Ringaraja.net je največji specializirani spletni portal za mlade starše in nosečnice v Sloveniji. Staršem in bodočim staršem omogoča dostop do kakovostnih informacij o zanositvi, nosečnosti, razvoju, zdravju ter vzgoji otrok in partnerstvu.
Copyright 2001-2026
Ringaraja.net
ISSN 1854-5335
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Natisni
. ma bo že. drugače pa trebušček fajn raste
. se mi zdi, da se je v teh praznikih še bolj povečal-sem opazila da sedaj nosim že tiste hlače, ki sem jih ponavadi skor na koncu nosečnosti-
. tamaladva tudi že komaj čakata dojenčeka-tamali skoz sprašuje, kdaj pride ven
. moj pa pol pripomni, da sta itak dva, da se ne bomo kregali

!!!
...
, podnevi, ponoči, ni miru, prava razgrajačica je
..tud meni se zdi,da je ves čas na nogicah..starejši bratec skoraj vsak dan vpraša, kdaj se bo rodila..je neučakan
..
.
. Tiščanje dol se začne že kmalu po 10h....pa še cel dan sem na nogah, skoraj nič ne sedim
za vse! Tudi za vaju Tippi in Urša
.
..čeprav jaz se kr ne morm ufurat v to...kr en upanje mam še da je
....
, ampak prej - v 15.tednu pa fantka...tak, da odkrito rečeno še nisem čist 100% kaj pričakujemo...v tem trenutku mi je sicer čisto vseeno, samo da bo ok.. 
