|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2013
25.10.2012 21:36:02   
Hasam
ana88: Jaz začnem tudi z materinsko šolo 6.11., in sicer v Žalcu.

Mirani: Glede rabljenih oblekic za punčko, probaj jih prodati na Bolhi, drugače pa na FB funkcionira ena super skupina kjer ljudje prodajajo vse živo, večinoma pa oblekice za dojenčke/otroke in kolikor sem jaz videla se ful proda!

Glede poroda imam pa jaz malo drugačno situacijo, se ne rabim kej veliko obremenjevat. Pred 4 leti ko sem imela eno bolj zahtevno operacijo na maternici so mi namreč povedali, da bom v vsakem primeru morala roditi s carskim rezom, tako da je to že določeno. Vem recimo tudi, da bom rodila vsaj 2 tedna pred rokom. Upam, da zdržim do takrat. user posted image


(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Februarke 2013
25.10.2012 21:44:39   
Hasam
Mirani: Glede oblekic - lahko tudi meni pišeš na zasebno in ti dam moj mail, da mi pošlješ fotke oblekic, ki jih ne rabiš več. Če so lepo ohranjene in mi bo kaj všeč ti tudi jaz odkupim, ker pričakujeva punčko. user posted image

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Februarke 2013
26.10.2012 11:20:04   
MiRaNi
Hasam: no pa si me zaposlila user posted image . Ravno prav, da imam drug teden dopust da vse te kupčke pregledam.

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Februarke 2013
26.10.2012 12:03:27   
Mirasol
Po nekaj časa se spet oglašam. Morfologija je bila super in spet pričakujemo - potrjeno fantka. :-) Sem pa v 24.tednu in se mi zdi da mi je v zadnjih 3-eh tednih ful zrasel trebuh. Prej ga ni bilo na vidiku, tako sem tudi jaz že bolj okorna.

Ker imamo že fantka imamo kar nekaj oblekic, tako da moram tudi jaz it enkrat decembra malo čez, oprat, zlikat in kaj dokupit, ker je bil prejšnji malo bolj poletni otrok. Pohištva in vozička,... pa tudi k sreči ne bo treba kupovat.

Glede porodnega načrta je pa tko... Jaz sem rodila v Lj in ga nisem imela, sem si sicer prebrala knjigo, tako da mi je bilo jasno kaj vse obstaja. Ampak na koncu je tko, da ne veš kako se bo porod odvijal in oni najbolj vedo kaj je najbolje zate in otročka, tako da se mi ni zdelo primerno pametovat. Epiduralne itak nisem hotela, mi ni da bi me pikali spet v hrbtenico. Sem bila pa izredno zadovoljna z vsem osebjem, ki je bil pri porodu. Res, same pohvale, ekstra prijazni in strokovni. Tako da me naslednjega poroda niti najmanj ni strah. Od protibolečinskih sem pa imela plin. Sem prosila, ko je začelo malo bolj bolet, potem je bilo pa do konca super. Sem pa dobila tudi proti koncu še neke druge analgetike v žilo, po njihovi presoji. Ful lepo poskrbijo, da ti je čimbolj udobno in prijetno.

Lep dan! user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Februarke 2013
27.10.2012 15:13:13   
ana88
Hasam potem pa se vidimo user posted image midva imava tudi v Žalcu user posted image

(odgovor članu Mirasol)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Februarke 2013
28.10.2012 7:46:17   
Hasam
ana88 super! user posted image Ti napišem na zd, da bova vedeli kako se spoznava. user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Februarke 2013
28.10.2012 13:30:34   
rafaelka
no pa se še jaz oglasim! zdaj sem v 26.tednu in trebušček je končno viden kot nosečniški user posted image
vsak dan se pridno 2x namažem z mazilom favn natali in nimam (še) nobene strije. drugače na telovadbo še ne hodim ker je bilo do sedaj lepo vreme, grem raje vsak dan med delom peš na kosilo-2km in po delu vsaj 1h hodit (večino poti v hrib) in mi zelo ustreza, mojemu štirinožcu pa še bolj. občasno imam težave z zgago, lajšam jih z donatom, oz vzamem kak rupurut. drugače pa raje pazim da ne pijem takoj po obrokih, predvsem po večerji ne. pazim tudi da ne jem preveč začinjene hrane, sladko mi pa ne dela težav user posted image ! še vedno nosim skoraj usa ista oblačila (no sem sodijo kavbojke z nizkim pasom in daljše majice), sedaj ko je malo bolj pritisnil mraz pa imam nekaj težav saj nobene jakne ne zapnem več ker so mi preozke user posted image ! za sladkorno mi pa kljub temu da jo imamo v družini baje ni treba testirati ker da se nisem preveč zredila (+6kg) in da zato to ni potrebno....nevem... nisem preveč zatežila okrog tega ker se drugače počutim uredu. malo me edino moti občasno nihanje pritiska ki ga imam tudi sicer precej nizkega(55/95), to poskušam rešiti s tem da spijem vsaj 2l vode na dan in pač redno gibanje, a ima še katera takšne probleme in kako si pomagate?
v šolo za starše greva zdaj novembra ker se mi zdi fajn da kaj izveva. kupila pa sva do sedaj le lupinico iz druge roke, ostalo dobim od sestre tako da sva malo bolj brezskrbi glede tega pa tudi drugače sva sklenila da ne bova preveč zapravljala... še vedno pa ne veva spola ker pridno skriva za popkovino, sva pa vseeno že izbrala ime tako za punčko kot za fantka user posted image
lep pozdrav vsem!

