|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 42 [43] 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2013
18.11.2012 19:58:02   
Hasam
Hojla vsem,
moj zimski plašč ni šans da zaprem že kar nekaj časa nazaj - nevem zakaj sem si kupovala take ozke stvari?!? user posted image
Zdaj nosim jesensk plašč, ki je bil včasih na dvojno zapiranje, pa mi ga je mama predelala... Ampak zdaj se mi že tudi ta spredaj odpira in me zebe v trebuh.
Jutri dobim od sestrične zimski plašček, ki naj bi bil malo širši - ona ga je nosila med nosečnostjo, rodila pa je začetek januarja. Upam, da bo dober vsaj za kakšen mesec, ker se mi zdi da se zdaj pospešeno širim iz dneva v dan.
Kupila pa si nebi v nobenem primeru, vsake 10€ se mi zdi preveč za tako stvar - itak sem na bolniški in če grem kam grem najdlje od vrat do avta in od avta do vrat.

LP vsem user posted image

(odgovor članu makr)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Februarke 2013
19.11.2012 12:45:58   
naja17
Pozdravljene februarke... Z vami sem zaštartala eno pot, ki se je žal slabo končala, ampak moja žalost se je hitro zaključila, nas je kmalu razveselila nova črtica in evo mene aprilčica user posted image . Tko da vse, ki se vam poti slabše končajo, vedno se kmalu pokaže spet lepa, boljša itd. Uživajte, pa morda se vidimo v gostilni user posted image .

(odgovor članu makr)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Februarke 2013
19.11.2012 13:34:17   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Pozdravljene februarke... Z vami sem zaštartala eno pot, ki se je žal slabo končala, ampak moja žalost se je hitro zaključila, nas je kmalu razveselila nova črtica in evo mene aprilčica user posted image . Tko da vse, ki se vam poti slabše končajo, vedno se kmalu pokaže spet lepa, boljša itd. Uživajte, pa morda se vidimo v gostilni user posted image .

najprej čestitkeuser posted image
glede zimskih plaščkov-js imam pončo, ki sem ga uporabljala tudi v prvi nosečnosti in se je super obnesel. sicer malo piha od spodaj, imam pa zato en debel pulover spodaj

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Februarke 2013
22.11.2012 9:21:35   
aandrejka
evo, končno sm uspela najdt tole temo:)

torej..rok imam 22.2.2013, načelom pravijo da bo user posted image ..doma imam pa že 2,5 letnega starega sina:)
nosečnost je bila planirana, kupljenega nimamo še nič..nevem sicer kaj čakam, ker sine je bil rojen avgusta in mi popolnoma nič ne pride v poštev..( razen vozička, in podobnih stvari...)

moj trebuh je že ogromen, upam da ne gre po stopinjah svojega starejšega bratca, ki je imel 4 kilograme in pol ko se je rodil..

imena še nimava, no imava ožji izbor, kaj drugega pa ne...
dekleta, ki greste v materinsko šolo..je kaka možnost, da prepišete seznam kaj potrebuješ za novorjenčka..vem da je par drugačnih stvari kot za poletne otroke, pa da lahko malo preberem:)

torej, uživajte, andreja

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Februarke 2013
22.11.2012 15:29:38   
Hasam
Andreja, dobrodošla.

Tukaj na forumu je bolj zatišje, kot boš tudi sama ugotovila najbrž. Večina punc se je pred časom že "prestavilo" na FB, kjer imamo skrito skupino in tam se res dogaja na polno. Če se želiš pridružiti na Fb mi napiši sporočilo v zasebno, da ti dam napotke. Na FB supini imamo tudi en super seznam, kaj potrebuješ za dojenčka. Če pa nisi na FB, pa ti ga lahko pošljem tudi po mailu. V glavnem, javi mi na ZS.

