|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 19:21:30   
tiky
Živjo! Tudi nama so povedali, da greva na umetno oploditev. Torej naslednji mesec ima moj pregled še pri andrologu in nato naju dajo na komisijo. Čez koliko časa približno bova potem v postopku? V to greva prvič in zato se nama ne sanja kaj naju čaka, mogoče po eni strani še bolje.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
20.4.2012 21:22:55   
SILVA
tiky ko gre na komisijo se ponavadi na konzilij čaka en mesec do dva, odvisno kdaj gre tvoja papirologija naprej, ko dobiš pošto pokličeš za evidenčno številko in potem spet pri naslednji menstruaciji, potem se pa začne.Edino zdaj čez poletje ne bodo delali v juliju in avgusti, tako, da se ti lahko premakne na september.To govorim za Gklj.

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 19:42:24   
tiky
UUUU torej se bomo načakali, to bo še veselo, ker sva v LJ. Jah nič kaj moremo, bomo pa še mal čakali. Hvlala za info SILVA.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
21.4.2012 20:30:54   
lučka 25
Evo, še ena user posted image
Čakam na M, potem pa pri Rešu začnem z dozo 3x Menopur in 2x Pouregon. Iz 2.IVF postopka imava hčerkico, ki bo kmalu stara 3 leta. Po njenem rojstvu pa en neuspeli IVF (nič zarodkov, brez ET) in pa uspeli IVF, a se je v 10.tednu žal vse končalo. Zdaj pa greva po skoraj 1,5 letu zopet v postopek.

Vsem skupaj želim, da nam uspe. user posted image

(odgovor članu tiky)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 8:32:01   
šičko
Dobro jutro, šele zdaj vidla da imamo novo temo odprto, men se pa čudno zdelo kako to da nobene ni več na temi marec april user posted image user posted image user posted image
Prejšnji tedn sem mela punkcijo (5 celic) a so me potem že v četrtek klicali da morm na transfer ker se je oplodila smao ena, ampak ta naj bi bila pa zelo lepa (8 celična, upam da se je tudi naprej delila).

Dajte me na seznam trepetalk, test imam namreč 7.5.2012 s tem da ga bom doma sigurno prej delala.

A je še kje kakšna ki bo trepetala z mano al bom kar sama user posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 10:07:45   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Evo, še ena user posted image
Čakam na M, potem pa pri Rešu začnem z dozo 3x Menopur in 2x Pouregon. Iz 2.IVF postopka imava hčerkico, ki bo kmalu stara 3 leta. Po njenem rojstvu pa en neuspeli IVF (nič zarodkov, brez ET) in pa uspeli IVF, a se je v 10.tednu žal vse končalo. Zdaj pa greva po skoraj 1,5 letu zopet v postopek.

Vsem skupaj želim, da nam uspe. user posted image

Lučka, držim pesti!!!!


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 15:11:19   
S*
o lučka, lepo da gre še ena stara borka v akcijo. Že sedaj močno pestkam zate.

šičko, upam da je ena in edina in seveda zmagovalnauser posted image user posted image user posted image . Srečno!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
23.4.2012 21:34:57   
anau
pozdravljene

evo danes bila v MB in dobila napotke in femoden. imam list rumene barve št.21 in predvideno punkcijo 13.6.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 7:30:39   
daga79
tud jaz imam list rumene barve in št. 21 ..tej se pa boma videvale jupiii..

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 7:48:52   
anau
daga79 no fajn....katerega dr. imaš?naju ima dr.gavričeva.a tabletke že ješ?

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 7:59:32   
lučka 25
hedi in S*, hvala za lepe želje. Paše malo stare borke videti na teh straneh, pa če jo to navijanje ali pa novi boji, vse šteje user posted image

limonca, danes se pa zmeniva kako se špika user posted image

No, pri nas je M prehitela in sem že danes prevzela špike in zjutraj sva z Rešem že mešala in merila....ter šik+šik. Ni kaj, bo potrebno dajati po 2 inekciji na dan, po 8 dnevu pa še eno. Uf, bom vsa prešpikana.user posted image

Lap dan user posted image

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 8:14:38   
daga79
anau jaz imam dr. Reljič, s tabletkami pa začnem jutri ...

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 8:16:47   
daga79
anau si prvič na postopku? midva greva drugič na IVF , imava po prvem postopku punčko staro 20 mesecev :)

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 9:38:16   
hedviga
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

hedi in S*, hvala za lepe želje. Paše malo stare borke videti na teh straneh, pa če jo to navijanje ali pa novi boji, vse šteje user posted image



user posted image user posted image a te malo nostalgija daje user posted image

No, pri nas ne bo novih bojev, mamo zdej druge boje, s trmo in takimi zadevami...Pa leta so tudi že tukaj...user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 9:40:07   
anau
daga79 ja prvič grema v postopek in upam da bo uspešen. jaz pa čakamuser posted image potem pa začnem s tabletkami.21.5. imam pa prevzem špik.user posted image lp zdaj pa letim na govorilne saj imam namreč dve šoloobvezni punci.se tipkama oziroma tipkamouser posted image

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
24.4.2012 12:15:04   
SILVA
Danes prevzela šoike in čakam menstruacijo, da začnemo z novim postopkom in upam da bo ta bolj uspešenuser posted image

A zna katera seznamček narest ?

