|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JANUAR 2
6.9.2005 13:16:31   
Anonimen
Hvala renan, upam, da zdele bo...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   JANUAR 2
6.9.2005 13:24:18   
Anonimen
Punce, se opravičujem!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   JANUAR 2
6.9.2005 13:29:29   
rija
Lory, Ac vsaj mene ni bolela čisto nič. Edino strah....to pa je nekaj drugega!
Danes sem imela morfologijo, pa je tudi tu zgledalo vse OK. Naš otroček je ves čas pregleda cuzal prst in prekladal nogice!
Lep pozdrav.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   JANUAR 2
6.9.2005 13:35:28   
Nannn
rija vazno da je vse v redu kako lepi obcutki so ko vidis kaj vse dela tvoj v telesu...

Jest mam v petek 3DUZ

Pobozajte svoje trebuscke

Nannn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   JANUAR 2
6.9.2005 14:48:41   
puri
Rija, vesela sem zate, da je vse vredu ,.....si mi bila večkrat na misel!Res fino, sedaj pa vsaj lahko začneš uživati v nosečnosti, ker veš, da je vse O.K.!

Nemsis,...lepo, da si tudi ti pomirjena, ker te je že skrbelo, da ni kaj narobe.

Meni prav paše tole vreme,ker ni več tiste poletne vročine. Se veliko bolje počutim, pa polna sem energije Ko pa še tamal mal pobrca, sem pa sploh v nebesih

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   JANUAR 2
6.9.2005 16:21:24   
nejca1
Ojla!
Meni pa bočlečine niso dale mira, me je tako zvila, da sem šla kar v bolnico. Vendar je vse ok, ne vejo, zakaj me tako boli, no zdaj je že bolje. Sem imela pa še UZ in dobili bomo . Verjetno bo Jan ali pa Žan, ne moreva se z odločiti.
No, upam, da me ne zagrabi spet, ker to ni za zdržati.
Uživajte.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   JANUAR 2
6.9.2005 16:27:18   
nejca1
...kje moram klikniti, da se trakec vedno pokaže - vedno prikaže podpis??? Kje to storim???

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   JANUAR 2
6.9.2005 17:18:17   
renan
nejca na tvojem profilu spodaj te vpraša, če naj vedno prikaže podpis. Tam klikni!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   JANUAR 2
6.9.2005 20:23:03   
tinkamiška
Nannn ti greš men se zdi k Pušenjaku ne?
Bom čakala, da se javiš in poveš kako je blo na pregledu

Jst se bom pa jutri naročila za 3D UZ v Slovenj Gradec, komaj čakam

Lepo se imejte januarčice

Tinka

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   JANUAR 2
6.9.2005 20:45:34   
Nannn
tinkamiska nisem se odlocila za Pusenjaka ker je ful zaseden in on ne posname na CD...grem pa k dr.Ursuli Res v Dravlje...bom seveda povedala kako je bilo...

Mene pa spet tako glava boli da se mi mesa    povrhu tega pa se lezim v postelji ker sem ful prehlajena

LP Nannn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   JANUAR 2
7.9.2005 8:16:21   
simonas
Pozdravljene punce!

Vidim da ste že vse pridno obrcane. Tudi naš pridno brca. Včeraj sma uspela še atiju pokazat, da znama čisto zares brcat. Ful je bilo smešno, ker ponavadi tak na rahlo brca, da jaz na zunaj komaj čutim, pa sem rekla naj da roko na bušija in bo mogoče kaj čutil, pa je ravno takrat ful brcnil. Kak se mi je fajn zdelo.

Drugače se kar dobro počutim. Včeraj je bilo malo hudo, ker sem se zbudila z groznimi bolečinami v trebuhu , pa potem niso minile tam do 12h, potem pa postopoma. Ne vem ali sem se tak zaležala ali je bilo krivo to, da se ponoči nisem zbudila za wc . V glavnem zdaj si naredim ponoči uro, da se zbudim in spraznim mehur.

