in potrjevale zakone, konkretno družinskega - ker s svojim življenjem ne morejo zagotavljati družine. Enako kot mi je vseeno za cigane. Dokler s svojimi zakoni ne pišejo kazenskega zakonika.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa veš, danes je vse 'normalno'.

Drugače pa z geji nimam slabih izkušenj, kot piše Andromeda. Te, ki sem jih spoznala so čist kul.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: V dvomih
14.2.2012 9:59:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: khurde
pa v bistvu niti ne mislim kaj veliko filozofirat okoli tega. pač, stojimo na različnih bregovih, let it be.


saj jaz tudi ne. user posted image odgovarjam samo odgovarjam z razlago na Singapur je prvi na svetu v številu usmrtitev glede na število prebivalcev. - ni zdaj to ena Sierra Leone..


Sierra Leone je imela zadnjo usmrtitev 1998, Singapur pa vsaj eno (tocnih podatkov ni) leta 2010.

Sierra Leone je zelo revna drzava, ki pa se lepo postavlja na noge, glede na to skozi kaksno tragedijo je sla in fleksibilnost zakonov je veliko vecja, kot v Singapurju. Tudi prekrski, ki so lahko kaznovani s smrtno kaznijo so v Sierri trije, v Singapurju pa jih je 6-7.

Na tej temi prevec mesate jabolka in hruske...



(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   [Brisano sporočilo]
14.2.2012 10:25:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: V dvomih
14.2.2012 10:52:27   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ko razmišljam, kam gremo kot družba in kakšne zakone pišemo, si niti pod razno ne želim, da bi marginalne spolne skupine pisale in potrjevale zakone, konkretno družinskega - ker s svojim življenjem ne morejo zagotavljati družine. Enako kot mi je vseeno za cigane. Dokler s svojimi zakoni ne pišejo kazenskega zakonika.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj pa veš, danes je vse 'normalno'.

Drugače pa z geji nimam slabih izkušenj, kot piše Andromeda. Te, ki sem jih spoznala so čist kul.


Tudi meni so čisto kul , dokler ne začnejo pretirano poudarjati svoje spolne usmerjenosti in se tako primitivno obnašati kot moj ex sodelavec. Briga me, kaj in skom počne bilo kdo v spalnici.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?