|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 24 25 [26]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
7.10.2012 22:33:16   
Aleda
Hoj hoj:)
Ja prov škoda, ker je tukaj vse skupaj zamrlo, meni je pa fajn. Ursonok čestitam!!! Verjamem, kako ste mogli bit šokirani... ampak sej bo, boste super družinica. Ko bojo bosta zadnja dva malo zrasla se bojo vsi skupaj lepo igrali. Aja, tudi saša 33 čestitke! Moj tudi pravi, da bi takoj še enega, sam meni je tak čudno da bla takoj zdej noseča, jovo na novo, po drugi strani bi blo pa fajn da ni prevelike razlike. Zadnjič mi je lih ena pravla, katere sta otroka razlike 14 mes, da je blo od začetka kar težko, zdej je pa fajn ko se med sabo igrata. Pa tole me skrbi, da se nebi mogla tok posvetiti Lauri in bi tisto obdobje ko bi se ukvarjala z dojenčkom kar švignilo mimo. Ah, bomo vidli...sej naravno verjetno ne bo uspelo, bomo vseeno probavaliuser posted image , čene pa naslednje leto v postopek.
Lepe otroke imate Ursonok, glede tistih valov, jaz nikoli več ne probam. Sva z mojim enkrat v grčiji skakala v take valove in me je tako zarilo z glavo u mivko, da nisem vedla a sm sploh še živa. Pa super da imate vrtec zastonj.

Laura je zelo pridna dojenčica, njen ritem se sploh ni še nič spremenil. Še zmeraj pridno spi ponoči in podnevi, nobenih problemov ni z njo. Je tudi kar pridno, včasih ji kakšna stvar ni preveč všeč, samo vseeno kar poje. Zdaj probam kuhat tako, da naredim kot kašno juhico, mineštro... za meso sem pa dobila še domačega zajca zdej. Sploh ne kompliciram preveč, skutke ji včasih mešam med sadje, tudi kašico sem že skuhala na razredčenem kravjem mleku.
Evo tole je naša Laura, že skoraj 1 mesec nazaj. Sem jo posedla, sama pa še ne sedi.

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Marčevke 2012
8.10.2012 9:38:23   
ursonok
Živijo,
hvala za vse čestitke!
Upam, da bo šok kmalu minil ... Jza se res še nisem sprijaznila z vsem tem, sploh s tem, da sem noseča. Itak sem ful utrujena in sem ves čas komaj čakala, da pridem malo k sebi in začnem skrbeti zase ... Še predobro se spomnim trebuha, slabosti, bolečin v želodcu itd itd. Skratka, moram priznat, da nisem navdušena user posted image Upam, da me bo s časom minilo (nenavdušenje).
Sploh je pa vse skupaj še toliko bolj grozno, ker mi je noro slabo že od vsega začetka. V prejšnjih dveh nosečnostih se je začelo okoli 8. tedna in trajalo do 12., se pravi en mesec. Zdaj pa že od 6. tedna user posted image user posted image Pa ponoči moram po 3krat na wc in potem valda ne morem nazaj zaspat user posted image

Ja, tudi meni pravijo, da bo prve pol leta "kozmos", potem pa začne biti luštno, ker tastarejši začnejo šmirglat tamale. In imaš več časa kot pa takrat, ko si imel enega otroka. user posted image . Ker so sami sebi zadosti. No, to je dobra novica. Malo me je strah začetka, ker mi nimamo samo Abela, ampak še Agato, ki tudi zahteva svoje, Ah, ne vem.
Pa delo, pa vse ostalo ... Najhujša vizija mi je to, da sedim leta in leta doma z otroki user posted image Zmešalo bi se mi. No, ampak saj poznam precej družin s tremi otroki, kjer oba delata in čisto fino furata več stvari hkrati. Pa tudi delajo na "mojem" področju ...