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Februarke 2013
28.10.2012 15:30:55   
araucaria
Punce zivjo,

ana88, noseckec23, makr, dizza - tudi jaz nisem aktivna na FB. Kljub profilu mi je povsem vsec ta anonimnost tukaj :)

ana88 - tudi jaz sem najprej zelela rodit v vodi, pa sem potem raziskala zadevo in se mi sedaj zdi bolje povsem naravno - na suhem. Meni se zdi, da je najvecji problem, ker se ti pri porodu sprostijo vse misice (tudi od anusa), pa se potem vse zmesa z vodo (kakec (tudi, ce je cisto malo), bakterije, ipd...), medtem, ko te lahko obrisejo, ce rojevas na suhem. Pa ce rojevas v vodi, ne morejo zaznati, ce se spremeni vonj vaginalnega izcedka, medtem ko na suhem to lahko zaznajo. Zna biti problem. Je za premislit.

Drugace pa moja zaba veselo boksa. Z mozem nimava se nicesar - ne oblekic, ne vozicka, ne posteljice - bo pocakalo do decembra, januarja. Sva pa zato poskrbela zame - nosecniske hlace, modrci, daljse majice. Kar se pa tice telovadbe, pa hodim na jogo za nosecnice. Materinska sola pa se nama zacne konec novembra. Test za nosecniski diabetes sem opravila - vse je ok! Jupiiii!!!

Uzivajte v brcah / boksih. :)

< Sporočilo je popravil araucaria -- 28.10.2012 15:31:28 >

(odgovor članu rafaelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Februarke 2013
29.10.2012 15:01:32   
dizza
Tudi jaz sem se odločila za naraven porod, če bo šlo vse ok. Za porodni načrt še ne vem ali ga bom napisala, če ga že bom ga bom bolj zase kot za osebje v porodnišnici, ker oni so seveda bolj strokovno usposobljeni za vodenje poroda, kot pa jaz, ki sem prebrala nekaj knjig na to temouser posted image ....

Včeraj sva dobila od sorodnikov zibko in seveda ni mogla čakati dolgo v škatli - sva jo takoj sestavila in je čudovita - le še user posted image manjka. Razmišljam, da bi kupila gugalnik Chicco Polly Swing.(če bom dobila kje rabljenjega) Ima katera z njim kakšne izkušnje ali podobnimi gugalniki?

Rafaelka oziroma vse ki imate hišne ljubljenčke...Kako mislite, da bodo sprejeli novega člana? Midva imava 2 psa, taveliki me ne skrbi, tamali pa je ful razvajen in čisto navezan name in me kar malo skrbi kako bo sprejel dojenčka, da ne bo preveč ljubosumen....

(odgovor članu araucaria)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Februarke 2013
29.10.2012 15:20:24   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: dizza

Tudi jaz sem se odločila za naraven porod, če bo šlo vse ok. Za porodni načrt še ne vem ali ga bom napisala, če ga že bom ga bom bolj zase kot za osebje v porodnišnici, ker oni so seveda bolj strokovno usposobljeni za vodenje poroda, kot pa jaz, ki sem prebrala nekaj knjig na to temouser posted image ....

Včeraj sva dobila od sorodnikov zibko in seveda ni mogla čakati dolgo v škatli - sva jo takoj sestavila in je čudovita - le še user posted image manjka. Razmišljam, da bi kupila gugalnik Chicco Polly Swing.(če bom dobila kje rabljenjega) Ima katera z njim kakšne izkušnje ali podobnimi gugalniki?

