|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 11:24:22   
Hope2
Nimam pojmauser posted image user posted image

Najbrž bi tako kot ena piše, da bi me pobralo že takojuser posted image

Najbolj mi je pa všeč lilianin scenarij, ampak če to pomeni, da umrem samo jaz, mož in dete pa ostaneta živa, ne bi imela jajc tega naredit (ne prevarat, ne jim analožit pufe). Če bi vsi skupaj umrli, pa takoj izpraznit vse bančne sefe, vzeti kredite in uživati nekje na najbolj luksuznem mestu (vprašanje kolk časa bi zapravila, da bi iskala tisti idealni krajuser posted image in še pot do tja) in uživala bi z možem in otrokom. Vmes bi si vzeli kako uro, da še vsak zase uživa kokr ve in zna (zadovoljitev fantazij) in to bi bilo to.

Metala se ne bi iz letala, mrkov ne bi gledala, karnevali me ne ganejo..... za ogled sveta oz določenih krajev, kamor si želim, itak ne bi bilo časa.... tak da bi se dala na en plac- plaža, pesek, palma, ugodna klima, seksi fantje s pahljačami, koktejl v roki, sladice za grickat, cartanje, uživanje, predajanje....

Sam spet je tu prvo vprašanje, če bi sploh bila zmožna preživet novico o 24 uruser posted image , tak da bi po vsej verjetnosti kar ostala doma in čakla na tiste minuteuser posted image




< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.4.2012 11:27:04 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 13:53:38   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

šiiiit liliana!!!! ne moreš prevarat moža na zadnji dan svojga življenja!!! user posted image




kaj ne...ona je ja lady with the icepick..


user posted image user posted image sem se pa valjala od smeha..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
22.4.2012 14:18:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 14:23:41   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: flower

hahaha user posted image

Res ste moralne.. tako, da jaz sploh ne bom napisala kaj bi jaz resnično naredila, ker ni možnosti anonimnosti.. user posted image Tak da..




saj si lahko potem mislimo kaj bi to bilouser posted image ..Pamela..user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:12:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: flower

Tak da..


..Pamela..user posted image

user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:20:53   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: flower

Tak da..


..Pamela..user posted image

user posted image



da bi ti zasmetila temo? spet je igra v pitanju..no bolj moja domišljija..user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:24:05   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh
da bi ti zasmetila temo? spet je igra v pitanju..no bolj moja domišljija..user posted image

Ti kar smeti... piši... Pamela kwa?

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:24:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


ja liliana, smo dolgocajtne. zakaj pa misliš da smo sploh na RR? ker smo tako odbite? user posted image za bolj originalne odgovore je treba v bare in diskače zavit, tam so bolj senzacionalistični user posted image


Pa še brez grehov ste vseuser posted image ....nobena ne bi v zadnjih 24 urah kakega Ralpha de Bricassarta k sebi poklicala......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:26:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*



Ma, gledam čisto sebično: bolje preizkušena in utečena roba kot pa polna pričakovanj za hollywodskim zvezdnikom in razočarana v zadnjih vzdihljajih user posted image user posted image user posted image .


Ti se kar tolaži......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:30:26   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


....nobena ne bi v zadnjih 24 urah kakega Ralpha de Bricassarta k sebi poklicala......

Ih, pa v Google (ki je btw danes super lep user posted image ) natipkam, pa Ričarda Č. ven vrže user posted image
Tolk stara pa spet nisem, takrat pa bila premlada.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:35:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


....nobena ne bi v zadnjih 24 urah kakega Ralpha de Bricassarta k sebi poklicala......

Ih, pa v Google (ki je btw danes super lep user posted image ) natipkam, pa Ričarda Č. ven vrže user posted image
Tolk stara pa spet nisem, takrat pa bila premlada.


Mislila sem na to, da ste brez grehov.......in bolje, za ohranitev kreposti je, da vas starec spove, kot pa kak mlad lep župnik......



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:40:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mislila sem na to, da ste brez grehov.......in bolje, za ohranitev kreposti je, da vas starec spove, kot pa kak mlad lep župnik......


