|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: skoraj bi me kap
1.10.2012 15:23:00   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: soncna

Projekt uspel ;-) Zdaj bom najbrž dobila 1000 vprašanj kako je bilo. Res sva se prej temeljito pogovorila, ko je bila prilika za pogovor. Ampak zmenila sva se drugače. Na primorskem je nek fajn swinger klub, odšla sva tja, bolj iz firbca kot zares. Izognila sva se množici, spoznala nekoga, ki je bil zelo obziren, ne naše gore list in stvar je stekla user posted image


Ja kul ne. Volk sit in koza cela. kajčšlepšga user posted image

(odgovor članu soncna)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: skoraj bi me kap
1.10.2012 16:05:47   
mateyka
kdo je koza? user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: skoraj bi me kap
1.10.2012 16:55:21   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kdo je koza? user posted image

Ne bi vedla, ampak po moje, če so kaj domišljijskih glav, tematike mal menjajo in posledično tud vloge, tko da...user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: skoraj bi me kap
1.10.2012 18:04:20   
ronja
sončna, lepo da sta si uresničila željo, še veliko lepih trenutkov vama želim.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
1.10.2012 20:26:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: skoraj bi me kap
2.10.2012 11:19:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncna

Projekt uspel ;-) Zdaj bom najbrž dobila 1000 vprašanj kako je bilo. Res sva se prej temeljito pogovorila, ko je bila prilika za pogovor. Ampak zmenila sva se drugače. Na primorskem je nek fajn swinger klub, odšla sva tja, bolj iz firbca kot zares. Izognila sva se množici, spoznala nekoga, ki je bil zelo obziren, ne naše gore list in stvar je stekla user posted image


Bravo, čestitke. Je treba kar dosti poguma, iskrenosti do same sebe in pa zelo, zelo zrel partnerski odnos, da uresničiš kaj takega. Je pa vredno, a ne :)?

(odgovor članu soncna)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: skoraj bi me kap
30.1.2013 14:45:20   
soncna
Pa spet malo na staro temo user posted image ... Z eno besedo, moj partner je izjemen, sledim njegovi domišljiji in vedno me navdušuje. Imela sem čez glavo predsodkov, ampak je vedno posrkbel, da se je vse izteklo. Malo prej sem brala zgornje poste... vse kar vam ej treba, je poslušati pratnerja, ga vzpodbujati, da se izpove, da pove svoje želje in potrebe in jasno tudi pri sebi ob njem malo izgubiti strah...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: skoraj bi me kap
31.1.2013 10:44:25   
Anonimen
Hm ..... a kake "pikantne podrobnjosti" pa ne bi user posted image ?

(odgovor članu soncna)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: skoraj bi me kap
31.1.2013 12:01:14   
mateyka
bo soncna čez 5 let povedala kako lušno se še ma, anede? boš? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: skoraj bi me kap
31.1.2013 12:27:50   
Ursi2
Ojoj, eni imate pa res preveč časa.
Vse kar je želela, je samo kak nasvet oz, če je že katera o tem razmišljala oz bila v dani situaciji.
A se je res treba vedno ob vse obregnat.
Živite svoje življenje, ubadajte se z njim, pa bi bilo veliko bolje.
Če se ti že zdi, da moreš povedat nekaj, potem povej in nehaj naprej pametovat.
Vsak se odloči za sebe. In kaj potem, a misliš, da če tebi paše delat sam eno, pa seksat sam v postelji,.... da morejo pa vsi tako.

sONCNA, VESELA SEM, DA STA KLJUB TEMU, da nista zelo dolgo skupaj, tako sproščena eden z dugim, si zaupata in uživata. Upam, da vama lavfa še naprej!!!!!!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: skoraj bi me kap
31.1.2013 12:44:24   
Anonimen
Ne, mene ne zanima moraliziranje, ampak kaka sočna podrobnost user posted image . Za inspiracijo recimo.

(odgovor članu Ursi2)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: skoraj bi me kap
31.1.2013 12:59:30   
Ursi2
Ja, sej to mi je jasno, to bi bilo res fajn vedetuser posted image user posted image

Letelo je na ene par drugih, ki si ne morejo, da nebi povsod nekaj komentirali.!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: skoraj bi me kap
1.2.2013 12:05:38   
soncna
Ne, podrobnosti pa ne grejo na forum ;-), ne rečem na zs, ampak na forum pa res ne.

