|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
27.6.2012 13:49:26   
mateyka
mogoče pa res user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
5.7.2012 12:59:58   
zojčka
"bistvo je očem nevidno" user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
5.7.2012 14:35:27   
5ra8
jao babe user posted image user posted image ....hvala za utrjevanje trebušnih mišic user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu zojčka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
10.8.2012 16:28:11   
HelenaLena
LaraNik, pa s koga se norca delaš? Pa ne moreš se na ves glas norčevat z ljudi in njihovih mnenj in okusov, alo!?
Meni tudi določena imena nikakor ne potegnejo, pa kaj zdaj, bom se norčevala iz ljudi? Pa potem me bodo vsi poslali nekam! Jaz pravim, še dobro, da smo si različni in spoštujmo to. Pa še bolj zanimivo je user posted image ...

(odgovor članu LaraNik)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
10.8.2012 21:02:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LaraNik

Res sem malo pretiravala, samo sem mogla dat ven iz sebe. Moja svakinja je dala dvojčkoma ime Trisha in Tai. Že ko je med nosečnostjo omenila ti dve imeni, smo jo vsi prepričevali in jo lepo prosili, naj vendar prizanese otrokoma in naj se izživlja na drugih področjih, ne pa pri imenih. Tudi njena starša sta bila proti. Moj brat se ji pa itak ne upa nič reči, tako da je revež samo prikimal na ti dve imeni. Trisha mi je čist mem ime, Tai je pa kot da bi bil iz Tajske. Ni mi všeč. Vem pa zakaj je zbrala taki imeni. Zato, ker se ima za nekaj več in misli, da bodo ona in otroka nekaj več, ker imajo neka tuja imena, ki sploh ne pašejo v naše okolje. V glavnem jaz sem ji že zanč povedala, da njene punčke ne bomo klicali Trisha, ampak Tina, ker je tako lepše in si otrok zasluži lepše ime. In je čist ven padla. Imamo slovenski priimek, tako da Trisha sploh ne paše zraven. Moja Lara jo je že med nosečnostjo nagovarjala na imeni Luka in Ana, tako da je zanimivo, da ima otrok bolj zrelo razmišljanje kot pa ena 30-letnica. Moja starša je tudi kar zvilo, ko sta zvedela za imeni Trisha in Tai, pa se ji seveda nihče ne upa direktno nič rečt, razen mene. Pa kaj misli, da je? Ko sem bila jaz noseča, smo obakrat vsi skupaj izbirali imena, sem upoštevala tudi mnenja bližnjih, ker vem da so dobronamerna, ker otročku itak vsi hočejo najboljše. Glede učiteljice pa lahko povem, da ni bil hec. Na gov. urah sem ji omenila, da sta me imeni, ki jih je izbrala moja svakinja, čist šokirali. Pa mi je rekla, da se strinja, da bi bilo boljše izbrati kaj drugega, kaj bolj za naše okolje. Potem mi je pa še rekla, da je že imela v razredu Esmeraldo, Šeljo, Kiaro pa še nekaj čudnih in da potem ko je spoznala še starše ji je bilo vse jasno. Tako da starši zamislite se malo!


OMG ... ženska, a ti tole resno?!

(odgovor članu LaraNik)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
10.8.2012 21:18:48   
Anonimen
pred casom sem delala z nekom, ki mu je ime Yu (in seveda se izgovori isto kot You). Pa je sel pogovor: what's your name? Yu. Not, not me, you. Yes, yu. Excuse me, I am just wondering what your name is. Yes, Yu. You mean it is same as me. No, not you, it is Yu. Smo se precej nasmejali.

Svet je danes globalna vas...ce je nekdo tolk omejen, da rabi listo sprejemljivih imen se mi resno smili. Bog varji Crtomirja, ce si zmisli nekoc it v tujino in ziveti med Yui in Lii in Yangi...Azijcev je itak miljardo in vec...boli njih patak za enga Gasperja ali Ziga. Tisti Tai ima jake moznosti za hitro sprejetje, ne bo nobenega problema z izgovorjavo č, ž in š.

Kar se tiče Pije Zemljic in Marka Mandica...meni je ime Voranc lepo, ampak ko sta ga onadva dala svojemu sinu mi je blo hecno...Zemljić in Mandić...Voranc Zemljić Mandić...jako slovensko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
10.8.2012 21:48:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In potem daš ime otroku Major.......pa se potem zgražaš, ker ga eni kličejo Major, drugi Mejdžor, tretji pa Mahor.....


in to še ni vse. je še bolj grozljivo - eni ga kličejo Máhor in eni Mahôr user posted image

Al pa k bo šel v vojsko v službo in bo ful zagrizen in napredoval in bo major Major ... prav res, tastari nič ne mislijo ali kaj user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
10.8.2012 22:15:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Al pa k bo šel v vojsko v službo in bo ful zagrizen in napredoval in bo major Major ... prav res, tastari nič ne mislijo ali kaj user posted image user posted image


bo dvojni major - ta glavni med majorji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
11.8.2012 0:07:30   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Al pa k bo šel v vojsko v službo in bo ful zagrizen in napredoval in bo major Major ... prav res, tastari nič ne mislijo ali kaj user posted image user posted image


bo dvojni major - ta glavni med majorji user posted image


Ja Mejor mejđer bouser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
11.8.2012 9:41:48   
Anonimen
Poznam enega, ki se piše Major. Ta bi šele bila dobra user posted image major Major Major user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
11.8.2012 11:46:13   
mateyka
pol pa naj še stanuje na Majorjevi ulici in je glih za v vic user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
3.9.2012 14:48:24   
ronja
Ma, daj! Lubiju sta dala starša ime tako kot je ime njihovi ulici, njegovemu starejšemu bratu pa tako kot ulici, na katero se njihova ulica konča... Pravita, da nista nikoli pomislila na to... NI mi jasno, kako jima je to ratalo, saj valjda napišeš cel naslov, pa ti potegne... Mislim, saj je bilo ful simpatično in smešno, je pa kar nekajkrat skoraj moral it na policijsko postajo, da so preverili podatkeuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: ne dajajte čudnih imen!!!
3.9.2012 15:12:35   
hedviga
user posted image user posted image user posted image
Upam da ni stanoval med Masarykovo in Njegoševo....

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 213
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Dvoimensko ime
binyy

Ali ste za dvoimensko ime otroka?

da (31%)

ne (69%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!