|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
31.7.2012 11:25:10   
Tejchy25
Hei!
Evo, po ene dveh letih se vam spet mal oglašam :)
Tut js sm končno (po štirih letih neuspelih poskusov itd.) v postopku IVF.
In imam evidenčno številko 300- in kličem ot budala na tisto telefonsko številko, ki so mi jo dali, da se prijavim za začetek postopka, a že 2 meseca neuspešno. Prejšnji mesec so mi rekli naj pokličem naslednji cikel, sedaj pa že 2 dni kličem in se nihče ne oglasi...
Še katera kliče na 01 522 61 12? Namreč, ne vem, ali so na dopustih ali imam pač tako smolo? Zgleda, da bom morala počakat še 1 mesec... Ahhh...

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
31.7.2012 12:45:36   
tiky

Ja moram ti povedat, da so na dopustu in da je njihov poletni urnik objavljen na njihovi spletni strani reprodukcija.si in sicer:


Vključevanje v postopke OBMP na GK UKC LJ od maja do avgusta 2012.

1. IVF
Dolgi protokol
1. dan Z.M.: Do 21. 5. 2012
- začetek zdravljenja najkasneje 11. 6. 2012
1. dan Z.M.: Od 12. 7. 2012
- začetek zdravljenja 2. 8. 2011 ali kasneje

Kratek protokol
1. dan Z.M.: Do 27. 6. 2012
1. dan Z.M.: Od 10. 8. 2012

Prenos odmrznjenih zarodkov
1. dan Z.M.: Do 27. 6. 2012
1. dan Z.M.: Od 14. 8. 2012

2.IUI
1. dan Z.M.: Do 23. 6. 2012
1. dan Z.M.: Od 11. 8. 2012

Telefonsko naročanje:
IVF: 01-522-6112 (od 9h do 13h)
IUI: 01-522-6074 (od 9h do 12h)

Evo tok, da boste še ostale vedele.
Jaz bom pa ta teden začela jesti dabroston za sprožitev user posted image in potem grem v postopek, ko pride. Zanima me kako je s tem, če user posted image dobim na praznik, ker je 15.8. praznik, a takrat pokličem ali naslednji dan?
Potem me pa še zanima ob katerih urah ste bile naročene za prevzem zdavil in prijavo v postopek, ker se bojim, da moj ne bi dobil frej v službi, a je to lahko tudi popoldne?

(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
31.7.2012 14:05:04   
cebela2

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Če ti samo odgovorim na tvoje vprašanje...če boš M dobila v nedeljo, boš poklicala v ponedeljek in povedala, da si jo dobila v nedeljo in ti potem glede nato določijo, kdaj prevzameš zdavila.

Srečno
Vita


sem kar kopirala od ene punce iz 2strani

Zdravila pa mislim da lahko samo zjutrej dvigneš. . .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
1.8.2012 9:55:41   
MP30
Punce pozdravjene! No jaz sem danes dobila M, sem klicala v LJ. Situacija je taka, da pridem v postopek v mesecu septembru! Ob naslednji M moram po zdravila in potem akcija. LP vsem.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
1.8.2012 18:10:56   
Anonimen
Pozdravljene!
Tudi jaz bi se vam pridružila, da skupaj upamo na user posted image
Midva sva v drugem postopku in upam da bo bolj uspešen kot prvi. Saj se nama ni nič oplodilo.:( Dobila pa sem menopur in dipherine, v prvem pa sem imela puragon.
Sem pa s Primorske in hodim k dr. Merlotu? Je še katera pri njemu?
Lp!

(odgovor članu MP30)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
3.8.2012 17:56:35   
andreja83
Pozdravljene,

jst pa od danes naprej že grejem dva miškolina :) ( zamrzjenčka ), tk da se vam pridružujem na tej temi. Želim pa vsem srečno v postopku, in da se nam uresniči želja po naših škratkih :)

Žal mi smeški ne delajo, od kar sva zamenjala računalnik, tk da me mal jezi :(.