Je pa tudi meni težko, ko pomislim, da se bo treba z drugim ukvarjat, ne več z Abelčkom user posted image Tako je srčkan! Ves čas ga imamo v ruti, vozička sploh ne uporabljamo, je tako fino! Ne vem, koliko časa ga bom še lahko nosila ...

Adela,
ti imaš res luštno in pridno punčko. Naš je malo bolj zapleten. Spi res ful malo user posted image Dvomim, da bo tretji kaj drugačen.

Kaj že počnejo vaši tamali?
Abel sedi, če ga posedeš, sam se ne usede. Kobaca tudi še ne, se pa zelo aktivno plazi user posted image . Preplazi celo stanovanje! Kar po vseh sobah gre in prežveči vse, kar najde! Poleg tega je pravi kaskader. Če ležimo na postelji, zleze do roba in se hoče vreči dol, ker pač na tleh zagleda kaj "okusnega". Jaz ne vem, ampak ta človek sploh nima nekega ohranitvenega nagona ... user posted image
Jemo vse (razen mleka in mlečnih stvari, pa glutena, no pa svinjine in govedine mu ne dajemo), poje več kot jaz user posted image Debel pa sploh ni, nasprotno, je dolg in suhcan user posted image

NIč, grem zdaj kaj narest, preden me slabosti začnejo ubijat. Lepo se imejte!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Marčevke 2012
10.10.2012 9:13:46   
Aleda
Kaj pa veš Ursonok, lahko da bo pa tretji angelček za spanje user posted image A boste kaj vprašali za spol? Mene prav zanima kaj boste tokrat imeliuser posted image Dej mi povej, kako nosite Abela v ruti, v sedečem položaju? Sej drugače ga že ne morte več zbasat not, verjetno. Jaz nikakor nisem znala pravilno uporabljat tiste rute, itak sem jo sam ene parkrat dala not in se mi je zdelo da je tak čudno stlačena.
Laura je ista, kar preval hoče nardit s kavča na tla. Plazi se pa tako tako, največkrat se kar kotali iz hrbta na trebuh..., da hitreje kam pride, malo se odriva in poskuša r rokami naprej potisniti...včasih se cinglja z rokami in nogami v luftuuser posted image pa vrti se kot vrtavka. Firbčna je kot taprava baba, vse more videt, včasih se prav dvigne iz lupince da lahko koga opazuje. Je tudi kar vse po vrsti, kakšna zelenjavca ji ni preveč všeč, tako da ji jo dam v manjši količini med kakšno drugo stvar. Od mesa je jedla piščančje, teletino, zdaj sem dobila pa zajca, rumenjak sva probali, malo skutke ji včasih zamešam med sadno kašico. Sem ji tut že ene parkrat skuhala na razdredčenem KM gres, proseno kašo....
Fajn se mejte, pri nas je tako turobno, lih za na pečko pod dekcouser posted image

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Marčevke 2012
10.10.2012 13:49:24   
katka*
Hej punce, po zelooo dolgem času se javljam, poletje nas je čist okupiralo in priznam da sem bolj aktivna na facebooku. Kot prvo ursonok in sasa33 ČESTITKE user posted image !!! Sama si tega niti predstavljat ne morem ampak vsaka čast za pogum in energijo user posted image . Super! Midva imava drugega otroka sicer v planu ampak ne še tak hitro, ker je Aleksej malo naporen. Sicer zna bit zelo priden, se sam zaigrat, dobrovoljček, ampak se še vedno zbuja 1-2x na noc in mi ful manjka tisti pravi spanec. Ima pa tudi obdobja tečnosti, ko sploh noče bit sam in mu nič ne paše. Zobke še nima, pričakujemo jih že par mescev, ker se ful slini in vse gre v roke...
Pred 2 tednoma je dopolnil 8 mescev (korekcijsko ima sedaj 7 mescev), tehta 10kg, dolgi pa je 73cm. Je kr velik, konkreten fant, nosiva ze 80, 86 stevilko. Takrat smo imeli tudi drugo cepljenje (malo zamujamo), kri in vodo je tud mel ok. Drugače hodiva na fizioterapije in v razvojno, pridno se obrača s hrbta na trebuh in obratno, plazi pa se na gverilski način, tako da se vleče user posted image . Sedi tudi, ampak ne še sam in ni še čist stabilen. Je seveda ful rad user posted image , ima 3 obroke goste hrane na dan, vmes spije razredčen jabolčni sok, flaško z mlekom pa dobi pred spanjem in ponoci. Sva pa bila prejšnji teden na testiranju za alergije in ima hudo alergijo na jajca. Nekaj smo pričakovali ker imamo alergije v družini.
Ja tiste rute jaz tudi nisem nikoli obvladala, tako da super ursonok, da ste tako fajn mobilni brez vozička.
Je pa vreme res neko tečkasto, se pozna tudi na Alekseju. Uživajte!

