|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorski dojenčki
18.7.2012 9:29:51   
hani bani
no ker tema februarke 2012 ne obstaja bom pač prosila za uključitev h primorkam :) no štejem se za primorko...severni konc čeprav ste ve verjetno bol obalne punce :) no tko je po 2h letih mučenja sem dobila najlepše darilo za valentinovo....14.2.2012 je prikukala na svet mala rožica Alexia z 2650g in 49 cm. moja mama je bila presrečna ker je bil njen oče rojen na ta dan....klical se je valentin....no midve sva se potem mal pričkale ker po njeno bi ji mogla dat ime valentina....ne hvala :( kak ste drugač punce?

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Primorski dojenčki
18.7.2012 11:32:42   
škrpijonka
user posted image  


Škrpijonka, 11.07.2011, user posted image  Lana user posted image  (3280 g, 55 cm)
 
Michella12, 8.8.2011, user posted image  Michelle user posted image  (3210 g in 51 cm)
 
_martina, 5.12.2011, user posted image  Lan user posted image  (3650 g in 53 cm)
 
 
Nena, 21.12.2011, user posted image Gašper user posted image (2720 g, 52 cm)

Kimica, 22.01.2012, user posted image Alina user posted image (3320 g, 51 cm)

Trobentica, 22.01.2012, user posted image user posted image

Pathra, 2.2.2012, user posted image Sofija user posted image (3555 g, 56 cm)

 
hani bani, 14.02.2012, user posted image  Alexia user posted image  (2650 g, 49 cm)

Simona84, 4.3.2012, user posted image Tia user posted image (3390g, 53cm)

Sirenetta, 29.3.2012, user posted image Evelin user posted image (4120g, 55cm)

_vanilija_, 11.4.2012, user posted image Tina user posted image (3800g, 53cm)

Arwen_84, 23.4.2012,user posted image Naia user posted image (3200g, 51 cm)


Pika001, 16.6.2012, user posted image Tine user posted image (4770g, 56 cm)

Bankc, 5.7.2012, user posted image Adrian user posted image (4120g, 55cm)

user posted image user posted image : 9
user posted image user posted image : 5

Skupaj št. user posted image : 14




_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Primorski dojenčki
18.7.2012 11:36:29   
uškinamama
Samo, da vas pozdravim Primorke. Naš dojenček je sicer  letos končal že prvi razred user posted image , pa vseeno. Uživajte z malimi zakladki.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 8:17:26   
škrpijonka
naša miška je pa včeraj končno samostojno shodila jeee je bila vesela, jaz pa še bolj

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 10:08:34   
n€na



IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

naša miška je pa včeraj končno samostojno shodila jeee je bila vesela, jaz pa še bolj
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za prve korake

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 10:51:57   
škrpijonka
Od osmega meseca je hodila s pomočjo prsta in oprijemanja, včeraj pa je končno se spustila in das proti meni. Ji je bilo potem tako všeč, da sem jo morala skoz postavljat h klopi ona pa gas proti meni in se tako smejala zraven.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 16:54:00   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Od osmega meseca je hodila s pomočjo prsta in oprijemanja, včeraj pa je končno se spustila in das proti meni. Ji je bilo potem tako všeč, da sem jo morala skoz postavljat h klopi ona pa gas proti meni in se tako smejala zraven.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za prve korake! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 16:59:49   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Samo, da vas pozdravim Primorke. Naš dojenček je sicer  letos končal že prvi razred user posted image , pa vseeno. Uživajte z malimi zakladki.


Pozdravljena! Čestitke tvojemu "dojenčku" za uspešno dokončan prvi razred! user posted image

Beži res čas tako hitro, da se res vsako toliko prav zamislim, kako bo, ko bo moja dojenčica velika in si jo zdaj tako cartam in poljubčkam in hočem izkoristit vsak trenutek dokler je micina user posted image

Še posebej ker je to moj drugi in zelo verjetno zadnji otrok user posted image

Ti imaš še kakšnega otročka doma ali samo tega prvošolčka?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 17:04:46   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

no ker tema februarke 2012 ne obstaja bom pač prosila za uključitev h primorkam :) no štejem se za primorko...severni konc čeprav ste ve verjetno bol obalne punce :) no tko je po 2h letih mučenja sem dobila najlepše darilo za valentinovo....14.2.2012 je prikukala na svet mala rožica Alexia z 2650g in 49 cm. moja mama je bila presrečna ker je bil njen oče rojen na ta dan....klical se je valentin....no midve sva se potem mal pričkale ker po njeno bi ji mogla dat ime valentina....ne hvala :( kak ste drugač punce?


