|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
8.6.2012 17:22:18   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Aja, še glede flašk - aventove so zanič, ker puščajo po navoju. Smo vedno povsod polivali z njimi, ne glede na to, kako smo jo zatisnili. user posted image

Nam se je dogajalo isto. Ker smo uporabljali samo 1, pa še to zelo kratek čas, sem mislila, da sem jo "uničila" s prekuhavanjem. Očitno ni bila moja krivda...

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
9.6.2012 16:44:40   
Mojarožica
Jaz bi mogoče dodala, da če kombinirate dojenje in flaško, je boljše, da vzamete cuclje iz katerih težko teče in se morajo dojenčki bolj potrudit. Mi smo imeli MAM cuclje, pa sem ugotovila, da je dovolj da samo pritisnejo z jezikom na nebo in samo teče, jaz mislim, da se tudi zato naša ni več hotela dojit in sem si mleko izbriozgovala do 5 meseca.

Vzamite cuclje, ki so daljši (Avent, Tommie)...Če pa so vam MAM flaške všeč, pa grejo recimu tudi avent in NUK cuclji gor, pa meni nobena flaška ni polivala, ko sem cuc menjala

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.6.2012 23:57:49   
AngelinaJ
Glede flaške sem dala priložnost jekleni flaški in sem z njo blazno zadovoljna, ker je osrečila malčka.
Iz same radovednosti sem po googlala in izvedela: http://www.youtube.com/watch?v=WlKDfhj5MTY

(odgovor članu Mojarožica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
11.6.2012 7:27:11   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: AngelinaJ

Glede flaške sem dala priložnost jekleni flaški in sem z njo blazno zadovoljna, ker je osrečila malčka.
Iz same radovednosti sem po googlala in izvedela: http://www.youtube.com/watch?v=WlKDfhj5MTY


user posted image Potem pa je nisi ravno veliko uporabljaja. Sori, ampak to je pa malo mimo, razen če mi dokažeš, da v njej enostavno meriš količine oz. vidiš, koliko si vanjo sploh nalil. Ko pripravljaš AM je ta flaška totalno neuporabna! Ajd, ok za kasneje, ko imaš v njej npr. samo vodo oz. kak čaj... V glavnem je brezvezna...

(odgovor članu AngelinaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?