_____________________________

Kakor misliš, tako živiš.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Marčevke 2012
10.10.2012 14:10:39   
ursonok
Zdravo,
ja, punce, vidite, ve imate enega, pa ne bi imele tako kmalu že drugega, pri nas pa bo to že tretji!!! user posted image user posted image Moram priznat, da sem precej zaskrbljena in nič kaj preveč optimistična.
Jaz potrebujem spanec za normalno funkcinoranje, poleg tega nimam nekega hudega materinskega čuta in želje po žrtvovanju ... Mi je moje delo in ostale zadeve kar pomembno.
No, ne vem, upam, da bomo nekako ...

Rute
ja, vem, zgleda ful zapleteno, ampak sploh ni, morate si samo nabaviti pravo. Za take male so najboljše elastične. To je v bistvu samo en dolg elastičen trak. Zavezovanje je enostavno, enkrat poskusiš in si zapomniš. Kmalu bomo nabavili vezeno ruto, tj. neelastično, ki je za večje otroke. no, čez par mesecev ...

Sem malo brskala po albumih, pa ni nikjer kakšne pametne fotke. Tukaj je ena z dedijem :) Res je fino, ker se stiska k tebi, a vseeno lahko vidi vse okoli sebe. Jaz sem hodila ponj v varstvo - dokler mi ni bilo slabo user posted image -, ga vtaknila v ruto in sva šla potem še dostikrat peš v center, v trgovino, včasih pa celo domov. Mu je všeč hoja, se obrne proti soncu, nasloni nate in zadrnjoha user posted image

user posted image

(odgovor članu katka*)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Marčevke 2012
11.10.2012 12:26:58   
Jassika
saša33 user posted image user posted image user posted image  tudi vaši družinici čestitke!! Želim ti čim lažjo user posted image  hiter porod in zdravega user posted image đž
ursonok po mojem je čisto normalno, da te skrbi. Po pravici, jaz si tudi ne predstavljam 3 user posted image  enega za drugim. Verjetno boš kdaj zelo utrujena in brez energije, ampak kot so ti ostale rekle, sigurno bo minilo. Pa tudi Agata bo že zadosti stara, da ti bo lahko precej pomagala. Sta ji že povedala? Če ja, kako je sprejela? No, uapm, da te slabosti kaj kamlu minejo, bo kuj lažje zate in bolj pozitivno. Sej človek res ne more noramlno funkcionirat, če mu je skoz slabo user posted image  
Pri nas nič novega, edino mala je spet malo bolana. ja, ji mali kar nosi iz vrtca, s tem da je pri njem vse v blagi obliki, pri mali pa bolj zares. In je že kar en lep čas prehlajena. In noče mi jest nič Gh, samo dojila bi se. P je rekla, da naj jo pač čim več dojim, ampak mene je kar groza, ker se mi zdi tak piščanček suhi. Se mi zdi da se zdaj v 1 mesecu, ne samo da ni zredila, ampak da kar hujša user posted image  No, saj vem da bo minilo, P zaenkrat pravi da je še vse ok. Tako, da čakam, da začne spet nazaj normalno jest, oz. da sploh začne "orng" jest, ker je res bolj slab jedec. 

