|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaradi goste hrane zavračanje mleka
10.3.2012 8:51:45   
trnyulch
pozdravljeni, naša dojenčica je stara pol leta. z uvajanje goste hrane smo začele kar zgodaj (pri štirih mesecih), in sicer po nasvetu zdravnika, zaradi povečanega delovanja refluksa. Problem je v temu, ker noče več piti mleka. Niti zjutraj. Ne spije niti 10 ml. Kakšen nasvet kaj naj strotim glede tega? Poskusila sem ji dat piškote z mlekom, ampak te kašice noče :). V naprejse zahvaljujem za odgovore, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaradi goste hrane zavračanje mleka
10.3.2012 9:35:42   
K_a_t_i
Če je mlečne kašice, jogurte in skute naj bodo to njeni mlečni obroki. Pa mleko v pire, špinačo,...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
10.3.2012 15:06:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaradi goste hrane zavračanje mleka
11.3.2012 21:00:47   
julijka11
moj ( 7m ) je tudi tak; se sicer podoji čez dan 2x, ampak zelo na hitro in bolj za žejo...prav čaka obrok gh....nadoknadi pa vse ponoči, ker se doji v drugi polovici tudi na 2h

jaz mu zvečer naredim mlečno kašico z mojim mlekom, k sadju mleka ne dodajam, k zelenjavi tudi ne več, ko se bo nehal dojiti ponoči, si bom pa še za zajtrk izbrizgala mleko; v tej starosti (7m) mi je pediatrinja rekla, da sta dovolj dva mlečna obroka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaradi goste hrane zavračanje mleka
12.3.2012 10:09:29   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: trnyulch

pozdravljeni, naša dojenčica je stara pol leta. z uvajanje goste hrane smo začele kar zgodaj (pri štirih mesecih), in sicer po nasvetu zdravnika, zaradi povečanega delovanja refluksa. Problem je v temu, ker noče več piti mleka. Niti zjutraj. Ne spije niti 10 ml. Kakšen nasvet kaj naj strotim glede tega? Poskusila sem ji dat piškote z mlekom, ampak te kašice noče :). V naprejse zahvaljujem za odgovore, lp


Vprašaj tole strokovnjakinjo za prehrano malčkov, vedno da zelo uporabne nasvete. Najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mojca-kurent_50

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu trnyulch)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaradi goste hrane zavračanje mleka
12.3.2012 22:41:53   
amon
Naša je isto kot tvoja pri 6 mesecih totalno prekinila z mlekom. Samo, da je videla flaško z mlekom, je šla v jok. Pa ni imela refluksa. Kar me je še dodatno morilo, je bilo to, da ni marala mlečnih kašic, ma nič od niča, ne domačih ne kupljenih. Gosto hrano pa je rada jedla. Ni bilo druge kot v hrano dodajat sladko in kislo smetano, maslo, sirčke. HB za jogurte, ker vsaj te je imela rada, tiste navadne s 3,2 maščobe.
Zdaj pri drugi se počasi ponavlja ista zgodba, s tem, da tudi GH ne mara preveč.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaradi goste hrane zavračanje mleka
22.5.2012 21:29:41   
maycy
naša 5.5 mesečna punčka se je dojila normalno do 5 min na usaki dojki, sedaj pa ko sem začela s GH je nastal problem...hoče jesti ampak kar godrna in vleče pa malo spije se ponovno dere spet malo pije in potem se odstavlja in neče več ter kar nekaj protestira....kaj katera ve kaj bi bilo to?
dere se tako kot bi jo nekdo drl iz kože...solze...potem se mi pa še za konec zamolkne, ko jo pa dvignem se pomiri in se carta:) da bi bla lačna to dvomim da je saj tudi čaja neče po flaški piti....

(odgovor članu amon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?