Dobrodošla! user posted image Priključitev odobrena user posted image

Čestitkice za težko pričakovano hčerkico! Oooo lepi datum, na dan zaljubljencev si dobila svojo ljubezen v naročje user posted image

Ma meni je kar luštno tudi ime Valentina, sem bolj za klasična malo daljša imena, ampak itak da naj sami starši izberejo ime za svojega otroka user posted image

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 17:17:08   
sirenetta
Nena lepo te je brati ponovno user posted image

Super za prvi zobek in za lepe mirne noči! user posted image user posted image user posted image

Pa bravo Gašper, da zaspančka brez čučkanja, veliki pridni fant! user posted image user posted image user posted image

Ja to za user posted image in dojenčkovo zavračanje mlekca se pa spomnim še iz ta prve MŠ, da so nas opozarjali, da se takrat spremeni vonj in okus mleka in da zelo pogosto user posted image odklanja mleko...da naj vztrajamo in si večkrat stisnemo malo mleka in ga namažemo na ustnice dojenčku, recimo tudi medtem ko spančka, da se navadi na vonj in na spremenjen okus.

O, ti si pa pridna, da takole čuvaš več otrok!
Joj, jaz imam pa toliko dela s ta večjim, da bi se mi po moje živci skravžljali, če bi morala poleg tega še kakšnega otroka merkat.
Še dobro, da je moja dojenčica taki pridni mirni otrok user posted image

Jaz pa čakam še na tvoje poročilo o poroki! A sta torej z user posted image dahnila usodni da in kako je potekalo slavje?


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Primorski dojenčki
19.7.2012 23:21:56   
Michelle12
Dober večeruser posted image

Čestitke za prve korake!! :)
Jaz tudi čakam kdaj bo moja... v hojici divja, vem, da ni zdrava ampak mi pride ful prav, ko kuham al kaj takega. Čeprav je zadnje čase vedno manj uporablja.. In ob oporah hodi že tudi ful, ko jo držimo za rokice tudi že divja. En dan je naredila tudi dva samostojna koraka ma...to je vse.
Stoji pa tudi že čisto sama, brez opore..samo se hitro ustraši in se vrže na rit :))
Prav smešna je.
Hvala za informacije o torti, jo bom kontaktirala jutri. Upam, da ne bo na dopustu :)

Valentina je moja pol sestra... ko je bila mama noseča, naju je z bratom vprašal kakšno ime bi ji dala in jaz sem rekla Tina ( takrat moja ful dobra prijateljica) in moj brat je rekel Valentina..in ker je ime Tina v Valentini, je dala Valentina...ma ni blo takrat všeč, zdaj mi je še manj. Je pa polsestra mlajša 7 let...od mene. Od brata 5.

Iz kje pa ste drugače? Za Martino vem :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Primorski dojenčki
20.7.2012 7:11:56   
škrpijonka
Jaz sem iz Kastelca in je Lana moj prvi otroček, bomo pa kmalu poskušali oddat naročilo za drugega user posted image .

Katera bo imela malčka v Bertokih v vrtcu?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Primorski dojenčki
20.7.2012 7:12:33   
škrpijonka
Če želite, lahko dodamo na seznam še kraj od koder smo.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Primorski dojenčki
20.7.2012 10:30:53   
Michelle12
Dobro jutro! :) Pa še bi lahko spala....samo kaj, ko me zbudi poln mehur user posted image

Jaz sem za, smo pa iz Izole- Livade...