Malo smo se preveč zredili (+6 kg). Upam, da ne bom drugi teden preveč kregana. Zdaj sem v 20. tednu. Pa sploh ne jem tako veliko, dopoldan kaj malega, pa kosilo, zvečer pa kak jogurt. Vmes sicer sadje a se bolj kot ne izogibam sladkarijam in takim stvarem, če se da. Sicer se mi zdi, da rastem samo na bušija, pa vseeno. Koliko ste se ve zdredile?

Ne bom več morila. Moram it nazaj na delo. Lep dan vam želim, pa se še kaj oglasim, če bom le utegnila.

Simona

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   JANUAR 2
7.9.2005 8:33:05   
renan
Dobro jutro!

Jaz se sploh več ne tehtam, ker sem potem slabe volje. Čeravno se mi zdi, da se trenutno le v trebuh redim, in da zgolj izpolnjujem normo 500 g na teden. Sem se pa zato že čisto na začetku kakšnih 5 kg zredila s čistega miru, saj sploh nisem veliko jedla ( mogoče hormoni?). Na srečo so se tisti kilogrami sorazmerno porazdelili, a vseeno mi vsi z obzirnosti pravijo, da sem se ful spremenila. Zdaj imam najmanj 7+. Bom videla v petek, ko me bodo na morfologiji stehtali..


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   JANUAR 2
7.9.2005 9:12:32   
simonas
Eh saj jaz se tudi ne bom preveč sekirala glede kg. Saj se ne čudim, ker sem bila prej kar precej aktivna, sedaj pa mi je rečeno naj bolj kot ne počivam, pa se mora nekje poznat. Pri hrani pa sem tako vedno pazila (pa da ne bi kdo mislil, da sem suhica - delam na tem da nisem bajsika ).

Hujšale bomo že drugo leto (lahko tudi skupinsko). Jaz sem se lotila pred dvema letoma ločevalne dijete in sem zgubila 12 kg, pa nisem bila nikoli lačna, tako da se vse da, če je volja (pa imela sem močno podporo mojega , ki je po potrebi jedel tudi tisto, kar sem jedla jaz, da nisem imela lušt po čem drugem).

Zdaj je najbolj pomembno, da so naše vredu, da pridno rastejo in se razvijajo. Za ostalo bomo skrbele kasneje. Kajne punce!!!

Simona

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   JANUAR 2
7.9.2005 9:15:43   
puri
Jaz sem se tudi zredila že 6kg in tudi jaz kar težko gledam, kako gredo kg gor, ampak se malo tolažim s tem, da sem se tudi v prvi in drugi nosečnosti podobno redila in da sem bila 3m po porodu že nazaj na svoji teži. Upam, da bo tudi tokrat tako.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   JANUAR 2
7.9.2005 9:27:07   
Nyah*
Hojla cvekice moje!

KOncno sem tudi jaz do RR-ja prisla! Imamo v sluzbi te prve dni pouka tako pestro, da komaj diham, pa se trebuh me malo moti , ceprav sem prava vazicka nosecka!
S kilami imam kar malo srece, zaenkrat jih imam 4+, a jih imam od prej kakih 20 vec, tako da se moram kar maklo pazit, da bom na koncu sploh se lahko hodila.

Moj misek ali miskica v trebuhu sicer brca, samo bolj rahlo se mi zdi, vcasih sicer zacutim res pravo brco, ampak vem, da je za to se cas.

Rija, velikokrat sem mislila nate, in res sem ful vesela zate! Upam, da si dobro in da tako tudi ostanes, kot tudi vse druge januarke!

Jaz imam se vedno tezave z glavoboli in zgago, a se ze postopoma navajam na to, kaj morem. Samo vrtoglavica me moti, ker se vsak dan vozim v sluzbo. Upam, da bo kmalu bolje !

Drugace pa prav pogresam nase stare cvekarije , dajte bit malo bolj aktivne !