Aha... nisem med tistimi brez grehov. Bolj, ko berem ideje za zadnji dan, bolj perverzna postajam.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:43:02   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh
da bi ti zasmetila temo? spet je igra v pitanju..no bolj moja domišljija..user posted image

Ti kar smeti... piši... Pamela kwa?



ok.
vsaka od vas "frekventnih" na čveku v 3D ima avatar na avatar. na neresnih temah, se razume..in ker si vas živo predstavljam, ste v moji domišljiji kot igralke. Btw včeraj sem se zate zaj..., nisi R.Z., ampak sem mislila na Reese Witherspoon..ja, ta bo user posted image

liliana je itak Sharon Stone, mateyka je Charlotte(S&tC-da ne googlam zdaj) in flower me je trenutno spomnila na Pamelo A.
Pa da ne pozabim nejcko-Pheifferca oriđiđi, ko si jo predstavljam kako se bori za svoje učenceuser posted image

ja, vem..bizarno-bi rekla icepick womanuser posted image
le Frodo mi zaenkrat dela težave..ne najdem pa ne najdem..

p.s. vsaka podobnost z realnimi osebami je zgolj naključnauser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:54:31   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


....nobena ne bi v zadnjih 24 urah kakega Ralpha de Bricassarta k sebi poklicala......

Ih, pa v Google



enakouser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 15:56:19   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh
p.s. vsaka podobnost z realnimi osebami je zgolj naključnauser posted image

Pri meni nobene podobnosti. Bom poguglala, kateri bi bila jaz najbolj podobna, glede na vloge, ki sem jo vidla igrati.
Drugače pa jaz se čisto drugo mislila za Pamelo... sem mislila, da bi zadnje dan z njo rada preživela

Evo našla na googlu: Janeane Garofalo. Njen karakter v filmu Prijateljici, mi je bil zelo blizu user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 16:03:51   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Evo našla na googlu: Janeane Garofalo. Njen karakter v filmu Prijateljici, mi je bil zelo blizu user posted image



tudi prav. zdaj mi potem izgledaš kot Janeane G.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 16:22:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

tudi prav. zdaj mi potem izgledaš kot Janeane G.user posted image

Je čisto nasprotje od prijazne R.W.

Mogoče bi pa zadnji dan, ne šla kredit dvignit in v minuse..., ampak oropat eno banko. No, v Slo se edino verjetno splača oropat Banko Slovenije user posted image
Pa kak dober avto odpelat.... saj bi ga naslednji dan našli in vrnili lastniku. Bi pustila sporočilo, kje je...

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 16:28:31   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Mogoče bi pa zadnji dan, ne šla kredit dvignit in v minuse..., ampak oropat eno banko.



in kaj bi z vrečo denarja, glede na to, da ga ne bi imela časa porabit? aja, mogoče se gre za adrenalin med ropanjem? nikita...user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 16:44:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh
in kaj bi z vrečo denarja, glede na to, da ga ne bi imela časa porabit? aja, mogoče se gre za adrenalin med ropanjem? nikita...user posted image

user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
22.4.2012 16:46:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 17:30:14   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ja, valjala bi se v njem, no. A nisi nobenega filma gledala? Pa čik bi si prižgala user posted image user posted image user posted image .



bi se lahko končalo podobno kot pri tebiuser posted image -keš-čik-ogenj-konecuser posted image

..ti pa tudi..valjala bi se po bani..s flašo..s svojimuser posted image ..ne, ne..Viviene..Edwarda si povabi..user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 17:49:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ja, valjala bi se v njem, no. A nisi nobenega filma gledala? Pa čik bi si prižgala user posted image user posted image user posted image .



bi se lahko končalo podobno kot pri tebiuser posted image -keš-čik-ogenj-konecuser posted image


Mene je tudi na njen konec spomnilo ...
Na začetku mi je bila Ankica* na izi, zdaj pa me že malo strašiuser posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 18:08:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

le Frodo mi zaenkrat dela težave..ne najdem pa ne najdem..

p.s. vsaka podobnost z realnimi osebami je zgolj naključnauser posted image

Meni je Frodo tu nekje
user posted image
Glenn... seveda user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 18:11:13   
posh
saj bi, ampak ne bom, dokler se ne javi na tej temiuser posted image
tu je..samo vprašanje če bo..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Jutri je zadnji dan...
22.4.2012 18:16:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

saj bi, ampak ne bom, dokler se ne javi na tej temiuser posted image
tu je..samo vprašanje če bo..

Bo prišla... čakam na njeno oceno. Samo, da napišem, da mi v Glenn in črno-beli kombinaciji ni nič slabega. Da ne bom poslušala user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?