|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: laserska odstranitev deoptrije
16.4.2012 8:10:22   
jabi babi
evo,brez veze da pisem ker je ze zaspančka vse napisala:))))men nebi blo škoda dat niti 5000 evrov tko sm zadovoljna.....sam jst na case se mal meglen vidim.pa ful me je blo strah,sam ni vreden,ker niti za sekundo ne zaboli:))))tud zame je bil poleg poroda moj drugi najsrečnejši dan:))))jupiiiiiii

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: laserska odstranitev deoptrije
16.4.2012 8:38:54   
zaspančka
jabi babi, res je super. user posted image Pri meni se meglen vid ne pojavlja, me pa občasno malo boli glava, tako, da vzamem Lekadol in je potem v redu. Se strinjam s tabo, da je res vredno vsakega eura!!!

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: laserska odstranitev deoptrije
16.4.2012 11:41:25   
jabi babi
no,jst se nimam čist izostrene slike,sam pomoje je to normaln.?!baje lohk traja en mesec.se pa kr precej merkam in sam sam ter tja pokukam na komp in tv.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: laserska odstranitev deoptrije
16.4.2012 14:07:04   
zaspančka
Po moje je normalno, Odvisno verjetno tudi, kakšno dioptrijo si imela.

Ti se še vedno paziš glede tv in kompa? Meni so rekli, da lahko že v soboto gledam TV kakšno urico, pa potem v nedeljo že 3-4 ure (seveda ne v kosu). Jaz sem recimo danes v službi in sem bolj kot ne skos pred računalnikom. Si jemljem pavze vmes pa večkrat si dam umetne solze notri in nimam težav.

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: laserska odstranitev deoptrije
16.4.2012 18:01:22   
jabi babi
ja sej men so tud tko rekl da lahko tolk gledam,sam so rekl da je itak bols cimmanj kar je ze logično ane??sej ce mas tako sluzbo poj nimas kej ane?!!men se zdi da je to le poseg in da je bols da oči mal vec počivajo.....

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: laserska odstranitev deoptrije
17.4.2012 8:57:23   
sakuL
normalno je da te boli glava in te bolijo oči, če vids meglen, si malo večkrat kapej kapljice, da ne bos imela presuhih oči. Jaz sem imela včeraj kontrolo, en mesec pooperacij, še vedno (hvala bogu!) vidim 100% čist presrečna.

user posted image

saj pravim, da je zadeva zlata vredna, sam da bo držalo.
Jaz sedaj veliko delam, (že cel čas) z računlanikom po najmanj 8 ur na dan, na teden porabim celo tisto škatlico umetnih solz,... tut oči me občasno se malo bolijo (ker sem za računalnikom) tako da...

ni pa res lepšega kot to, da takoj naslednji dan po operaciji vidis kot kristalno... user posted image user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: laserska odstranitev deoptrije
18.4.2012 12:35:26   
5ra8
sem zelo vesela ko preberem take odgovore! user posted image user posted image

bravo bravo :)



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: laserska odstranitev deoptrije
18.4.2012 17:36:04   
pika tika
Pozdravljene!

Tudi sama sem bila ta teden na pregledu v kliniki Svjetlost za lasersko operacijo dioptrije in se odločila, da tudi sama grem. zelo se veselim, obenem pa me je tudi zelo strah. Vendar sem zelo vesela vaših spodbudnih besed. Kot sem lahko prebrala ste vse zelo zadovoljne, kar mi vliva pogum. Prosim napišite tudi v prihodnjih dveh-treh tednih kaj o tem kako vidite, če imate zelo suha očesa, občutek tujka ipd. Malo me namreč skrbi, da je ta občutek "suhega" očesa precej moteč?

Zanima pa me tudi kateri zdravnik-ica vas je operirala v Zagrebu (če mi lahko zaupate)?

Sama grem na opeacijo čez dobre tri tedne.

Hvala za vsa vaša poročanja.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: laserska odstranitev deoptrije
19.4.2012 8:02:42   
sakuL
pika tika: jaz sem po operaciji že več kot mesec dni. V ponedeljek sem opravila pregled, kjer so mi potrdili 100 % vid obeh očes. Kaplaj si sedaj oči po potrebi (ker sedim najmanj 8 ur za računalnikom).

Mene suhost očesa ni nevem kaj motilo, me je bolj motilo to da meje bolela občasno glava.

NIsem pa vzela nobenih drugih zdravil. Na teden sem porabila 1 tisto embalažico umetnih solz. Kapljam si jih (kot sem rekle) še kar, ampak ne tako redno, ponvadi med sihtom , pa po šihtu... user posted image

moja dohatrica dol je bila: Alma B...(nekaj...)
če te pa še kaj zanima pa prašaaj.

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu pika tika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: laserska odstranitev deoptrije
19.4.2012 8:12:31   
5ra8
pika tika...tud jst grem čez ene tri tedne user posted image

bila sem pa v ponedeljek na pregledu user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: laserska odstranitev deoptrije
19.4.2012 8:32:36   
diva 4
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

moja dohatrica dol je bila: Alma B...(nekaj...)