Lepo pozdravljene vse skupi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.8.2012 9:23:05   
krisv
Andreja83 čestitam user posted image za pingvinčka. Zdaj pa čim manj nestrpnih teh 14 dni. Si imela spontani postopek? Držim pesti, da sta taledva "taprava" user posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.8.2012 10:16:41   
BB09
andreja83 user posted image tudi jaz držim pesti da boš čez 14 dni zagledala user posted image , božaj trebuščka user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
4.8.2012 12:40:11   
andreja83
Sem imela stimuliran postopek, ker sem žal brez svojih ovulacij in M. Tk da druga nam ne preostane, imam preveč pco jajčnike. Drugače pa sva zdej že v tretjem poskuso vstavitve 2.ivf postopka, in tud jst pravim da nekaterim uspe v tretje :), imava pa še 4 pingvinčke. Ja božam pa tud bušija ja :)
Hvala vama punci za dobre želje :)

(odgovor članu BB09)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
6.8.2012 22:02:24   
krisv
Danes bila na posvetu za drugi postopek in dobili smo zeleno luč user posted image . Endometrioza se je umirila, jajčniki spočili, tako da čakam user posted image v naslednjih dneh in začnemo s pikanjem. Tokrat dupla doza. user posted image Se pa nič ne veselim pikanja. Povejte mi punce, se pikate same, vam partnerji pomagajo ali kdo tretji?

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
6.8.2012 22:08:04   
andreja83
Krisv čestitke za zeleno luč :) zdej pa sam uspešno naprej :)

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
6.8.2012 22:27:01   
*PBS*
krisv: meni je prvo špiko dal fant, ful lepo in nežno. Ampak ko je bil v službi, ni blo druge, kot da to naredim sama, in sem. In mi je blo stokrat lažje, ker sem vedela kdaj bo tisti pik, kolk časa bo trajalo... Imela sem nek nadzor in bila sem bolj sporščena, ker sem vedela kdaj bo kaj, in nisem bila v nobenem pričakovanju. Seveda pa vsaka zase ve, kako ji je boljše, lažje... Držim pesti! user posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
7.8.2012 11:10:57   
larci22
Pozdravljena, dekleta,
tudi jaz se pridružujem forumu, saj sem včeraj začela z inekcijami Dipherline (sem v Mb). Danes mi je drugo dal mož in moram reči, da nisem čutila skoraj nič. Sem pa včeraj po prvi imela po mojem malo reakcije, saj me je popoldan oblivala vročina.
Super bi bilo, če bi si izmenjevale izkušnje in se bodrile, kajne:))
Srečno vsemuser posted image

(odgovor članu *PBS*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
7.8.2012 17:42:03   
andreja83
Jeeej larci22 nas bo pa malo več počasi :), drugače pa inekcije sem si tud jst sama devala, pa je še kr šlo :)

(odgovor članu larci22)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
8.8.2012 13:50:04   
cebela2
pri meni je pa neki vmes prišlo pa nemorem ta mesec na IVF, a mogoče katera ve kako je s tam.. . a lahko jaz naslednji mesec normalno pokličem in začnem z postopkom ali morem kaj javit . . ??

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
8.8.2012 18:25:49   
Plišek
oooo...zdaj pa nas je ze kar nekaj in vidim, da celo ena, ki hodi v mb kot jaz.

No jaz sem zacela z zadnjim mesecem kontracepcije in 30.8 startamo s postopkom IVF. Po eni strani že komaj čakam...po drugi strani me je pa strah....ampak saj bo....

Andreja83 cestitke za zamrznjencke...lepo ju grej in drzim pesti za velik user posted image

Vsem ostalim, ki se cakamo pa želim vso srečo tega sceta....

