|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dekliščina - primeren lokal v LJ?
2.9.2005 9:31:18   
tinkatonka
Hojla!

Mogoče se bom kateri zdela preveč zahtevna...no ampak zadeva je taka.

Iščem prostor, kjer bi se lahko z max. 10 prijateljicami poveselila na svoji dekliščini. Problem oz. omejitev je v tem, da mora biti prostor nezakajen, ker sem noseča in če sem v zakajenem prosotru, sem ves naslednji dan čisto zelena in bruham. Doma ne morem biti, ker živimo z mojimi starši in dedkom. Vikenda nimam, pa tudi ne bi šla nekam v kakšno kočo spat, ker bi se rada naspala kar doma v svoji postelji. Torej iščem en luštkan lokalček v Ljubljani in bližnji okolici, kjer bi imela npr. kakšen posebni prostor, kjer bi se lahko normalno pogovarjale in bile skupaj in ne razmetane po lokalu. Kjer ne bi komplicirali v primeru, da mi bodo punce pripravile kakšno igrico.

Upam da nisem postavila preveč zahtev..pa vseeno...poznate kje kakšen tak ljubljanski lokal???

Že vnaprej hvala za pomoč!

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:11:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dekliščina - primeren lokal v LJ?
2.9.2005 15:52:07   
MarijaPo
Ohoj,

mi smo sli v Atlantis.

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:12:24 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dekliščina - primeren lokal v LJ?
4.9.2005 8:59:27   
Mariposa
Mi imamo srečanja s prijateljicami v Piazzi. Imajo tudi take bolj ločene sobice z mizo in so zelo prilagodljivi. Tudi hrana je odlična,je pa res, da ni odpto do jutra

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:12:44 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dekliščina - primeren lokal v LJ?
4.9.2005 20:47:36   
urskas
za mojo dekliščino smo bile pri Mlakarju v Kamniku, kjer smo bile v posebni sobi samo me, in smo počele vse neumnosti, ne da bi se kdorkoli kaj vtikal v to, no vsaj bolj intimno skoraj mora bit za takšen dogodek. Odvisno od tega, kakšne boste zganjale.

LP

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:13:27 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dekliščina - primeren lokal v LJ?
18.9.2005 11:39:53   
tinkatonka
No samo toliko....ker sem žeželela nasvete in ideje, še kratko poročilo...

Na koncu sva se določila in s partnerjem naredila kar skupno zabavico za 15 prijateljev. Imeli smo se luštno, tisti, ki so se želeli napiti so se napili, tisti, ki so želeli klepetati so se naklepetali...nama pa je ostal lep spomin na to zabavo. Danes sva pa oba majckeno boga. Nama bolj malo pase jest, pit in samo 4 ure spanja te naredijo, da hodiš naokoli kot zombi.

Oh ja....zadnji teden pred poroko je pa res naporen.

Lp Tinkatonka

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:14:02 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dekliščina - primeren lokal v LJ?
18.9.2005 11:46:10   
Jančika_
Super! Midva sva tudi naredila skupen piknik za prijatelje in smo se imeli krasno.

Želim ti, da bi naslednjo soboto sijalo sonce!

< Sporočilo je popravil puncica -- 9.10.2006 9:14:26 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?