|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Problemi s sosedo
11.5.2012 19:07:58   
majčica1508
V prostem času vedežujem....Obeta se vam 4 selitevuser posted image user posted image
Pusti bogo mamco na mir....Pa ti si že zdaj vsa razkurjena,kako te lahko vrže iz tira...
Si se kdaj vprašala,kakšna boš pa ti pri teh letih in kako se boš počutila,ko se boš želela s kom pogovarjat
pa te bojo ignoriral.....
Saj,če podariš nasmešek in lepo besedo....Pa saj to nič ne stane,ampak taki osebi polepšaš dan

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Problemi s sosedo
11.5.2012 19:20:15   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508
Saj,če podariš nasmešek in lepo besedo....Pa saj to nič ne stane,ampak taki osebi polepšaš dan


veš da ne more podarit nasmeška, četudi zastonj (ali pa mogoče ravno zato user posted image ), ker je (zanjo) mrtva.
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.5.2012 19:26:07 >

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Problemi s sosedo
12.5.2012 13:17:49   
ronja
Ja, to je fajn, če imaš vsaj malo prostora za spravit tudi zložen voziček- mi tega luksuza nimamo

Kimi, kok kvadratov mate? Mi smo na 38, pa nas je 5... Ne rečem, da je luksuz, ampak vseeno ne puščamo čevljev zunaj;). Da se marsikaj, če človek ni preveč razvajen.

mateyka, pa kje ti te svoje smeškote najdeš?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Problemi s sosedo
12.5.2012 17:47:38   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

V prostem času vedežujem....Obeta se vam 4 selitevuser posted image user posted image
Pusti bogo mamco na mir....Pa ti si že zdaj vsa razkurjena,kako te lahko vrže iz tira...
Si se kdaj vprašala,kakšna boš pa ti pri teh letih in kako se boš počutila,ko se boš želela s kom pogovarjat
pa te bojo ignoriral.....
Saj,če podariš nasmešek in lepo besedo....Pa saj to nič ne stane,ampak taki osebi polepšaš dan


Hahaha user posted image user posted image user posted image Sva se zmenila z najemodajalko in naredila vse kot je ona rekla in se sploh ne ozirala na sosedo.. Je rekla, naj jo kar ignorirava, ker nima smisla.. In to tudi počneva!! Sedaj pa res nima več nič za najt user posted image user posted image
Če pa bo najdla, bo pa kaj brezveznega in je rekla najemodajalka, da jih bo potem ona par krepkih povedala, če ne bo šlo drugače user posted image

Ma čaki malo.. Sem že parkrat povedala pa bom še 1x.. Do tega incidenta s policijo in poškodovanim avtom je bilo vse v redu.. Smo s epozdravili in tudi kaj povedali.. Tako, da smo imeli fajn odnose.. Ker se je pa ona užalila, ker je dragi poklical policijo, je potem začela srat po glavi!! In kaj se bom potem jaz s takim človekom pogovarjala??? A si zasluži to?? NE!!
Če bi bila vsaj malo človeška in poštena do tega ne bi prišlo..

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kimi, kok kvadratov mate? Mi smo na 38, pa nas je 5... Ne rečem, da je luksuz, ampak vseeno ne puščamo čevljev zunaj;). Da se marsikaj, če človek ni preveč razvajen.


Imamo 45 kvadratov.. Kje pa imate vi čevlje, da jih nimate lih ratrosene po celem stanovanju ali pa da preskakujete čez njih, ko so v hiši pred vrati??? Jaz naših 15-20 parov čevljev nimam kje držat v hiši.. Ne maram, da s emi stvari valjajo povsod po hiši..
Še manj pa voziček, ki ima umazana koleščka, polna pljuncev in druge umazanije..
Nismo razvajeni, samo skrbimo za red in čistočo v stanovanju, ker 1x se bo tamala začela plazit po tleh in ne bi radi lih, da tamala zaglavi prvo papučo (sopergo), ki jo bo našla v usta ali pa dajala rokice potem v usta..