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Marčevke 2012
13.10.2012 6:47:30   
Čebel@
ursonok.....upam,da te bom uspela potolažit,vem kako ti je.imam 3 otroke.prva je stara 3,5l, srednji 18m,najmlajša pa 6 mesecev(marčevkauser posted image ) .tretja naju je precej presenetila in ni bila načrtovana. po drugem porodu še nisem imela M in en dan se je mali odstavil (3,5m) meni je bilo pa slabo. no in test je pokazal plus. razlike med 2 in 3 je eno leto in en teden.
ampak ti povem, da je luštno.
srednji nam zelo slabo spi,se veliko zbuja,ampak gre.
poleg tega imava oba z možem službe(no jaz sem v porodniški)+spletno trgovino,katero praktično v celoti vodim jaz.

zakaj ti to pišem?

vse se da in vse se porihta kot se mora.user posted image user posted image

če te še kaj zanima,pa kar vprašaj, vas kar redno beremuser posted image

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Marčevke 2012
27.10.2012 20:05:54   
Aleda
Hojla!

Kako kaj Ursonok in Saša? Upam da so že kaj minile slabosti Ursonok. Kako kaj Abel in Agata, uživata v vrtcu?

Jaz sem vredu, Laura tudi, prav nič posebnega se ne dogaja pri nas. Prejšnji teden je bla malo prehlajena in sva se še midva z možem nalezla, je pa vse skupaj kar hitro minilo, samo smrkavost je pa kar trajala par dni, tako da smo bli pogosto na sesalcu, kar pa Lauri sploh ne odgovarja in sva imele cele borbe. Zobka nimamo še nobenega. Plazi se tudi še ne, ona se raje kar kotali ali po hrbtu puza, včasih po trebuhu. Včasih se postavi tut na vse štiri in malo pocinga, je pa zelo trdna v nogah že. Mah sej se nikamor ne mudi, potem jo bom mogla vedno kje lovit.
Zdej že neki cajta spi v svoji sobi ( ne vem, a sem že pisala) in je super, ker ne motimo eden druzga. Ko je bla še pri nama je začela malo čivkat proti jutru, pa sem ji takrat dala mleko, zdaj pa sploh ne slišim, če bi bla zlo lačna bi verjetno začela vpit na ves glas. Se pa zbudi malo prej- okoli 9, ampak sploh ni panike, je še zmeri luksuz.
Glede hrane je tut pridna, kar rada je. Zdaj sem začela, da ji dam kar od našega kosila, če je tako da lahko tut ona, al pa vzamem prej stran, da potem še dodamo za nas ostale stvari. Dojim je ne več, je kar na AM zjutraj in zvečer, mlečne kašice ji pripravljam pa na KM.

Aja, še tole zdaj ko sem nehala dojit sem začutila v dojki eno bulo, verjetno je le žleza povečana. Bom počakala par dni po menstruaciji, če se bo kaj spremenilo. Sam že skoraj dva meseca ne dojim, se mi čudno zdiuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Marčevke 2012
24.11.2012 23:09:49   
tjaShiika
heila, malo sem vas prišla pogledat, če še pišete kaj... večina nas je na FB.. kako so kaj vaši sončki????

nosečkam pa čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Marčevke 2012
12.2.2013 12:32:27   
Jassika
Da nas po dolgem času spravim na prvo stran user posted image

Vidim, da nimate časa, oz. ste aktivne na fb. Kako pa kaj tiste brez fb? Kako kaj vaši sončki? Ste zdravi, spite ponoči, že hodite. če se keri da še kej napisat...
No, pri nas vse ok, edino mala je non-stop neki prehlajena. Ji mali nosi iz vrtca domov. Tako, da upam, da se bo mala zdaj prekužila, da ob vstopu v vrtec sama ne bo imela več teh problemov. Itak pa se nam na žalost iztekajo porodniške user posted image  Sicer pa se sama kar nekako veselim (oz sem se prepričala v to, da mi bo fajn) it delat, saj nisem delala na svojem področju že skoraj 4 leta user posted image  Se bo pa naša mis merkala pri babici. Kako pa mate ve kaj varstvo zrihtano?