Mogoče še to... kaj naj bi bilo čez 5 let? Vsekakor bo kaj, medtem ko pri marsikomu, naveličanemu rutin in vsakdanjika ne bo kaj...

< Sporočilo je popravil soncna -- 1.2.2013 12:08:19 >

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: skoraj bi me kap
1.2.2013 12:59:55   
Anonimen
Ahhhhhh, me jeziš .......... no, če se ti da, pa na pikijakob16@gmail.com. Podrobnosti mislim user posted image .

(odgovor članu soncna)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: skoraj bi me kap
1.2.2013 13:00:58   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: soncna
Mogoče še to... kaj naj bi bilo čez 5 let? Vsekakor bo kaj, medtem ko pri marsikomu, naveličanemu rutin in vsakdanjika ne bo kaj...


ja ne vem, zato pa pravim, da boš lahko čez 5 let povedala, če bo še tako dobro kot zdaj. me zanima kako bo. user posted image

(odgovor članu soncna)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: skoraj bi me kap
14.2.2013 11:52:46   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: soncna



Mogoče še to... kaj naj bi bilo čez 5 let? Vsekakor bo kaj, medtem ko pri marsikomu, naveličanemu rutin in vsakdanjika ne bo kaj...


Tako kot ti ne veš, kaj pomeni ljubezen družine (enega partnerja in otrok), rutine, ki niti ni nekaj, česar bi bil naveličan, tako jaz nikoli (ampak hvala bogu) ne bom vedela, kaj ti trenutno doživljaš. Multipli orgazmi v letih 30-40 z dvema moškima se vsaj zame, ne morejo primerjat s partnerjem po 12letih skupnega življenja in dvema otrokoma. Čez 5 let bom jaz razmišljala o tem, če našo malo afnco vpišem v šolo, ti pa o čem?
Vsak po svoje, pa smo na koncu vsi srečni. Tebe osrečuje nekaj kar mene nikoli ne bi, mene pa nekaj, kar tebe nikoli ne bo.

(odgovor članu soncna)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: skoraj bi me kap
14.2.2013 13:35:24   
soncna

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


IZVIRNO SPOROČILO: soncna



Mogoče še to... kaj naj bi bilo čez 5 let? Vsekakor bo kaj, medtem ko pri marsikomu, naveličanemu rutin in vsakdanjika ne bo kaj...


Tako kot ti ne veš, kaj pomeni ljubezen družine (enega partnerja in otrok), rutine, ki niti ni nekaj, česar bi bil naveličan, tako jaz nikoli (ampak hvala bogu) ne bom vedela, kaj ti trenutno doživljaš. Multipli orgazmi v letih 30-40 z dvema moškima se vsaj zame, ne morejo primerjat s partnerjem po 12letih skupnega življenja in dvema otrokoma. Čez 5 let bom jaz razmišljala o tem, če našo malo afnco vpišem v šolo, ti pa o čem?
Vsak po svoje, pa smo na koncu vsi srečni. Tebe osrečuje nekaj kar mene nikoli ne bi, mene pa nekaj, kar tebe nikoli ne bo.



Ljuba Taddy78, nevem zakaj imam občutek, da iz tebe veje zavidanje... Res imamo vsak svoje veselje in nagnjenja in meni je popolnoma vseeno kakšno nagnjenje ima kdo in mu tega ne zavidam in ne zamerim. Smo pač različni. Kaj bom počela čez 5 let? Vse kaže, da bo "moja afnca" še kako leto čakala na šolo :))) Pa naj te ne skrbi, afnica bo imela pravega očkata ;-)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: skoraj bi me kap
14.2.2013 16:44:19   
Taddy78
No, super...glavno da boš vedela, kateri je pravi user posted image
Zavidanje...so bolj pametne "stvari", za katere lahko komu kaj iskreno zavidam in sex res ni med njimi.