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
12.5.2012 18:31:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kimica86)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Problemi s sosedo
12.5.2012 20:46:13   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ja, pa če na 45 kvadratih ne najdeš prostora za eno omarico za čevlje...

Mi smo imeli 32 kvadratov in takoj, ko se je prišlo notri, eno omarico za čevlje. Vseh skupaj pa ene 15 parov čevljev, jih nimamo veliko. Voziček sem imela na balkonu. Če balkona ne bi imela, bi bil pa nekje v kotu v stanovanju ali v kolesarnici. Kolesa vozička sem obrisala s cunjo vsakič, ko sem ga pripeljala notri.
Na 32 kvadratih smo imeli eno tini tajni kopalnico, kuhinjo, v kateri, je bila samo kuhinja, sušilec, miza in dve knjižni omari. V spalnici je bila pisalna miza, postelja, otroška posteljica, en nizek regal in ena velika omara za oblačila.

V našem bloku je bilo tudi tako (no, pravzaprav vseh treh, kjer sem živela), da je bil hodnik hodnik in nobenih omar, čevljev, smeti, koles na njem. Hodniki so bili prazni.


Naš hodnik je tako ozek, da omarice ne morem dat notri.. Nimaš predstave kako zgleda stanovanje in ne veš..
Balkona nimam, kolesarnicetudi ne.. Ampak ok, voziček smo že rešili in ga spravili v sosednjo sobico (mini sobico), ki služi kot nekakšna shramba..
Kuhinja je povezana z dnevno sobo in imamo vse kote že polne..
Mi v spalnici pa imamo posteljo (180/200), 2 nočni omarici, veliko omaro za garderobo, previjalno mizo in otroško posteljo.. V edinem kotu, ki je pa prazen imam likalno desko, likalnik, radiatorček in igralno blazino s tistimi ropotuljicami..

Tako, da edina varijanta je, da bi pustila, da se mi vse valja po tleh, kar je zame nesprejemljivo. Imam rada, da je vse pospravljeno user posted image


No, konc koncev, znašli smo se in sedaj je u redu.. HAPPY END user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Problemi s sosedo
12.5.2012 20:53:29   
LuLu
Esmeralda ima spet težave z vidom... je kratkovidna user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Problemi s sosedo
12.5.2012 21:03:19   
liliana
A je že Second Season...?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Problemi s sosedo
12.5.2012 21:06:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A je že Second Season...?

Second? Malo več bo... še malo pa bo dead season...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
12.5.2012 23:54:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kimica86)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Problemi s sosedo
13.5.2012 12:26:29   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Juhuhu, happy end. važno, da si srečna.

Hočem ti rečt, da si delaš problem iz malenkosti, ki bi jo lahko elegantno rešila in ja, na 45 kvadratov se spravi tiste čevlje, no.
Potemtakem bi morali tisti, ki živijo na 20 kvadratih imeti na hodniku čevlje in še celotno garderobo. Ker v stanovanju pač ni prostora. No, saj ne rečem, če bi se vsako jutro kak postaven mladec v spodnjih hlačah sprehajal po hodniku do svoje omare user posted image .


Hahahaha user posted image user posted image No, potem pa res ne vidim problema in bi soseda morala bit super zadovoljna user posted image user posted image Še, ki moj dragi ni sramežljiv in mu ni treba 2x rečt, da se na pol nag sprehodi po hodniku.. Buahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Problemi s sosedo
13.5.2012 19:20:25   
petea
user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Problemi s sosedo
13.5.2012 20:13:51   
posh
petea user posted image  user posted image  user posted image
user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Problemi s sosedo
14.5.2012 11:09:34   
ronja
Kje pa imate vi čevlje, da jih nimate lih ratrosene po celem stanovanju ali pa da preskakujete čez njih, ko so v hiši pred vrati??? Jaz naših 15-20 parov čevljev nimam kje držat v hiši

POgledaš omarice, sprazniš eno, ki ima vsebino, ki ni tako nujna kot čevlji in daš not čevlje, as easy as thatuser posted image . Čevljev tudi mi nimamo na hodniku po tleh, ampak v omarici in ja, najin hodnik je tiny mini, ampak vseeno - za eno ozko omarico je dosti - res se mora pa človek umaknit na drugo stran, če če drug it mimo, če nista suhca, ki se znajdeta v malem:). Lej na 45 kvadratih 3 osebe z vsemi čevlji - komot:).