No, upam da ne bom debatirala sama s sabo user posted image

(odgovor članu tjaShiika)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Marčevke 2012
12.2.2013 13:52:53   
Polzi
No, pa ne boš debatirala sama s sabo, bom še jaz kakšno rekla user posted image
Res smo na FB bolj aktivne, tu smo pa opustile naše čvekanje. Škoda.
Porodniška se počasi izteka, meni se izteče sedajle 19. me je kr groza, ko pomislim, da bo treba v službo. user posted image  user posted image
Do septembra bo mala doma, pri babicah. Potem pa upam, da dobim vrtec.
Zaenkrat smo še zdravi, razen kakšen prehlad nas kdaj ulovi.
Pri slabih 11 mesecih imamo komaj spodnja 2 zobka, pa zgoraj se nam počasi eden kaže ;)
Je pa mala zaenkrta priden jedec in upam,d a tako ostane še naprej ;)

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Marčevke 2012
12.2.2013 14:08:15   
tjaShiika
Hehe, mi smo preboleli bronhitis, sedaj smo zdravi hb, drugače pa smo dobili vrtec in začnemo z 1.3 z uvajanjem. Ja smo pa na FB doti bolj aktivne, škoda da se tu več nobena ne spomni kaj napisat. Kak so pa kaj naše nosečke??

(odgovor članu Polzi)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Marčevke 2012
12.2.2013 20:02:17   
Jassika
polzi meni se izteče pa 18.2. ampak mam potem še 15 dni starega dopusta za ponucat, takoda grem delat 12.3 user posted image  Ja, z vtrci je kar križ. Midva sva hb oba zaposlena z ndč, pa stalna rezidenta pa tko, da pobereva veliko pik. Pa za tamalo sploh ne bi smelo biti problema, ker bo že mali tam. Ampak sva se odločila, da babi narediva še malo veselja, čeprav je že v letih. ni hotla nč slišat, da ne bi merkala, čeprav sem namignila na to user posted image  No, nama itak tako bolj paše, pa še za malo bo, po mojem koristno. Potem drugo leto, pa bo šla (stara bo 2,5 leti) in nekak se mi zdi (vsaj glede na melga), da je ravno prav. Kolikor je imel na začetku krizo ene 14 dni, pa zdaj z največjim veseljem hodi in je zelo priden.

tjashika a je vajin prvi user posted image ? Te kaj daje ob misli na to, da bo šla mala v vrtec? 
Ja lepo bi bilo, če bi nam naše nosečke malo javile kako so kaj in njihove bibe, upamo, da se opogumijo user posted image
Naša tamala je pa patron zase. Na noge se postavlja že od 8,5 meseca user posted image , ob opori hodi od 9. Tako da kar pestro, ji samo malo manjka, da se spusti. Sicer jaz bi bila čisto vesela, če bi kasneje shodila, ker to pomeni en malčk več počitka zame, ampak bomo že. Zdaj razumem tiste, ki so pravili, da 2 user posted image  zraste tako mimogrede. Res, včasih se moram prav spomnit, da jo mam, če mal pretiravam user posted image  Že tamal je bil priden, ampak mam občutek, da je mala še bolj. Edino, kar sem sama malo zaj... je spanje. Sem jo razvadila, ker sem ponoč mogla vstajat zarad nje, pa še zarad tamalga (lulat), da sem velikokrat pri dojenju zaspala (dojila leže). pa še bolna je bila, tako da zdaj delam ravno tisto, kar sme rekla, da nikol ne bom - da otrok spi pri meni user posted image  Sicer jo odložim v nejno psoteljo in spi 2-4 ure, potem pa se zbudi in nikakor noče nazaj zaspat sama v postelji. Je pa res, da zmerej rečem bom naslednji teden, k bom bolj spočita vztrajala par dni pa bo. Ampak na žalost še ni zneslo. 
Aja, pa če ma katera podoben primer... kako otroka navadit na flašo? Naša začne vpit, samo da jo vidi. In ker mam namen zdej nehat dojit, sploh ne vem, kako naj problem s pitjem mleka rešim. Any idea? 
Drugače pa nič čudnega, da mi ne znese ponoč stalno vstajat, ker mam preveč dela sama s sabo zadnje čase user posted image  Končno sem se spravila k sebi, ker sem se v 1 user posted image  tako grdo zredila, da je pol še 15 kg pribitka ostalo. No, in sem res zvečer, ko gredo deca spat, jaz v pogon na lauf, steper, telovadba. In rezultat: ena zlo zmatrana jest, ampak zadovoljna - minus 20 kg v 7 mesecih. Do moje idelane teže sicer manjka še kaka kilca, to bom pa pridno zdaj ufurala, ko grem spet delat.