Pri meni je novega to, da sem dobila od sestrične zimski nosečniški plašček, tako da me ne bo več zeblo v trebuh. Super! Sicer pa se pripravljam, da bi šla malo v šoping čez vikend za kozmetiko in take malenkosti za dojenčka. Imam že seznam pripravljen, bomo videli če bo čas ta vikend. Se pa še ne mudi, tako da ni panike. :)

LP

(odgovor članu aandrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Februarke 2013
23.11.2012 12:15:12   
ana88



user posted image


nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. malih žabic doma, št. srčkov v trebuhu, spol, naslednji pregled



31.1.2013
dizza, Kranj, 1user posted image , user posted image , NS 26.7.2012


1.2.2013
makr, 1user posted image , user posted image


2.2.2013
Dajica, 34, okolica Domžal, 3user posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image
Noseckec23, 23, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , MF 20.9.2012


3.2.2013
Anonimen, 2user posted image , 1user posted image , user posted image
JasJas, 29, Ajdovščina, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image

jokic@, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
Bubamaraa, 31, Zasavje, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
Rose Bay, 29, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 31.7.2012, MF 19.9.2012


4.2.2013
araucaria, 33, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 2.8.2012
ava_sa, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image


5.2.2013
Monaco, 31, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 25.10.2012
Saškaa, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 16.10.2012


6.2.2013
posavka30, Posavje, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


7.2.2013
zaspančka, 27, Ivančna Gorica , 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


8.2.2013
jolly123, 1user posted image , user posted image , NS 26.7.2012
rose90, 1user posted image , user posted image , NS 6.8.2012
kislina, 1user posted image , user posted image
balance, 25, Goriška, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 17.10.2012


9.2.2013
Anonimen, 33, Štajerska, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
chevron, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


10.2.2013
aniv, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image ,
ursa1981, 3user posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image
TinaJL, 32, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
maliboo, 32, Tepanje, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 25.10.2012


11.2.2013
Anonimen, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
rafaelka, 1user posted image , user posted image


12.2.2013


13.2.2013
luti, 24, Postojna, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 2.8.2012
tanja.k, 1user posted image , user posted image , NS 2.8.2012
suzzy, Maribor, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


14.2.2013
Lili2210, 29, Domžale, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
halči, 37, Celje, 1user posted image , 1user posted image , user posted image
MEDEJA2, 30, Goriška, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 26.10.2012
Piksl, Celje, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
maja1805, 1user posted image , user posted image


15.2.2013
buksika, 29, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 7.8.2012
mermaid25, 25, Postojna, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 1.8.2012


16.2.2013
belicof, Savnijska, 1user posted image , user posted image
Aneri29, Grosuplje, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


17.2.2013
zvezdica.zaspanka, 1user posted image , user posted image
Claudchy, 24, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 11.8.2012
Tanja89, 1user posted image , 1user posted image , user posted image NS 10.8.2012
kornati, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


18.2.2013
panela, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
tjasa1, 36, Kranj, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
Hasam, 29, Celje, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NP 15.11.2012


19.2.2013
navdušenca, 27, Slovenj Gradec, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
stonoga85, 27, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
Tangerina, 23, Novo mesto, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 7.8.2012, MF 19.9.2012


20.2.2013
Anonimna_O, 28, Škofja Loka, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
MiRaNi, 30, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 6.8.2012, MF 1.10.2012


21.2.2013
Mirasol, Ljubljana, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , MF 8.10.2012


22.2.2013
ana88, 24, Šempeter (Celje), 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 14.8.2012, MF 10.10.2012, NP 5.12.2012
aandrejka, 1user posted image , 1user posted image , user posted image


23.2.2013
pikapoka.78, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 16.8.2012
Pikapokapolonica, 31, Ljubljana, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 6.8.2012
lenci, 30, Kamnik, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 16.8.2012
rincica, 30, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


24.2.2013
Neya26, 30, Lukovica, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
desigual, Kranj, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image
Matejkaa, 23, Nova Gorica, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
Anabela27, 37, okolica Ljubljane, 2user posted image , 2user posted image , 2user posted image , user posted image user posted image
yingyang, 2user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
čebeli, 3user posted image , 2user posted image , 1user posted image , user posted image


