|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 21:12:23   
GoYa
Čau bejbke!

Jst sem ful vesela za neni, našo Jih bom pršla mal pobožat, prav

Pika, sem kliknila na tisti tvoj link (audi TT) in pričakovala kakšen voziček. Saj veš, ko bom velika, bom vozila...voziček

Pia, čestitke za vajino obletnico

Drgač sem pa ful zmatrana. Včeraj sva bila na eni poroki in je bilo zelo lepo. Potem sva sam 4 urce spala in zjutraj šibala proti Udinam. Sva šla na air show. Akrobatski avioni iz F, E, GB, I in ne vem še od kod so zganjani norčije po zraku. Fenomenalno, enkratno, odlično. Res lepo za videt . Bom dala kakšno slikco v album, da vidite še ve

Pozdravček vsem in lepo spančkajte

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 7:48:58   
anadejka
Jutrčka babike

Bi rabla dons še mal dopusta...dekliščina in fantovščina sta za nama in hvala Bogu,da je to samo enkrat v življenju,ker je bilo kruto.
Preveč alkohola,čeprav so se mene mal usmilil,ampak moj bodoči mož ga je pa naj...!Iz doline je moral s križem (5m visok,3m širok) na hrbtu tečt gor,vmes je mel postaje kjer so ga nalival z vsem alkoholom.Na konc so ga gor prvezal in dvignil in polival z vinom.Bogi moj revček ,hvala Bogu je zaspal že ob 3.00.Aja zrihtal so mu pa baje full hudo striptizeto,sam je bil revež že tojk gotov,da ne vem če se sploh še kej spomni .
Men so tut križ prnesl,ampak je bil 3xmanjši ,pa sm ga mogla za vsako igro nest okoli ognjišče in parkirišča ,pol pa deci šampanjca.Iger je bilo 14,baje da so eno izpustil,ker sem bla že mal preveč "dobre volje" ,pa vmes smo pil še koktejle in tekilo-slemerje,tko da je bla res polna kangla Pol je pršu pa "Markus"in odplesal svoj striptis .Sej je bil še kar dobr,sam je moj lubi bolši .Pol smo ga žural še do 7.00 in padl dol za 2 urci,pol je pršu pa ta zoprn del žurke,k je blo treba vse pospravt ,ampak je že za nami in zdaj so nam ostali le še nori spomini,kolkr jih je,bomo pol vidl k bojo slike .

Lepe pozdravčke,anadejka


uuuuuu sej res dons grem pa na probo ,k mi bojo mogl oblekco ožat ,koooooomi čakam soboto,to bo najdaljši tedn v življenju.
V četrtek so pa mlaji,Pika upam da vsaj sem prideš .

pa pa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 10:15:48   
tia
Pozdrav,

pa naj se tudi jaz na hitro oglasim ko naša princeska lepo aja.
Upam ,da niste jezne ker se ne oglašam,saj bo v začetku malce rabiš da se navadiš na ritem,svoje ,mi se že kar lepo navajamo.
Smo,kar lepo pridni,le včasih jokamo pa to le potem ko je velika lakota ali me kaj ščipa.

Ker res nevem kaj se dogaja na RR-u,le to da se težko znajdem,mislim na vse vas.

Držim ,da čimprej zagledate .

Bodite pridne,pa se oglasim kako bom uspela.

LP

Tia

Slikice od mojega sončka,so gor,ali ne vse le majhen delček.Ko bom uspela jih dam več.

pa pa

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 11:08:21   
neni
Zdravo!

Punce, da se mal pohvalim, sem srečka nosečka, imam 3 pikice v trebuhu.
Sam optimizem malo šepa, se pa trudim....
Včeraj sem pridno preležala, danes pa ne morem več in že malo migam po stanovanju.
Počutje je odlično, nič mi ne fali, samo skrbi in velika želja. Vem, da boste močno držale pesti zame in jaz obljubljam, da vas bom 15.9. razveselila.
Čestitke vsem novim nosečkam, predvsem fosilkam. Skrajni čas je, da se tale forum malo sprazni.
Pia73, tebi pa čestitke za obletnico, midva jo imava jutri. Sam nisem gvišna, da se bo moj spomnil, bom morala mal pomagat...

lp vaša Neni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 11:27:34   
Mijavček
Ojla,

se še jaz mal oglasim, Pri nas čakamo na O, če bo al ne bo, v vsakem primeru pa pridno

tia, lepo da si se oglasila, uživaj, pa čim manj jokanja želim.

Neni, drži se, sej zdej bo pa kmal, pobožaj svoje pikice in dobr se mejta o obletnici (sej se bo spomnu )

Anitka, upam, da so se solzice že posušile in da si bojše volje.

Anadejka, ta je bla pa huda... poročaj, kakšna je oblekca.

Pia73 ... mali šef...

Astra kako kej? Drž se!