No, jst sem se razpisala, zdaj pa še ve user posted image

(odgovor članu tjaShiika)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Marčevke 2012
13.2.2013 8:47:28   
tjaShiika
Ja najin prvi otrok je. Po eni strani sem ful vesela za vrtec, ker se otrok privadi drugih ljudi, čeprav do sedaj nismo imeli težav, je ogrmno med ljudmi tako da ni en od tistih otrok (vsaj ne še) ko se skriva pred ljudmi. Bolj me skrbi glede vrtca kako bo spala tam, doma je navajena da jo dam v posteljo dudica, malo protestira se vstaja ampak zaspi sama. Upam da v vrtcu nebo preveč dretja pred spanjem, doma velikokrat to prakticira, čeprav je doma ne vzamem potem na roke ampak jo položim nazaj v posteljico (ko stoji) dudico popravim in sčasoma zaspi. Mogoče se malo grobo sliši ampak zvečer nimamo težav, takoj zaspi, čez dan pa zna protestirat.

Drugih težav ne vidim v vrtcu samo pozitivne. Mi bo tamala kr falila ja, sma se navadli ena na drugo. Je pa res da si bom jaz lahko službo poiskala :)

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Marčevke 2012
13.2.2013 13:45:02   
Jada82
Evo, se še jaz malo javim user posted image user posted image user posted image Po dolgem dolgem času ... tud na FB nisem več, ker enostavno nimam časa .... dve nadebudnici doma, ja, je kar veselo. Pa še tako je, ko imam prosti čas, se rajš mal z možem pocrkljam, kako knjigo preberem, kak film pogledam user posted image

Drugače, naša je zdaj stara 11 mesecev, ta velika bo pa konec meseca 3 leta. Zdej se na čase že skupaj igrata, tako da je prav fajn. Porodniško imam podaljšano do 11.5., to pa zato, ker hodiva s tamalo na fizioterapije, je hipotona. Kar pomeni, da gibalno malo zaostaja. Ampak je ok, zdaj se že plazi ... za ta veliko zaostaja tako nekako 2-3 mesece. Ampak bomo že. Jaz predvsem čakam, da bo začela hodit, da jo bom lahko odložila, ker mi je precej težka za nosit, tako iz avta, pa potem po stopnicah, pa zraven še vreče, torbo, kakšno pošto user posted image Ampak smo ok! Do 10. meseca je bila pridna ko bubica, zdaj pa je začela kar precej kazat svojo voljo, značaj ... pa se mi zdi prav, ker si mora tudi kaj izboriti od ta velike, hehehe. Čez dan spi še enkrat, nekako ob 12h gre spat. Zjutraj vstajamo nekje od 7-8. ure, zvečer ju pa popokam do 8h spat. Mamo kar fajn ritem, tudi glede spanja se nimam za pritoževat. No, saj pridejo kakšni dnevi in obdobja, ampak načeloma je ok. Flašo imamo samo še zjutraj za zajtrk - kot pri ta veliki user posted image Drugač je pa fajn, vedno bolj zabavno.
Smo pa to porodniško res veliko potovali okoli, smo izkoristili, ker sem jaz frej, ker drugače res težko dobim dopust. Skor vsak mesec smo jo kam mahnili .... začeli smo s San Marinom, potem Strunjan (to smo šle same tri), Rab (glavno morje), Kolpa, Sarajevo, Ptuj terme, Istanbul, Bioterme. Zdaj naslednja destinacija je pa Skopje ... tik pred koncem porodniške pa upam, da jo kam mahnemo še za 1. maja ... ja, je treba izkoristit. Ta velika je sploh čist navdušena nad potovanji, avioni, hoteli itd. Tamala se bo pa tudi verjetno navadla, hhehehe.