25.2.2013
Kathy2, 26, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image


26.2.2013
moychy84, 1user posted image , user posted image , NS 14.8.2012
nika92, 1user posted image , user posted image , NS 27.8.2012


27.2.2013
MajaMontenegro, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image
liba, 29, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image


28.2.2013
feb2013, 25, Ljubljana, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image , user posted image , NS 13.8.2012
*anny*, 25, Velenje, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image , user posted image , MF 29.10.2012


SKUPAJ NAS JE user posted image : 71

user posted image 15
user posted image 7
user posted image 50

Pot z nami so začele:
nejka000
naja17
atena777
zmedena...
K_a_t_j_a

user posted image user posted image


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

- otročarije.net
- mama.si
- nosečnica.si
- babybook.si
- noseča.com
- pregnancy.org
- bibaleze.si
- bambino.si
- mojezdravje.si
- parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Februarke 2013
23.11.2012 12:42:15   
ana88
Dobrodošla aandrejka! user posted image Sem te dodala na seznam in končno imam družbo 22. 2. user posted image

Kar se tiče zimskih bund imam jaz še vedno svojo prejšnjo, ki pa jo že kar nekaj časa ne morem več zapreti...ampak zaenkrat se ne bom podajala v nakupe okoli tega...še 3 mesece pa mi bo spet prav user posted image ...do takrat bomo pa že zdržali

Ime za najino pužiko imava midva že zelo dolgo izbrano...meni je že od nekdaj všeč in ko je bilo pri nama govora o otrocih sem mu predlagala to ime za punčko, in se je strinjal...tako da imava to debato pokrito user posted image ...tudi za fantka imava rezervo če ji še kaj zraste...ampak mislim da bo kar user posted image

Nas v materinski šoli niso ne vem kako opozarjali na zimsko opremo...oz. pač kakšne žabice in toplejše pajacke...pa seveda zimsko vrečo oz. kombinezonček...pa na glavo bom jaz dala čez bombažno kapico še tisto zimsko....rekla je tudi, da je bolje, da je v stanovanju tam okoli 21 stopinj in je otrok malo bolj oblečen, kot pa da je npr. 25 in otrok samo v body-ju ...drugače pa se bom jaz sproti učila...in po občutku..kaj pa mi preostane user posted image

Punce, mene pa zanima, kako oz. kje boste kopale novorojenčke? Ali boste imele v kopalnici previjalno in ga potem iz bane direkt tja gor položile in osušile? Ali boste kopale v sobi oz. tam kjer je previjalna? Mi imamo previjalno v otroški sobi, kopalnica pe je na drugi strani hodnika nasproti sobe... zdaj pa razmišljam kako skombinirat to da otroka kopam v kopalnici in potem osušim v sobi na previjalni user posted image Kam jo naj vmes položim ko jo dvignem iz bane? Se bolj splača kupit še eno previjalno podlogo za v kopalnico, ali stojalo za banico in potem kopam v sobi? Ali se da brez obojega, ne da bi se otrok prehladil med skakanjem sem in tja? Morda neumna vprašanja, ampak jaz sem clueless user posted image

Bodite v user posted image cvetjuuser posted image pa javite se kaj!

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Februarke 2013
23.11.2012 18:01:45   
Hasam
Hojla Ana,
midva mava banico na stojalu in jo bova uporabljala v otroški, zraven previjalne. Tamalo iz banice direkt na previjalno, pa obrisat in oblečt... to je to. No, vsaj tako si jst to predstavljam - kako bo pa v praksi pa bomo videli ane. :)

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Februarke 2013
26.11.2012 16:52:27   
ana88
ja, tako sem tudi jaz potem razmišljala da bi, če bi kupila stojalo...samo je najbrž tista bana napolnjena z vodo kar težka...sicer ne bi bil problem če bi bila oba doma...ampak v tem primeru lahko kopava tudi v kopalnici - eden kopa in potem drugi prestreže otroka v naročju...no ja, boma še vidla kako se bova odločila