Pika74 in ostale fosilke in novodobnice, vesele botde, da mate tko fajn desce, uživajte v njihovi družbi, otročke bomo pa že naredli, a ne?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 11:43:53   
Anonimen
Neni, srecno in drzim mocne mocne pestke zate in za tvoje 3 pikice!!!!!

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 11:46:23   
Mijavček
O MucaMaca, a že pakiraš?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 12:12:10   
Marina_
Halo pounce!
Najprej iskrene čestitke naši Neni za tri pikice
Pia sem vesela za tvojega pikeca(kako ti je pa Blanka prerokovala?)
Tia-kako lepo princesko imata
Anitka ti pa franci belanci povej da je pri tebi že dolgo nezaželjena!!!Pošlji jo nekam...
Muca maca WB
Jaz pa srečka še povem da mi je moja G določila datum poroda in to je 8.3.2006-bebica pridno in lepo raste tako da se že veselimo da bomo cartali(čeprav je še daleč).

Javite se kaj

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 13:01:14   
TANTRA
Ojla se še jaz malo oglasim po dolgem času, sedaj ko imamo novi RR pa se malo lovim.
No, jaz jemljem hormončke in danes je 14 dan. Sva se že zjutraj ckljala za moj rojstni dan in mogoče nama bo ostal lep spomin... Cez 14 dni bo vse jasno...
Vse ostale pa lepo pozdravljam in navijam za veliko novih nosečk..

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 13:07:51   
Anonimen
Vse najboljse, Tantra!!!

Naj se ti uresnici vse, kar si zelis!

Mijavcek...pakiram se ne, stejem pa dneve do selitve, 89!

Frizerka... lepo pozdravljena ti in tvoja mala pikica!

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 13:16:15   
Mijavček
vse najboljše Tantra! (midva mava pa 15.dan ciklusa... bova skupej upale )

Frizerka, evo pa boš dobila najlepše darilo za 8.marec

MucaMaca - ful lep slogan pod črto

pridne bodte, zdej grem pa še mal delat.




(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 16:08:31   
bambi
Ojla!
Tako sem vesela, da sem končno lahko zopet Bambi in da sem se že malo privadila tej novi obliki....

Neni zate močno držim pesti, da se tvoje pikice lepo vgnezdijo in pridno zrastejo, vsaj ena naj zdrži, prosim, prosim

Kako pa kaj drugače???' Jaz sem bila prejšnji teden zopet v bolnišnici in so mi že dali inekcije za razvoj pljučk, pa infuzijo zaradi slabih izvidov krvi in urina.... Lahko si mislite kako sem bila v strahu za svojo ljubico, čeprav mi je G rekla, da tudi če se zdaj rodi ni več nevarnosti...... Pa vseeno bi jo rada še malo imela v trebuščku, pa kar fejst naj miga in brca..... Me pa res že fajn dol pritiska, tako da mislim, da bomo rodili malo prej, kot napovedano.


Se še oglasim, sedaj pa letim na grozdje

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
5.9.2005 21:17:20   
tinkamiška
Kuku

Sem prišla iz telovadbe in zdej sem grozno lačna, pa ne vem ali naj jem ali ne, bom vse nazaj dobila kar sem "pokurila" med telovadbo

Ja, meni je tudi mal težko sledit kaj je danes novega in kaj se je zgodilo že včeraj, ali pa celo predvčerajšnjim...

Bambi, samo, da je tvoja mala vredu in da ni več straha, tudi, če bi se rodila prej. Ampak kot praviš, naj se raje še nekaj časa greje v tvojem trebuščku

Neni, še vedno stikamo poesti in jih bomo, dokler bo treba

Frizerka ti maš pa tako lep trakec, nevem če si ga ne bom spremenila

Ostale pupe, za vas tudi navijam in stiskam pesti, da čimprej rata in da bi se imele čimbolj lepo

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 10:22:00   
biba77
No, ker ste vse tako pridne in pisete, jaz pa tako zleht in samo berem in se moram malo popravit , moram piskercek dodat.

Torej, meni je nova RR kar vsec. Moram se navadit , ampak, ko se malenkosti popravijo/dodelajo, bo pa cisto ok. Sem nasla par forumov, ki so mi bolj zanimivi in te spremljam. Ostalo pa ob svojem casu.

Kaj je novega pri meni?
* danes sem zakljucila z Dabrostoni in pricakujem gospo Tardeco , da se narocim na UZ za IUI.
* v sluzbi imam malo vec guzve kot obicajno, ampak bom ze.
* se vedno pridno dietkam (se ze na vagi pozna; na oblacilih pa menda samo jaz opazim ).
* imam namen uzivat v tel popolnem dnevu, ker je jutri ze slabo vreme napovedano.
* imam vas rada , prijateljice. Svet je lep.

Da ne pozabim: ce katera udelezenka s srecanja se ni dobila gesla za slike, naj mi javi!

Pridne bodite!

