|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 21:20:42   
*miska.mcc*
ma ne, ne bojim se jih......samo cartala jih pa nebi lih. pa mulčkov si tudi ne predstavljam, kako božajo bogomoljko. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 21:21:56   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
ampak vzemi raje podgano. Kolikor se čudno sliši, ampak podgane so res fajni domači ljubljenčki.

Ti...a pa podgane in miši gredo skup? user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 22:22:03   
rozilu
Hahaha, ne morem verjet kaka debata: zunaj mrgoli miši, podgan, voluharic, nutrij..., vi bi si pa za hišnega ljubljenca glodalca nabavli user posted image user posted image user posted image

Jst sm za mačko, naj jih polovi user posted image (sej drugače nisem sovražno razpoložena do katerekoli živali, samo letos mi miši že pošteno presedajo - na vikendu, zdaj celo doma... user posted image ).

Če že glodalca, pol bi mela morskega prašička - ta pisanega, ne albina. Hrčki so precej plašni in čez dan itak spijo - če jih hočeš cartat, jih ful šokiraš (mene je blo vedno strah, da ga bo kar kap user posted image ). Raje pa kake zlate ribice, al pa kar nevretenčarje (npr. paličnjake) - še najmanj dela, cartat jih pa nekako res ne moreš :P.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 22:30:54   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ja valda! bogomoljko mu bom navlekla!

pol že rajš podgano. user posted image




ej, bogomolka je ful zanimiva (kr poglej mojo profilko na FB-ju! user posted image )

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
21.9.2012 23:16:24   
mateyka
kva maš dobro user posted image - vozi kolo, a? user posted image

tale klip mi je zabaven - bogomolka vs mačka; mogoče bomo tud mi to doživeli user posted image
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=zGvgk8UEpw0&NR=1

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
22.9.2012 9:13:35   
Paštetka
Zakaj pa ne kupiš zajca?
Imaš take manjše sorte,pa ko so v glavo kosmati kot lev. user posted image ne vem kakšne sorte so. Izgleda pa kot un Alvin in veverički.
Pa lahko ga cartaš, daš na vrvico in se igra mali z njim po dvorišču....

Res so cart za pogledatik

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
22.9.2012 11:47:18   
mateyka
enga angora zajca? men so ful smešni - ball fluff overload user posted image
user posted image
user posted image


kateri je ta pravi? user posted image
user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
22.9.2012 20:54:04   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kva maš dobro user posted image - vozi kolo, a? user posted image

tale klip mi je zabaven - bogomolka vs mačka; mogoče bomo tud mi to doživeli user posted image
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=zGvgk8UEpw0&NR=1



Haha, kung-fu fighting poza user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 7:47:00   
Čebel@
jaz imam že 10 let črno-belega pritljikovega kunca.ma mali je zakon.scklan bolj k nevem kaj.mečkamo ga full.doma sem ga imela precej spuščenega in je bil pa ok,prišel ko si ga poklical.navajen da gre kakat in lulat le v kletko.sedaj ga imamo v kleti,kjer je bolj toplo in ima še vedno odprto kletko(ampak je na višini in ne skoči ven, ker s psom skupaj stanujeta) in vedno pride se pocartatuser posted image
moji mulčki ga vlačijo in cartajo pa tud ne muksne neuser posted image
je mela pa sestra uhača(?).tak ogromen zajec s povešenimi ušesi-je pa skos grizeluser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 8:38:26   
benika
Daguja kupi

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 8:49:29   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Daguja kupi

Deguja si mislila vrjetnouser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 9:31:39   
NEA_TEJA
ej stara kaj pa kak dihurček

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 9:35:26   
*miska.mcc*
ok.... najbolj mi je tisti Mateykin zajček ali pa res dihurček....
ne vem. mogoče ga bo celo minilo. :)


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 11:23:07   
mateyka
a degu je puščavski skakač? teli pa niso glih ene maze..

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 12:59:31   
Paštetka
Ti zajci, ko sem jih jaz imela v mislih so dosti manjši, in res alvinu podobni user posted image . Niso taki, ko kot tu na sliki.

Kaj pa želvo? Lahko jo vzameš ven, lahko 24 ur v terariju, pa skoraj nobenega dela user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
23.9.2012 13:35:17   
mateyka
želva je fajn user posted image nezahtevna in simpatična.
lahko nabaviš kopensko, da ti ni treba z vodo operirat. samo je pa res da prezimujejo..
http://www.aquanubis.com/forum/zacetniki/kopenska-zelva-t14483.html
http://www.terarij.si/viewtopic.php?f=60&t=472

rdečevratke so pa vodne, samso lahko kr fajsti in te fajn ugriznejo user posted image
http://www.aquanubis.com/forum/ribniki/vodne-zelve-osnovna-navodila-za-gojenje-t5358.html
http://www.terarij.si/viewtopic.php?f=99&t=152

stara, check this out - prodaja na bolhi, maš vse živo, tud paličnjake, podgance, ščurke, gekone.. pa tud terarije, opremo ipd.
http://www.bolha.com/zivali-teraristika

lol, glej - hrana za bogomolke! mmmmmm user posted image user posted image user posted image
http://www.bolha.com/zivali-teraristika/akcija-zofobi-mokarji-oglas1281803987