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Primorski dojenčki
20.7.2012 23:34:19   
n€na
Nena lepo te je brati ponovno user posted image

končno so se stvari uredile in imam malo več časa za vas. Prebrala sem vse, samo komentirati pa ni bilo več časa, saj se je moj škrat tako odločil. Vedno je začel takrat, sitkati, ko sem želela kaj napisati. Murfi pačuser posted image

 

Super za prvi zobek in za lepe mirne noči! user posted image user posted image user posted image

Upam, da tako ostane šenekaj časa.


Pa bravo Gašper, da zaspančka brez čučkanja, veliki pridni fant! user posted image user posted image user posted image

Ja to za user posted image in dojenčkovo zavračanje mlekca se pa spomnim še iz ta prve MŠ, da so nas opozarjali, da se takrat spremeni vonj in okus mleka in da zelo pogosto user posted image odklanja mleko...da naj vztrajamo in si večkrat stisnemo malo mleka in ga namažemo na ustnice dojenčku, recimo tudi medtem ko spančka, da se navadi na vonj in na spremenjen okus.

Sem si ga iztiskala in mešala v kašico to pa je pridno popapcaluser posted image


O, ti si pa pridna, da takole čuvaš več otrok!
Joj, jaz imam pa toliko dela s ta večjim, da bi se mi po moje živci skravžljali, če bi morala poleg tega še kakšnega otroka merkat.


Ti moram povedat, da sem bila kar malo v strahu vendar so bili tako pridni, da se mi je zdelo, da nimam nobenega. Nasplošno imam tudi jaz veliko dela z Zalo. Kadar pa dobi malo družbe pa ko da je ni. Mogoče bi bilo pri tebi enako.

Še dobro, da je moja dojenčica taki pridni mirni otrok user posted image

Moja pupa je tudi bila zelo pridno dete. Pri devetih mesecih je še veselo ležala v vozičku. Bila je full pridna. Nikoli jokala za brezveze..Tamali je pa čist kontra nje. vriska in priska tako dolgo, da je na koncu že čist hripav. Vozička skoraj ne mara. Se mu je muka vozit v njem. Ko gremo v trgovino začne že na vratih sitnariti.user posted image


Jaz pa čakam še na tvoje poročilo o poroki! A sta torej z user posted image dahnila usodni da in kako je potekalo slavje?

 
Upsuser posted image   Kaj res nisem nič omenila user posted image
Bilo je takole. 16.6 sem se prebudila v čudovito jutro. Bil je nek tak poseben čar tistega dneva. Nič nisem bila živčna, saj se je vse odvijalo tako kot sem jaz želela. Nisva imela velike poroke saj je bil glavni igralec Gašper. Njprej smo se dobili pri nas in potem smo skupaj odšli do cerkvice. Mene in Zalo sta peljala moja starša. Mojega možeka in Gašperja pa njegova starša. Predno sem prišla do cerkve sem zvedela, da bo moj starejši brat s familijo zamudil s tem pa je zamudil tudi moj poročni šopek. Jaz se nisem dosti sekirala, saj se pač zgodi. Nesreča nikoli ne počiva. Z župnikom sva se zmenila, da vleče mašo tako dolgo, da pride moj brat.
Župnik je bil res faca in je imel tako lepo pridigo, da smo ga vsi z veseljem posušali in kot bi mignil, je bil brat s familijo v cerkvi. TAkrat mi je tudi nečak prinesel šopek in ceremonija se je nadaljevala. Vsi smo bili zelo sporščeni in končno sva dahnila DA in si prvič dala poljubček kot mož in žena. Po poroki je sledil krst, ki ga je GAšper dobro sprejel. Je pomagal župniku in se kar sam polil po glaviuser posted image

Po poroki smo odšli v kmečki turizem na kosilo in se tam malo poveselili. Po kosilu smo odšli še k nam na kavico in tako se je dan končal.


Ni bila tradicionalna poroka, saj nobenemu od naju  ni všeč, da je vse neki napeto, kičasto in gužvasto. Pri naju je potekalo vse spontano in v krogu družine.

Naslednjo soboto imamo pa še poporočni piknikuser posted image Ker nisva organizirala fantovščine in dekliščine za vse tiste, ki niso bili prisotni na poroki.


(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Primorski dojenčki
23.7.2012 7:08:02   
škrpijonka
Čestitke in super za tak sproščen obred. Tudi jaz sem rekla, da če se kdaj poročim bo preprosto in samo piknik.