Pa-pa...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 11:43:01   
neni
Rada bi svoje veselje delila z vami, zato vam sporočam, da sta dva od mojih treh preostalih zarodkov dočakala današnji dan in gresta med Eskimčke.
To me veseli, ker zgleda, da so še kar dobri in mi daje novo upanje, da drugi teden vidim
In čez 9 mesecev dobim štručko al pa dve al pa tri.
Zelo sem vesela in naj ta novička polepša dan tudi vam.

lp Neni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 11:44:57   
Anonimen
Bravo, Neni!! Super! Zelo sem vesela zate!!


(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 12:17:06   
biba77
Bravo, neni!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 13:01:21   
hati
Neni, superca.           Jaz stiskam pesti za tri       

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 13:36:39   
ameli
Draga Neni, upam, da čez 9 mesecev cartaš vse tri ,in nato greš še enkrat po eskimčke . Zakaj pa ne .

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 15:50:22   
Anitka
Hej bejbe!

Ste bile spet kar pridne in ste fajn pisale za vse vas.
Jaz sem pa danes takooooooooooooooo utrujena, da bi šla najraje kar spat Včeraj sem začela z aerobiko po štirih letih in se kar pozna, da sem iz forme. Potem sem mogla danes zgodaj vstati, ker sem bila prva v vrtcu, ob 10. uri sem imela UZ v MB pa potem sem dirkala spet nazaj v vrtec in malo prej sem prišla domov zmučena ko cunja.
Naslednji UZ imam pa v ponedeljek in danes sem dobila zeleno luč za Klomifen. Moram vam priznati, da me je tablet kar malo strah, ker ste nekatere pisale o vsemogočih stranskih učinkih. Bomo že ,a ne? Upam le, da z tokrat uloviva O in da me le-ta ne prehiti.

Zdaj pa gremo še k vam:

NENI jaz ti iz srca želim, da bo četrtek, 15.9. zate najsrečnejši dan oz. drugi najsrečnejši, prvi naj bo čez devet mesecev. Zate in za pikice stiskam pestke

BAMBI samo, da je vse v redu. Zdaj pa zdržita s pupiko še nekaj časa, ko bo pa čas za pot v Rim, pa naj mine hitro, da boš imela hitro v naročju.

ASTRA danes si pa vse tako lepo napisala Pridna. Ja Svet je lep, le mi se včasih tega premalo zavedamo.

TANTRA vse naj naj za rojstni dan še od mene. In naj se ti čimprej izpolnijo vse goreče želje, še posebej ena.

MIJAVČEK kot vidiš so se moje solzice končno posušile in že hitimo v nove boje.

FRIZERKA a na dan žena boš dobila najlepše Superca, mislim, da si kaj več ne moreš želeti, a ne? Franco sem pa že poslala tja v tri krasne, pa še kufer sem vrgla za njo in ji dala vedeti, da pri meni več nima kaj iskati kakih devet mesecev.

Pa naša TIA se je oglasila. Le kdo bi ti zameril, da se malo manj javljaš. Vidve le lepo uživajta in pazita ena drugo.

PIA73 vi pa tudi uživajte in izkoristite te lepe sončne dni.

PIKA74 kjeeeeeeeeeeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

Punce lep dan še naprej in se tipkamo,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 18:36:57   
Anonimen
Mene si pa pozabila.

Jaz spet na netu visim, sem ze pravi junkie! Mozek spila igrce, takrat itak ne smem nic mrknit, postorila sem ze vse kar sem morala, aja cakam pa danes zvecer na novo nadaljevanje Desperate Houseviwes, ful dobra nadaljevanka.

No lepo spanckite pa radi se imejte!

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 18:44:07   
Anitka
Hej MUCA MACA - oprostiiiiiiiiiiiiiii, ni bilo namerno

Omenjena nadaljevanka se bo s ponedeljkom končno pričela tudi pri nas - že komaj čakam.

Uživajta z dragim in brez zamere

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 19:00:21   
Anonimen
Sej sem te samo hecala, ne se kesirat niti pod razno.

Ja, ta nadaljevanka je super fina, res vredno ogleda, vsi zanri v enem, pa se fajn eno uro traja, pa vsi so posreceni, vedno se kaj nepricakovanega zgodi, jaz se spomnem, ko sem videla 1. del sem mojemu se pol ure nakladala v postelji o tem, je bil ze cist paf od vsega.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 19:06:32   
Anitka
Uf, mije kar odleglo in ne bom se več kesirala

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
6.9.2005 19:11:02   
Anonimen
Jaz pa zdajle avatarje cekiram, sem hotela novega nalozit, pa ne gre. No ja bodo ze uredili. Sem pa brala malo prej koliko clanic je ful nezadovoljnih z novim forumom, sem kar malo presenecena, meni je se vedno zelo vsec, mogoce je malo nepregledno, ampak drugace pa nimam pripomb.
Je pa nekaj mrtvo tu pri nas. Ali pa sem samo jaz tako odvisna od neta in cel cajt tu gor slonim, tudi dopoldne.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?