Kot sem napisala...glavno je, da si ti srečna user posted image

(odgovor članu soncna)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: skoraj bi me kap
15.2.2013 8:02:14   
aknela123
ja, sončna, neznansko ti zavidamo pri vsej stvari. mislim da bi me vse kar pustile može, partnerje, družine, tudi otroke, samo da bi en dan uživale pri seksu tako kot ti sedaj.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: skoraj bi me kap
20.2.2013 12:36:54   
ronja
JOj, punce, kaj ste tako zakačile? Saj nikjer ne piše, da ljudje, ki imajo kako spolno fantazijo (in jo uresničijo), sicer neodgovorno delujejo, da se nimajo radi, da bi pustili za to fantazijo otroke, partnerja itd... PO moje to ni res. Punca je mlada, brez otrok in obveznosti, s partnerjem sta si oba želela izpolnit eno fantaizijo, pa sta si jo in jima je bilo všeč. Kaj je narobe s tem? Ko se bo odločala za otroke (s tem ali kakšnim naslednjim partnerjem, nima veze), si bo verjetno želela ustalit in ko bo imela otroka, ji verjetno nekaj časa tak življenjski stil ne bo niti potegnil, ker bo zmatrana oz. ne bo zanj imela časa, pač seks pade po prioriteti skoraj pri vseh parih. Kasneje mogoče spet, ali pa ne, nima veze. Vsekakor pa mislim, da to, da je zdaj spala z dvema hkrati, še ne pomeni, da je ta veza obsojena na propad ali da bo neodgovorna mama, ki bo zapuščala svoje otroke. PO moje je neuresničevanje sanj večinoma nevarnejše od uresničevanja (ne velja samo za spolnost, morajo pa bit vsi prisotni za oz. si vsi to želet, seveda).

Jaz ji zavidam to, da lahko seksa popoldne, če hočeuser posted image . Dveh fantov ji pa ne zavidam, ker še za tega enega nimam dovolj časa/energije...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: skoraj bi me kap
13.3.2013 10:04:33   
Anonimen
sex je za dve osebi

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: skoraj bi me kap
13.3.2013 10:05:03   
Anonimen
no saj naslednjič ti bo pa rekel zdaj pa še tvojo luštno kolegico pripelji

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: skoraj bi me kap
13.3.2013 10:05:55   
Anonimen
spolnost je čisto vredu dokler sta vanjo vključena dva, naj eksperimentirato kot želita

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: skoraj bi me kap
13.3.2013 10:06:16   
Anonimen
dva sta družba trije so gužva

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: skoraj bi me kap
29.7.2013 12:01:18   
Anonimen
Hja, ženske smo zelo komplicirana bitja, moški pa zelo enostavna :-) Tudi meni je predlagal podobno in tudi mene je streslo. Mislila sem, da me ne ljubi več, da me nima več rad. Pa sva udarila debato in ugotovila sem, da to sploh ni res. Še vedno me ljubi in še vedno me ima rad in tudi še vedno bi naredil vse zame. Je pa tako, da ga ob tem zelo močno daje ljubosumnost, kar mu poveča njegov libido in trud do mene. V resnici uživa tako kot jaz. Prvič sva zgolj poizkusila in predno sva poizkusila sem si obljubila, da se v to ne bom nikoli več spustila. Ko sva z akcijo zaključila, sem bila pa popolnoma drugega mnenja. Če sem si hotela priznat ali ne... bilo mi je všeč in tudi njemu je bilo všeč. Uživala sva oba, čeprav je on le pasivno sodeloval. Ni si želel druge ženske za "protiuslugo", želel si je samo moškega zame. Za oba je bila to neka adrenalinska "hoja po robu"... ljubila sem se z drugim moškim, delila z njim nežnosti in moj moški je vse to stoično opazoval. Drage moje, sprostite se predsodkov in prepustite se domišljiji svojih moških, pa boste vse uživale kolikor boste hotele. Seveda, če pa jih boste dale na ignor, pa si bodo iskali svoje verzije in variante, s tem morate računat. Še to... do teh igric nama ni vsak dan, vsak teden, čez vse leto, ampak se odločiva le sem in tu kdaj za popestritev. Pa da ne boste mislile, da greva po akciji počivat :)... po akciji se najina, ampak res samo najina intimna akcija šele dobro začne...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Dieta
lorby007

Po rojstvu dojenčka bi želela (je nujno) začeti z dieto, pa me zanima za katero naj se odločim.

Ločevalna (38%)

Montignac (10%)

Oktobrska (0%)

Z zeljno juho (4%)

Drugo (11%)

Nobena od naštetih (36%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!