|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
8.5.2012 22:15:03   
honey
Midva sva za prvega otroka imela 4-kolesnik ABC design. Tako kot pravijo - malo denarja malo muzike. Žal je to res. Res sem malega vozila skoraj do 3. leta - na daljše proge okrog 10 km, ker pač ni mogel še tako daleč hodit, ampak vseeno. Polomil se mi je ročaj, odlomil se mi je nosilec za noge in še bi lahko naštevala. Tako sva za 2. user posted image kupila PP GT3. Odločilno je bilo to, da ga ima že sestra, ki mi je posodila košaro, drugače sva oklevala med Jane in tem. Pa moram reči, da mi ni žal. Je res težji voziček, zavzame veliko prostora v prtljažniku, ampak je vreden svojega denarja. Ko je bilo nekaj narobe s sprednjim kolesom, so mi ga na servisu brez vprašanj zamenjali, čeprav voziček ni bil več v garanciji. Obenem je serviser pregledal še celoten voziček (zavore, zadnja 2 kolesa ipd.) in to brezplačno. Res imajo drage dodatke, ampak so kvalitetni. Po 16 mesecih intenzivne vožnje po vseh terenih sem še vedno zelo zadovoljna z njim. In vem, da bo zdržal še 2. otročka brez problema.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 8:35:48   
benji
Sicer vozička še nekaj mesecev ne bomo potrebovali, pa vendar je že izbran user posted image .
Iskreno povedano glede na večino komentarjev niti ne mislim povedati kateri saj imam občutek da če večina gleda na nakup dražjega vozička zgolj kot na ali stran vržen denar ali pa razkazovanje. Pa ne vem zakaj,...zavist user posted image .
Meni npr. sploh ne gre "v nos" če ima sosed dražji avto,..verjetno mu je všeč, smatra da je to pravi avto zanj, si ga lahko na tak ali drugačen način privošči,.. kaj pa vem.
Jaz sem se za voziček odločila malo po pameti, torej glede na ocene drugih in malo za dušo, se pravi ker mi je vizualno všeč. Priznam. Sigurno pa ne zaradi višje cene, bi bila čisto zadovoljna če bi bil cenejši in bi se še lažje odločila za nakup.
Hočem samo izpostaviti da ne kupijo vsi dragega vozička zato ker bi bil nekakšen statusni simbol, smo tudi taki ki se odločimo za tovrsten nakup zgolj zato ker menimo da se bo obrestoval in se ne hvalimo okoli s ceno.
Seveda pa se šele čez čas izkaže kako dobra je bila naša investicija,..pa saj je povsod tako, mar ne.
Prijetno vozičkanje vsem  user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 8:40:42   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: benji

Sicer vozička še nekaj mesecev ne bomo potrebovali, pa vendar je že izbran user posted image .
Iskreno povedano glede na večino komentarjev niti ne mislim povedati kateri saj imam občutek da če večina gleda na nakup dražjega vozička zgolj kot na ali stran vržen denar ali pa razkazovanje. Pa ne vem zakaj,...zavist user posted image .
Meni npr. sploh ne gre "v nos" če ima sosed dražji avto,..verjetno mu je všeč, smatra da je to pravi avto zanj, si ga lahko na tak ali drugačen način privošči,.. kaj pa vem.
Jaz sem se za voziček odločila malo po pameti, torej glede na ocene drugih in malo za dušo, se pravi ker mi je vizualno všeč. Priznam. Sigurno pa ne zaradi višje cene, bi bila čisto zadovoljna če bi bil cenejši in bi se še lažje odločila za nakup.
Hočem samo izpostaviti da ne kupijo vsi dragega vozička zato ker bi bil nekakšen statusni simbol, smo tudi taki ki se odločimo za tovrsten nakup zgolj zato ker menimo da se bo obrestoval in se ne hvalimo okoli s ceno.
Seveda pa se šele čez čas izkaže kako dobra je bila naša investicija,..pa saj je povsod tako, mar ne.
Prijetno vozičkanje vsem  user posted image



