|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2013
7.7.2013 12:05:44   
krysta
evo mene ze doma, ctg v redu
nazaj v torekuser posted image

jst pijem izotonicne napitke, in ce dva dni ne pijem,
se zelo cudno pocutim, imam nizek pritisk,
pole pa se ksne slane krekerje in sm superuser posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Dvojčki 2013
7.7.2013 13:42:15   
ancika12
Mene že tudi tri dni muči pritisk in rahli glavoboli....Imam kar nizkega, pa mi mami fejst noge podloži, brez pojštra pod glavo, pa se počasi pritisk dvigne....verjetno je vreme krivo tako čudno:/ Kyrsta zdaj pa še res malo pa bo:)

(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Dvojčki 2013
8.7.2013 11:34:22   
latka
krysta, tebi se pa sedaj že res dogaja!user posted image user posted image
Kako ju imaš ti not, eden spodaj, drugi zgoraj? Jaz sem sedaj začela čutiti gibe že povsod, ne samo levo in desno, pa še močnejši in pogostejši so. Ko začutim čisto spodaj na sredini udarec, me zaboli oz. špikne ravno tam, kjer je mat. vrat.
Naslednji pregled bo pa morfologija, ki ga bom imela komaj avgusta zaradi dopustov, bom pa takrat že 22.tednov.user posted image

(odgovor članu ancika12)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Dvojčki 2013
8.7.2013 13:36:08   
krysta
meni pri nizkem pritisku pomagajo izotonicni napitki
in slani krekerji, pa s klobasamo se malo prekrsimuser posted image
ampak potem sem kot novauser posted image
farmacevtka mi je svetovala da naj si zile na zapestjih
zmocim z mrzlo vodo kar en cas in si potem zmasiram
roke od zapestij proti komocem, prijetnouser posted image
in za to je krivo vreme, ker ne ve al bo dez al bo sonceuser posted image

ja jutri zopet ctg in pregleduser posted image
spodnji je z glavico v medenicni vstavi
zgornji pa precno, od reber do reberuser posted image in se danes me e tiscal

kot kaze bom rodila po naravni potiuser posted image , ampak sedaj
me je malo kr strah, kot pred kasnim izpitomuser posted image

berem pa knjigo o dojenjuuser posted image
Dojenje in materinstvo iz srca (ksenija Soster Olmer)
sm si jo sposodila v knjiznjici in mi je vsecuser posted image
tako da jo priporocam vsemuser posted image prikaze slikice in nasvete,
kako dojiti, ker tistih par dni ko bom v porodnisnici,
se verjetno ne bom ravno na veliko naucila, kako
se tej zadevi streze

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Dvojčki 2013
8.7.2013 14:45:40   
leilla
krysta kje pa boš rodila? V kateri porodnišnici?
Ja hitro preberi knjigo, prve dni verjetno ne bo časa :)
Drugače pa kar pogumno - jaz sem si govorila, če so vse zmogle, bom pa tudi jaz. Pa ne poslušat vseh ostalih...jaz sem tako...jaz sem tako...boš vidla, v tisti situaciji avtomatsko veš kaj narediti...kako...pa babice so zraven, pa zdravniki, tako da kar pogumno...


(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Dvojčki 2013
8.7.2013 15:56:19   
krysta
v postojniuser posted image

(odgovor članu leilla)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Dvojčki 2013
9.7.2013 13:11:26   
ancika12
Napalmica..kako je bilo na NS?

(odgovor članu krysta)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 10:57:57   
napalmica
Krysta si še z nami????? Če nisi ti želim hiter porod veliko cartanja!!user posted image user posted image user posted image

Ancika12 sem imela šele pozno popoldne nuhalno, potem sva pa z možijem še malo okoli bluzila in se šele danes oglašam... v glavnem vse ok user posted image , tveganje nizko pri obeh, veliki smo 7 cm in migamo sto na uro user posted image . Sem bila ful zadovoljna, ker je res pogledala vse, možgančke, srček, želodček, mehur, rokice, nogice, prstke.... in mi tudi napisala v materinsko, da je zgodnja morfologija pri obeh bp. Povedala je tudi spol (no NApovedala, ziher itak še ni) user posted image user posted image user posted image . Še ne bom izdala user posted image user posted image

Latka morfologija pri 22 je super! Vem, da je dolgo za čakat, ampak takrat se vsaj vidi vse tisto, kar mora biti vidno. Pri nas vedno naročamo morfologije pri vsaj polnih 21t, prej ne, ker so res otročki še premali.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu ancika12)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 11:15:18   
latka
napalmica, si imela ravno takrat NS kot jaz(12t 5/79), pa tudi pikeca sta bila velika 7 in 7,5 cm.user posted image

Naša dva sta vedno bolj aktivna, gibi so že zelo redni, pogosti in močnejši. Jaz sem G omenila to špikanje spodaj in v nožnici, pa mi ni rekel nič konkretnega, MV zaprt, naj pa še naprej jemljem Spasmex in magnezij.

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 11:28:49   
ancika12
Napalmica...superca!:) vesela za vasuser posted image Zdaj pa se bo že začel počasi trebušček videti...meni več dobene hlače ne grejo skup..pa ko grem kam me vsak pogleda v trebuhuser posted image Koliko ste bili vi veliki tam okoli 9 tedna? :)

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 11:39:44   
napalmica
Latka, če je MV zaprt, potem je ok. Se bomo morale kar navadit na tole stalno špikanje v trebuhu in nožnici po mojem. Jaz tudi pijem Mg in vzamem Buscopan po potrebi (1-2x na dan). Če so bili tvoji tudi tako veliki takrat, potem je to kar ok rast, ane. A so tebi takrat že namignili spol?

