|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Luskavica
6.8.2012 23:20:48   
m_o_i
blaza, ce bi malo bolj natancno brala post od "ene" (that's me, that's me!), bi prebrala, da so mamo zdravili za luskavico, ampak je sploh ni imela user posted image
ce smo ze pri tem: alergicna naj bi bila tudi na vse tezke kovine-kovinske zadeve, prebarvana plastika, lonci itd. tako, kot sedaj tu pisem, tako ti povem, da je imela roke in stopala ZIVO RANO (SEVEDA si jih ni smela povit al pa bog ne daj s cim namazat!!!-ker je pac bla kao alergicna na vse), jedla je iz lesene posode z leseno zlicouser posted image umivanje s prekuhano vodo...aja, wc papir!? no go!!
sedela je na bombazni tkanini, oprani oz. prekuhani v vodi, s prav tako obdelanimi oblekami na sebi in solzami, ker je potrebovala nekoga, da ji je prestavil tudi kanal na TVju (da ne pisem kakih drugih potreb)

in tale cudezni dotore v Laskem je bil eno od zadnjih upanj (po raznih celjskih in mariborskih bolnisnicah, privat dermatologih...).
in ja-ena injekcija in pol leta zdravljenja s tistimi hrvaskimi tabletami in mama je ze deset let zdravauser posted image

za mene je car! pa se ena zanimivost: ko sem pripeljala mamo k njemu, mi je takoj rekel: al ste noseca al pa jeste kontracepcijske tablete in se radi sonciteuser posted image noseca nisem bila, druga varianta je pa cist drzalauser posted image
to mu je povedala koza na mojem obrazuuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Luskavica
7.8.2012 9:11:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


ZS imaš.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Luskavica
7.8.2018 14:26:26   
primacare
EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
koncentrirana konopljina smola

Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.

Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več

Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.


Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile


Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)


več info in naročila na primacare.cream@gmail.com

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?