|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ideje?!
5.11.2012 14:33:56   
samma
deklica: Anaja, Lisa, Inja

fantek: Jakob ali Jon

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ideje?!
6.11.2012 18:58:24   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: ZaKajPaNeBi

Hahaha kakšne modelke....ste me prav nasmejale...sem nova no forumu in načeloma nisem neka ljubiteljica ampak tale tema me je pa pritegnila :) Idej na TONO vse kaže, da bova tudi midva izbrala nekaj iz vaše zakladnice :) pri vseh ostalih stvareh, ki naju še čakajo :)


zakajpanebi prid povedat, kaj sta izbrala user posted image user posted image

(odgovor članu ZaKajPaNeBi)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ideje?!
6.11.2012 18:59:42   
Tippi
hvala ostalim za ideje, ampak je že izbrano user posted image

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ideje?!
6.11.2012 19:05:25   
bubu_bibi

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: ZaKajPaNeBi

Hahaha kakšne modelke....ste me prav nasmejale...sem nova no forumu in načeloma nisem neka ljubiteljica ampak tale tema me je pa pritegnila :) Idej na TONO vse kaže, da bova tudi midva izbrala nekaj iz vaše zakladnice :) pri vseh ostalih stvareh, ki naju še čakajo :)


zakajpanebi prid povedat, kaj sta izbrala user posted image user posted image


pa ti tudi! user posted image

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ideje?!
6.11.2012 19:09:57   
Tippi
pa ti tudi! user posted image


user posted image seveda. prec po rojstvu pridem povedat. user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ideje?!
6.11.2012 19:58:01   
mateyka
dej povej, v čem bo razlika, če bi recimo blo enmu drugmu detetu isto ime en mesec kasnej namesto en mesec prej (če bo res kdo dobil idejo od tebe)? koja je fora to (povedat šele) po rojstvu? dej razsvetli me user posted image

mal za foro (imena) user posted image
name picking scenario:
http://www.youtube.com/watch?v=NRUdaWZ4FN0

epilog (ko ti en "zasede" ime user posted image ):
http://www.youtube.com/watch?v=xTlm1ZEYvo8

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ideje?!
6.11.2012 20:08:29   
Tippi
dej povej, v čem bo razlika, če bi recimo blo enmu drugmu detetu isto ime en mesec kasnej namesto en mesec prej (če bo res kdo dobil idejo od tebe)? koja je fora to (povedat šele) po rojstvu? dej razsvetli me user posted image


hahahah matejka.a res misliš,da zato ne povem, ker bi se kao bala, da bi mi ga kdo sunil? neeeeeeeeeeeeeeeeeeee nooooo user posted image

Veš zakaj ne povem? Ker sva si z lubijem obljubila, da nobenemu ne poveva do rojstva najine odločitve. in se tega držim, čeprav najbrž nikoli ne bo vedel, da sodelujem v tem forumu user posted image mam pa čisto vest in to šteje. eto zato! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ideje?!
6.11.2012 20:17:02   
mateyka
ja, ampak v čem je fora ime skrivat do rojstva? ok, "čar" skrivat do rojstva - da se bo lepše slišal user posted image

zanima me razlog - sem mislila, da je to jasno user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ideje?!
6.11.2012 20:19:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
hahahah matejka.a res misliš,da zato ne povem, ker bi se kao bala, da bi mi ga kdo sunil? neeeeeeeeeeeeeeeeeeee nooooo


kaj pa vem, edini razlog ki bi mi padel na pamet user posted image

drugač je pa seinfeld bolj za nasmejat - tam je bla pač ta fora. ker pa jaz ne vidim nobenega razloga da bi to skrival, potem pač drugega ne poznam oz. nisem (še) slišala..

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ideje?!
7.11.2012 7:50:45   
Tippi
Ja sej sem povedala razlog. Da sva se dogovroila, da ne bova nikomur povedala za imena (tukaj so mišljeni predvsem znanci in prijatelji, sorodniki) in jaz se tega držim tud na forumu user posted image mam čisto vest user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ideje?!
7.11.2012 10:39:02   
mateyka
neeeee, ne štekaš - nisi povedala razlog ZAKAJ NE (povedat). v čem je fora zamolčat. geeez..

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ideje?!
7.11.2012 10:45:45   
Tippi
Oooo šajzeparadajze! Res ne štekam! user posted image Mamamia kam je šla moja inteligenca. Ta nosečnost je res težka ko cement user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 7.11.2012 10:47:10 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ideje?!
7.11.2012 10:56:23   
mateyka
no ja, mogoče zato ker tudi sama ne veš zakaj ne povedat. recimo da je bila moževa želja/predlog to izvest, pa ga nisi nikoli vprašala zakaj..
sam jaz sem firbec - jaz mojga ziher bi (zasllišala zakaj je zdaj to pomembno itd.) user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ideje?!
7.11.2012 12:23:59   
lananai
Eni ne zaupajo imena, midva pač nisva izdala spola pa sva povedala ime (za P ali pa za F, ker nisva povedala kaj bo). Ne vem, se nama je se fajn zdelo, da je vsaj do poroda nekaj čisto najino, da veva le midva. Naju je povezalo v en skrivni pakt, ko sva se drugim hahlljala, ker so ugibali, če bo fant ali punca. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ideje?!
8.11.2012 19:24:56   
uškinamama
[.

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 8.11.2012 19:32:54 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ideje?!
8.11.2012 19:29:19   
Lorna4
Sem slučajno pri aprilčicah zasledila (sama sem majčica, pa jih občasno berem), da Tippi ni imela sreče s to nosečnostjo, upam da ne bo jezna, ker to pišem, upam da je ne bodo kakšni post-i še bolj dodatno prizadeli, pa en velik user posted image zanjo...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ideje?!
8.11.2012 19:35:47   
uškinamama
O jej, Lorna , hvala ker si javila. Sem zbrisala post.

Tippi, tebi pa , če boš brala, to temo, res iskreno sožalje.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ideje?!
8.11.2012 19:37:20   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

O jej, Lorna , hvala ker si javila. Sem zbrisala post.

Tippi, tebi pa , če boš brala, to temo, res iskreno sožalje.


omg, Tippi - so sorry user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ideje?!
8.11.2012 19:46:19   
LuLu
Eh... Tippi... Sožalje. Oglasi se kaj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ideje?!
8.11.2012 19:50:48   
witch
user posted image user posted image tippi iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image kar ne morem verjeti. Drži se!

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 170
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?