|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: težave z zanositvijo
26.9.2005 18:22:28   
Anitka
Ojla!

Nuša sem šele sedaj videla tvoje vprašanje. Ja na seznamčke se lahko vpiše vsaka, ki si to želi. So pa seznami na forumu Upajmo skupaj. Jaz konec tega tedna ne čakam na M, sem pa v tem mesecu s Klomifenom in Dabrostonom, tako, da bomo videli kako in kaj.

Vsem pa želim čimprej en veeeeeeeeeeeelik plus.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: težave z zanositvijo
3.10.2005 18:44:38   
Taja79
Punce, pozdravljene!

Sem nova na tem forumu in vas lepo pozdravljam. Vidim, da nas je zelo veliko z željo po mali pikici in nam to še ni uspelo. S partnerjem se trudiva skoraj tri leta, pa še vedno nič...user posted image  Razen ultrazvoka, kjer naj bi bilo vse ok, še nisva bila na preiskavah, saj je ginekolog govoril, da je to psiha, da ko bo pa bo,...Psiha po treh letih???user posted image  Sem tudi v fazi menjave ginekologa. Zanima pa me, kakšen je vrstni red preiskav in kakšne so čakalne dobe (v MB)? Vnaprej najlepša hvala za odgovor in upam, da bomo vse čimprej srečke user posted image .

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: težave z zanositvijo
7.10.2005 13:49:29   
Anonimen
Pozdravljene, evo tuki je še ena nova na forumu, ki se je oziroma se je z možem odločila za eno user posted image ... No na tej stvarci delava 3 mesece, in tudi midva sva se ta mesec posebej potrudila ! Bomo videli konec meseca če dovolj !!

Me pa zanima ali ste folne tabletke dobila na recept ali samoplačniško ?

Pa lep pozdrav in vsem veliko uspeha!

(odgovor članu Taja79)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: težave z zanositvijo
7.10.2005 15:31:13   
zojaB
Pozdravljene punce,

Mi lahko katera pove, kako ginekolog-inja lahko ugotovi, če imaš redne ovulacije oz. če jih nimaš?

Lep pozdrav

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: težave z zanositvijo
7.10.2005 19:48:12   
kapica
Lina, folne tablete sama kupis v lekarni, ne rabis recepta, so namrec samo vitamini.

ZojaB, jaz sicer se tega nisem dala skozi, ampak kolikor vem mores redno hodit k G v casu ko bi naj bila O, da tako vidi ce je kaj. Nisem pa sigurna.

Veliko srece vsem nam !

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?