Se še kaj javim ob priliki, zdaj grem pa kosilo kuhat .... ura je čas user posted image

(odgovor članu tjaShiika)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Marčevke 2012
18.2.2013 18:48:01   
Jassika
o jada gorenjka, lepo, da si se javila. škoda, k smo kar zamrle tukej user posted image
Ej, super, da ste toliko potovali user posted image  Morem rečt, da smo bili tudi mi bolj leteči, kot pri tamalem. Kaj pa vem, zdi se mi, da zdaj pri 2 user posted image  naredim več, kot prej pri 1. In tudi več energije imam. Očitno sem bila po 1 porodu res toliko bolj zmatrana, da je dolgo trajalo, da sem k sebi prišla. Zdaj pri Viti sem bila takoj ok. 

eko tik-tak bojo naši malčki prznovali 1 leto. Kaj jim boste kaj kupile, če sploh? rabim kako idejo user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Marčevke 2012
18.2.2013 18:48:34   
Jassika
o jada gorenjka, lepo, da si se javila. škoda, k smo kar zamrle tukej user posted image
Ej, super, da ste toliko potovali user posted image  Morem rečt, da smo bili tudi mi bolj leteči, kot pri tamalem. Kaj pa vem, zdi se mi, da zdaj pri 2 user posted image  naredim več, kot prej pri 1. In tudi več energije imam. Očitno sem bila po 1 porodu res toliko bolj zmatrana, da je dolgo trajalo, da sem k sebi prišla. Zdaj pri Viti sem bila takoj ok. 

eko tik-tak bojo naši malčki prznovali 1 leto. Kaj jim boste kaj kupile, če sploh? rabim kako idejo user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Marčevke 2012
18.2.2013 18:48:37   
Jassika
o jada gorenjka, lepo, da si se javila. škoda, k smo kar zamrle tukej user posted image
Ej, super, da ste toliko potovali user posted image  Morem rečt, da smo bili tudi mi bolj leteči, kot pri tamalem. Kaj pa vem, zdi se mi, da zdaj pri 2 user posted image  naredim več, kot prej pri 1. In tudi več energije imam. Očitno sem bila po 1 porodu res toliko bolj zmatrana, da je dolgo trajalo, da sem k sebi prišla. Zdaj pri Viti sem bila takoj ok. 

eko tik-tak bojo naši malčki prznovali 1 leto. Kaj jim boste kaj kupile, če sploh? rabim kako idejo user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Marčevke 2012
18.2.2013 18:50:32   
Jassika
user posted image  mislim, saj rada čvekam, ampak tolk pa spet ne, da bi 3 x objavila post. pa sem samo 1 x stisnila user posted image  Nimam pojma kako mi je tole zdej ratal. Jah, kdor zna, pač zna user posted image

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Marčevke 2012
26.5.2014 10:39:11   
Nincheq
Danes po dooooglem času (2 letih) spet malo pregledujem ringarajo :) Punce, pridite na fb, tam smo marčevke zelooo aktivne ;)
Pozdravček, Nina

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Marčevke 2012
4.6.2014 22:23:25   
Aleda
Ojla user posted image jaz sem pa še kar aktivna tukaj. Ja pridte na fb

(odgovor članu Nincheq)
Neposredna povezava do sporočila: 646
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 24 25 [26]
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 24 25 [26]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?