Biščević

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: laserska odstranitev deoptrije
19.4.2012 13:02:02   
sakuL
diva 4 , hvala. ta jauser posted image user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: laserska odstranitev deoptrije
19.4.2012 16:37:18   
pika tika
O hvala za vse odgovore:)

5ra8 jaz imam operacijo 11. 5., za uro še ne vem nekje zgodaj popoldan. In tudi sama sem bila na pregledu ta ponedeljek. Če imaš slučajno isti termin bi se lahko skupaj organizirali za prevoz na kakšen pregled ipd. Saj je treba kar velikokrat tj ain nazaj.

No kakorkoli jaz se ze zelo veselim in vsak dan sem vesela, ko berem kako ste tiste, ki ste to že prestale:)

Lp vsem,
Pika

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: laserska odstranitev deoptrije
20.4.2012 9:36:05   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: pika tika

O hvala za vse odgovore:)

5ra8 jaz imam operacijo 11. 5., za uro še ne vem nekje zgodaj popoldan. In tudi sama sem bila na pregledu ta ponedeljek. Če imaš slučajno isti termin bi se lahko skupaj organizirali za prevoz na kakšen pregled ipd. Saj je treba kar velikokrat tj ain nazaj.

No kakorkoli jaz se ze zelo veselim in vsak dan sem vesela, ko berem kako ste tiste, ki ste to že prestale:)

Lp vsem,
Pika


jst grem zdej u pondelk spet tja, pa bom točno zvedla kdaj mam operacijo...in ja verjetno bo tudi 11.5 user posted image

s kje pa si ti?


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu pika tika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: laserska odstranitev deoptrije
20.4.2012 22:09:22   
pika tika

Petra sem iz Savinjske doline.
Mislim sicer, da na operacijo človek vsekakor gre z nekom, ki mu nudi psihično oporo....ampak za preglede po operaciji (čez 1, čez 3 mesece ...) pa se morda da kaj skupnega organizirati....

Lp,
Pika

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: laserska odstranitev deoptrije
25.4.2012 8:27:56   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: pika tika


Petra sem iz Savinjske doline.
Mislim sicer, da na operacijo človek vsekakor gre z nekom, ki mu nudi psihično oporo....ampak za preglede po operaciji (čez 1, čez 3 mesece ...) pa se morda da kaj skupnega organizirati....

Lp,
Pika


Seveda se strinjam s tabo...itak pa tisti dan ko si operiran moraš met cel dan zaprte oči...tako da nekoga rabiš poleg.

Jst sm bla v ponedeljek spet tam in imam datum operacije, to je 4.5 :)
Juhej, sem že vsa nestrpna.



_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu pika tika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: laserska odstranitev deoptrije
26.4.2012 11:25:32   
sakuL
u, 5ra8, to je ze drug tedenuser posted image


res služijo s tem, ampak sej je prav, ker je res vredno svojega denarja

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: laserska odstranitev deoptrije
26.4.2012 11:26:23   
sakuL
super 5ra8.user posted image

ma, saj so vredni svojega denarja. user posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 0:34:07   
5ra8
wi wi wi

evo mene operirano. prvi občutki fantastični, mi ni žal :)

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 11:51:48   
sfrcafela
Bravo čestitam. Občudujem vse , ki ste imele pogum za to. Js sem bla prejšni teden na pregledu zdej pa se odločam kateri petek bo dan D. Mogoče že ta teden 11.5. Mi katera pove koliko ste imele debelino roženice in kateri postopek ste imele. js imam roženico 515 ne vem že česa in grem na LASIK.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 12:16:53   
pika tika
Sfrcafela

Ko sem bila na pregledu sem zdravnico vprašala kakšna je normalna debeline roženice in mi je povedala, da je med 500 in 500 mikronov. Tudi sama jo imam tu nekje - 540. Tako, da mi je pojasnila, da je to ok:)

(odgovor članu sfrcafela)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 12:17:46   
pika tika
pardon med 500 in 600

(odgovor članu pika tika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 12:53:01   
jabi babi
STRACEFELA takoj se odloč pa bo....če je vse ok,pregled opravljen....NE ČAKAJ!!!!ne bo ti zal ti povem.vse smo prežvele pa boš ti tud...če si odločena da greš ne odlašaj....čimprej tembol...jst sem se v eni uri zmenla za pregled,čez en teden sm ga opravla ,drug dan je že sledila operacija in sedaj sem najbl srečen človek brez očal:))))hahah

(odgovor članu pika tika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 13:11:26   
sfrcafela
Hvala, sj mam namen juter poklicat pa se zmenit za petek. Mam mal treme ker že od 10 leta nosim očala to je zdaj 22 let pa si ful želim bit brez tk da skor ne morem vrjet da bi lakh bla res brez...nč se javim po operaciji!!!

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: laserska odstranitev deoptrije
6.5.2012 15:52:40   
jabi babi
jst sm jh tud imela od petga razreda,pa sem sedaj presrečna....me je blo pa drgač noro strah ampak sem si rekla da grem pa konc,kakšne operacije eni prestajajo,tale je pa povsem neboleča in hitra....PA SREČNO IN JAVI SE,PA NE SE PREMISLT!!!!

(odgovor članu sfrcafela)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?