|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2013
22.1.2013 17:48:57   
vesper
iskrene čeeeestitke pikachu user posted image user posted image imaš pa istega drobižeka kot je bil naš, ti so pravi borci user posted image user posted image

ko boš pa lahko, pa javi kaj, če lepo skrbijo za tebe na Ptuju user posted image

punce naš pikec je iz drobižeka zrasel v pravega deda že skoraj user posted image smo danes imeli posvetovalnico in smo se v dobroh 15 dneh zredili za 1kg in že imamo tako lepo polna lička. user posted image
mamica pa je seveda presrečna.

inigo fejst navijaj danes, pa mogoče bo kaj user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Januarke 2013
22.1.2013 17:52:32   
ana88
Hei punce!

Čestitke vsem mamicam in novorojenčkom user posted image user posted image user posted image
Danes je pa točno en mesec do mojega PDP...tako da Inigo in noseckec23 najbrž se bom jaz od vseh še najbolj načakala user posted image ...tako da le pogumno in držim pesti da se tudi vama začne hitro dogajat user posted image
Zdaj sem končno nabavila še tiste malenkosti za nego...manjka mi še fiziološka raztopina. Ta se najbrž tudi v lekarni dobi...ali še kje drugje? Baje obstaja neka od Nive-e, ki je pol cenejša...kako ste se ve kaj odločile glede fiziološke?
Včeraj ponoči nisem mogla zaspat in so mi šle bedarije po glavi user posted image ...in sem razmišljala...dojenčke je treba vsak dan preoblačit, ampak se ne potijo in ne umažejo (razen če se pobruhajo ali pride kaj čez plenico) ...in tudi če so čista oblačila jih je treba preoblačit...pa ne da mi je težko, ali da imam premalo cotik...samo zanima me...a je kaj česar ne vem? user posted image Bedarija vem user posted image ...ampak če pa nisem mogla zaspat user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Januarke 2013
22.1.2013 18:33:06   
Inigo
vesper- ooo, bravo Jaka! to je pa super. verjamem, da si ponosna user posted image vsaka mami bi bila. jst tut že komaj čakam, da bom ponosna na našo najmanjšo bibo...

ana88 - če ni pobruhan, poslinjen, pokakan, polulan, da ne smrdi... ne vem zaka bi ga preoblačla. nima smisla user posted image se boš ravnala po občutku. če se ti bo zdel, da bi ga preoblekla, ga boš, če pa ne pa ne. tu res ni treba komplicirat. user posted image sploh pa ne na začetku, ko se res fuuuul radi preoblačijo user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Januarke 2013
22.1.2013 19:49:51   
makr
Čestitke vsem mamicam in novorojenčkomuser posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Januarke 2013
22.1.2013 21:05:37   
noseckec23
ana88 saj tako grozno hitro mine, ko si pa res ze par dni oddaljen pa se grozno vlece :)))

punce kaj se ima, ali pa je imela katera pred porodom spodaj kaj zateceno? jaz ne vem kaj je to danes, mi pa tak pritiska vse dol, da joj. :(

(odgovor članu makr)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Januarke 2013
22.1.2013 22:58:45   
nusika2013
hei punce!toliko da vam sporocim,da so bili popadki res pravi,sem se sla pokazat v bolnico in danes ob 5uri se nam je pridruzila Nusa,velika 50 cm in tezka 3400g.mami in ati sta fuuuul ponosna na njo.se je odlocla da pride pred napvedanim carskim:)ko bo kaj vec casa se javim.mirno noc vsem.
lp

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 10:10:45   
vesper
nusika ijeeeej iskrene čestitke user posted image user posted image no vidiš, pa nisi rabila čakat tako dolgo. Pa le javi kako je bilo in veliko veliko cartanja vam želim user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu nusika2013)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 13:51:59   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: nusika2013

hei punce!toliko da vam sporocim,da so bili popadki res pravi,sem se sla pokazat v bolnico in danes ob 5uri se nam je pridruzila Nusa,velika 50 cm in tezka 3400g.mami in ati sta fuuuul ponosna na njo.se je odlocla da pride pred napvedanim carskim:)ko bo kaj vec casa se javim.mirno noc vsem.
lp


hohohoooo! bravo nusika! barvo mamiiiiii user posted image user posted image user posted image joj, kok sm vesela...

zdj sma pa menda še samo jst in nosecka23, a ne... user posted image

(odgovor članu nusika2013)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 14:18:54   
noseckec23
nusika2013 cestitkeee tebi in mali pikici! user posted image user posted image user posted image

inigo ja sedaj pa sva ostali sami :). Jaz sem danes imela izpit, jutri se zadnjega in sem sama sebi tako grozno tecna, da ne vem vec kaj naj. Vceraj polna energije, danes pa totalno brez. Zdi se mi, da nikoli v zivljenju ne bom rodila...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 14:26:43   
Rose Bay
Jaz sem tudi še 2v1, v nedeljo imam rok user posted image .

