|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:11:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ja....samo ni treba s prižganim čikom v roki pametovati drugim, kako naj ne kadijo, ker je kajenje škodljivo.....to lahko delaš brez prižgane cigarete.....

Zakaj pa ne? Jaz ne vidim tukaj nič narobe. Če imam takrat čik v roki... dokaz, da točno vem o čem govorim user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:13:20   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
...poskušam samo razumeti, zakaj potem kadiš, če si proti cigaretom.....

Veš, ene stvari lahko razumeš le, če jih doživiš in preživiš...


Ja....samo ni treba s prižganim čikom v roki pametovati drugim, kako naj ne kadijo, ker je kajenje škodljivo.....to lahko delaš brez prižgane cigarete.....


Zakaj pa ne? Če kadim, ne smem povedati, da je to škodljivo? Povedati in izraziti svoje mnenje proti cigaretom, pa četudi sem kadilka, je na mestu. Mogoče še bolj na mestu, kot da bi mi nekdo, ki ne kadi govoril, kako škodi. Jaz to bolj vem od njega, ki ne kadi. ker to občutim na svoji koži. In če nekaj poveš, to ni pametovanje.

Veš Iliana, res je odvisno s kakšnimi učki zreš v svet in kako vidiš besede. Tebe je zbodlo nekaj, kar te sploh ne bi smelo. Preveč osebno si vzela, in verjamem da si posledično zaradi tega tudi "prizadeta" in si reagirala tako kot si. In videla si pametovanje tam, kjer ga sploh ni. je le debata. vsaj jaz sem jo tako vzela. user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 30.8.2012 13:15:09 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:16:20   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ja....samo ni treba s prižganim čikom v roki pametovati drugim, kako naj ne kadijo, ker je kajenje škodljivo.....to lahko delaš brez prižgane cigarete.....

Zakaj pa ne? Jaz ne vidim tukaj nič narobe. Če imam takrat čik v roki... dokaz, da točno vem o čem govorim user posted image



Sva skoraj hkrati, istih misli user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:17:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zakaj pa ne? Jaz ne vidim tukaj nič narobe. Če imam takrat čik v roki... dokaz, da točno vem o čem govorim user posted image



Moja kolegica želi svojemu sinu vcepiti zdrave pivske navade in mu ne daje za piti drugega kot vodo.....in ko smo pri kosilu, mu seveda lepo natoči vodo, sebi pa fanto.....in ko sine sega po tistem kozarcu s sladko in rumeno pijačo, mu lepo razlaga, kako to ni zdravo, da mora piti vodo, ker je zdrava.....ona pa si natoči pred njim še en kozarec fante, ko izpijega prvega......

Tudi ona ve o čem govori.....še posebno pa pokaže, da je izredno močan karakter - ko se gre za druge in ne zanjo......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:21:27   
Tippi
Slab vzgled za otroka, ki nima pravzaprav nobene veze s to debato, da je kajenje škodljivo, kjer smo predvidevam vse 18+

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:22:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Zakaj pa ne? Če kadim, ne smem povedati, da je to škodljivo? Povedati in izraziti svoje mnenje proti cigaretom, pa četudi sem kadilka, je na mestu. Mogoče še bolj na mestu, kot da bi mi nekdo, ki ne kadi govoril, kako škodi. Jaz to bolj vem od njega, ki ne kadi. ker to občutim na svoji koži. In če nekaj poveš, to ni pametovanje.



Lahko....samo pričakovati ne moreš od drugih, da se bodo zaradi otroka v trebuhu odločiti prenehati zaradi škodljivosti, tako kot ti.....

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Veš Iliana, res je odvisno s kakšnimi učki zreš v svet in kako vidiš besede. Tebe je zbodlo nekaj, kar te sploh ne bi smelo. Preveč osebno si vzela, in verjamem da si posledično zaradi tega tudi "prizadeta" in si reagirala tako kot si. In videla si pametovanje tam, kjer ga sploh ni. je le debata. vsaj jaz sem jo tako vzela. user posted image


To, kar me ne bi smelo zbosti je gledano zgolj skozi tvoje oči....tudi tebe je pri drugih postih zbodlo nekaj, kar mene ali pa nekoga drugega ni....