Mi smo  včeraj bili na dveh rojstnih dnevih, v soboto gremo spet na dva. 

Joj pa ta burja, edino dobro je da se ponoči boljše spi. Saj ne upam prehitor pohvalit, vendar moja miška sedaj že tri noči spi celo noč oz. od 21.30 do 5, se podojive in potem potegne še do 7.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Primorski dojenčki
23.7.2012 8:58:09   
_martina
Ja, hvala bogu za tale hlad! Moj mali se je pred tem zbujal, tudi po 2x na noč. Prej je pa vedno spal celo noč, od meseca in pol naprej. Zadnje 3 dni pa spet spiva oba cele noči, danes sva celo potegnila do osmih user posted image milina user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Primorski dojenčki
23.7.2012 9:17:08   
škrpijonka
user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Primorski dojenčki
23.7.2012 15:23:00   
Arwen_84
Pozdravljene primorke,

no, danes ima naša dama 3 meseceuser posted image ...res gre čas kar mimo...ko so vsi na začetku govorili:''prvi trije meseci so najhujši, potem bo lažje...'' No, mi smo jih ravno dosegli, pa se mi zdi zmeraj težje, heheuser posted image . Naša je komaj pred 1 tednom ugotovila kaj pomeni spat 5h v kosu (prej max 2,5-3h (čez noč), čez dan je ratalo max 2h recimo). Smo pa imeli tudi borbe z uspavanjem kot sem že na začetku pisala...no, teh 5h smo dosegli, ko smo uro kopanja premaknili iz 20h na 18.30h - ker smo jo prej nekako ''držali'' budno in je bla samo tečna, pol pa vsi vemo kako je uspavat že preutrujeno dojenčke-katastrofa v glavnem in s tem, da jo dajamo spat na trebuh (imamo angel care tko da mi ni panike).

No, sedaj imamo kopanje ob 18.30 in zaspi od 19.30-20h in spi do 1h...potem pa se začne kažin vsako noč...bujenje na 1,5h vse do 6.30, ko vstaneve. Nevem, najprej sem se tolažila, da je to kao nek ''preskok v rasti'' in nevem kaj, ampak to traja že mesec (prej se je zbudila ob 1h,3h 5h in 8h - no, na 2h ampak boljše je blo). Seveda spi v najini pojstli ponavadi od 1h naprej, ker ugotavljanje kdaj zaspi, prestavljanje (kdaj neuspešno, ker se tkoj zbudi....mala drskica ima vse radarje vklopljene) in ponovno dviganje čez 1h enostavno nima smisla....Je pa dosti o tem napisano kako se user posted image , ki spijo pri starših pogosteje zbujajo in več dojijo...ampak kaj pa čem, če tudi v svoji pol ne odspi nič več kot pri meni...No, tko da sem jaz večino noči na ''straži''...posledično neprespana, čez dan tečna...in komaj čakam tisto 20h da grem tudi jaz spat. Neveva več kaj narest ampak pridno berem tudi Otroško spanje - brez joka v sanje (Elizabeth Pantley), če katera pozna....je full fajn, ampak uvajanje novih navad seveda potrebuje čas...tko, da se trudimo na koncu pa itak vedno zaspi na moji joški in če ne zaspi trdno ni šans, da spi naprej kje drugje....Aja, nima dude...tko, da sem jaz njena duda (dobesedno) in me včasih kar mori, da sem tako priklenjena k njej...tole pogosto dojenje ponoči pa še bolj. Najbolj mi gre na živce to, da se ne zbudi zaradi lakote in da se drugače ne da umirit kot z joško (no, lahko bi hodla z njo po stanovanju in se zibala na žogi...ampak tole se mi ob 3h res ne da delat)....lakota in žeja pa tudi nista, ker se čez dan doji na 3-4h, zvečer dobi konkreten obrok pred spanjem, itd...To, da sem delujoča mlekarna in da mi niti ene ne sprazne ne bom omenjala...ker pri 3m se lahko naša pohvali z dobrimi 7kg in prek 70cm...tko, da punci nič ne manjka, samo spat še ne znauser posted image .Ah, bo že začela spat...pravijouser posted image . Sedaj se trudim z vsemi nasveti kako ne sme zaspat z bradavico v ustih (da spanja ne povezuje s sesanjem) in kako bi mogla še malo budno položit v pojstlico...(ker logično...če bi mi zaspali v objemu najdražje osebe in se pol zbudili na kuhinjskih tleh...nam nebi blo prijetno, otroka pa strah, presenečenje, itd) uvajamo ''supavalne besede'', rutino že zdavnaj imamo...tko, da vemo za drugega user posted image ...že tkoj na začetku hop v svojo pojstlico, je veliko lažje ko jo pozna in ve kje je njegovo mesto za spanje...tko je veliko lažje in mirneje vse skupaj. Sedaj pri 3m tudi otroku ne moreš dopovedat kaj je pojstla in kje more spat, jokat je ne bom pustila...tko, da bomo pač pol odvajali tako al drugače.