Ankica, a ste vi včasih tu živeli? Me tvoj opis bivšega stanovanja zelo spominja na našeuser posted image . Res se morava spravit malo gledat okoli za kaj večjega... Ampak s 3 malimi je telefonarjenje in dogovarjanje za oglede rahlo dolgotrajno...

Če ni hodnik dovolj velik (kar dvomim, naš je širok za vrata + 10 cm na eni in 15 na drugi strani, manjših ne delajo;). Res pa je, da ne mroeš bit tako komot - ampak to je pa cena življenja v bloku/večstanovanjski hiši v malem stanovanju. Če ti ni všeč, si pač najdi bolj plačano službo in se preseli na večje.

V sosednjo sobico, ki je kot shramba, daj še eno omarico, pa boš mela kam dat čevlje;). Ali pa sprazni eno omaro tam in daj not čevlje. Vedno imamo tudi stvari, ki jih ne rabimo nujno;). Ali pa zamenjajta posteljo za manjšo - najina je široka 120 cm - prišparaš glih za eno ornk omarico placauser posted image
Igralna blazina je lahko na sredi sobe, ni treba, da je v kotu. Likalno desko se da zložit in naslonit na omarico ali za vrata (ne boš verjela, preverjeno;). LIkalnik se da postavit v omaro ali na okensko polico.

No, saj ne rečem, če bi se vsako jutro kak postaven mladec v spodnjih hlačah sprehajal po hodniku do svoje omare
Hehe, ankica, če dobro premislim, bi taka verzija kvečjemu večje probleme prinesla kot pa kaki neravno postavni;).

kimica - v tvoje dobro pomisli kdaj na druge, tudi če ti niso všeč. S to sosedo sta se pričkali že prej, ker si se jezila, ker ti ne dovoli met 2 omaric na hodniku, tako da to ipak ni od včeraj. Kar se avta tiče jasno, da človek prijavi na policijo, je pa vprašanje, kako sta se vidva to z njo pogovarjala - ni fajn, če te nekdo obtoži, pa nisi kriv... Hodniki pa vseeno morajo bit prazni, pika. In ja, dovolj veliko stanovanje imaš še za kak par čevljev več;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
14.5.2012 11:19:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Problemi s sosedo
14.5.2012 11:40:06   
ronja
Bom, obljubimuser posted image , tokrat pa zares! Še enkrat oprosti - javno opravičilo, heheuser posted image .
Evo, Svit se je zbudil, ampak grem najprej na koledar napisat, hehe. Se učim, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Problemi s sosedo
14.5.2012 11:47:35   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

POgledaš omarice, sprazniš eno, ki ima vsebino, ki ni tako nujna kot čevlji in daš not čevlje, as easy as thatuser posted image . Čevljev tudi mi nimamo na hodniku po tleh, ampak v omarici in ja, najin hodnik je tiny mini, ampak vseeno - za eno ozko omarico je dosti - res se mora pa človek umaknit na drugo stran, če če drug it mimo, če nista suhca, ki se znajdeta v malem:). Lej na 45 kvadratih 3 osebe z vsemi čevlji - komot:).

Če ni hodnik dovolj velik (kar dvomim, naš je širok za vrata + 10 cm na eni in 15 na drugi strani, manjših ne delajo;). Res pa je, da ne mroeš bit tako komot - ampak to je pa cena življenja v bloku/večstanovanjski hiši v malem stanovanju. Če ti ni všeč, si pač najdi bolj plačano službo in se preseli na večje.