Kar povej user posted image Jaz sem freak na drage vozičke. Prav nos imam zanje, pod 600€ mi je redkokateri lep, al pa funkcionalen user posted image
Drugače pa - pri prvem smo meli quinnya, sva izmozgala študentski proračun, pa je bil zakon voziček.
Kot drugo bo pa Stokke al pa Mutsy - vsak ima svoje prednosti in slabosti, samo že tako dolgo mozgam, da točno vem, kaj kateremu manjka, ker je cenejši, pa kerga se da bolj ugodno dobit kjerkoli na svetu user posted image user posted image En ima rahlo prednost v ceni, drugi ima pa veliko prednost v lepoti (Stokke) :)))

< Sporočilo je popravil Tutan -- 9.5.2012 8:43:31 >

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 8:51:25   
kajajaka
imamo tegale:
trenutno se v njem vozi 4. otrok !!! in voziček je kot nov.
Star je 9 let, drag je bil kot hudič, vendar kot kaže upravičeno, saj smo v 9 letih 2x napumpali gume in to je vse!
Res ni zadnji hit mode med vozički je pa primeren za vse terene in zelo udoben za otroka in mamo user posted image  in to je vse kar mene zanima pri vozičku.

user posted image
user posted image  ima le eno napako - zelo velik in neroden je za v avto. Zato imamo še marelo PP Pliko P3...

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 9:25:51   
benji
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Kar povej user posted image Jaz sem freak na drage vozičke. Prav nos imam zanje, pod 600€ mi je redkokateri lep, al pa funkcionalen user posted image


Stokke user posted image  . Pa malo v opravičilo,..bo prvi user posted image  

< Sporočilo je popravil benji -- 9.5.2012 9:26:13 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 9:30:25   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: Češnca

Mi smo imeli Qunny Freestyle 3xl Comfort in zame ni boljšega vozička. Videla in sprobala sem ga pri prijateljici, bil mi je takoj všeč. Lahko vodljiv, šel je po vseh terenih, spravili smo ga v naš mali avto (tu je bilo res treba sneti sprednje kolo, ampak to gre z enim pritiskom na gumb) in ta veliki avto. Prevozili smo ogrooomno km. Sicer ne vem, kako je z drugimi 3-kolesniki, ampak ta je stabilen! Plus tega košara ni nujno potrebna, ker se športni del popolnoma poleže.



Aleluja!

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 9:52:51   
pasijonka

IZVIRNO SPOROČILO: benji

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Kar povej user posted image Jaz sem freak na drage vozičke. Prav nos imam zanje, pod 600€ mi je redkokateri lep, al pa funkcionalen user posted image


Stokke user posted image  . Pa malo v opravičilo,..bo prvi user posted image  


Ne rabiš se opravičevati, čeprav čisto razumem, kaj misliš. Tudi nas gledajo kot deseto čudo;-) Ampak ti lahko povem, da ima daleč najboljši športni sedež in je razen tega, da ni za hude terene, zelo funkcionalen. Voziš ga pa lahko z enim prstom:) Mi smo kupili še en voziček za pri babici, za katerega sicer nismo dali toliko, vendar sem se prej vseeno dobro pozanimala, pa ga ta mala ne mara. Se je navadila, da sedi visoko in lepo in da se gledava oz. pogovarjava. V glavnem, sem prepričana, da ti bo dobro služil & uživaj!

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 11:56:12   
honey
Benji, če ne bi imeli omejenega proračuna pri nakupu vozička in če bi živela v mestu, bi sigurno kupila Stokke voziček. Ker mi je fenomenalen user posted image user posted image user posted image Zato te povsem razumem user posted image Ampak glede na to, da smo kupovali voziček za 2. otroka (mogoče bi pri 1. še reskirala) in ni bilo namenjeno, da bo potem še kakšen, smo se odločili za GT3. No, pa tudi ta ni ravno poceni, ampak glede na to, da smo košaro dobili, je še kar šlo. Ampak Stokke bi bil pa še 1x dražji, tako da sploh ni bil v ožjem izboru.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 12:15:13   
benji
Hvala za razumevanje user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 19:07:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: benji
Stokke user posted image  . Pa malo v opravičilo,..bo prvi user posted image  

Se ne rabiš oprabičevat ... pač vsak si izbere kar mu je všeč in kar mu proračun omogoča. Meni je naprimer Stokke vizuelno noro lep, pa kvalitetne izdelave ... ampak ... ima par karakteristik, ki pri meni nikakor niso šle oz. ne gredo skozi ... žal.