Lep dan!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   JANUAR 2
7.9.2005 10:18:06   
Anonimen
Hojla punce!
Nyah, jz sem bila včeri pri dr.Berniku in ga moram res pohvalit! Sem bila zelooo zadovoljna, upam da bom tudi v prihodnje. Opravil je morfologijo-vse OK, imeli bomo pa punčko - (ampak dr. pravi, da še ne smem preveč okoli govorit, sploh pa ne, da mi je on povedal)



NANN! Prosila bi te za telefonsko od dr. Reševe. Koliko pa stane ta 3d UZ? Ga posname na cd ane? In kako hitro te naročijo?

Zredila sem se za 5 kg, in se prav nič ne sekiram.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   JANUAR 2
7.9.2005 10:23:46   
Nyah*
Juhuhuhuhu Caffee, za Bernika, pa za vaso pupo tudi . Me veseli, da si zadovoljna, jaz sem tudi, ful , ceprav bi moj kar stalno z mano na preglede rad hodil, ker je Bernik tko mlad . Me veseli, da je vse ok.

Za kile pa je prav, da se ne sekiras, vse za nase ane. Ce jih bo pa prevec, bova pa skupi po Jesenicah gor pa dol z vozicki tekle, pa bova shujsale .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   JANUAR 2
7.9.2005 10:28:11   
renan
Da, da...Prepričana sem, da bodo naslednje leto šle kile dol kot po maslu. Zato bodo že naše bebike poskrbele...Pa še mišice se bodo krepile, ko jih bomo prenašale Samo, da bodo vse zdrave in vesele...

Kako dolgo traja morfologija?


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   JANUAR 2
7.9.2005 10:29:45   
simonas
Zakaj pa si jaz ne znam trakca pripet??

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   JANUAR 2
7.9.2005 10:41:15   
Anonimen
Ojla

Tudi mi že brcamo. Sicer še bolj rahlo, pa vendar so brce tu. Le ati jih še ni začutil.

Drugače pa imam srečo s kg. Do sedaj sem se zredila 3 kg, ampak imam pa veliko rezervo od prej.

Sicer se pa tudi jaz že veselim morfologije čez 14 dni. Kako pa sploh izgleda ta morfologija?


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   JANUAR 2
7.9.2005 10:43:13   
tinkamiška
Simonas, si moraš dat v podpis tadrugo kodo ne HTML, pa obkljukat, da se ti podpis vedno pokaže

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   JANUAR 2
7.9.2005 10:50:31   
Anonimen
Nyah, a ima dr.B. kaj proti, če na Uz pripelješ tudi svojega dragega? Jz sem ga včeri sicer s sabo imela, vendar nisem imela poguma, da bi vprašala, če gre lahko z mano noter, niti nisem upala za slikco prosit, ker je bil že tako dober da me je "vzel preko vrste". Potem mi je bilo pa tako hudo, ker je bil moj "prikrajšan" za lepe trenutke..

Renan, morfologija traja tam okoli 20 minut

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   JANUAR 2
7.9.2005 11:49:39   
simonas
Da vidim, če mi je uspelo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   JANUAR 2
7.9.2005 11:50:20   
simonas
Jupi!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   JANUAR 2
7.9.2005 12:01:45   
Nannn
caffee telefonska stevilka dr.Reseve je 01/510 68 00 pri sestri se narocis...dela pa samo ob ponedeljkih ker je drugace zelo zasedena v postojnski porodnisnici kjer je porodnicarka...kooooomaj cakam da grem k njej da jo vprasam se malo zaradi EA ker sem se odlocila da grem v Postojno kjer je ona...CD ti posname in lahko gledas kolikor te je volja svojo pikico doma kadarkoli sicer kar veliko stane 19.000 ampak pravi moj da je to prvo najino darilo za naso pupo in da je vredna vsega...cestitam ti za in upam da dr.Res ne bo prevec zasedena in da te cimprej naroci.

Drugace pa sem se vedno doma z prehladom lezim in ze komaj cakam da se poberem in grem na tak lep soncek ki je vzunaj...

Lp Nannn

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?