|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 10:39:44   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Prelepi imeni. A to za svojo deklico izbiraš ? Čestitke user posted image .

Meni so taka imena blazno všeč. Eleonora, Olivija, Irineja, Paulina, Anastasia, Magdalena, Karolina...

Navijam za Paulino, si prav predstavljam nežno baletko s tem imenom...user posted image


Uh tole zgoraj razen "Olivije" je bil vedno v našem izboru.. Še posebej prvo, ker je meni blazno všeč izpeljanka Nora, sam sem bila preveč zajca, da bi se upala user posted image to prenesti v slovensko okolje, imamo pa zato:
MILLO, EVO EMO IN LENO in zato mati Milleena user posted image
V izvornem postu sem torej za Paulino.


Čudovito user posted image
Me pa zanima, če nisem preveč radovedna, zakaj MILLA - v bistvu nekako sem razumela, da ste iskali precej redka imena in Mila je samo po sebi že dokaj redko - zakaj 2 Lja?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 10:58:26   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Prelepi imeni. A to za svojo deklico izbiraš ? Čestitke user posted image .

Meni so taka imena blazno všeč. Eleonora, Olivija, Irineja, Paulina, Anastasia, Magdalena, Karolina...

Navijam za Paulino, si prav predstavljam nežno baletko s tem imenom...user posted image


Uh tole zgoraj razen "Olivije" je bil vedno v našem izboru.. Še posebej prvo, ker je meni blazno všeč izpeljanka Nora, sam sem bila preveč zajca, da bi se upala user posted image to prenesti v slovensko okolje, imamo pa zato:
MILLO, EVO EMO IN LENO in zato mati Milleena user posted image
V izvornem postu sem torej za Paulino.


Nora je meni prekrasno ime, čeprav bi tudi sama kolebala...zato mi pa je eleonorauser posted image . Če bi bil Uš deklica bi bil Ana Magdalena.
Tvoje deklice pa imajo super imena.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
7.6.2012 11:13:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 11:24:27   
uškinamama
Aja imena za dečka. user posted image  Črt, Črtomir, Irenej, Aleksander, Jurij, Urh. Zdaj mi je najljubše Jurij.

Tutan, kot razumem imaš že enega otroka? Kako pa je ime njemu , če ni skrivnost. Se mi zdi, da če ti je všeč Paulina, da skoraj moraš imeti še enega Marcel-a zraven user posted image , čeprav meni ni preveč všeč.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 11:28:34   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Aja imena za dečka. user posted image  Črt, Črtomir, Irenej, Aleksander, Jurij, Urh. Zdaj mi je najljubše Jurij.

Tutan, kot razumem imaš že enega otroka? Kako pa je ime njemu , če ni skrivnost. Se mi zdi, da če ti je všeč Paulina, da skoraj moraš imeti še enega Marcel-a zraven user posted image , čeprav meni ni preveč všeč.



Ne, nimamo Marcela user posted image
Imamo Jakoba.
Za v drugo pa imamo v ožjem krogu za fantka zgolj Črt.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 11:32:08   
Tutan
Pa kot sem že pisala v tisti temi TOP50 - smo dobili ogromno pripomb, da Čja menda ne bomo dajali v ime user posted image user posted image , zaradi vseh bedarij okoli dela v tujini in ne vem kaj še vse user posted image .

Sva pač vedno vnaprej povedala, med katerimi imeni izbirava. user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 12:02:01   
aprilčica07
Paulina - všeč user posted image user posted image

Imamo pa tudi mi doma Jakoba, tamala je pa Julija..user posted image  Če bi bil fantek bi bil pa Matija. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 12:10:57   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Aja imena za dečka. user posted image  Črt, Črtomir, Irenej, Aleksander, Jurij, Urh. Zdaj mi je najljubše Jurij.

Tutan, kot razumem imaš že enega otroka? Kako pa je ime njemu , če ni skrivnost. Se mi zdi, da če ti je všeč Paulina, da skoraj moraš imeti še enega Marcel-a zraven user posted image , čeprav meni ni preveč všeč.



Ne, nimamo Marcela user posted image
Imamo Jakoba.
Za v drugo pa imamo v ožjem krogu za fantka zgolj Črt.


Mi pa ga imamo doma. Našo Uško - Črta user posted image .  Našteta  ti niso všeč?

p.s glede č -ja v imenu. Mene so buzerirali, da kako bo izgovoril ime brez samoglasnika - super user posted image . Pri letu in pol je bil sicer čort in takoj zatem črt. Je pa od kolegice, ki je bila najbolj glasna glede imena , deklica, še vedno jana (lana) . Če ga pot zanesla v tuje loge, se bodo pač navadili na to ime user posted image . Saj imamo anžeta? Any problem?user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Paulina, Olivija
7.6.2012 12:32:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Prelepi imeni. A to za svojo deklico izbiraš ? Čestitke user posted image .

Meni so taka imena blazno všeč. Eleonora, Olivija, Irineja, Paulina, Anastasia, Magdalena, Karolina...

Navijam za Paulino, si prav predstavljam nežno baletko s tem imenom...user posted image



Uh tole zgoraj razen "Olivije" je bil vedno v našem izboru.. Še posebej prvo, ker je meni blazno všeč izpeljanka Nora, sam sem bila preveč zajca, da bi se upala user posted image to prenesti v slovensko okolje, imamo pa zato:
MILLO, EVO EMO IN LENO in zato mati Milleena user posted image
V izvornem postu sem torej za Paulino.

O hudo ... meni je Mila zelo lepo ime za punčko (z enim L) ... tudi Eva in Ema sta nekje blizu vrha. Pavlina in Olivija sta mi pa obe všeč, a Pavlina oz. meni lepše Pavla malenkost bolj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Paulina, Olivija
13.6.2012 17:23:32   
iza.
Obe imeni sta mi zelo všeč, me pa ime Paulina spominja na znano balerino Polino Semionovo.user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Paulina, Olivija
21.6.2012 7:26:44   
ruby19
Izbrala bi Olivija.

(odgovor članu iza.)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Paulina, Olivija
21.6.2012 7:35:05   
Tippi
Meni je Paulina všeč, ma ga ne bi izbrala, ker je ena Paulina prava tečnoba ženska user posted image

Olivije pa nobene ne poznam, ampak me pa nekako ne privlači.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Paulina, Olivija
6.8.2012 16:08:10   
margaretka
Čisto na kratko, pri nas če bo punčka bo Olivija, to ime nam je že dolgo pri srcu, pa še naša petlletnica si želi sestrice Olivije, v primeru fanka bo pa Aleks, po očiju (Aleksander).

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Paulina, Olivija
30.8.2012 11:17:50   
damjana25
Mene Olivija spominja na tisto iz risanke, ki jo gleda moja hčerkica. Meni je všeč Paulina in moji hčerki je ime Lana Paulina. In prav nihče jo ne kliče Paula ali kako podobno, čeprav je ime Paulina dobila ravno po moji ljubi stari mami, ki ji je bilo ime Pavla.

(odgovor članu margaretka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Paulina, Olivija
30.8.2012 20:28:24   
poli*
Damjana- kako deklico kličete? Samo s prvim imenom ali z obema?

(odgovor članu damjana25)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Paulina, Olivija
30.8.2012 20:36:44   
mateyka
to je pa lepa kombinacija, Lana Paulina user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?