Rafaelka oziroma vse ki imate hišne ljubljenčke...Kako mislite, da bodo sprejeli novega člana? Midva imava 2 psa, taveliki me ne skrbi, tamali pa je ful razvajen in čisto navezan name in me kar malo skrbi kako bo sprejel dojenčka, da ne bo preveč ljubosumen....


sem malo pokukala po vaši temi, sem drugače klepetalka med januarkami in imamo rok 6.1.2013
sem pa hotela poklepetat s tabo dizza, ker imamo namreč mi enako situacijo kot vi. Imamo namreč doma dva psa, pred enim mesecem smo imeli tri, vendar je žal eden šel nepričakovano med angelčke user posted image Skratka pri nase je zadeva čist ista, imamo enega velikega in enega malega. Ta mali je bil lani posvojen iz azila in je kot en klop ki se naju drži user posted image skratka ful ful je navezan na naju. Saj veliki tudi, ampak ni tolk ljubosumen, mali pa zelo.
Jaz mislim, da se bom lotila nekako takole: ko bom prišla domov iz P bom tamalo dala dragemu oz.me naj počakata v avtu ali pač zunaj in bom jaz šla prva noter v hišo, da ju pocartam in pozdravim. Potem pa boma prinesla noter pupo in jima jo dala obvezno za povohat. Potem pa načrtujem ritem kr nekako dalje no. S tem, da bom pač jaz imela še majn časa zase, ker itak vem, da bom kosmatinca še vedno mogla cartat. Bomo že ujeli ritem nekako, na začetku bo malo težje verjetno, potem pa bo že šlo. Vse se da, če se le hoče... user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu dizza)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Februarke 2013
29.10.2012 18:29:01   
rafaelka
dizza nevem ma upam da bo šlo! najin pes je mešanec amstaff terier in je vajen življenja v hiši in zunaj kjer ima dva pesjaka- ker pač oba delava in ga nisva želela zapirat v hišo...če sem doma, predvsem jaz, ga imam pri sebi in je v hiši zelooo miren,samo spi,mogoče ker sem ga tako navadila ker imam malo alergije in mu ne pustim na kavč,posteljo,ima svojo blazino in kamor želi da mu jo dam se usede in čaka user posted image res pa je da ga moti hrup in takrat se umika proč in če bo otročiček preveč glasen in bo psa motilo ga bom dala ven v pesjak kot če bi šla v službo dokler ne pride moj in prevzame malega in jaz grem s psom...upam da to ne bo potrebno ker bo zima in mraz zunaj user posted image ma mislim da se bo tudi pes počasi navadil na novega člana. imam dve majhni nečakinji ki ju imam dosti po rokah in ju ima zelo rad, psa pobožajo in potem ga pustijo pri miru in on njih. ko je bila večja še dojenček in smo živeli skupaj smo imeli prav tako psa pa sem mu večkrat pokazala kaj imam v naročju da jo je povohal,da ji je pustil da ga poboža in mu dala priboljšek da jo je vzljubil in ni bilo problema.mislim da je prav da se posveča pozornost obema in da se ju ne pušča same,da se na psa ne kriči če hoče pogledat dojenčka da ne razume narobe kot da j to kaj slabega... pa upam da se bojo naučili spoštovati drug drugega user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Februarke 2013
29.10.2012 19:57:58   
ana88
araucaria na to pa še pomislila nisem...ja, vse je za nekaj dobro...naše žabe bomo že nekako spravili na svet...glavno da smo na koncu vsi živi in zdravi user posted image

Kar se pa tiče hišnih ljubljenčkov pa imamo mi tudi psa...sicer je skos zunaj (samojed)...ampak je ful živahna ko da ma petardo v riti...in vsakega se ful razveseli in bi vohala in skakala in se igrala...pa je že skoraj 6 let stara...tako da ne vem če se misli kaj umirit user posted image Sicer ni agresivna in napadalna, je pa ful naspidirana user posted image ...tako da jaz tudi upam, da bomo lahko še naprej nekako v sožitju živeli user posted image

(odgovor članu rafaelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: Februarke 2013
30.10.2012 9:40:05   
dizza
vesper: moje sožalje za izgubo ljubljenčkauser posted image ... Midva imava 8 let starega zlatega prinašalca, ki sploh ni problematičen, zelo pridn tudi z otroci se zelo lepo razume in uživa v njihovi družbi. Je tudi bolj zunaj, ima pesjak kamor gre ponoči spat. Mali psiček pa je mešanček, star eno leto, ki je bolj rad notri v najini družbi in tudi spi na najini postelji in hoče povsod zravn. Je zelo čuteč kužek, skoraj tako mi je kot mali otročiček, mislim, da tudi čuti, da pričakujeva dojenčka saj se pogosto uleže poleg in nasloni glavico na moj trebušček. Do otrok je malo bolj zadržan se mi zdi, bolj boječ kot veliki. Ker mislim, da je poseben in zelo razumen psiček bo zagotovo tudi novega družinskega člana dobro sprejel, seveda pa ga nikakor ne bova smela odrivati stran ker je zelo hitro užaljen. Ja takle mamo z našimi kosmatinci komaj čakam da bom še dojenčka lahko tako razvajalauser posted image ...

