|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prosim za izkušnje, mnenja.... - rak v dr...
26.10.2014 8:01:11   
josephine27
Žal poznam kar veliko zgodb o tej bolezni. V naši žlahti je zelo razširjena. Pozitivna zgodba je zgodba moje babice, ki je imela pre 30 leti raka na možganih, imela operacijo in obsevanja, izgubila vid na eno oko ampak po 30 letih še živi in se ji zadeva ni nikoli ponovila. Dedek je imel pljučnega raka, opazili so ga prepozno za operacijo. Živel je še dve leti. Od časa ko so se mu metastaze razširile po vsem telesu pa 2 meseca. Ta dva meseca sta bila zelo huda. Teta ja po prvi operaciji in kemoterapiji( rak na jetrih) živela 10 let normalno, potem se ji je zgodba ponovila, rak se je razširil in kljub boju razširil po telesu, živela je še 6 mesecev, večina v bolnišnici. Na koncu je zdravljenje odklonila in se odločila umreti doma... Da ne bom še drugih naštevala. Ko se enkrat metastaze razširijo po telesu osebno ne poznam nobene pozitivne zgodbe več, vsi so umrli najpozneje v roku 6 mesecev in na koncu je bilo povsod hudo. Sočustvujem s tabo. Mojemu očetu so lani odstranili ledvico ( rak na ledvicah) in vem kako težko je čakat na rezultate. Zaenkrat so izvidu ok samo pri vseh teh zgodbah v familji človek ne more, da se ne bi potiho vprašal kaj pa če...

_____________________________



(odgovor članu ganes)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prosim za izkušnje, mnenja.... - rak v dr...
27.10.2014 19:54:21   
Izabelina
ena stara mama je imela raka na rodilih in dojkah 30 let nazaj, so ji vse ven pobrali in je zdej vredu..
tadruga mama pa je bila operirana slabih 14 dni nazaj, rak na dojki, vzeli so ji tudi bezgavke in so rakaste, v začetku novembra ima naprej preiskave, da vidijo, če se ji je razširlo po notranjih organih naprej...

tast pa je od četrtka v bolnici, ker sumijo možganski tumor...

trenutno čakamo, da pri obeh (stari mami in tastu) zdravniki povejo kaj je za pričakovati... in mene to čakanje strašno mori, kaj šele njiju, ki sta dejansko na "tapeti"... zakaj teh testov ne naredijo takoj? a ne bi bilo smiselno čimprej ukrepat?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prosim za izkušnje, mnenja.... - rak v dr...
28.10.2014 14:38:19   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: ganes


IZVIRNO SPOROČILO: divna

Pozdravljene/i!

Ker vem, da vas je na forumu dosti in ker je rak praktično že kronična bolezen, sklepam, da vas je kar nekaj s to ali podobno izkušnjo.

Tašči so lani na maternici odkrili raka, ji operativno vse odstranili, sledila je kemoterapija in obsevanje. Po pol leta bi naj sledila prva kontrola. No, v tem času jo je strašno začelo boleti v hrbtu, na OI so jo poslali domov, njen zdravnik ji je dal antibiotike, ker niso pomagali in so vmes ugotovili, da ima žolčne kamne so ji odstranili žolčnik. Nič ni pomagalo, dokler ni šla k ortopedu na lastno pest, sledila je MR in diagnoza: zasevki v hrbtenici in rebrih.

Kaj sledi? Odločitev bodo sprejeli v petek na konziliju, ampak minute tečejo kot dnevi.

Saj od vas pravzaprav ne pričakujem, da bi mi povedali kaj sledi, ker je le-to v domeni zdravnikov in njene ekipe ter njenega individualnega stanja. Zanima me kakšne so vaše izkušnje v zvezi s stanjem bolnika z metastazami in drugim, ponovnim zdravljenjem raka, kakšna je sploh življ. doba, ko že enkrat rak napreduje......

Hvala za vsako napisano besedo.

lp


Pozdravljena

toplo vam preporočam da začne vaša tašča jemljat Phytodynamic.
V sloveniji ima 6 primere z rakom katere so zmagali rak. Phytodynamic je novost in deluje na frekfrencije celice.
Lahko mi pošljete email na angel.angel714273@gmail.com če vas kaj zanima vam dam informacijo.





Sicer nisem divna, ampak vem, da je njena tašča umrla dobre pol leta po odprtju te teme.

lp

(odgovor članu ganes)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?