|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:18:42   
josephine27
user posted image

samo čekiram kako to greuser posted image

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:19:05   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea
user posted image
kljub odličnim navodilom -
ne gre prilepit ...



Hvala... ni mi vseeno user posted image
Potem pa ti ne preostane drugega kot, da uporabljaš RR rumenoglavce ali pa RR Team prosiš, da dodajo po 10 letih še kakega novega user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:19:30   
petea
zakaj pa meni ne gre prilepit smeškov?

user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:20:32   
petea
sem dosledno sledila navodilom, a brez uspeha ...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:21:37   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea

sem dosledno sledila navodilom, a brez uspeha ...

Si levičarka? user posted image
Ali leva?

Tema končno dobiva pravi obraz (obraze) user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:46:05   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: petea

rada bi prebrala, kaj je tako nezaslišanega storila ta gospa, da tebe sedaj tako kuri (ali pa se ti sedaj samo pripravljaš, da ti bo dovolj vroče in boš lažje preživela mraz, ki ga napovedujejo za čas ledenih mož?) user posted image

upam, da je res kaj zanimivega, ker počasi še meni začenja domišljija delat


Včeraj nam je razbila avto, medtem, ko je šla v rikverc in naredila zadosti škode, da je potrebno popravljat (avto na novo narejen, registriran komaj 10 dni, pripravljen na prodajo).. Prič sicer ni, drugi ne more bit nobeden, ker samo najin in njen avto sta tam parkirana, njen avto pa ima zadaj na odbijaču popraskano z belo barvo- naš avto je bele barve.. Ker pa na našem avtu ni nobene praske (ker je avto lakiran in s ene pozna odrgnin), je samo udolbljena predna maska, počena luč).
Je moj user posted image šel do nje na vrata in lepo povedal kaj in kako, ona se je pa kar naenkrat začela dret in sprva rekla, da ona ni slišala nič, potem pa kar naenkrat izjavila, da ona ni bila, drugi pa noben ne more bit, kar je absurd.. In ker se nista mogla dogovorit je moj poklical policijo in ona je to tako zamerla, da je takoj čez 1uro klicala našo najemodajalko in začela postavljat pravila..
Ja čuj, če nekdo pride na lep način do tebe, da priznaš krivdo in če noče vseeno priznat in se začne dret nate pa naj policija potem poskrbi.. Moj dragi hoče samo, da se mu poplača za škodo, ki je naredila..

A je zdaj kaj bolj jasno?? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Rada bi, da ji nekdo napiše, da je soseda res zatežena in da nima nobene pravice njej očitat tiste omarice. Pa tega na njeno žalost ni napisala niti nobena na naši temi, zdaj pa še tu ne, zato ji pač ni všeč. Saj štekam, včasih nočemo slišat, ampak to ne pomeni da ni res. Meni so tudi punce pisale, da preveč kompliciram - in mele pravuser posted image . Ker res nisem mela časa ne jest ne pit, ker sem mislila, da moram otroke tisti trenutek zrihtat, ko se oglasijo.

Nič je ni motilo, dokler sta mela na hodniku tamalo omarico, potem ko sta poleg ene male dala še eno večjo, se je pa pritožila - saj si nam to že pred nekaj časa pisala... In potem si ti tamalo umaknila in pustila taveliko na hodniku. Sosedi dostikrat tolerirajo male reči, če pa se jim zdi, da začne nekdo to malo izkoriščat, potem pa zatežijo in ne pustijo tudi tega, kar prej so. Logiš, pač postavijo meje. Enako je bilo pri nas s čevlji.


Ne, ne bi rada tega slišala user posted image

Ne, si narobe razumela.. Že, ko sva se uselila v to stanovanje (slabih 8 mescev nazaj), sva takoj zamenjala majhno omarico za tavečjo.. In ni bilo nobenih problemov.. Sem že napisala zgoraj zakaj je do tega prišlo..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:48:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Problem je v tem, da je ona par dni nazaj naredila "napako" za katero ni želela odgovarjat in sedaj ji nič več ni všeč in zaje.. ona nas..
Ampak ok, pustimo stat.. Vse se vrača vse se plača..


oho! tell us more! user posted image
a prej ste pa debatiral in kafetkal? a nima otrok al pa drugih sorodnikov v sloveniji? kok sobno ma pa ona - ful večje od vas? imo ma pol lahko večjo omarco na hodniku, sej veš, več kvadrature, več pravic na hodniku.. user posted image

user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:51:22   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

sem dosledno sledila navodilom, a brez uspeha ...

Si levičarka? user posted image
Ali leva?