Kaj pa imena - ali imate že izbrana? Katera so vam všeč? Nama so všeč kratka imena in imava že izbrana za oba spola user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: Februarke 2013
8.11.2012 13:17:48   
lenčy
tale tema bo izumrla, ker ste vse na FBuser posted image  tolk da jo mal osvežim...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu dizza)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: Februarke 2013
8.11.2012 21:43:34   
Hasam
Sam res, tukaj nič, na FB se pa ful dogaja...

Pozdravček vsem.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: Februarke 2013
11.11.2012 19:46:03   
ana88
FB is overrated user posted image

dizza ti si spraševala za imena...midva imava tudi že izbrano...že dalj časa..so nama tudi bolj všeč kratka user posted image

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: Februarke 2013
13.11.2012 11:23:10   
Hasam
Drage punce - februarčice,

naj vam sporočim super novico, da se bo v petek, 30.11.2012 v Gostilni pri šefu odvijal tematski večer namenjen nosečnicam (januarke, februarje in marčevke 2013). Tekmovalci v šovu bodo za to priložnost pripravljali poseben meni samo za nas!

Prosim vse zainteresirane, da se prijavite meni na ZS z imenom in priimkom. Pohitite, kdor prvi pride, prvi melje!

Pozdravček, vaša februarčica Hasam user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: Februarke 2013
16.11.2012 10:15:59   
MARJETICA9
Se opravičujem, da vpadam z drugo temo.
Prodam Dianatal gel za pomoč pri
vaginalnem porodu. Cena 60 evrov.


Priporočam.

Lp

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: Februarke 2013
16.11.2012 13:47:57   
Hasam
Drage februarčice,

za "večer nosečk" v Gostilni pri šefu je prostih le še nekaj mest:
termin: petek, 30.11.2012, cca.16 - 20h
cena: 25€/osebo

Prosim zainteresirane, da se čim prej prijavite pri meni na ZS. Za prijavo potrebujem ime, priimek, PDP in mail za obveščanje.

LP, vaša februarčica Hasam

(odgovor članu MARJETICA9)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 10:46:14   
rincica
Živjo,

jaz sem nova članica in imam tudi rok februarja. Ker sem že enkrat iskala tale forum in ga nisem našla sem malo obupala, da so ti forumi že "izumrli" potema pa mi je prijateljica le poslala link....:) Samo sedaj kot gledam je bil zadnji post pred več kot mesecem dni, in me zanima ali se sedaj vse dogaja na FB? Če se, bi vs prosila če me sprejmete medse :)

hvala in upam da se tipkamo,

Katarina

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 13:28:52   
rincica
aja,:)

Rincica, 30, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image PDP 23.2.2013

(odgovor članu rincica)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 15:19:40   
ana88




user posted image


nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. malih žabic doma, št. srčkov v trebuhu, spol, naslednji pregled



31.1.2013
dizza, Kranj, 1user posted image , user posted image , NS 26.7.2012


1.2.2013
makr, 1user posted image , user posted image


2.2.2013
Dajica, 34, okolica Domžal, 3user posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image
Noseckec23, 23, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , MF 20.9.2012


3.2.2013
Anonimen, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
JasJas, 29, Ajdovščina, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image

jokic@, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
Bubamaraa, 31, Zasavje, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
Rose Bay, 29, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 31.7.2012, MF 19.9.2012


4.2.2013
araucaria, 33, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 2.8.2012
ava_sa, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image


5.2.2013
Monaco, 31, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 25.10.2012
Saškaa, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 16.10.2012


6.2.2013
posavka30, Posavje, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


7.2.2013
zaspančka, 27, Ivančna Gorica , 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


8.2.2013
jolly123, 1user posted image , user posted image , NS 26.7.2012
rose90, 1user posted image , user posted image , NS 6.8.2012
kislina, 1user posted image , user posted image
balance, 25, Goriška, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 17.10.2012


9.2.2013
Anonimen, 33, Štajerska, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
chevron, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