Vidim da ste že skoraj vse rodile. Čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image .
Inigo, noseckec23 zdaj lahko pa še malo skupaj pojamramo, da nam hitreje mine user posted image

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 14:27:13   
mini86
čao punceuser posted image

a se lahko malo urinem k vam in se vam pridružim, kljub temu da imam decembrčico..na "našem" forumu je bolj zatišje ker so vse na fbuser posted image
obljubim da bom pridna in se redno javljalauser posted image user posted image user posted image


drugače pa imamo mijo, rodila se je 14 dni pred rokom, velika 51cm in težka 3450g..je super edino kar smo bili ta vikend že na metelkovi in ima vnet ušesek..ne vejo od kje naj bi to staknila, ker baje tako malim gre vnetje na celo telo in se ne locira na en del..no ni važno skratka to je za namiuser posted image
mija ima drugače tudi bratca ki je star 3,5 let in je nor nanjo..ona pa se mu veselo smeji..

< Sporočilo je popravil mini86 -- 23.1.2013 14:28:34 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 14:29:14   
mini86
čestitke vsem ki ste že rodile in držim pesti za tiste ki še bosteuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 15:10:55   
vesper
mini na tisti temi pod starši čbvekamo, pod januarkami 2013 se čekiraj. Tam mamice z januarčki čvekamo, tukaj so nosečke, ki pa jim je itak čas štet user posted image in še malo pa se preselijo tja na ono temo user posted image user posted image

inigo in nosečkec, držim pesti za vaju, naj bo do petka user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 15:16:02   
noseckec23
vesper iz tvojih ust v bozja usesa hihi. user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 17:35:51   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: noseckec23

vesper iz tvojih ust v bozja usesa hihi. user posted image


se pridružujem stavku user posted image

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 17:42:24   
nitta
Ooo punce moje nosečke in ne-nosečke ki še pokukate sem :) mi smo včeraj prispeli domov, nas dan pa poteka tako da cartamo in lupčkamo našo pikoPoko. Danes je petronažna odstranila popek in fino smo se umili in stehtali, pravi da je vse superca :) Mala Mia je sicer za enkrat najbol srečna pri mamici in še to čim bližje zize :) ati je optimistično mislil da bo ponoči seveda spal pa ni bilo tako, smo se zbujali za 2 urce pa na eno uro pa potem na koncu spala v maminem naročju 3 ure skupaj :) samo da čuti mojo bližino in da se malo pogovorim z njo, če pade še ziza vsaj za crkljanje še tolko bolše, pa je mali srečko :) povejte mi, kdaj se začnejo smejat? meni se zdi da ji kdaj uspe tak super nasmešek :)

Naši kolkeci upam da napredujejo in da bo res vredno tole odpovedovanje objemanja in njeno naudobje, se mi še vedno tako smili ko je tako privezana :( pa se bo morala mami sprijazniti tudi s tem...

tako inigo, jst sam še zaradi tege hodim na nosečke gledat al je al ni :)
Nušiiiii čestitke, super, zgleda da so najine bile usklajene do konca nosečnosti, tut naša ni hotela počakat na uradni CR :)
v petek mi pride petronažna odstranit šive---mislim da me je tega bol strah kot poroda....

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 18:13:14   
Sadrika
Čestitke vsem novim mamicam ter njihovim sončkov in seveda ponosnim očkotom user posted image user posted image user posted image
Bravo nitta, kako je vse lažje, ko si 1x doma, in sem ful vesela za vaju, da vama je steklo dojenje, nama namreč ni user posted image , sicer se še trudiva, vendar morava še dodajati novalac. Kar se pa kolkecov tiče, tudi to bo hitro minilo in bo potem toliko slajše, ko jo boš lahko stisnila. Za šive pa nikar ne skrbi, jaz sem jih dala ravno včeraj ven in kar je najbolj bolelo, je bil flajšter ko mi ga je vlekla z dlak - avč, potem sem samo čutila, ko je iskala začetek, ostalo, pa kot da ni nič naredila, imam pa baje zelo lepo zašito. Kdo te je pa operiral? Kar se nasmeha tiče, se je meni že 1.dan, ko sva prišla domov, danes ponoči pa se mi zdi, da se je celo naglas, ali pa je bilo slučajno vse skupaj videti/slišati kot smeh, ne vem no, jaz vseeno štejem to za smeh.
Vse, ki še čakate, vam želim, da vam čimhitreje mine še ta ostanek, da bomo potem lahko čvekale o lepših trenutkih.