(odgovor članu benji)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 20:56:58   
benji
Saj je ena dobro napisala da idelanega še niso izdelali. Sem prepričana da bom tudi jaz našla pomankljivosti,...ampak lep (mi) pa je ni kej user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 21:03:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benji
...ampak lep (mi) pa je ni kej user posted image user posted image user posted image .

To itak ... sam da otroka ne morš čist poležat, ko stran od mamice gleda, mi je pa čist mim. user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 9.5.2012 21:04:10 >

(odgovor članu benji)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 21:39:01   
pasijonka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: benji
...ampak lep (mi) pa je ni kej user posted image user posted image user posted image .

To itak ... sam da otroka ne morš čist poležat, ko stran od mamice gleda, mi je pa čist mim. user posted image



Po dobrem letu uporabe Stokkeju "zamerim" samo eno stvar, in sicer, da se ne da blokirati prvih koles. Vse ostalo mi je špica.

Pri nas sedež obrnemo naprej samo, ko voziček pripeljemo k mizi v lokalu oz. restavraciji (ne moreš verjet, koliko jih nima otroških sedežev!) in za to je Stokke zakon, ker otrok sedi na naši višini. Kot sem že zgoraj napisala, se pa ne vozimo tako. Ne vem, jaz moram otroka videti in imeti stik z njim, očitno mala tudi. Kako bo, ko bo večja, bomo pa videli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
9.5.2012 21:39:47   
benji

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

To itak ... sam da otroka ne morš čist poležat, ko stran od mamice gleda, mi je pa čist mim. user posted image



Ja to imaš pa prav,..upam da mu bom simpatična saj bo moral biti k meni obrnjen, le tako je lahko čisto v leže user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
8.6.2012 21:45:48   
MorjeMorje

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

imamo tegale:
trenutno se v njem vozi 4. otrok !!! in voziček je kot nov.
Star je 9 let, drag je bil kot hudič, vendar kot kaže upravičeno, saj smo v 9 letih 2x napumpali gume in to je vse!
Res ni zadnji hit mode med vozički je pa primeren za vse terene in zelo udoben za otroka in mamo user posted image  in to je vse kar mene zanima pri vozičku.

user posted image
user posted image  ima le eno napako - zelo velik in neroden je za v avto. Zato imamo še marelo PP Pliko P3...


user posted image user posted image user posted image
Mi smo tudi imeli tega!! Zakon! Dobili smo ga za 400€, skupaj s komplet otroško sobo user posted image user posted image To je pa res terenc in pol! Se mi zdi, da bi še mene držal, če bi bilo treba!
Res je! Če bi bil nekoliko lažji, bi ga z veseljem hranila še za naslednjega otroka!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
17.6.2012 22:51:12   
ava_sa
Meni pa se zdi, da se je pred nakupom vozička potrebno sploh vprašati za kje ga bomo imeli, po kakšnih terenih se bomo vozili in koliko ga bomo uporabljali, ker konec koncev damo za voziček toliko kot za rabljen avto! Če smo glede tega bolj zahtevni, se moramo bolj poglobit v svojo odločitev in res narediti "študijo" ali pa preiskusimo pri prijateljicah. Jaz sem od vozička pričakovala, da bo terenc, zmožen udobne vožnje po gozdnih cestah in poteh, makedamu ipd in sem na podlagi pozitivnih izkušenj dveh prijateljic nabavila nov quinny freestyle in rabljeno košaro in lupinico. Ko sem voziček dobila, sem dobro vedela kaj so njegove prednosti in slabosti (zelo velik in težek), za razliko od številnih navdušenih mamic, ki naročijo super truper voziček v krasni barvi po internetu za 250€ z vso opremo, po dveh mesecih uporabe pa spoznajo, da je bil stran vržen denar. Pač je tako, da je malo denarja, malo muzike. Po moje je boljše kupit rabljen voziček priznane znamke, kot pa nov no-name voziček, ko ne veš kaj boš dobil. V primeru pa, da se voziček minimalno uporablja, je dober vsakršen.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
20.6.2012 12:25:07   
phelps
Nekega dne sem se sprehajala po BC z mojim "no-name" vozkom, mimo pride obupana mamica z Mutsijem in me prosi oz. vpraša, če imam avto, kamor bo priklopila adapter, da bo napolnila zračnice od svojega vozička (ki btw. niti pod razno ne stane toliko kot moj avto - pa nimam dobrega avtomobila oz. mi avto pomeni le prevozno sredstvo in ne statusni simbol). Mi je rekla, da to ni prvič...  Neka kolegica ima PP ne vem kako se mu reče, trikolesnik z napihljivimi gumami, ki je praktično za odpad, ker ji prvo kolo tako opleta (vozi veliko manj kot mi)...

