|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ema, Seven, BigWhale
9.9.2005 22:02:35   
Anonimen
A sta kaj sporočila, kako se imata frajlici v porodnišnici?

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 376
   Ema, Seven, BigWhale
9.9.2005 22:14:36   
ZARA
Verjetno super, ker se nihče ne javi ...

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   Ema, Seven, BigWhale
9.9.2005 22:26:06   
Pilar
Me vesli, da je vse dobro.Resnično.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   Ema, Seven, BigWhale
9.9.2005 22:28:26   
snorlax
BW, javi se kaj in poročaj! Tukaj čaka en trop radovednih babnic na novice. Kako ste, povej no!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   Ema, Seven, BigWhale
9.9.2005 23:47:30   
Seven*
Bom kar jaz nekaj napisala. Z malo sva na oddelku pediatrije. Ker gre za intenzivno nego je tukaj vse kot pri vojakih. Dojenje je vedno samo takrat ko ti recejo. Emico zdaj dojim na tri ure. Ker zelo veliko poje mi grozi dojenje na stiri ure. Takrat ko dojis tudi previjas. Ce slucajno otrok spi, ga zbudijo. Otroka vidis samo med dojenjem. Kaj se dogaja med podoji pa niti ne vem. Upam samo da spi. Jutri ji poberejo sive. Ima tako fancy frizuro, na eni strani brez las, ker so jo pobrili.. Meni so sivi razpadli in hodim na izpiranje

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   Ema, Seven, BigWhale
9.9.2005 23:57:16   
Andra
Oh Seven, težke čase preživljate. Vem, da vedno znova čakaš na tisti trenutek, ko si lahko skupaj z Emo.

Dobro je to, da rada je, ker se s tem krepi in vedno bolj bo močna in samostojna. S tem ste vsaki dan bliže odhodu domov, ko boste imeli svoj mir in ne bo nobenega vojaškega reda in boste uživali in se crkljali za vse dni nazaj.

Bodite močni še naprej in naj vam ti dnevi hitro minejo.
Mali Emi, ki je krasna deklica, pa želim veliko zdravja!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 7:53:41   
Anonimen
Joj, kako težko sem čakala novice.
Mi je sedaj odleglo.
Me veseli, da je najhujše za vami, nami...kar se tiče intenzivne...ona spančka takrat, ko se previje in podoji. Ziher. Ker jaz sem mojga hodila gledati, sem tudi bila skeptična, kaj delajo z MOJIM otrokom, ko ga ne dojim. In je spančkal zadovoljno, ker je papal moj mlekec in sanjal o mamici.
Ema takrat spi. Kmalu te bodo klicali na manjši razmak, ker se bo prebujala, takrat pa cartanje, zizanje...
Kako sem vesela, da je zdaj bolje.
Pridite hitro domov.
No vidiš, Jakob ni imel laskov, Ema jih pa ima.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 382
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 9:01:01   
Anonimen
O, Seven, spet ena vesela novica. Lepo, da Ema "preveč" poje. Pridna punčka. Verjamem, da bi ti bil rada ves čas pri njej, to mora biti res zoprno, ko si zraven, pa vendar nisi in ne veš, če te otrok mogoče potrebuje, da ga poljubčkaš in pocrkljaš. Ampak najbrž res spijo. Zdravniki že vedo, kaj je najbolje zanje. Sicer jih pa kar vprašaj.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 383
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 11:42:01   
LONA13
Znak da otork dobro napreduje je ravno to da veik poje.
Ko je bil Nejc operiran so me na klinik spraševali samo to koliko poje, kako je in kako kaka. Tud ko smo prišli nazaj domov so bila to stalna vprašanja zdravnikov. Če bi mu srček začel popuščat, bi bil prvi znak to da ne bi jedel - tko pa poje tud 150 ml pa je šele star en mesec in pol.

Držte se, angelčki vas čuvajo!!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 12:03:32   
mehurčica
O, super, da toliko je! Torej so ji danes vzeli obvezo iz glavice.
Jaz sem sigurna, da ti jo prinesejo takoj ko začne jokat in da jo potem podojiš.