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
8.8.2012 20:57:43   
andreja83
Jst tud jst tud :) mislim sem v mb kliniki :)

(odgovor članu Plišek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
8.8.2012 21:13:48   
larci22
Plišek,
hvala za lepe želje. A imaš za konec meseca predvidene inekcije ali punkcijo? Zelo bom vesela, če se boš še kaj oglasila.
Tudi jaz želim vsem veliko potrpežljivosti in veliko veliko sreče:))

(odgovor članu Plišek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
8.8.2012 22:52:36   
BB09
krisv super za zeleno luč user posted image larci22 dobrodošla in veliko veliko sreče v postopku user posted image

(odgovor članu larci22)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.8.2012 7:54:40   
pumpkinka
Še malo, še malo pa tudi v Ljubljani začnejo user posted image

(odgovor članu BB09)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.8.2012 9:36:25   
oreh
Živjo!
Sicer sem upala, da mi ne bo treba nikoli pristati na tem forumu, ampak bi najraje šla kar direkt na nosečniškega. Pa se žal ni tako izšlo.
Špikati se začnem konec avgusta in vidim, da nas bo ravno takrat kar nekaj trepetalo. Sem pa zelo optimistično razpoložena, postopka se veselim, čeprav mi je Reško dal jasno vedeti, da so možnosti majhne, sam se mi zdi, da on dostkrat štarta iz pesimizma navzgor, kar je po eni strani tudi prav, da ti ne daje ne vem kakega lažnega upanja.
Še nekaj vprašanj:
- Kmečka pamet mi pravi, da pred punkcijo ne smeš seksat, drži?
- Kako pa je z bolniško od punkcije do testa?
- Kje ste delale teste za SPB?


(odgovor članu Tejchy25)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.8.2012 10:05:39   
ninocka26
Do 48 ur pred punkcijo lahko seksaš, oziroma 48 ur pred punkcijo moraš seksati - pomembno je da se mož sprazni.

Pri Rešu bolniške ni, on je mnenja, da lahko vse delaš normalno. Jaz sem takrat šla k svoji osebni zdravnici in mi je brez problema dala bolniško (najbolje bo, da se obrneš na svojega osebnega zdravnika).

Test za SPB pa pri Rešu zadostuje, da greš na Center za transfuzijo in se daš testirat kot bodoči krvodajalec.

Srečno!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.8.2012 12:21:53   
krisv
I feel like junkie user posted image . Danes prinesla domov kup igel in špric. Tokratna doza 1xDiphereline, 4xBravelle. Moj user posted image je bil čisto frapiran, ko je videl kako količino hormonov si moram našopat. Ampak to je najina odločitev in izbira, če želiva imeti user posted image . Imam 1. UZ že v sredo, user posted image ma glih na praznik, ko bi lahko dlje spali.
Oreh tudi meni je bilo pri Rešu 1. všeč, da naju je postavil na realna tla glede pričakovanj. Še pri transferju, ko smo se odločali za eno ali dve pikici, je povedal realne procente, in tako smo se potem tudi lažje odločili. Veliko ljudi ga šinfa zaradi odnosa, ampak meni se ne zdi on neoseben, ampak le realen in racionalen. Glede tvojih vprašanj pa ti je že ninocka26 odgovorila.

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
9.8.2012 13:02:48   
larci22
Krisv,
kako pa prenašaš inekcije? Imaš kakšne stranske učinke? Meni se zdi, da ima pogosteje glavobole, ki jih sicer nikoli nimam, pa po trebuhu me občasno špika. Sicer imam zaenkrat samo Dipherline, v četrtek pa ima 1. UZ.
No, želim veeeeeeeeeeeeeeeliko sreče!user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgust - September IVF/ICSI 2012
10.8.2012 7:08:43   
športnica
larci22, ti si en teden pred mano. jaz sem tudi že na suprefactu in imam 17.8. prvi UZ.
dolgi postopek z gonalom in IMSI. kateri postopek pa je to zate? za naju že 6. user posted image i

pozdravek vsem,

(odgovor članu larci22)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?