|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:42:36   
mateyka
neee, sem skromna, sem mislila samo eno izbrat (skupaj z mojima). user posted image

ampak - mislim da bi šla v orbito z mojim, to bi mi nabil adrenalina bolj kot ne vem kak žur user posted image
ok, kot liliana bi morala takoj dobit odobren giant kredit user posted image in potem kaj -express VIP transport na florido in wiiiiiiii user posted image ). upam da pridem nazaj preden se izteče 24 ur.. mogoče umrem ko gledam ukrivljen zemljih horizont? not bad..

to morš upoštevat:
p.s.1 oba sva sci-fi fena, tko da - nerd deformacija user posted image
p.s.2 sem ga res dost prežurala svoje čase in nekak najdem obskurne stvari (iz povprečnega gledišča) bolj zanimive.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:44:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Meni pride na misel samo, da bi si privoščila eno ekstra dobro gurmansko kosilo in potem par uric spanja v veeeliki postelji s svilenimi rjuhami, potem pa dveurno kopel s kozarcem odličnega belega vina v roki.

Skromno, na izi. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:44:38   
mateyka
šiiiit liliana!!!! ne moreš prevarat moža na zadnji dan svojga življenja!!! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:45:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glede na to, da v 24 urah ne bi mogla priti do Javiera Bardena,

Če boš kdaj našla način kako... proosiiim javi sem!! Ne bi bilo slabo.
Že vidim scenarij za 24 ur... on tebi Ostani za vedno!, ti pa Ok, bom. user posted image


Kar misli siuser posted image ......a misliš, da bi Javiera v zadnjih urah življenja delila.....?

Kot praviš, bi bil za vedno le moj......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:47:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

neee, sem skromna, sem mislila samo eno izbrat (skupaj z mojima). user posted image


Ankica* je skromna user posted image
A ti pa moraš nekoga imeti s sabo? Ok, tudi vaše imamo radi user posted image , ampak sama... bo šlo? V tretje?
Saj, če ga boš prevarala, ne boš poslušala naslednji dan user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:49:06   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

šiiiit liliana!!!! ne moreš prevarat moža na zadnji dan svojga življenja!!! user posted image


Če že moramo otroke odmislit, verjetno lahko tudi moža......user posted image Sicer pa, on ne bi izvedel, mene pa vest ne bi pekla....idealna prilika....

Itak ste pa dosadne.....vse ste tako moralne v svojih zadnjih željah.......obisk jezer, igrati na odru, skok s padalom, lenarjenje v postelji.....

samo še čakam, da bo katera napisala, da bo še enkrat v zadnjih 24 urah celotno Vojno in mir prebrala.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 21.4.2012 23:51:11 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:50:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Itak ste pa dosadne.....vse ste tako moralne v svojih zadnjih željah.......obisk jezer, igrati na odru, skok s padalom, lenarjenje v postelji.....

samo še čakam, da bo katera napisala, da bo še enkrat v zadnjih 24 urah celotno Vojno in mir prebrala.....

user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
21.4.2012 23:50:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:52:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Itak sem skromna, če pa ne vem, kdo je Javier Barden. Grem poguglat, če je vreden mojega časa v zadnjih urah življenja user posted image .

Đabe guglat... liliana je bila prva.
Drugega naguglaj...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:52:28   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Itak sem skromna, če pa ne vem, kdo je Javier Barden. Grem poguglat, če je vreden mojega časa v zadnjih urah življenja user posted image .


On je mož od Penelope Cruz.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:53:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Itak sem skromna, če pa ne vem, kdo je Javier Barden. Grem poguglat, če je vreden mojega časa v zadnjih urah življenja user posted image .

Đabe guglat... liliana je bila prva.
Drugega naguglaj...


