|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
7.9.2005 16:36:43   
digi
Tko.... hitro rabim informacijo.... Kam točno mora it moj , vema da nekje v bolnici- ampak kje točno?! Ne bi rada tam vratarja nadlegovala s tem. Potem pa me zanima, če se je treba naročit in kako delajo? Od kdaj do kdaj? Pa bi bila hvaležna, če ima katera kakšno telefonsko... HVALA!!!! Pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
7.9.2005 20:38:14   
biba77
Hmmm, ce ze ima napotnico od os. zdravnika, potem se ne rabi narocit za samo oddajo semena.

Zjutraj lepo gre tja (midva sva obicajno sla skupaj, okoli sedme ure; najkasneje pol osme - takrat je ze tudi v cakalnici guzva, pa zna bit neprijetno).

Gres pa pri gl. vhodu noter, naravnost pod "mostom" (to je mimo tiste plave stene na levi) in takoj za tem zavijes levo.
Nadaljujes in prides do vhoda, kjer tako pise, kaj je v katerem nadstropju, vidva (on) pa morata v kletno etazo, tam zavije desno in potem se po tistih treh/stirih stopnicah dol in na desni je sprejemna ambulanta (ne spomnim se, ce pise folikulometrija, antisterilitetna ambulanta,.. al nekaj podobnega).
Tam odda napotnico sestri in ...
Za izvid pa: al ga pocakata (os. dvig); al ga posljejo os. zdravniku ali pa G, ki zdravi zaradi neplodnosti. Ne vem, kaj ima na napotnici napisano oz. ce gre na svojo iniciativo tja ali po posvetu z kakim G...

No, cimboljsi izvid vama zelim!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
7.9.2005 21:55:54   
kapica
Kako dolgo pa je treba cakati na izvide?

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 13:03:26   
kapica
Aja, zdaj sem se enkrat prebrala, mi je ze jasno, sem zadnjic samo na hitrco preletela tekst. Pardon

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 13:27:29   
digi
Hvala astra za info.... res se nama ne da se nekje skakat in kaksnega starč ka tam nadlegovat kam in kako.... Upam, da je s plavalčki vse ok!!!! Me že malo skrbi kako pa kaj....

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 13:42:36   
biba77
Brez veze je vnaprej se sekirat...

Tudi, ce sama cutis dvome ali strah, bodi mocna za dragega.

Moj se je sicer cisto po mosko drzal, samo sem ga vidla - je bil prav prestrasen. In mu je dosti pomenila vsaka pozitivna beseda z mojoe strani. Tudi malo za moski ego...

Cimboljsi rezultat vama zelim!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 13:53:30   
Anonimen
Midva sva ravno izvedela za rezultat, in je slab, ne vem tocnih vrednosti, le da je slabo.

Ful sem zalostna, res mi je ful hudo.

Kaj pa zdaj sledi? Ok, najprej se enkrat ponovimo, ampak, kaj ce se ne popravi. Kaj pa potem?


(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 13:59:26   
hati
No MucaMaca ne bit žalostna. Glej na zadevo pozitivno, sta vsaj odkrila vzrok zakaj nisi še nosečka. Sedaj počakajta da vama ginekolog pove točno kaj je narobe in potem sledijo najbrž postopki umetne oploditve. Ampak do pikice pa definitivno prideta. Zato nič se sekirat in bodi močna, ker moreš potolažit dragega, ker njemu je definitivno še huje. Vse se bo uredilo.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 14:12:42   
Anonimen
hati je napisal/a:

No MucaMaca ne bit žalostna. Glej na zadevo pozitivno, sta vsaj odkrila vzrok zakaj nisi še nosečka. Sedaj počakajta da vama ginekolog pove točno kaj je narobe in potem sledijo najbrž postopki umetne oploditve. Ampak do pikice pa definitivno prideta. Zato nič se sekirat in bodi močna, ker moreš potolažit dragega, ker njemu je definitivno še huje. Vse se bo uredilo.