Kaj je tu "klump" ?

Na splošno se strinjam s pregovorom: malo denarja, malo muzike, samo pri vozičkih pa res ne vem, če to drži...


< Sporočilo je popravil phelps -- 20.6.2012 12:26:59 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu ava_sa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
20.6.2012 13:40:07   
ključek

IZVIRNO SPOROČILO: tanja22

zato pa je bebe confort HT najboljši.



se strinjam.

(odgovor članu tanja22)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
1.2.2015 13:01:22   
tejka986
Retro otroški vozički so meni najlepši vozički ki so spet prišli v modo. Take retro otroške vozičke so imele naše mamice in smo se mi v njih prevažali :-) sam da niso bili tako zložljivi in sodobni.

Meni osebno se tudi zdi nesmiselno zapravljati za vozičke, saj je kvaliteta že pri vseh kar dobra, poleg tega pa eni prodajajo samo svojo znamko in trenuten TREND..meni osebno vesoljski vozički niso všeč in tudi otroci niso tako zelo lepo skriti pred vetrom in ljudmi kot v velikih globokih košarah.

Jaz imam otroški voziček z napihljivimi velikimi kolesi in je prav super, saj me pločniki, makedam, luknje v cestah in vse kar je nepravilnega prav nič ne moti. Prav tako pa lažje voziček porivam v breg :-)
Prav tako je moj voziček super zložljiv in ima zelo lepo aluminijsasto ogrodje.
Vse funkcije - zloži se z enim gumbom, košara se zelo enostavno sname, ima tudi športni del in najlepši dežnik.
Mani je zakon

Kupila sem Roan Marita S in še lep je za povrhu, saj je ta otroški voziček retro :-)

Prodajajo jih pa v
https://vrhunski-otroski-vozicek.weebly.com/

mali-vragci.si/otroski-vozicek

(odgovor članu labradorka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dobro premislite pred nakipom vozička!
2.2.2015 10:07:05   
ronja
dobila sm voziček star 10 let, prej je dal 4 otroke skoz, za prvih 5 mesecev je bil uporaben še pri nas, potem smo dobil še enga, nimam pojma kakše pasme je, 3 kolesa ma pa rdeče barve je... pride pa povsod kamor ga potisnem in to je to...

Verjetno si imela srečo, da si dobila fajn voziček;).
Sama sem izbrala en poceni voziček, ki se ga da preštelat v košaro ali športni (Peg perego Pramette), lansko barvo (svetlo modro, čeprav sem mela punčko, kar se je marsikateri zdelo grozno:D, meni pa zelo praktično, ker nisem vedela spolov naslednjih otrok in navsezadnje, zdaj se v njem vozi fantek:D). Saj ne rečem: zdržal je 3 otroke in je vsakodnevno v uporabi, tako da se v bistvu ne bi smela nič pritoževat:D. Za po mestu je super in košara spodaj je močna in na ročaje tudi lahko naložiš pol knjižnice in še vedno gre in dela. Vendar pa... ni ravno za na teren. Takrat sem mislila, da glede na to, da živimo v mestu, tega ne bom pogrešala, vendar mi je zelo kmalu zelo manjkalo, ker je bilo hudimano težko z njim prit na grad ali zdaj na drug hrib v lj;). Sam lepi makadam že nekak gre, vendar čim imaš korenine, je pa stvar prav tečna! Tako da... izabelina, vsak voziček je fajn do parka;). Če si pa malo bolj za v naravo, pa bi sama zdaj izbrala kakega drugačnega.

Je pa res, da je to edini voziček, ki smo ga kupili in da lepo dela že 7 let... Tako da - vsekakor je trpežen, samo korenin pa res ne mara (ma mala kolesca, trda)user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?