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Februarke 2013
26.11.2012 19:02:38   
rafaelka
midva bova imela prevajalno na pralnem stroju tako da bo vse v kopalnici.
a katera razmišlja o epiduralni? jaz sem se odločla da grem na predavanje potem se bom pa ob porodu dokončno odločila. porodnišnica kamor imam namen it ima na voljo epiduralno in gel. malo me skrbi ampak ena prijateljica je zdaj rodila naravno in mi je zelo priporočala saj so jo bolečine zelo izmučile in ni mogla drugače kot da so jo fajn rezali.. ena druga pa je rodila epiduralno in z uporabo dianatal gelom in je bila zelo zadovoljna, brez problemov in nič šivana... kašno mnenje imate ve o tem?

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Februarke 2013
26.11.2012 19:27:25   
ana88
Ja, saj jaz bi tudi imela previjalno na pralnem stroju, samo je mansardno stanovanje in je strop na poti user posted image

Epiduralna ...jaz se ne bom odločila za njo...nasploh bom probala čimveč brez nepotrebnih posegov in postopkov...sploh invazivnih. Je pa res, da če ti dajo npr. umetne popadke, se začne vse skupaj hitreje odvijat in telo samo nima časa se tako raztegnit - zato te potem verjetno tudi režejo (ali pa se raztrgaš). Nekaj sem v eni knjigi brala na to temo v smislu da čeprav se porod odvija počasi, se telo samo razteza in bolj kot je vse skupaj naravno in v tvojem tempu, manj je potrebnih drugih postopkov in posegov.
Jaz bom poskusila čim dlje zdržat doma - v domačem sproščenem okolju...mogoče bom šla celo v bano, če me bo prijelo (sem najprej hotela porod v vodi), sigurno pa pod topel tuš. Tako si bom jaz poskusla pomagat. user posted image

(odgovor članu rafaelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Februarke 2013
26.11.2012 20:36:48   
Hasam
Glede poroda jaz nimam velike izbire: imam namreč napovedan CR. Na začetku sva se z ginekologinjo še nekaj pogovarjali, da bi se odločila za spinalno anastezijo (kjer si ohromljen samo od pasu navzdol), kar zadnje čase ful priporočajo, saj je manjše tveganje kot splošna anastezija. Ker pa imam poleg vsega zdaj še delno predležečo posteljico, ki se je postavila ravno spredaj na trebušno steno, mi sedaj pravijo, da je edina varianta splošna anastezija, ker bo najbrž treba rezati čez posteljico. user posted image

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Februarke 2013
27.11.2012 15:19:35   
tanja k.
Ojla punce
Jest bom šla zdaj drugič rodit pa sem prvič ful težak porod imela res vse na umetnih popadkih ker so mi mogli sprožit oz.predret mehur ker mi je odtekala voda po kaplicah.Šivana nisem bila pa nič in takoj po porodu bila kot srnica.edini zadržek je bila slaba kri zaradi posega po porodu.
Pa nisem zdaj sploh pomislila da bi vzela kakšno epiduralno al kaj podobnega.No sicer je to odločitev od vsake posameznice.
Lep dan vam želim še naprejuser posted image user posted image

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Februarke 2013
29.11.2012 14:49:49   
Hasam
Nekaj korenjakinj nas gre jutri v Gostilno pri šefu se mal razvajat z odlično hrano. V soboto ob 20h nas boste lahko videle na POP TV, tako da nas glejte! user posted image

(odgovor članu tanja k.)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Februarke 2013
29.11.2012 17:36:28   
rafaelka
ma super! imejte se lepo in fajn se najejte user posted image !
jaz sem pa po novem na bolniški tako da nič pohajanja zameuser posted image