Drugače pa čez dan tko odspi ene 2x30min, pol pa se potrudim da nekako v kosu vsaj 2-3h...ponavadi rata...tko,da se grem jaz z njo takrat odpočit. Je pa dobrovoljček, ko je lepo naspana in tečna, ko je zbujena več kot 2h skupaj ponavadi...Tudi čez dan je ful aktivna, se z njo res dosti ukvarjava ampak vem, da more vsaj 30min odspat, da je pol OK. Pridno napreduje in je vsak dan bolj zanimivo kaj novega odkrit...vozičkamo 2x na dan tudi če za 30min (zjutraj in pred kopanjem) (ponavadi je not OK ene 15min, pol začne protestirat in pol zaspi)...sama grem tu po Sv. Antonu, popoldne pa kdaj v kakšen center, da se zamotimo...v tej vročini tko ni blo za nikamor...No, al pa gremo na plažo pa se midva izmenjujeva. V glavnem vse tako kot mora bit, razen naše noči.

Lepo se mejte,meni tudi paše burja (sem mislila, da tega nebom nikoli rekla).

_____________________________

¦A moment in my tummy...a lifetime in my heart...¦

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Primorski dojenčki
23.7.2012 16:11:57   
Michelle12
To mi je pa znano. Jaz sem pa vsepovsod brala/čula, da je najhujše prva dvva tedna. Meni je blo najlažje.. Itak je samo spala in jedla:)

Glede spanja pa..Michelle tudi spi pri naju, od začetka. Drugače ni šlo. Če sem jo odložila, je začela jokat. In zato sem jo že v P vzela h sebi in doma smo tako nadaljevali. In se naspimo vsi. Doji se mogoče enkrat do dvakrat na noč, zaradi žeje. Je vroče... Prej se je tudi tako nekje..ampak takrat je prav jedla. Čisto nič bolj pogosto. Zbujala se je pa samo, če smo jo samo pustili.. zdej spi dalje. Če smo bli zraven, je samo še bolj trdno spala. In jaz sem naspana.Res, da hodimo spat malo kasneje..okoli 23ih mpak spimo lepo do 11ih kar je meni super. In smo vsi zadovoljni. V vrtec itak ne gre tako, da to ne bo problem.
Jo pa imam namem v kratkem navadit na svojo posteljico, če bo šlo ok, če ne pa bomo vsi 4je na najini. Mene ne moti. Še prehitro bo to obdobje mimo in potem bo "bežala" od mene.

Par dni nazaj je moja user posted image user posted image prehodla sama ene dva metra. Ene parkrat. Samo, ki se ustraši in ko čui, da jo spustimo se ustavi. Malo pa nam je le uspelo. Je pa ful trda in ima kr ravnotežje. Prav ne morem verjet.,.da je tako hitro mimo!

Danes sem se naročila na pregled..imam 31.7. Komaj čakam!! :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Arwen_84)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 7:27:02   
škrpijonka
Bravo za prve samostojne korake  

Kar se pa spanja tiče pa lahko samo rečem, da nas je več takih. Tudi naša spi pri nama in to že od rojstva. Sem jo dojila in ponavadi zaspla še pred njo. Ko sem jo poskušala dat v pojstlici je pa takoj odprla oči in v jok. Ko sem poskusila tretjič se me je prijela za majco in ni spustila, tako da sem se morala začet smejat zraven.
Smo poskusili, da bi zaspala sama v pojstlici in je bilo hudo, je jokala 30 min in pol je moj obupal in tako je bilo konec poskusov. Tudi ona nima dude.