(odgovor članu anau)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:04:25   
šičko
Punce danes 10 dan po ET je bil test pozitiven. Sploh si ne upam bit vesela po tolkih letih razocaranj.
V ponedeljek upam na najbolse k mam krvnega.
Drzte se vse ki cakate magicne crtice ali pluske.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:31:36   
lučka 25
šičko, še tukaj. Jaz mislim, da je to to in, da si nosečka. user posted image user posted image user posted image

SILVA, srečno v postopku. Seznam pa upam, da zna kakšna narediti.

No, pri meni je tako, da je M pohitela in sem že v postopku. Danes sem imela 1. UZ in imam na desni samo 2 folikla velika 7,5mm, ki pa smo ju že odpisali. To pa na podlagi 3 foliklov na tretji strani, ki so veliki že okoli 17,5mm kar je za 8. dan ciklusa veliko. Jutri imam ponovni UZ. Sem pa glede na res veliko dozo (3 enote Menopur+2 Pouregon) pričakovala več foliklov. kot kaže res vsakič slabše reagiram user posted image Jutri imam ponovno UZ, pa da vidimo kako bo. Ampak punkcijo bom po vsej verjetnosti imela v četrtek. Važno, da je vsaj ena celica, ki se oplodi in bom že enega zarodka vesela. Potem pa naj se mi lepo vgnezdi in bo Mal N dobila bratca ali sestrico. Tak je plan, ki se mi ves čas vrti v glavi in se mora uresničiti.user posted image

Pa ostale, kako kaj kaže pri vas?


(odgovor članu šičko)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 17:38:00   
S*
šičko še tukej, čestitke.

Lučka, sploh ni važno kolko je foliklov...glavno da je en polen in da se celica oplodi, lepo razvija in ostane tam kjer ji je mesto vsaj 8 mesecevuser posted image . Navijam 100/H

Jaz pridno pijem estrofem,bi morala jutri do Reša, ker pa sem user posted image dobila zvečer sem en dan zamaknila štetje, tako da upam da bom imela ETZ enkrat okrog 7.5.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
30.4.2012 19:03:03   
sonček33
LUčka, stiskam pesti.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 9:33:03   
lučka 25
sonček, hvala. user posted image

S* imaš prav. Mi gremo do konca.

No, jaz sem imela zopet UZ in danes pade stopka. V četrtek (že na 11. dan ) pa imam punkcijo. Imam pa le 3 folikle na levi strani, velike 21mm, na desni sta pa 2 majhna, okoli 10mm, ki smo ju že odpisali. Zdaj pa upam na najboljše. Tolaži me vsaj to, da je en postopek že uspel in imava doma navihano skoraj 3-letnico. Zdaj pa res že potrebuj družbo. user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 10:22:42   
Tanja_Jes
Lučka 25.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam, navijam, navijam !!!!!! Pa da bo še kakšna celica več!!!!

Zgleda res, da je pohod starih bork na vidiku!!!

Sonček 33....helou!!! Lubčke L.-ju in na trebuščka user posted image


Punce srečno naprej!!! Sem bolj neaktivna...ampak navijam in se veselim vsake vesele novice z vami!!!

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 14:00:42   
lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

Lučka 25.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image navijam, navijam, navijam !!!!!! Pa da bo še kakšna celica več!!!!

Zgleda res, da je pohod starih bork na vidiku!!!

Sonček 33....helou!!! Lubčke L.-ju in na trebuščka user posted image


Punce srečno naprej!!! Sem bolj neaktivna...ampak navijam in se veselim vsake vesele novice z vami!!!



Kako pa si kaj ti? A si že proti koncu? A že veš kaj lepega user posted image ?

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 20:31:49   
Tanja_Jes

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Kako pa si kaj ti? A si že proti koncu? A že veš kaj lepega user posted image ?


Ne, ne....jaz imam dolgi postopek...še okrog 14 dni špikanja...

Lučka...navijam zate za tisto zmagovalno!!!!

_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Maj - Junij 2012 IVF/ICSI
1.5.2012 21:03:20   
lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes


IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Kako pa si kaj ti? A si že proti koncu? A že veš kaj lepega user posted image ?


Ne, ne....jaz imam dolgi postopek...še okrog 14 dni špikanja...

Lučka...navijam zate za tisto zmagovalno!!!!


A ha. ti ima dolg postopek. Jaz sem pa mislila, da si tudi v kratkem postopku. Mislim, da če sem jaz, da morajo biti vse user posted image

Potem pa še naprej mirno roko in pa tudi tebi želim vsaj eno, tisto zmagovalno! user posted image

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?