|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
23.5.2012 17:09:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

za avtorico posta............OMFG!! Upam, da to kar imaš ni nalezljivo!

Nalezljivo upam, da res ni, je pa verjetno, da se prenaša z vzgojo na naslednjo generacijo... Da je pa hec, pa vsi upamo:).

Ne verjamem, da je nalezljivo, poznam pa enega dobrega svetovno znanega in priznanega terapevta za to.
Ime mu je Dr. Briga J. Sezase (jap, spet en s čudnim imenom) Dosegljiv pa je 24/7 in še zastonj dela.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
23.5.2012 18:05:32   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: LaraNik

Sem že dlje časa nameravala napisat, da me izredno moti, da imajo nekateri otroci več kot čudna imena. Zakaj starši to delajo? Po moje bi moral biti en seznam imen, ki so normalna in bi lahko starši izbrali eno ime iz tega seznama. Recimo od ene 50 normalnih imen. Zame so normalna imena: Nika, Lara, Lana, Sara, Ana, Tina, Petra, Katarina, Hana, Jan, Nejc, Nik, Jure, Matej, itd., ne pa neka čudna, da si ga sploh ne zapomniš takoj ali da se čudno napiše. Sva se z našo učiteljico pogovarjali o tem in mi je rekla, da se mora prav sama sebe držat, da ne bi otrok preveč sodila po imenih. Ker kaj si mislite o punčki, ki ji je ime Trisha, pa Kisha, pa Nelly, pa fantki Tai, Linn, Tristan itd. Zakaj folk ne more dat normalnih imen kot sem jih dala jaz (Lara in Nik)? Te starše bi bilo treba spametovat, ker otroci niso nič krivi. To je poseganje v otrokove temeljne pravice, pravice do obravnavanja otroka kot človeškega bitja, do spoštovanja. Ker tisti, ki da čudno ime, otroka najbrž ne spoštuje dovolj. Pri tem bi se morala vmešati država in končno dati ven en seznam normalnih in družbeno sprejemljivih imen za slovenske državljane. Se strinjate?


OMG.. Hahahahahahahahahahahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

A ti ženska si šla po slabem???? A nimaš pametnejšega dela??? Kaj pa manjka tem imenom???
Res katastrofa, s čim se ti obremenjuješ..

Moji hčerki je ime Alina (rusko ime) in ji popolnoma nič ne manjka.. Še so me vsi spraševali kako sva se z dragim spomnila na tako lušno ime..
Kot je rekla ena: meni se bolj smilijo tej otroci (Lara, Nik, Maja, Sara, Žan, Luka itd.) ki jih je malo morje.. In jih potem morajo učitelji po priimku klicat.. Raje vidim, da ima moj otrok bolj redko ime..

Sama imam tašno ime, da sem bila v vrtcu, mali šoli, osnovni šoli, srednji šoli pa tudi na faxu edina s tem imenom in sem zadovoljna.. Pa tudi na celi obali nisem še srečala ali slišala za nobeno s tem imenom user posted image user posted image Starši mi lepšega imena niso mogli izbrat..

(odgovor članu LaraNik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
23.5.2012 21:07:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Alina (rusko ime) in ji popolnoma nič ne manjka..


well, Alina ni ruskega izvora. lahko da ga uporabljajo v rusiji, samo ni rusko ime. tako kot npr. helena ni slovensko ampak grškega izvora, če veš kaj mislim. user posted image

čeprav, skor pozabla; Heleno predlagam med slavnih 50! user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 10:38:20   
pimpa
Dobro, če drugega ne mislim, da je vsaj moj nick lažje napisati kot LuLu…kar se pa Laranik tiče sama mislim, da če bi meni to prjavla svakinja kar si ti njej gotovo mojega otroka ne bi imela časa naučit besede Tina. Ampak, ker vaših družinskih razmer ne poznam, niti jih ne želim bolj kot si jih sama opisala bi ti rada samo nekaj povedala:

Nisem še srečala otroka, ki mu njegovo ime ne bi bilo všeč, še posebej če ga izbereta mama in tata
Probaj ti majhnega otroka prepričat, da se imenuje drugače kot ga kličejo starši (jaz sem mojega nečakca večkrat hecala, da mu je ime drugače kot mu je v resnici in imela sem veliko srečo, da ima sam enih 15kg, ker bi me sicer konkretno prebutal)
Žal mi je tvojih otrok z lepimi imeni, ker jim lastna mama namesto za življenje pomembnih informacij in znanj raje prenaša bedarije in bedastoče za katere še sama ne ve da jima s tem škodi. Imena pa bosta otroka itak izbirala svojim otrokom in kar je zelo hudo in česar sedaj mogoč nisi pomislila je to, da ti mogoče njihova izbira, ki pa te bo dotikala bolj kot sedaj izbira svakinje, ne bo všeč.
Tvoja Lara in Nik imata ravno tako unikatno ime kot Trisha in Tai, čeprav se ti mogoče zdi, da ne….saj vemo koliko Lar in Nikov je bilo pred 10 leti in kako so bila ta imena čudna… In ne, ne kritiziram tvojih imen, ker slučajno si na seznam normalnih vključila tudi imena mojih otrok, kar pa ne pomeni, da nista posebna in da se nimam za nekaj več…Ne razumem namreč miselnosti, da ti kot mati (veš kaj je pri otrocih za mater bistvenega pomena?) lahko razmišljaš o tem, da je svakinja želela biti nekaj več...za vsako mamo so njeni otroci največji zaklad…tudi za tiste, ki dajo otrokom ime Marija in Janez ali Lara in Nik…al pri tebi ni tako?

Sej vem mal sem zabluzila s tem kar sem hotela povedat ampak mislim, da boš razumela bistvo…

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 11:22:45   
petea
Nekje iz spomina vlečem, da je v Sloveniji enemu otroku ime Traktor ...

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 12:33:16   
posh
Če je ta tema provokacija ali ne, obstajajo takšni ljudje. Eni rečejo na glas, eni si mislijo svoje, eni si dajo duška na forumu. Ravno zadnjič se je ena babnica zgražala nad imenom otroka moje prijateljiceuser posted image
Ostala sem frapirana na način njene komunikacijeuser posted image

Ampak takšni ljudje!!!!, zamislite se!!!, ostalim dol visi za vaše mnenje!!!!!!!! Kvečjemu ste sami čudni in nevzgojeni in nekulturni!!!!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 12:44:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Dobro, če drugega ne mislim, da je vsaj moj nick lažje napisati kot LuLu…

Tu neki sva... isti izvor imava user posted image

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 12:50:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Ampak takšni ljudje!!!!, zamislite se!!!, ostalim dol visi za vaše mnenje!!!!!!!! Kvečjemu ste sami čudni in nevzgojeni in nekulturni!!!!!

Že na prejšnji strani je bil, pa ga bom še sem dala. Zaradi številnih klicajev...user posted image
user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 12:56:32   
pimpa
Ja zdej ne vem LuLu, ker pimpa je bla ena ful lepa risanka nekoč v mojih cajtih...za lulu pa še nisem slišala...razsvetli me...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 12:59:20   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Dobro, če drugega ne mislim, da je vsaj moj nick lažje napisati kot LuLu…

Tu neki sva... isti izvor imava user posted image



user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:02:34   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ja zdej ne vem LuLu, ker pimpa je bla ena ful lepa risanka nekoč v mojih cajtih...za lulu pa še nisem slišala...razsvetli me...



lulu je ena res lepa risanka na KIKI, dve miški in ena pikapolonica, dihurka francozinja in še ena žival anglež...
ampak naša LuLu se ziher ni poimenovala po miškiuser posted image

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:14:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ja zdej ne vem LuLu, ker pimpa je bla ena ful lepa risanka nekoč v mojih cajtih...za lulu pa še nisem slišala...razsvetli me...



lulu je ena res lepa risanka na KIKI, dve miški in ena pikapolonica, dihurka francozinja in še ena žival anglež...
ampak naša LuLu se ziher ni poimenovala po miškiuser posted image

Prvo je to ime bilo omenjeno iz strani kolega, da bi lahko bilo ime mojemu prvemu otroku, če bi bila punčka. Bil je fantek in ime mi je ostalo v glavi in sem se takrat prijavla na RR s tem imenom in ga vseeno izkoristla.
Me je pa takrat takoj spomnila tudi na punčko iz risanke... Little Lulu (stara risanka, je bila kar navihana dečva, kolikor se spomnim user posted image )
Eh, copy/paste itak ne dela user posted image  Google slike se takoj vidi katera je...

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:16:02   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Ampak takšni ljudje!!!!, zamislite se!!!, ostalim dol visi za vaše mnenje!!!!!!!! Kvečjemu ste sami čudni in nevzgojeni in nekulturni!!!!!

Že na prejšnji strani je bil, pa ga bom še sem dala. Zaradi številnih klicajev...user posted image
user posted image



kake veze ima zdaj ta smajlialadin z mojimi klicaji???!!!!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:17:43   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Eh, copy/paste itak ne dela user posted image   



mateyki dela, samo noče povedati HOW!!!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:18:40   
uškinamama
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Ampak takšni ljudje!!!!, zamislite se!!!, ostalim dol visi za vaše mnenje!!!!!!!! Kvečjemu ste sami čudni in nevzgojeni in nekulturni!!!!!