Je pa res, da zaspi na joški samo ko sem jaz doma, ko jo čuvajo drugi, zaspi brez problema na kavču brez  kakršnih koli ceremonij.

Sem jo pa že v porodnišnici vzela k sebi eno noč in je zjutraj prišla v sobo Nata in je rekla, to pa lepo videt kako skupaj spita, veš bodo še prehitro odšli po svoje in se nasmehnila in odšla. Tako da sem bila prav šokirana.


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 8:19:40   
_martina
Moj je pa navajen spat sam in sem prav vesela, da je tako user posted image
Je pa res, da za zaspat more nekdo ležat zraven njega, da on majco mečka in vleče

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 8:54:07   
škrpijonka
Sem rekla, da pri drugem bo od prvega dne v pojstlici, na napakah se učimo ha ha.


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 10:34:49   
Michelle12
Jaz sem se glede spanja pri naju, že v N odločla..samo pol me je blo strah, ki je tako majhno, jaz pa nisem nikoli držala dojenčka v rokah, ker jih nikoli nisem niti marala. Pa vedno sem govorila, da ne bom imela otrok. In tisti jok, prav čut ga nisem mogla. Ampak vse se obrne, ne :)
No in pol sem si premislila zaradi strahu, sem lepo pripravila zibelko in vse...prvo noč sem jo imela pri sebi, da se je dojila in ko je zaspala sem jo odložil v posteljico..mogoče je spala še kkšnih 10 min in v jok. Spet od začetka. Že tako sem bla nenaspana, ker prejšnjo noč nisem nič spala, ob sedmih so me poslali že gor iz oddelka in jedla nisem nič do večerje...sem bla res čisto brez energije. Pa še dan pred tem nisem nič jedla, samo zjutraj, ker sem bla ful živčna..
In jaz sem komaj držala oči odprte. In tko ene 3x ona lepo zaspi, jo odložim in se zbudi..pol sem poklicala sestro, sem bla sigurna, da je lačna. Je prišla, prinesla mleko, ji je dala, ma sploh ni jedla..ker ni bla lačna. In takrat mi je razložila, da rabi mojo bližino in naj si jo vzamem h sebi. In itak sem si jo...in tko smo spale in spimo še zdej. Na začetku se je zbujala nekje na tri ure, pojedla in spala nazaj. Jaz sem bla prve dni budna medtem, ko je jedla..kasneje, ko se še ni mogla sama premikat, sem se zbudila, jo naštimala in spala dalje..hmalu nisem niti več vedla, gdaj je in če sploh je.
Slišim ja, večkrat kako to ni ok, ma me sploh ne briga. Če nam tako ustreza, tudi tako bo.
Je pa imela nekaj časa dudo, ji jo je moj uvalu, ma ko so bli krči mimo, je ni več rabla. Itak je jokala samo, ko je bla lačna in utrujena. A zaspala je samo na joški tako, da...niti ni potrebe. In niti ne cuca prstov.
Zaspi pa tudi sama od sebe. Lih en dan nam je v avtu dvakrat zaspala...sem bla kr presenečena, sem mislila, da bomo imeli probleme pa zgleda, da jih ne bo :)


_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Primorski dojenčki
24.7.2012 11:16:29   
škrpijonka
Veš kaj drugi bodo itak govorili, da to ni vredu da spi pri tebi in bla bla, zato pa jih polovica sploh ne prizna, da spijo v skupni postelji. Ti naredi tako da bo za vas vredu. Jaz vem da če bi jo morala jemat iz pojstlice in po dojenju vračat, se nebi nikoli naspala, tako pa se vsaj naspim in imam energijo za naslednji dan. Sicer pa tvoja ima 3 mesece, moja pa že 1 leto pa smo še an istem kot ti. Tako da imaš še čas user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?