< Sporočilo je popravil Sadrika -- 23.1.2013 18:15:42 >

(odgovor članu nitta)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Januarke 2013
23.1.2013 18:18:21   
vesper
hej nitta lepo da si se javila in zelo sem srečna za tebe, da ste končnooo doma. Suuuper, da je mala pikapoka ok in boš videla, hitro bo minilo in boš jo lahko pocartala kot si želiš user posted image user posted image user posted image
Glede šivov, nič se ne boj, sploh ne boli, niti malo. Jaz sem sicer sedaj pri CR imela šive ki sami odpadejo, ampak sem imela že dve operaciji prej in bila šivana, pa res ne boli ko ti jih poberejo ven, prej žgečka user posted image

Kako si ti? Se ok počutiš? Ko boš pa lahko, pa pridi klepetat med starši čvekamo, pod januarčki 2013 te čakamo user posted image

inigo in nosečkec, mislim na vaju user posted image user posted image


_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu nitta)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 7:36:05   
nusika2013
hei pince.evo mene,dans odhajam iz intenzivne na oddelek kjer bom jo mela skozi zraven.se ze veselim.ati je cist nor na njo,sam govori kak je lepa in oh in sploh...hehe..
vesper,sadrika in nitta kako dolgo so vas sivi ono res boleli.men je blo se vceraj fuuul muka,dans sicer boljse,sam kaj se to ful izboljsa do odhoda domov?najvecji drek je vstajanje :S
drugace pa sma se vceraj dojile...sicer bolj tak tak,ampak obcutek je odlicn.jaz sem cist zaljubljena v njo!!!
bodite dobro.kako sta inigo in noseckec?

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 7:56:29   
noseckec23
nusika2013 joooj kak je lepo taki pozitivizem brat user posted image user posted image user posted image , se par dni pa bosta ze doma user posted image user posted image user posted image

jaz sem se vedno tu v obliki kenguruja :)), ce bo slo dalje tako naprej me bodo mogli deportirat v Australijo.

inigo jaz sem te sanjala danes kak si prisla z bugaboojem na obisk hihihihi :))), res sem ze v krizi.

drzite danes pesti, imam zadnji izpit in bo tudi nekaj srece potrebne :))

(odgovor članu nusika2013)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 8:04:10   
matejad
Dobro jutro! Tudi jaz imam veselo novičko... v soboto se nam  je pridružila mala Anja, dolga 50 cm in težka 3.170 kg. Porod je bil sanjski...Kaj več pa, ko bo čas...
Čestitke še ostalim novim mamicamuser posted image

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 8:18:25   
noseckec23
matejad cestitke obema user posted image user posted image

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 8:25:32   
Sadrika
Matejad -čestitke tebi in tvoji mali štručki in seveda tudi očijuuser posted image user posted image
Nusika2013 - vem, ja, najhujše se je spravit iz postelje in vanjo, sploh meni, ko sem majhna, v bolnici so pa postle ful visoke, zato so mi prinesli od doma pručko in mi je bilo potem dosti lažje. Mislim, da je bilo meni 3.dan že dosti lažje in sem že tudi tablete proti bolečinam zavračala. da se ne bi preveč razvadila in bi bilo potem doma prehudo, ko bi bila brez, vendar je meni bilo doma že čisto ok. Čestitke za dojenje user posted image , poskušaj jo imeti čim več zraven sebe in na dojki, meni je žal, da ga nisem imela skoz priklopljenega, sicer je bil zraven mene, ampak veliko v svoji postelji in ker sem težko vstajala in se sprvila v posteljo, sem potem babice prosila, da mi ga dajajo in je bilo nekaterim prav težko, zato sva šele nekje 4.in 5.dan sama prakticirala, ko je bilo meni že lažje, bojim se pa, da prepozno za njegov sesalni reflex in moje "mlečne hormone", to je sicer moj primer, je pa seveda vsak zgodba zase. Želim ti čim hitrejše okrevanje in še lepše crtanje, to je res nekaj najlepšega.
Čeprav moj porod ni bil takšen, ki bi si ga želela, je kljub vsemu bilo prisotnih tolko enih čustev, čisto drugačnih kot sem bila vajena in če bi morala s čim lepim primerjati, pa čeprav se mi je že dosti lepega zgodilo, se nič in res nič ne da primerjati s tem, ko dobiš svoje malo bitjece v naročje, jaz sem še vedno pod vplivom teh čustev in vsak dan znova podoživljam to, ko so ga dobila v roke, ker je res nekaj nalepšega kar se ti lahko zgodi. Se opravičujem za moj izbuh čustevuser posted image

< Sporočilo je popravil Sadrika -- 24.1.2013 8:27:31 >

(odgovor članu nusika2013)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 9:11:11   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: noseckec23

nusika2013 joooj kak je lepo taki pozitivizem brat user posted image user posted image user posted image , se par dni pa bosta ze doma user posted image user posted image user posted image

jaz sem se vedno tu v obliki kenguruja :)), ce bo slo dalje tako naprej me bodo mogli deportirat v Australijo.

inigo jaz sem te sanjala danes kak si prisla z bugaboojem na obisk hihihihi :))), res sem ze v krizi.

drzite danes pesti, imam zadnji izpit in bo tudi nekaj srece potrebne :))


hahahaha, lahk pridem. kamot! sam s praznim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noseckec23)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Januarke 2013
24.1.2013 9:13:59   
noseckec23
hahaha bova pa prazne bugije furale gor in dol :))), jaz sem ze cisto obupala :)))

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?