|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ideje?!
5.9.2012 19:32:59   
Tippi
Kolk mene za.ebava tale RR user posted image

Jaz bi si zdej želela fantka, no, če bo punčka, potem imena za fantka ne bom povedala user posted image user posted image

mateyka jezuskristus kje ti to najdeš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ideje?!
5.9.2012 20:17:32   
mateyka
ej, to mene najde, jaz se sploh ne trudim user posted image
(v tem primeru sva z možem gledala 4400 in se v introtu pojavi to ime in oba z možem hkrati: kva, "šalalala-šahbaz? pause this please, let`s take a little time for this" user posted image )

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ideje?!
7.9.2012 8:20:26   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej, to mene najde, jaz se sploh ne trudim user posted image
(v tem primeru sva z možem gledala 4400 in se v introtu pojavi to ime in oba z možem hkrati: kva, "šalalala-šahbaz? pause this please, let`s take a little time for this" user posted image )


user posted image Če najdeš še kaj zanimivega, prid povedat user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ideje?!
7.9.2012 22:02:04   
sobrate
Meni je tud Timotej všeč in pa Teodor od daljših imen

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ideje?!
9.9.2012 21:44:01   
mateyka
mogoče je že zaključeno, sam sem se spomnila na eno res lepo ime;
Orlando

p.s. je italianska oblika Rolanda in zveni tako romantično sredozemsko - mogoče dovolj da preseže španskega Felipeta? user posted image in ime enga fajn fanta v Shakespearjevem "Kakor vam drago"* user posted image

*Orlando is the youngest son of the deceased Sir Rowland de Boys and a brother to Oliver.He is a brave, chivalrous, tender, modest, smart, strong, handsome and a very loved person by all. user posted image

p.s.2 aja, pa skrajšat ga tud ne moreš kar tako. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.9.2012 21:52:43 >

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ideje?!
10.9.2012 10:04:11   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mogoče je že zaključeno, sam sem se spomnila na eno res lepo ime;
Orlando

p.s. je italianska oblika Rolanda in zveni tako romantično sredozemsko - mogoče dovolj da preseže španskega Felipeta? user posted image in ime enga fajn fanta v Shakespearjevem "Kakor vam drago"* user posted image

*Orlando is the youngest son of the deceased Sir Rowland de Boys and a brother to Oliver.He is a brave, chivalrous, tender, modest, smart, strong, handsome and a very loved person by all. user posted image

p.s.2 aja, pa skrajšat ga tud ne moreš kar tako. user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ideje?!
10.9.2012 10:13:40   
Tippi
Jooooj ne, sam ne Orlando. Poznam enega Orlanda, pa mi je tko antipatičen. ne, ne, ne. Ni šans user posted image . Felipe ostaja še zmeraj daleč med prvimi, čeprav ni izbran user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ideje?!
10.9.2012 10:14:52   
ronja
Ori.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ideje?!
10.9.2012 10:15:22   
uškinamama
Nando.user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ideje?!
10.9.2012 10:15:57   
Tippi
hahahah ronja in uškinamama user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ideje?!
10.9.2012 13:01:12   
mateyka
od kdaj so lahko orlandi antipatični? to bo pomota. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ideje?!
12.9.2012 21:57:36   
scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

ni panike user posted image

pr teh dolgih imenih je vedno tk, da se kliče otroke potem po neki krajši verziji. zakaj mu je potem tako ime??? mu je ime jonatan in ga kličejo jon. al pa aleksander in ga kličejo sandi. maš milijon teh izpeljank. mogoč mi ravno zato dolga imena niso všeč...

Naš je Lucijan in dokler bom imela vpliv na to, ga bodo/bomo tudi tako klicali user posted image v šoli potem bo pa že sam se odločil, če mu je všeč kaj skrajšanega ali ne (na koncu se bodo itak po priimku klicali user posted image )

no, moj predlog je Lucijan user posted image ful lepo ime (itak), dolgo (jaz sem ful iskala kakšnega kratkega, pa nama ni bil noben všeč), slovensko tudi, ni pogosto (največ boš našla kakih starih nonotov s tem imenom), pa še lep pomen ima (prinašalec luči - midva sva pri tamalem s tem imenom zadela v polno).

Sicer pa so meni od dolgih všeč še: Tristan, Kristjan, Kajetan.

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ideje?!
12.9.2012 22:26:35   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl
Kajetan.


user posted image Mi je pa všeč tudi različica Gaetan.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ideje?!
25.9.2012 8:52:50   
Tippi
Midva sva spet na začetku z imenom za fantka. Vmes je bilo skoraj že zabetonirano in sva se kao odločala med dvema, zdaj pa spet mutiva. user posted image Skratka problem bo in edino rešitev vidim v tem,da naju razveseli punčka, pa je problem rešen user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ideje?!
25.9.2012 17:47:18   
TamiRami
Nam lahko zaupaš med katerimi imeni izbirata, da bomo lažje pomagale? kaj pa imata izbrao za punčko?user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ideje?!
25.9.2012 18:12:22   
Tippi
TamiRami hvala za ponujeno pomoč, ampak nama preprosto ni pomoči user posted image
Zdaj sva spet pri Gašperju, pa Sebastjanu, vmes so bli še Črtomirji, pa benjamini, uglavnem roblem bo. razen če bo punčica, potem je rešeno. bo eva. user posted image no, vsaj mislim, da je to zabetonirano user posted image ampak pri nama kot kaže, lahko tud to še v vodo pade user posted image