Že na prejšnji strani je bil, pa ga bom še sem dala. Zaradi številnih klicajev...user posted image
user posted image



kake veze ima zdaj ta smajlialadin z mojimi klicaji???!!!!!



user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:20:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Ampak takšni ljudje!!!!, zamislite se!!!, ostalim dol visi za vaše mnenje!!!!!!!! Kvečjemu ste sami čudni in nevzgojeni in nekulturni!!!!!

Že na prejšnji strani je bil, pa ga bom še sem dala. Zaradi številnih klicajev...user posted image
user posted image



kake veze ima zdaj ta smajlialadin z mojimi klicaji???!!!!!

A nena ta smajli meditira, torej je pomirjen, torej ni pri njemu prostora za klicaje?
Po domače... smiri živce, ne se sekirat user posted image  - tak jaz vidim tega rumenkota

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:23:28   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ja zdej ne vem LuLu, ker pimpa je bla ena ful lepa risanka nekoč v mojih cajtih...za lulu pa še nisem slišala...razsvetli me...
 


lulu je ena res lepa risanka na KIKI, dve miški in ena pikapolonica, dihurka francozinja in še ena žival anglež...
ampak naša LuLu se ziher ni poimenovala po miškiuser posted image

Prvo je to ime bilo omenjeno iz strani kolega, da bi lahko bilo ime mojemu prvemu otroku, če bi bila punčka. Bil je fantek in ime mi je ostalo v glavi in sem se takrat prijavla na RR s tem imenom in ga vseeno izkoristla.
Me je pa takrat takoj spomnila tudi na punčko iz risanke... Little Lulu (stara risanka, je bila kar navihana dečva, kolikor se spomnim user posted image )
Eh, copy/paste itak ne dela user posted image  Google slike se takoj vidi katera je...



hm.....user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:25:46   
LuLu
Evo, slika dela na RR vsaj v avatarju user posted image
To je Lulu, Little Lulu... user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:26:37   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

A nena ta smajli meditira, torej je pomirjen, torej ni pri njemu prostora za klicaje?
Po domače... smiri živce, ne se sekirat user posted image  - tak jaz vidim tega rumenkota



aha. no dobro. saj sem mirna, bolj ali manjuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:28:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: posh

ampak naša LuLu se ziher ni poimenovala po miškiuser posted image


hm.....user posted image


Moja Lulu bi tej prijazni mcc miški kar nagajala user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:28:11   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: pimpa

Ja zdej ne vem LuLu, ker pimpa je bla ena ful lepa risanka nekoč v mojih cajtih...za lulu pa še nisem slišala...razsvetli me...
 


lulu je ena res lepa risanka na KIKI, dve miški in ena pikapolonica, dihurka francozinja in še ena žival anglež...
ampak naša LuLu se ziher ni poimenovala po miškiuser posted image

Prvo je to ime bilo omenjeno iz strani kolega, da bi lahko bilo ime mojemu prvemu otroku, če bi bila punčka. Bil je fantek in ime mi je ostalo v glavi in sem se takrat prijavla na RR s tem imenom in ga vseeno izkoristla.
Me je pa takrat takoj spomnila tudi na punčko iz risanke... Little Lulu (stara risanka, je bila kar navihana dečva, kolikor se spomnim user posted image )
Eh, copy/paste itak ne dela user posted image  Google slike se takoj vidi katera je...



hm.....user posted image




ostani mirna...(smajlialadin)..ti si po defaultu že miška.

evo, zdaj je še Lulu po defaultu LuLu.

< Sporočilo je popravil posh -- 24.5.2012 13:32:56 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:38:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

evo, zdaj je še Lulu po defaultu LuLu.

LuLu je končno pokazala svoj "prijazen" obraz user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:43:46   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

evo, zdaj je še Lulu po defaultu LuLu.

LuLu je končno pokazala svoj "prijazen" obraz user posted image



bom morala tudi jaz zamenjati..., ker s tem ptičem na levi res nimam nič skupnegauser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:46:01   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

evo, zdaj je še Lulu po defaultu LuLu.

LuLu je končno pokazala svoj "prijazen" obraz user posted image



bom morala tudi jaz zamenjati..., ker s tem ptičem na levi res nimam nič skupnegauser posted image


Jaz s to opico na levi tudi ne....user posted image user posted image user posted image


no ja....


(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
24.5.2012 13:46:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh
bom morala tudi jaz zamenjati..., ker s tem ptičem na levi res nimam nič skupnegauser posted image

Ajde, če si upaš user posted image ... pa nekaj, kar te bo vsaj malo opisovalo. Sem prav radovedna...
Aja,... kaj pa tvoj nick pomeni?

< Sporočilo je popravil LuLu -- 24.5.2012 13:47:20 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?