Ja, saj vem, da je dobro, da zdaj vsaj vema, kaj je narobe, ampak jaz cesa takega res nisem pricakovala. Vem, da to ne pomeni konec boja za pikico, niti slucajno ne. Upam, samo da moj ni cisto potolcen, govorila sva le preko telefona, komaj cakam, da pride domov iz sluzbe, da ga lahko stisnem k sebi in potolazim.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 14:19:14   
hati
No tako ja, pa sej veš da je v tem naše boju vedno kaka prepreka in ovira, ki pa jo pridno premagamo in enkrat bomo zagledale cilj in se ga znale zelo razveseliti. Torej, skrij vse solze. Pa sej vem da ni enostavno. Jaz bom danes ali jutri ko pride ta rdeča tudi jokala, pa čeprav se zdej bodrim in prepričujem. Sam nekje v sebi vem, da enkrat bo posijalo sončece za vse nas fosilke.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 14:24:48   
Anonimen
Hati, hvala ti za lepe besede in tolazbo. Sem ti zelo hvalezna.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 14:28:47   
hati
Ej ni zakaj, zato smo tuki, da ena drugo bodrimo. Podobne usode imamo in vse se zavedamo da je naša pot do pikice drugačna od drugih. To nas dela močnejše in vzdržljivejše. Ko pikica pride pa bomo pripravljene.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 16:28:56   
najci
Tudi jaz sem ravno prej pod eno drugo temo napisala, da sva ravno prišla iz pregleda. Tudi moj ima zelo malo plavalčkov, dosti manj kot je normalno... Ampak mi je dal zdravnik veliko upanja kljub vsemu. Saj je še veliko možnosti...
Mora nam ratat, vsem! Saj smo močne punce!
Amogoče katera ve, kako je v resnici s tistimi vitaminčki (C, E, koencim Q10, cink), a to kaj pomaga?

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 19:45:57   
digi
Ah kriza me ratuje.... TO še mi treba- moj stari ziher pade v depresijo kolk ga jaz poznam..... Skoraj mi je ljubše, da je pri meni težava.... Saj veste kaj mislim

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
8.9.2005 20:26:55   
biba77
Najhuje je, ko ne vedo v cem je tezava...

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
9.9.2005 9:50:48   
Anonimen
Imam eno vprasanje.
Se sploh da vplivat na kvaliteto sperme? Ce ja, potem kako?



Zelo bom hvalezna za pomoc.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
5.10.2005 14:06:57   
digi
Tko. midva sva bila danes v MB, da bi oddal svoje...., no nakar pa reče gospa, da se mora naročit..... Dobil je datum: 15.2.2006!!!!! A se jim je zmešal?! Kaj so vedno take čakalne vrste ali kaj?! Nisem mogla verjet....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
5.10.2005 22:37:45   
kapica
Joooj, februarja? To je pa res dolgo. Nemogoce, ali pa ste se kaj narobe razumeli. No, jaz vsaj upam da ni tako dolga doba, ker midva stojiva pravkar  namrec pred tem pregledom ( se ne narocena).

Ne vem pa kako je drugace, bo se kera kaj povedala, ampak upam da to ni res, da je pomota!!!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
6.10.2005 12:54:12   
digi
Ne, ne- ni pomota.... Verjemi! Moj je tam 3x vprašal, če se zabavajo.... in ne.... 15.2.2006!!!!user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
13.10.2005 12:06:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Kako je lahko cakalna doba za spermiogram tako pregresno dolga?

Ojej, me kar glava zacne bolet, ko vidim, kaj vse naju se caka, pa kako dolgo je treba na vse cakat. Groza. user posted image

Vsem, ki cakate na pricetek postopkov, zelim vso sreco in naj vam cimprej mine ter da se lepo konca z user posted image !!

user posted image

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
13.10.2005 12:30:40   
biba77
Mozno je edino, da niso imeli bolj zgodnjega termina za tebe (razgovor).
Dostikrat dajo spermiogram in prvi razgovor na isti datum. Sta poten bolj verjetno oba tam... Drugace pa mi ni jasno, zakaj bi tako dolgo moral cakat?!? user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
13.10.2005 13:22:34   
Nikita
ja čakalne dobe so kar dolge...midva sva bla nazadnje v ambulanti 2.9. pa je moj dobil datum za spermiogram šele 15.12. user posted image  Tak to je ... se bomo mogle navadit čakanja. A nam ostane kej drugega?! Mislim,da ne.

Pa čim bolj jeklene živčke vam želimuser posted image

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
18.10.2005 15:05:22   
Crnitulipan
Jaz sem mojega prijavila pred približno desetimi dnevi, tu v Ljubljani, in je naročen že 8.11.2005, kar me je prijetno presenetilo. Datum, ki ga omenjaš se mi zdi komaj verjeten....
veliko sreče!!!! 

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
20.10.2005 14:48:33   
digi
Ah ja, mogoče bi se morala v LJ peljat- samo do tja bi moj bil že pod takšnim stresom, da ne bi več nič šlouser posted image ... Bomo morali do 15.2. počakat- saj bo prej, kot si mislimo...user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj, kje, kako - spermiogram v MB
20.10.2005 15:23:09   
Andy
Tud pri mojmu je bil spermiogram slab, vendar ne obupat. Po spremiogramu sem bila še jaz na HSG, potem so naju pa prijavili za IVF. S pomočjo ISCI ali MM (mikromanipulacija) se jajčeca oplodijo tudi ob slabi spermi, saj izberejo le najboljše. Potem pa je treba čakat da se zarodek še prime pa je. Na prehito obupat, jaz še nisem, pa je bilo 2x neuspešno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?