Ema, Ema, Ema!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 12:03:46   
ona78
za Emo, naj čimveč papa, da čimprej okreva in gre k svoji družinici!!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 12:35:44   
Seven*
Zdaj ima normo, da mora pojesti 70 ml na tri ure. Je grozno, ker ji moram vcasih tiscati zizo v usta, ona pa vmes pobruhava ker je ocitno sita. Vcasih ne poje dovolj na zizi in ji moram dobesedno vlit s flasko v usta. Pa saj otroci niso vojaki. Ona bi ocitno jedla veckrat in manj.. Je pa precej jezne sorte. Tak kot jakob.. Ko se razkuri jo poslusa cel oddelek. Ema, sonce moje. Pomirijo jo z daktarinom na dudo. Grrr.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 12:43:20   
Tejči
Samo, da slišimo dobre novice, bravo Emica!

Držite se še naprej..aja, pa te jezne otročke precej dobro poznam, ker mam doma eno takšno


(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 13:11:28   
Urša
Super, super, super!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 13:32:09   
leah
Ja pa kaj se sekiraš zaradi Daktarina.Tudi moja je bila na istem oddelku kot tvoja-celo v isti sobi , pa so ji sestre tudi dajale Daktarin na dudo.To je tudi preventivno, ker baje, da tudi v prebavnem traktu ubije neke bakterije(to dajo večinoma tistim dojenčkom, ki so bili na respiratorju).
Sicer pa so sestre na intenzivni 1A, res najboljše-še posebej Marjetka, Maja in še ene dve.Pa ena taka malo starejša mejčkena blond s kratkimi lasmi je faca.Da o zdravnikih ne govorim-Roškar je tudi za mojo skrbel.Pa Kaničeva seveda.So zelo fajn, kot sem že nekoč napisala.
Samo hrana je obupna-za mamice.
BljaK!Lepo se zdravite in pazi tudi nase.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 14:10:52   
Anonimen
Gotovo da je jezne sorte, kakšna pa naj bo, borka mala! Bo že dala vetra tem zdravnikom, bodo že še videli, da bo jedla kakor in kadar bo ona hotela. Super, Ema.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 391
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 16:18:37   
BibaJ
Seven, super novice! Smo ravno z morja in nisem mogla sproti spremljat vaše žalostne zgodbe. Smo pa držali vsak dan pesti za malo Emo! Lepo napredujte naprej! Pošiljamo vam veliko moči!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 19:23:25   
spacey
Tudi jaz sem čakala na nove novice.

Sem tako vesela, da je Emo vsak dan boljše in da rada papca in seveda se jezi, ker to pomeni da je močna in zdrava.

Upam, da bo september za vaju čimprej minil in da boste hitro doma, kjer je najlepše z vašim ritmom.   
A so še kakšne slikice na ogled male lepotočke?   

Lp

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   [Brisano sporočilo]
10.9.2005 19:56:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 394
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 20:13:21   
cmokec
Same super novičke. Ema, le tako naprej.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 20:17:55   
CIPRESA
Seven sem vesela da vam gre bolje, pa Ema naj kar je, več ko bo pojedla bolje bo, ko je naš Žiga v pediatrični kliniki začel res jesti šele takrat se mu je stanje začelo izboljšavati ker je ratal močan fantek in je telo začelo funkcionirati.

še vedno držim pestke in mislim na vas

CIPRESA

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 20:37:33   
Maxica
Uh, sem vesela vsake tvoje dobre novičke.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 21:13:40   
snorlax
Seven, saj bo. Dober znak je, da mala rada papa. Potrpi še malo, kmalu bosta odšle domov in potem se bosta nacartali za nazaj. Vem, v bolnici je tako, da ti večkrat gre kaj na živce, samo oni hočejo imeti svoj red in pika. Tako jim je verjetno lažje.

Kako je pa kaj Jakob? Nič ne poveš, kje je on ves ta čas. Kako on doživlja vse skupaj? Verjetno je še premajhen in ne razume, za kaj gre.

Držimo pesti in mislimo na vas, da se čimprej pozdravite in boste spet v kompletu.

Pa javi nam še kaj, saj veš, da nas firbec matra, kako je!

L.p.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   Ema, Seven, BigWhale
10.9.2005 21:55:16   
snežinka *
BRAVO EMA
Glavno, da proizvodnja mleka dela s polno paro !
To je najboljše zdravilo za malo pikico.

Komaj čakam naslednjih dobrih novic!



(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   Ema, Seven, BigWhale
11.9.2005 0:05:33   
superfly
Naj vse zvezdice na nebu sijejo za malo Emo in njeno družinico, da boste čim prej vsi skupaj doma uživali v sreči in zdravju.

lps

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?