In je le in zgolj debata, jauser posted image ....se opravičujem, če si besedo pametovanje vzela osebno in se počutila ob tem prizadeto......user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:24:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Slab vzgled za otroka, ki nima pravzaprav nobene veze s to debato, da je kajenje škodljivo, kjer smo predvidevam vse 18+


Je pa lepa vzporednica pametovanju o škodljivosti kajenja s prižganim čikom v roki......user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:24:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Sva skoraj hkrati, istih misli user posted image

Hebat ga... če pa to delam user posted image  A naj za 10 minut glumim nekadilko, da lahko razlagam o neškodljivosti? Žal, ampak vmes, ko bom to govorila/pisala, se mi bo čik zluštal še bolj... in si ga bom prižgala user posted image

Eh... bi rekla, da to kajenje preneha takrat, ko človek resnično več ne vidi nobega smisla v tem. Lahko so drugačni vzroki, nosečnost, bolezen, denar...
Dokler pa nekdo uživa v kajenju in nima še vidnih posledic tega dejanja... bo kadil. Vsaj pri meni je tako.
Včasih sem razmišljala, da bi kao morala k dr. zaradi nekih zadev in bi mi nekdo (ki me ima rad user posted image ) nastavil, da me pošlje na pljučnega in mi tam dr. slika  pljuča, in mi pokaže totalno zanič sliko in resno opozori, da preneham. Takrat sem imela v mislih sliko nekoga drugega... danes je po moje lahko kar res moja... in da bo to razlog, da preneham.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:25:56   
Tippi


Lahko....samo pričakovati ne moreš od drugih, da se bodo zaradi otroka v trebuhu odločiti prenehati zaradi škodljivosti, tako kot ti.....

In tudi ne pričakujem (prav nikjer nisem tega zapisala) si pa želim, da bi vsaka to sprevidela, da je otrok najpomembnejši in da se je vredno zanj potruditi.


Debata je ja! Ki je lahko kulturna, brez tistih, kako pametujemo (si nas mal obsodila a ne?user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:27:00   
Tippi
hahahha liliana, ti je uspelo pinkponkanje. mi je žal da sem se spustila na tvoj nivo. obljubim da drugič ne bom user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:27:43   
uškinamama
Joj, liliana, tokrat pa si resnično zašla. Ne razumeš in  ne razumeš kaj ti želi tippi povedat , da bi še jaz, ki sem nekadilka (nikoli bila ) enega prižgala.user posted image

Tippi, čestitam, da ti je uspelo. Jaz sem šla še v večje skrajnosti v nosečnosti user posted image  , čeprav nisem kadila.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:29:12   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Tudi ona ve o čem govori.....še posebno pa pokaže, da je izredno močan karakter - ko se gre za druge in ne zanjo......

Če je ona odvisnica od Fante ima isti problem, kot ga imamo me, kadilke. Če pa ni odvisnica je pa arogantna.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:29:59   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hahahha liliana, ti je uspelo pinkponkanje. mi je žal da sem se spustila na tvoj nivo. obljubim da drugič ne bom user posted image


V bistvu se nisi spustila in ne išči izgovorov.....to je pač tvoj nivo.....user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:39:00   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Joj, liliana, tokrat pa si resnično zašla. Ne razumeš in  ne razumeš kaj ti želi tippi povedat , da bi še jaz, ki sem nekadilka (nikoli bila ) enega prižgala.user posted image

Tippi, čestitam, da ti je uspelo. Jaz sem šla še v večje skrajnosti v nosečnosti user posted image  , čeprav nisem kadila.


Hvala! In ko takole debatiram, moram priznat, da sem še bolj trmasta, da kadila ne bom. Me pa zdej firbcajo te tvoje skrajnosti user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:43:08   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Sva skoraj hkrati, istih misli user posted image

Hebat ga... če pa to delam user posted image  A naj za 10 minut glumim nekadilko, da lahko razlagam o neškodljivosti? Žal, ampak vmes, ko bom to govorila/pisala, se mi bo čik zluštal še bolj... in si ga bom prižgala user posted image

Eh... bi rekla, da to kajenje preneha takrat, ko človek resnično več ne vidi nobega smisla v tem. Lahko so drugačni vzroki, nosečnost, bolezen, denar...
Dokler pa nekdo uživa v kajenju in nima še vidnih posledic tega dejanja... bo kadil. Vsaj pri meni je tako.
Včasih sem razmišljala, da bi kao morala k dr. zaradi nekih zadev in bi mi nekdo (ki me ima rad user posted image ) nastavil, da me pošlje na pljučnega in mi tam dr. slika  pljuča, in mi pokaže totalno zanič sliko in resno opozori, da preneham. Takrat sem imela v mislih sliko nekoga drugega... danes je po moje lahko kar res moja... in da bo to razlog, da preneham.