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Februarke 2013
1.12.2012 11:10:59   
rincica
Ana88

kaj pa če bi imela v kopalnici previjalno na stojalu ali kaj zakega? V bistvu rabiš samo toliko da preneseš otročka iz banjice nabrisačko in ga zaviješ....potem ga v kopalnici lepo osušiš in preneseš v spalnico na pravo previjalno mizo. Jaz v banjice na stojalih nimam preveč zaupanja...ne vem zakaj....

kar se tiče EPIDURLNE pa tudi jaz ne razmišljam o njej....no, še zbiram podatke in nasvete, ampak načeloma tudi sama nisem za ne vem kakšne posege, če pač res niso nujni...če so pred mano preživele porode, bom pa tudi jaz...user posted image

(odgovor članu rafaelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Februarke 2013
3.12.2012 18:15:21   
ana88
rincica hvala za nasvet...bova še malo preštudirala...
A ste čutile kaj potres ponoči? Jaz sem spala kot top...me je moj zbudil ko je spraševal, če je potres...
Imam pa v sredo spet pregled...komaj čakam...upam da mi določi težo user posted image in pove če ustreza tednom ker se mi zdi da imam nekam majhen trebuh glede na druge nosečke februarke user posted image

(odgovor članu rincica)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Februarke 2013
4.12.2012 9:04:04   
čebeli
Hoj, živijo!

Sploh nimam časa za klepet tukaj, danes sem pa končno dala svoja maladva v vrtec. Pa vam lahko malo podelim svoje izkušnje...
user posted image

Sama imam previjalno naštimano na pralnem stroju v kopalnici. Kupila sva celo tudi banjico, saj imava le tuš. Pri prvihdveh sem sprva prakticirala kopanje v banjici, postavljeni na koš za perilo, pa sem kmalu zaradi carskih rezov opustila, ker je polna banjica full težka za odlit. Pa tudi tadrugi se ni preveč rad kopal in sva zadevo na hitro opravila kar pod tušem. Fino pa bi bilo mogoče imet tisti stolček za v kad, samo jaz ga nisem imela- po eni strani je fino, da dojenčka skos držiš, da te čuti in se počuti varnega. Po drugi strani pa imaš potem prosto le eno roko in je vseskup malo nerodno... Pokakane ritke sem pa vedno prala v lijaku in se mi je super obneslo! Ni ga čez navadno vodo!


(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Februarke 2013
4.12.2012 13:47:35   
rafaelka
ana88 tudi jaz sem v skrbeh malo zaradi trebuha, prejšni teden sem imela neki pregled v bolnišnici in sem med drugim omenila nosečnost pa me je gledala debelo in uprašala kdaj sem rodila user posted image drugače sem pa v 30. tednu.... tudi v šoli za starše so vse kar precej bolj ogromne user posted image . prejšni teden sem imela pregled in je rekla da je use normalno, ultrazvoka mi pa sploh ni naredila že na dveh pregledih oz do zdaj sem imela vsega skupaj 3 ultrazvoke. A vam ga vsakič naredijo pri pregledu? Mene je zdaj dvakrat samo potipala od spodaj ker nosim nizko in poslušala srce. Na teži sicer počasi konstantno pridobivam (+7kg) ampak vseeno me malček skrbi ... še dobro da user posted image brca skoraj ves čas u use smeri da se trebuh zelo vidno premika da se malo potolažim da je verjetno use ok user posted image
Jaz sem razmišljala da bi banjico kupila tisto ki ima odtočno cev oz usaj zamaho pa bi jo dala na lijak ker je tak ful raven in fiksen, napolnila bi jo z tušem iz banje, izpraznila pa kar v lijak. Upam le da dobim pravo mero banjice ker ni preveč prostora zaradi stranskih omaric.