Kaj bo guglala.....ona naj kar leži v postelji s steklenico vina.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
21.4.2012 23:55:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:57:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

. Bi s flašo dobrega vina
potem bi kar mojega dragega vzela s sabo (ja, dolgočasno, vem)

Ni tak dolgočasno... iz kozarca si prišla na flašo user posted image
Še malo pa boš pozabla na dragega user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Jutri je zadnji dan...
21.4.2012 23:58:04   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Javier pa... ma, saj ni slab, ampak če bi že šla zunanjo lepoto gledat, potem bi kar mojega dragega vzela s sabo (ja, dolgočasno, vem)


Načelna do zadnjega diha.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 0:05:42   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Luke, I am your fatheruser posted image


Tu je nekaj za tebe user posted image
http://www.brainpickings.org/index.php/2012/04/19/darth-vader-and-son/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+brainpickings%2Frss+%28Brain+Pickings%29

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
22.4.2012 0:07:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
22.4.2012 0:11:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 0:18:12   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

user posted image Po dveh kozarcih bi bila itak koma in bi mirno odspala zadnje trenutke svojega življenja user posted image

Sem prebrala še enkrat tvoj prvi post... pazi se, ti bi še res lahko tako imela zadnji dan. En kozarec preveč, pa v kopeli, pa koma... konec. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
22.4.2012 0:26:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 0:28:36   
nejcko
Napila bi se ga do smrti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 8:49:26   
ajataja
najedla bi se čokolade do sitega in čez user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 9:28:27   
*miska.mcc*
jaz bi umrla v prve pol ure zadnjega dne. od strahu, panike in šoka!

ker reeeees nočem doživet zadnjega dne! user posted image

oz. ga sploh nebi dozivela, ker bi me pobralo takoj, ko bi izvedela, da je jutri moj zadnji dan! user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 22.4.2012 9:35:29 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 9:41:55   
ronja
Če bi res vedela, da imam še 24 ur sicer verjetno ne bi mogla ne vem kaj počet, ker bi bila ali tako bolna ali pa zaprta in obsojena na smrt, ampak hipotetično:
Crkljala bi se z malima, seksala bi z lubijem, izklopla bi telefon. Napisala bi eno lepo pismo tistim, ki jih imam rada. Čisto realno bi se pa verjetno ukvarjala s tem, kako malima razložit, da jutri ne bo mamice... Tak da - v reali bi bilo vsaj malo depresivno, hipotetično bi pa žurala 100/h. Zadovoljna?user posted image

Zadnji dan pa sigurno ne bi zapravila nobene ure za organizacijo karkšnihkoli ekstra dogodkov, ker bi mi bilo škoda vsake minute za to.

< Sporočilo je popravil ronja -- 22.4.2012 9:43:40 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 10:00:03   
ronja
Vidim, da sem pa srečka, veliko stvari iz vaših list se mi je že uresničilo:
skok iz letala, beneški pustni karneval, popolni sončni mrk, čokolade se tudi dovoljkrat nažrem (sicer sem bolj na čokoladni sladoled, ampak tudi čokolada ni slaba)...

Aja, pa mam eno: z lubijem na koncert od Stonesov (samo tudi ne bi zato letela nekam, ker je spet brezveze zapravljat čas na letalih, ampak ker smo itak hipotetični, bi bil to tisti koncert, ki sva ga hotela it gledat, v beogradu, julija 2007).

Če bi bila sama, bi šla pa sama, ok? Težko izključim svoje iz svojega življenja...

samo še čakam, da bo katera napisala, da bo še enkrat v zadnjih 24 urah celotno Vojno in mir prebrala.....

user posted image user posted image user posted image

Ankica, super igralec, samo moram priznat, da meni teli 2D liki nikoli niso potegnili, da bi kaj mela z njimi. Dokler ne vem, kak je tako, realno, kako diši, kak glas ima, kako zgleda brez maske... hvala lepa. Da bi pa to zadnji dan ugotavljala za enega tujca - ne, hvalauser posted image . Sicer pa poglej ga v uni njegovi vlogi, za kiro je mislim da celo oskarja dobil (ali bil nominiran?) - kjer igra psihopatskega morilca... te bo po moje vse minilouser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 11:09:44   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Težko izključim svoje iz svojega življenja...


ma ja, Lulu je čist zasrala zadnji dan - zadnji dan bi morala bit sama in ne z najljubšimi, wth?? koja mi je pol fora met zadni dan, če ne smem tega upoštevat.. user posted image kaj bi delala sama? prvo bi poskrbela da ne bi bila sama. mal je bedno bit sam na zadnji dan življenja. bi se počutila kakor en tečen in zatežen starec, ki se ga vsi izogibajo, ker ima psihološke probleme.. user posted image

ja liliana, smo dolgocajtne. zakaj pa misliš da smo sploh na RR? ker smo tako odbite? user posted image za bolj originalne odgovore je treba v bare in diskače zavit, tam so bolj senzacionalistični user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?