10.2.2013
aniv, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image ,
ursa1981, 3user posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image
TinaJL, 32, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
maliboo, 32, Tepanje, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 25.10.2012


11.2.2013
Anonimen, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
rafaelka, 1user posted image , user posted image


12.2.2013


13.2.2013
luti, 24, Postojna, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 2.8.2012
tanja.k, 1user posted image , user posted image , NS 2.8.2012
suzzy, Maribor, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


14.2.2013
Lili2210, 29, Domžale, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
halči, 37, Celje, 1user posted image , 1user posted image , user posted image
MEDEJA2, 30, Goriška, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 26.10.2012
Piksl, Celje, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
maja1805, 1user posted image , user posted image


15.2.2013
buksika, 29, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 7.8.2012
mermaid25, 25, Postojna, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 1.8.2012


16.2.2013
belicof, Savnijska, 1user posted image , user posted image
Aneri29, Grosuplje, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


17.2.2013
zvezdica.zaspanka, 1user posted image , user posted image
Claudchy, 24, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 11.8.2012
Tanja89, 1user posted image , 1user posted image , user posted image NS 10.8.2012
kornati, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


18.2.2013
panela, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
tjasa1, 36, Kranj, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
Hasam, 29, Celje, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 15.11.2012


19.2.2013
navdušenca, 27, Slovenj Gradec, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
stonoga85, 27, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
Tangerina, 23, Novo mesto, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 7.8.2012, MF 19.9.2012


20.2.2013
Anonimna_O, 28, Škofja Loka, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
MiRaNi, 30, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 6.8.2012, MF 1.10.2012


21.2.2013
Mirasol, Ljubljana, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , MF 8.10.2012


22.2.2013
ana88, 24, Šempeter (Celje), 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 14.8.2012, MF 10.10.2012, NP 8.11.2012


23.2.2013
pikapoka.78, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 16.8.2012
Pikapokapolonica, 31, Ljubljana, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 6.8.2012
lenci, 30, Kamnik, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 16.8.2012
rincica, 30, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


24.2.2013
Neya26, 30, Lukovica, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
desigual, Kranj, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
Matejkaa, 23, Nova Gorica, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
Anabela27, 37, okolica Ljubljane, 2user posted image , 2user posted image , 2user posted image , user posted image user posted image
yingyang, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
čebeli, 3user posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image


25.2.2013
Kathy2, 26, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


26.2.2013
moychy84, 1user posted image , user posted image , NS 14.8.2012
nika92, 1user posted image , user posted image , NS 27.8.2012


27.2.2013
MajaMontenegro, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
liba, 29, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


28.2.2013
feb2013, 25, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 13.8.2012
*anny*, 25, Velenje, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , MF 29.10.2012


SKUPAJ NAS JE user posted image : 70

user posted image 15
user posted image 6
user posted image 50

Pot z nami so začele:
nejka000
naja17
atena777
zmedena...
K_a_t_j_a

user posted image user posted image


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

- otročarije.net
- mama.si
- nosečnica.si
- babybook.si
- noseča.com
- pregnancy.org
- bibaleze.si
- bambino.si
- mojezdravje.si
- parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 15:25:28   
ana88
Dobrodošla, rincica! user posted image

Ja, tukaj je res bolj zatišje nažalost... upam da se bo tudi tukaj še kaj klepetalo, tako da punce, javite se kaj! Saj tem je dosti za obdelat user posted image Npr. kaj boste oblekle čez zimo? Kje boste kupile bunde, če sploh? Ali boste imele kar svoje stare, pač odprte... upam da ne bo vsak drugi post moj... user posted image
Drugače pa..če želiš na FB, pošlji zasebno sporočilo s svojim imenom in priimkom npr. Hasam, ki te potem na Fb doda kot prijatelja in potem povabi v skupino.

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 15:30:59   
rincica
Hvala ana88 :)

ja jaz imam vsekakor trilijon vprašanj kaj inkako, tudi glede zime...čeprav zaenkrat bom poskusila z odprtim plaščem in kakšnim volnenim puloverjem :) bomo videli,če bo sila bom pa pač morala nov plašček kupit.

sedaj ravno razmišljam kako bi sama okrasila previjalni kot v kopalnici :) da ne bo ravno vse kupljeno :)

Upam dabomo kaj klepetale :)


(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 16:29:49   
makr
Živjo sonosečkeuser posted image user posted image
Ja....trebuščki rastejo, bundice in plašči se pa ne zapnejo več.... Jaz nosim kar odpeto, pa malo daljši šal, da pokrije še trebušček, pa je čist simpatičnouser posted image user posted image


(odgovor članu rincica)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?