|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pomoč pri herpesu
26.4.2012 21:35:23   
angelček moj
kaj resuser posted image ? zdej pa vidim,da herpesi niso tako nedolžni vidtuser posted image ! mogoče je bla pri njem res huda oblika,pa kdo bi vedel,če so kaj ukrepal oz šli takoj zdravniku!

držim pesti in upam,da bo pri vama to minilo za vednouser posted image ,da ne bo več teh skrbi!

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pomoč pri herpesu
26.4.2012 21:38:42   
angelček moj
kaj resuser posted image ? ampak,kje se lahko vse naredijo,ne morem vrjet!herpesi res niso tako nedolžni za vidit,ampak vama želim,da bo vse ueredu,in da ga ne bi nikoli več dobile!!!!

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pomoč pri herpesu
5.5.2012 8:40:02   
angelček moj
no šele sedaj se mi je herpes pozdravil

IZVIRNO SPOROČILO: enea

aja, glede herpesa na očesu, tudi jaz nimam pojma in prej nisem nikoli slišala za to, kako je mogoče da nastane tam, P mi je rekla da ga je pač od nekje prenesla in se ji je tam naredil,.. jaz sem zmeraj pazila, da je nisem kaj dosti stiskala, pa ljubčkala, ko sem ga imela tako da ne vem,... ko ga pa dobi je pa kar panika in sva dva dni okol zdravnikov,. moram pa potrkat, da ga ni imela že eno leto,..user posted image


_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pomoč pri herpesu
5.5.2012 9:50:38   
enea
čez praznike smo bili na oddihu v hribih na vikendu od prijateljev, in seveda jaz pozabila na vsa zdravila, ki jih imam ponavadi s seboj, in en večer tam gor mene začne pečt na ustnici in glej ga zlomka sem šla do kopalnice in videla rdeč lišajuser posted image ,.. kaj naredit????,..user posted image user posted image user posted image .. pa se spomnem na tole temo in grem s prstom do ušesa, obrnem, namažem,.. ene parkrat v tistem večeru in še ene dvakrat zjutraj,.user posted image .. izginilo tako kot je prišlo,..user posted image . hvala tisti ki je to povedala,... res učinkuje,.user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pomoč pri herpesu
5.5.2012 21:54:51   
angelček moj
ste se imeli lušno,razen tegale najinega velikega problemauser posted image ? men se pa krasta ni hotela nikakor zacelit,skos sm krvavela tako da je blo kr user posted image !
bom drugič še jst probala to upam da bo pomagaluser posted image ,samo da lahko mojo hčerkico lupčkam na velikouser posted image !!


a te lahko nekaj vprašam,nič ni povezano s tole najino debato,samo sem videla da sta bili hčerkici kar težki,pa si ju rodila po naravni poti,k je najbrž bil,kar težek porod?!


lušno se imejuser posted image

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pomoč pri herpesu
5.5.2012 22:31:11   
enea
Ne, ni šlo po naravni poti, 1 sem imela urgentni CR, 2 pa napovedan CR,..user posted image

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pomoč pri herpesu
6.5.2012 7:35:12   
angelček moj
sem predvidevala,ker so bile tako težke,samo da ste bile potem dobro,a neuser posted image ?

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pomoč pri herpesu
7.5.2012 21:54:08   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: angelček moj

sem predvidevala,ker so bile tako težke,samo da ste bile potem dobro,a neuser posted image ?

ja Enea je dobila nek infekt, ker so hoteli prvo po naravni poti, in se je baje malo pokakala noter, pred CR,....je bila na pediatriji 10 dni. z Megi je pa bilo vse OK in smo bile 5 dan domauser posted image

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?