Ancika12 mi smo bili v 6t4d veliki 5mm, v 8t4d - 18mm, v 9t4d - 25mm, v 10t4d - 35mm, včeraj 12t5d pa že 70mm. Sem imela veliko UZ-jev zaradi tistega hematoma, pa lahko lepo rast spremljam. user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu ancika12)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 12:09:04   
ancika12
Ja tale špikanje mene tudi muči...ponavadi proti večeru...pa bi me moj že kr peljal k zdravniku:) jaz se takrat uležem pa potrpim pa je..nisem še vzela niti ene tablete razen elevit jemljem. Pa donat moram začet pit, pa se nikakor ne spravim k temu!:D Pri 6t in pri 9t imamo isto rast, to je verjetn okej;) Meni je G napisal v knjižico da nosim monohorionske in monoamnijske( skupna posteljica in skupna amnijska votlina). Zato bom delala NS kr pri svojem G, naj on spremlja nosečnost kolk jo bo lahko... ker so se stvari malo spremenile....

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 12:47:54   
napalmica
Ancika a potem si se vseeno odločila, da opraviš NS pri svojemu G... Itak da je fino, da te spremlja le en G, ampak res se ne smeš pustiti "nateguser posted image " z dvojno ceno, sploh ker nosiš enojajčne dvojčke. Kot rečeno, jaz sem za dvojajčne (in kakor vem, latka tudi) plačala 60 EUR, pa je res gledala vsakega posebej v detajle. No sicer pa ni vse v denarju, ampak mene pač moti "nategatorstvo" user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil napalmica -- 10.7.2013 12:49:51 >


_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu ancika12)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 13:09:34   
ancika12
Napalmica ja...vožnje do Velenja imam več kot uro...pa še slabosti teško prenašam...glede cene pa bomo se še dogovorili, bom kr povedla jim, da drugje se plača enojna cena, pa bomo videli kaj bodo rekli... A spol ti pa je že napovedla...kak fajn:D jaz komaj čakaaam:) še dva tedna!user posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 14:22:39   
napalmica
Ancika, super, ti tako naredi, da bo tebi ok!

A ima še katera občutek, da je šla Krysta v Rim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu ancika12)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 14:32:03   
latka
Upajmo, da krysta že objema svoja sončka!user posted image

napalmica, tebe še vedno kdaj špika v nožnici?


(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Dvojčki 2013
10.7.2013 15:56:46   
napalmica
Latka, še me špika, samo ne tako pogosto, kot me je. Opažam pa, da če več hodim, stojim, da me začne ful bolet v spodnjem delu trebuha, včeraj npr. sem šla malo po razprodajah in me je takoj začelo zvijati. Sem očitno v zelo slabi kondiciji, glede na to, da sem zadnje tedne bolj kot ne skoz počivala.

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Dvojčki 2013
11.7.2013 13:33:49   
latka
Ste že kaj zvedele o krysti?

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Dvojčki 2013
11.7.2013 17:02:34   
napalmica
Krysta po mojem že carta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I asked god for a flower, he gave me a garden, I asked god for a tree, he gave me a forest, I asked god for an angel, he gave me you !

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Dvojčki 2013
12.7.2013 11:42:57   
ancika12
Po mojem tudi:) user posted image user posted image

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Dvojčki 2013
12.7.2013 13:44:23   
dvojna_mama
Pozdravljene mamike user posted image včeraj sem zvedla da pričakujemo dvojčke in sem zelooo vesela. PDP je 1.3.2014 user posted image zdaj me pa zanima glede vozičkov če mi lahko kaj svetujete. Najlepša hvala

(odgovor članu ancika12)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Dvojčki 2013
12.7.2013 17:50:48   
ancika12
Pozdravljena dvojna mama:) Super novica, česitke! user posted image Kakšne dvojčke pa nosiš? Jaz imam PDP en mesec pred tabo, čeprav bo prej. Nisem še čisto nič gledala za vozičke...je še dovolj časa:) Lepo bodi:)

(odgovor članu dvojna_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Dvojčki 2013
12.7.2013 22:04:38   
cilla
Punce, malo uletam med vaše debate z oglasom user posted image
Če katera še kupuje voziček: prodajam TFK http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/vozicki/za-2-in-vec-otrok/tfk-vozicek-za-dvojcke-1288150223.html

in marelco Maclaren http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/vozicki/za-2-in-vec-otrok/marela-za-dvojcke-maclaren-1288083950.html

Vam želim nosečnost brez skrbi in zdrave user posted image user posted image
Tjasa

(odgovor članu napalmica)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Dvojčki 2013
13.7.2013 14:40:44   
dvojna_mama
Ancika12 hvalaaa za čestitke. Jaz sem zelooo razočarana :( meni nihče nič ni razložil, uz mi je G naredila in je rekla da je vse ok, tako da sploh ne vem kakšne dvojčke imam :( 12.08. imam naslednji pregled pa joj bom vprašala.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Dvojčki 2013
15.7.2013 8:23:02   
latka
Kako ste kaj dvojne nosečke?
dvojna_mama dobrodošla!user posted image Mi smo si že naročili tale voziček: http://www.mali-vragci.si/vozicek-za-dvojcke-elcar-duet-havana-29, ima vse kar potrebujemo, eno lupino imamo še od sina, drugo pa dobimo od prijateljice.
Moja sončka sta že tako aktivna, včasih se prav vidi, ko se premikata ali močneje brcneta, tako da lahko že mož tudi občuti gibe.
Novosti glede kryste?

(odgovor članu dvojna_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?