Kajenje je bolj psihična kot fizična odvisnost, zato je tudi toliko težje. Ja lulu, res je. razlogov je ogromno zakaj prenehati kaditi. S tem, da so eni veseli (rojstvo otroka), drugi žalostni (rak pljuč recimo). Za prvo se zavestno odločiš, ker ne želiš škodovati otroku, za drugo si pod prisilo, ker pač ne moreš več kaditi. recimo. to je samo primer. da se ne bo spet kdo spotaknil ob kakšno besedico.

tvoja ideja je pa fantastična hahaha user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:44:13   
uškinamama
user posted image  Mah ne vem če je ravno za na forum , sploh pa na to temo  .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:47:01   
mika
vem, da tse pri čikih.....ena je prj omenila alkohol, da ga med nosečnostjo ni spila niti kapljice.....ne vem a ste eni čist obsedeni s tem iber super truper zdravim življenjem???? Dajte se malo skuliratuser posted image . Pa ne mislim, da bi ga nosečnica morala 'tankat', ampak da ne spije niiiiiiiiič alkoholnega...

Evo jaz sem dva dni nazaj spila en rahli špricer , pa vina drugače ne pijem že leta. Če že kaj spijem je to jeger, ampak ne v nosečnosti. Bil je takoooooooooo dober, da ne vem če ne bo še danes enegauser posted image .

Na morju me je napihnilo in sem mislila, da me bo dobesedno rezneslo in ker v takšnih primerih spijem grenčico, ki pa je nisem imela, sem spila štamprl travarice. Kar čutila sem, kako mi je šla po črevesju in me je napihnjenost spustila.

Aja pa emne tri rahle diesle sem spila( 1v enem dnevu, da ne bo mislila katera da naenkratuser posted image ), pa drugače piva sploh ne pijem.

No zdaj ko tole berem, zgledam kot da sem alkouser posted image user posted image .





(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:47:03   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  Mah ne vem če je ravno za na forum , sploh pa na to temo  .


Pač bom mela zdej dva problema. Moram se mirkat pri čikih, pa še strica firbca moram ugnat. zajebano, ti povem user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:47:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  Mah ne vem če je ravno za na forum , sploh pa na to temo  .

Kaj to?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:48:29   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  Mah ne vem če je ravno za na forum , sploh pa na to temo  .

Kaj to?


hahah lulu, še en firbcuser posted image . To je še bolj zajeban, kot abstinenčna kriza user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:49:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
...poskušam samo razumeti, zakaj potem kadiš, če si proti cigaretom.....

Veš, ene stvari lahko razumeš le, če jih doživiš in preživiš...


ma ne, ne more razumet zakaj je čutila večjo odgovornost do otroka kot do sebe, samo meni to ni nerazumljivo do te mere da je potrebna razlaga; je polno ljudi na svetu ki sami sebi škodijo, drugim pa se nesebično razdajajo. to je eden takih primerov..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:50:12   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hahahha liliana, ti je uspelo pinkponkanje. mi je žal da sem se spustila na tvoj nivo. obljubim da drugič ne bom user posted image


V bistvu se nisi spustila in ne išči izgovorov.....to je pač tvoj nivo.....user posted image

user posted image


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:50:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mika
No zdaj ko tole berem, zgledam kot da sem alkouser posted image user posted image .


Mika, problem imaš... zdaj si ga le še priznaj...user posted image


user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:52:35   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mika
No zdaj ko tole berem, zgledam kot da sem alkouser posted image user posted image .


Mika, problem imaš... zdaj si ga le še priznaj...user posted image


user posted image


Potem pa pride tisto ploskanje user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Posledice kajenja v nosecnosti
30.8.2012 13:52:39   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mika
No zdaj ko tole berem, zgledam kot da sem alkouser posted image user posted image .


Mika, problem imaš... zdaj si ga le še priznaj...user posted image


user posted image


Mogoče mi je treba 'odpret' očiuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?