Tema končno dobiva pravi obraz (obraze) user posted image



levičarka nisem, vsaj glede uporabe rok ne, leva, vsaj z računalnikom, običajno tudi ne

sem pa te dni zeeeelooooo leeeeenaaaaa; očitno to vpliva na moje miselne sposobnosti user posted image


ampak obljubim, da se bom naučila uporabljati te gife user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:51:36   
LuLu
               user posted image  


More!!!      More!!!         More!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:52:14   
mateyka
to! gossip user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Ja čuj, če nekdo pride na lep način do tebe, da priznaš krivdo in če noče vseeno priznat in se začne dret nate pa naj policija potem poskrbi..


aha, vi ste že določili in sodili in zdaj ni ok, če se ne strinjaš s privat sodbo soseda-sodnika? matr je zagamana..

Moj dragi hoče samo, da se mu poplača za škodo, ki je naredila..


hej, če mata nov avto in s tem kasko, vama zavarovalnica krije vso škodo.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:53:14   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

oho! tell us more! user posted image
a prej ste pa debatiral in kafetkal? a nima otrok al pa drugih sorodnikov v sloveniji? kok sobno ma pa ona - ful večje od vas? imo ma pol lahko večjo omarco na hodniku, sej veš, več kvadrature, več pravic na hodniku.. user posted image

user posted image


Ne, ne nismo kofetkali.. Ma smo se razumeli user posted image Vsake toliko kaj pogovorili in tko..
Ima samo nečakinjo, ki živi 25km stran.. Ima duplo večje, ma najemodajalka je rekla, da se deli na 3 dele..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:53:26   
petea
ah, te kokice ...

grem jaz raje na user posted image


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:55:22   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: petea


sem pa te dni zeeeelooooo leeeeenaaaaa; očitno to vpliva na moje miselne sposobnosti user posted image


ampak obljubim, da se bom naučila uporabljati te gife user posted image

Čaki malo... a nisi ti tista, ki se ubada z našim nastankom? Daj, daj... malo se potrudi, no... boš potem lena, ko vse skužiš.
Leva-desna... leva-desna... klik-klik... klik-klik

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:55:35   
posh
user posted image

he!

< Sporočilo je popravil posh -- 10.5.2012 20:56:07 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:56:29   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aha, vi ste že določili in sodili in zdaj ni ok, če se ne strinjaš s privat sodbo soseda-sodnika? matr je zagamana..

hej, če mata nov avto in s tem kasko, vama zavarovalnica krije vso škodo.


Nismo sami sodili.. Imamo pričo, ki jo je vidla, ma ona pravi, da laže.. Sej pravim, da ji manjka kolešček v glavi..

Avto je star 6 let in ni kasko.. Sej zato pa mojemu ni prav.. Kaj bo dal kasko na avto, če ga ima za prodat??

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 20:59:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

< Sporočilo je popravil posh -- 10.5.2012 20:56:07 >


Kaj si te ti kvačkala? Od katere ure dalje to lepiš? Od 20.00? user posted image
Saj veš, kako smo se učili.. prvo predogled, potem pošlji dalje

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:00:44   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

< Sporočilo je popravil posh -- 10.5.2012 20:56:07 >


Kaj si te ti kvačkala? Od katere ure dalje to lepiš? Od 20.00? user posted image
Saj veš, kako smo se učili.. prvo predogled, potem pošlji dalje


user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:04:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Nismo sami sodili.. Imamo pričo, ki jo je vidla, ma ona pravi, da laže..


aha. pa je ta oseba bila pripravljena dat policiji izjavo in bo pričala na sodišču? a to je priča kar pozvonila pri vas in vam povedala kaj se je zgodilo?

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:09:25   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aha. pa je ta oseba bila pripravljena dat policiji izjavo in bo pričala na sodišču? a to je priča kar pozvonila pri vas in vam povedala kaj se je zgodilo?


Je pripravljena dat izjavo, ja.. Ko je prišla policija, je stopil zraven (je iz sosednjega bloka) ter rekel, da je videl ta dogodek..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:13:04   
uškinamama
Kim, kateri bloki so to? Me prav zanima, tudi jaz sem Ankarančanka.user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:14:53   
LuLu
mateyka,

GO!!!   GO!!! GO!!!

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:20:06   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kim, kateri bloki so to? Me prav zanima, tudi jaz sem Ankarančanka.user posted image


Nismo v centru- okolica Sončnega parka..

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:23:54   
kat von d

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kim, kateri bloki so to? Me prav zanima, tudi jaz sem Ankarančanka.user posted image



slučajno na Jadranski cesti? hvala bogu, da nisem pogosto dol, bi bla še jaz česa kriva user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:25:31   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kim, kateri bloki so to? Me prav zanima, tudi jaz sem Ankarančanka.user posted image


Nismo v centru- okolica Sončnega parka..




he, he , smo sosede user posted image , ampak kot deklica si pa bila iz norbedov oz. tam nekje?


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Problemi s sosedo
10.5.2012 21:26:46   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: kat von d


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kim, kateri bloki so to? Me prav zanima, tudi jaz sem Ankarančanka.user posted image



slučajno na Jadranski cesti? hvala bogu, da nisem pogosto dol, bi bla še jaz česa kriva user posted image



jadranska je malo preširok pojem, glede na to, da je včasih segala od lazareta do dubovnika user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu kat von d)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?