V sosednjo sobico, ki je kot shramba, daj še eno omarico, pa boš mela kam dat čevlje;). Ali pa sprazni eno omaro tam in daj not čevlje. Vedno imamo tudi stvari, ki jih ne rabimo nujno;). Ali pa zamenjajta posteljo za manjšo - najina je široka 120 cm - prišparaš glih za eno ornk omarico placauser posted image
Igralna blazina je lahko na sredi sobe, ni treba, da je v kotu. Likalno desko se da zložit in naslonit na omarico ali za vrata (ne boš verjela, preverjeno;). LIkalnik se da postavit v omaro ali na okensko polico.

kimica - v tvoje dobro pomisli kdaj na druge, tudi če ti niso všeč. S to sosedo sta se pričkali že prej, ker si se jezila, ker ti ne dovoli met 2 omaric na hodniku, tako da to ipak ni od včeraj. Kar se avta tiče jasno, da človek prijavi na policijo, je pa vprašanje, kako sta se vidva to z njo pogovarjala - ni fajn, če te nekdo obtoži, pa nisi kriv... Hodniki pa vseeno morajo bit prazni, pika. In ja, dovolj veliko stanovanje imaš še za kak par čevljev več;).


No, sej smo rešili situacijo.. Z najemodajalko smo se zmenili, da imamo lahko na hodniku tisto majhno omarico za čevlje (not sem natrpala kolikor sem pač lahko).. Sicer ne dosti, ker user posted image ima nogo kot lopata (46) in sem jih nekako postrani zložila.. Ta večjo sem pa dala v tisto majhno sobico in v njej so samo moji čevlji s petkami (ja, tej pa v tisto majhno res ne grejo user posted image user posted image )
Raje naj ostane tako in imava še naprej veliko posteljo.. V prejšnjem stanovanju sva imela 140/200 in sva trpela, ker se user posted image vrti po postelji nenormalno in sem parkrat nehote ujela kašno po glavi.. In če želiva kašenkrat našo babiko vzet k sebi (kot npr. zadnjič, ko je bila fejst bubana), je bolje, da ostane tako.. Takrat njega steram čisto na rob postelje user posted image In kam naj sploh dam okvir te postelje, tudi, če bi želela kupit novo posteljo?? Nepotreben strošek- raje tamali kaj kupim user posted image

Kar se avtomobila tiče: ronja, verjemi, da ima user posted image fulll potrpljenja in potrebuje en lep cajt, da se razkuri.. Je šel do nje in potrkal ter lepo začel s pogovorom.. Res je bil kulturen in potrpežljiv.. Pa je šla dol z njim pogledat in sprva že priznala, potem pa kar naenkrat, da tega pa ona ni naredila in s epričela dret na njega.. Res se vidi na njenem avtu, da je to njeno maslo.. Sej, če bi vidla, bi tudi ti takoj rekla, da je kriva.. Tako sta tudi policaj in cenilec rekla..
Ampak pustimo zdaj to.. Se bo tudi to uredilo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Problemi s sosedo
14.5.2012 12:03:16   
kokosh
Nekaj predlogov za iskanje prostora za shranjevanje v majhnem stanovanju:
- likalna miza na balkonu
- prostor nad omarami
- dodatne police tik pod stropom na hodniku (to se sicer moraš dogovoriti za dovoljenje z najemodajalko), ampak polica na neopaznih nosilcih 30 cm pod stropom ne bo moteča (npr. gor v lične škatle zložiš lažje stvari, ki jih ne potrebuješ dnevno)
- prostor za omaro na račun ožje postelje ali postelje v nadstropju, predal pod zakonsko posteljo, ...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Problemi s sosedo
14.5.2012 13:46:33   
kimica86
kokosh: dobri predlogi, hvala user posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Problemi s sosedo
24.9.2015 16:04:01   
robista
Menim, da si je v bloku dobro prebrati kaj požarna varnost sploh pravi oziroma kakšna so pravila požarne varnost v bloku, ker mislim, da se od bloka do bloka to lahko razlikuje.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 120
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?