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ideje?!
25.9.2012 20:28:35   
bubu_bibi
kaj pa Maksimili(j)an - ful dolgo, pa še lepo. pa mogoče še Ambrož in Tihomir ali Bogomil.

kaj pa dvojno ime?

in še moj Moži ima predlog (meni ful hud): Leopold. pa še Leonarda predlaga - torej ime Leonard, da ne bo pomote. ;)

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ideje?!
25.9.2012 21:34:47   
TamiRami
Tippi, od naštetih za fantka je meni všeč Sebastjan.user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ideje?!
10.10.2012 21:56:08   
orsina
Kaj pa Dominik?

(odgovor članu TamiRami)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ideje?!
11.10.2012 8:01:40   
Tippi
bubu bibi dvojno ime odpade. nama niti slučajno ni všeč. Hvala za predloge vseeno user posted image
Tami rami meni tudi všeč sebastjan, ampak vedno bolj sva na temu, da ga črtava iz seznama user posted image
orsina tudi tebi hvala za idejo, ampak ta mi ni všeč, zato ga dragemu tud povedala ne bom user posted image

Nama je pa zdaj po novem všeč Aljaž, čeprav ni dolgo, kot sva si to zamislila, ali pa andraž....no, bomo videli. časa je še dovolj, ideje pa itak zbiram še naprejuser posted image

(odgovor članu orsina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ideje?!
11.10.2012 14:06:13   
witch
Jurij? Kakšen Martin, Andrej?

Mogoče pa lahko stareješa sestra pomaga pri izbir. Kakšni so pa njeni predlogi?

Aljaž in Andraž user posted image user posted image obe sta mi ok.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ideje?!
11.10.2012 14:27:23   
Tippi
Mogoče pa lahko stareješa sestra pomaga pri izbir. Kakšni so pa njeni predlogi?


Njeni predlogi so skregani z najinimi user posted image (gal,vid,žan,jan in podobna kratka moderna imena).ko sva ji naštela par predlogov je samo zavijala z očmi in naju rotila, da naj se otročička usmiliva, saj bo vendar revež, če bo recimo črtomir user posted image zdaj smo prišli tako daleč, da ona ne bo sodelovala, tudi na njeno željo ne, ampak naju pa vseeno prosi, da predno se odločiva, da ji poveva ime in da bo še z zadnjimi močmi poskusila, da si premisliva user posted image duhovita punca,za štose pokat. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ideje?!
11.10.2012 14:43:03   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Mogoče pa lahko stareješa sestra pomaga pri izbir. Kakšni so pa njeni predlogi?


Njeni predlogi so skregani z najinimi user posted image (gal,vid,žan,jan in podobna kratka moderna imena).ko sva ji naštela par predlogov je samo zavijala z očmi in naju rotila, da naj se otročička usmiliva, saj bo vendar revež, če bo recimo črtomir user posted image zdaj smo prišli tako daleč, da ona ne bo sodelovala, tudi na njeno željo ne, ampak naju pa vseeno prosi, da predno se odločiva, da ji poveva ime in da bo še z zadnjimi močmi poskusila, da si premisliva user posted image duhovita punca,za štose pokat. user posted image


Jaaa to pa verjamem da so njeni predlogi čisto drugačni user posted image kaj hočeš, mladina user posted image saj bosta z očijem rešila tak kot je treba, sestrica pa bo zadovoljna user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ideje?!
11.10.2012 16:24:23   
pelin
Če sem poštena Črtomir tudi meni ni všeč...se mi zdi čisto predpotopno...sori...celo ime mi je nekako za strica s košatimi brki...skrajšana različica Črt mi pa pripelje pred oči enega luškanega črnega kužija...user posted image ...Enako mi smrdi po naftalinu Kajetan in Gaetan (to slednje me ne spominja na nikogar, ker ga sploh prvič slišimuser posted image )...Aljaž je že zlajnan, Gašper ...nikoli ne bi dala otroku ime po šporhetu...Andraž....
Aja...tele sem ti že omenila?user posted image Benjamin, Jakob, Sebastjan, Lovro, Lenart, Valentin, Florijan, Martin, Erazem.....no tile so favoriti....Otrokom s takim imenom je že v zibelko položeno, da bodo mega ljudjeuser posted image user posted image user posted image
Heeec...saj veš, da bo ime padlo...če ne prej pa takrat ko boš pogledala njegove očke...Takrat boš rekla...ja tole pa ne more biti drugega kot....

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ideje?!
11.10.2012 16:42:44   
Tippi
Benjamin, Jakob, Sebastjan, Lovro, Lenart, Valentin, Florijan, Martin, Erazem.


thx user posted image

Benjamin menda preveč poženščeno, tako da je odpadeluser posted image
Sebastjan še v igri. lovro mi ne potegne. lenart tud ne. valentin me preveč spominja na valentinovo, florjan ne, ne user posted image , martin - martinov lulček...to tud ne gre skoz. erazem se mi pa dopade....ampak njemu ni, ker je en od enga, ki ga ne prebavlja prav dobro. tko da....maš prav, če ne prej, ko se bova zazrla v njegove učke user posted image user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?