(odgovor članu čebeli)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Februarke 2013
6.12.2012 14:49:13   
ana88
Tako, jaz sem bila včeraj na pregledu in sem malo bolj pomirjena glede velikosti trebuha oz. user posted image ...ji je zmerila obseg trebuščka in rekla, da ustreza starosti. Tako da mogoče nosim bolj zadaj pri hrbtenici...pa tudi oba s partnerjem sva bolj ''pri tleh'' in tudi pri rojstvu sem jaz imela 48cm, on pa 49cm tako da ne vem kako velika tut naša pupika ne more bit user posted image
Me pa zdaj ''skrbi'' nekaj drugega...namreč dete sedi na ritki...sicer še ima čas, da se obrne...ampak je bila na zadnjih dveh pregledih že na glavici...pa tudi sedaj jo čutim včasih prečno...se zgleda punca ne more odločit kako ji paše bit. Upam da bo na naslednjem pregledu obrnjena tako kot je treba. Vaši user posted image so se že obrnal?
Dobila sem tudi inekcijo, ker sem RH Neg...tako da smo tudi to poštimal. user posted image Sam je pa bolelo kot user posted image ...nisem pričakovala...sem že dobila enkrat to inekcijo zaradi ss in takrat ni nič bolelo (razen vboda). Včeraj pa ves čas, še posebej vbrizgavanje...čeprav traja to vse skupaj le nekaj sekund, je čas res zelo relativen user posted image - približno tako sem izgledala user posted image ...ampak sem herojsko prenesla user posted image user posted image

Mmm danes pa se mi je zluštalo riževega narastka in ga moj dragi kuha/peče...kak lepo user posted image

Kako ste kaj ve, punce?

(odgovor članu rafaelka)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Februarke 2013
6.12.2012 17:55:56   
Hasam
Helou, jaz sem OK. Počitje je odlično zadnje tedne, se moram pohvalit.

Tudi jaz imam bolj mali trebuh, zgeda tudi bolj zadaj nosim. Pred enim tednom ko sem imela kontrolo MV in mi je ginekologinja izmerila trebuh z metrom - celo ona mi je rekla, da ko se pa vležem na hrbet pa zgleda kot da sploh nisem noseča... user posted image

Danes sva v Babycentru kupila previjalno podlogo in so nama povedali, da je ta vikend spet tista akcija 50:10, tako da če ima katera še kaj tam za kupit se vam splača it ta vikend. Jaz bi rada kupila še zimsko vrečo za jajčko, ker se jo da ful dobr uporabit tudi v košari. Pa še par malenkosti rabiva, tako da bova ravno 50 € najbrž nabrala...

Sicer pa jutri dobiva nov avto (končno, ker sva ga čakala 2,5 meseca) in sva zelo vesela - prevsem moj mož. user posted image

LP vsem

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Februarke 2013
5.1.2013 10:33:08   
Srečna Bušika
Punce živjo!

Tudi jaz imam rok februarja, in sicer 22. Zanima me, kako bi se pridružila skupini na facebooku? Menda je skupina zaprta (najbrž je zato kljub domišljiji različnih imen tudi ne najdem).

Hvala za pomoč in lepo se debelite do končnega cilja. user posted image

Srečna Bušika

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Februarke 2013
5.1.2013 19:45:38   
Hasam
Bušika, sem ti poslala zasebno sporočilo.

lp

(odgovor članu Srečna Bušika)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Februarke 2013
9.1.2013 12:17:27   
šerajla
Hej nosecke user posted image
Tudi sama bom mami v februarju pa bi se vam rada pridruzila na fb skupini, da skupaj z vami odstevam do user posted image , pa bi lepo prosila eno aktivno nosecko na fb, da mi na zasebca napise kje vas najdem :-):-):-)

(odgovor članu Hasam)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Februarke 2013
10.1.2013 14:33:55   
nabmat
oj! glede na to, da se že nekaj časa dolgočasim doma in čakam dan d, bi se vam tudi jst rada pridružila na fb, da kakšno rečemo. fajn se mejte!

(odgovor članu šerajla)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 42 [43] 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 42 [43] 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?