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.9.2012 13:36:42 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
24.9.2012 13:24:31   
Tutan
Mi imamo rdečevratko. Zadnjič sem v Tukano gledala, pa so jih umaknili iz prodaje. Menda so zdej ogrožena vrsta.
Želva je ena fajn zadeva, ja. Če kupiš manjšo, niti ni tako draga, aquaterarij jim pa tudi lahko fino urediš.
Ni pa to neka žival za cartlat user posted image
So pa fajn za opazovanje, pa želvica raste, se levi, naša je že toliko velika, da dobi kakšen ligenj al pa del puranjega šnicla. Drugače jo hranimo z solato, pa seveda z želvjo hrano.
Fino šetka po hiši, pred psi se skrije v oklep, je pa že tako velika, da se mi ne more kam zavlečt - ok včaSih imava borbe, da jo z metlo spravim izpod zakonske postelje, ki na eni strani meji na steno in potem se ona dela, da nje ni tam in je v skrajnem kotu.
Drugače pa ja, sledi otrokom, oziroma glasu mojega tamauga, nalocira se na kakšno igračo, da je na soncu in se sonči. Tu in tam se ji zazdi, da je ozka in majhna, pa se poizkusi spravit v kakšno režo, sam ji glede na velikost ne uspe. Potem pa je jezna na ves svet user posted image
Fina žval, pa niti nimaš veliko dela z njo.

Aja, pa rdečevratke niso zgolj vodne. Na dan je lahko zunaj tudi po 4,5 ur....

< Sporočilo je popravil Tutan -- 24.9.2012 13:25:09 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
24.9.2012 17:58:33   
Colt
Še zmeraj mi ni jasno kako gredo miške in podgančice skupaj....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
24.9.2012 21:51:01   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Mi imamo rdečevratko. Zadnjič sem v Tukano gledala, pa so jih umaknili iz prodaje. Menda so zdej ogrožena vrsta.
Želva je ena fajn zadeva, ja. Če kupiš manjšo, niti ni tako draga, aquaterarij jim pa tudi lahko fino urediš.


Prosim punce, samo rdečevratke ne! So že nekaj časa prepovedane za prodajo (čeprav se vsi tega ne držijo), pa ne zato ker bi bile ogrožene, ampak ker ogrožajo avtohtono želvo močvirsko sklednico. V Evropi in tudi drugje so definirane kot invazivne tujerodne vrste. Tudi ostale vodne želve so problematične s tega vidika (druga podvrsta - npr. rumenovratka, ki pa še najbrž ni prepovedana).

Problem je v tem, da trgovci nikoli ne povejo, da te želve rastejo, rastejo in živijo dolgo let (tudi 50). Kaj boste pa potem, ko bo prerasla vaš akvarij? Mogoče 1x kupili novega, potem pa... večina ljudi jo "milostno" izpusti v naravo. In tam dela škodo (poglejte razne ribnike, bajerje - Koseški, jezera - Fiesa, tudi v ZOOju jih imajo ful...). To so vse želve, ki so prerasle in so jih spustili v naravo - in to ne njihovo (doma so v S Ameriki)! Poleg tega, da tekmuje za hrano in prostor z domačo ogroženo vrsto sklednico, se je dolgo let ugibalo, zdaj pa so potrdili: pri nas se tudi razmnožuje (ne vem če je članek že zunaj...)! In to je kar hudo...

Evo, nekaj info (že dejstvo, da je v družbi s tigrastim komarjem, je zgovorno :) : http://www.tujerodne-vrste.info/tujerodne-vrste/tujerodne-zivali/podrobni-opisi-zivali/

Pa opis: http://www.tujerodne-vrste.info/informativni-listi/INF10-rdecevratka.pdf

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
24.9.2012 21:53:26   
rozilu
Aja, samo še to: če že imate rdečevratko (tako kot tutan - očitno se z njo fajn razumete) vam želim dolgo srečno sobivanje user posted image  Želvica bo rasla in rasla in se z vami postarala user posted image . Samo ne je spustiti v naravo, prosim. In ne kupovati novih user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
24.9.2012 22:34:44   
Vijoličarka
Pa saj za rdečevratko je že vsaj 20 let znano, da se je ne sme spuščati v naravo, ker izpodriva avtohtone vrste in dela dar-mar v domačem eko sistemu. Sigurno sem sama nekje pred 10 leti nadrla sodelavko, ki je na željo otrok kupila 'ljubki mali želvici' in potem so se jih po treh mesecih naveličali in so jih 'humano' spustili v bližnji ribnik. 

In rdečevratke so šele zdaj nehali prodajati? user posted image

Res si želim, da bi več ljudi dobro premislilo, preden nabavi kakšno žival. Žival ni igrača.

Drugače pa, miš, če iščeš ljubljenjčke, hišne podgane so prav prijetni domači ljubljenčki. So zelo pametne in socialne. Tukaj je stran družine, ki ima vedno podgance:

http://www.dapper.com.au/meet.htm


Prav srčkane so. Preberi si malo zgodbice. Pravijo pa, da je prav imeti po dve (dva samčka ali dve samički).

Mačka tudi ni slaba izbira. Obstajajo hišne mačke, ki ne gredo nikoli ven. Če se ne motim, Mačja hiša, ki oddaja mačke v posvojitev, oddaja samo, če zagotoviš, da bo muca notri in ne zunaj.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 10:59:38   
*miska.mcc*
zadeva rešena.
včeraj smo posvojili brezdomčka!  user posted image

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 11:05:13   
Colt
Wiiiii kako kjut mucek user posted image user posted image Pa mali žigerček ma M na sredi čela, kot se spodobi....skrajno kjutuser posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 13:20:33   
mateyka
omg, mala muca! kot hudi mačkofili (vsi trije) lahko samo rečemo: dobra odločitev! user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 14:47:52   
Vijoličarka
Uh, kakšen lepotec. Takoj bi lahko igral v reklamah za Whiskas. In ker je še tako mali, ga boste lahko navadili, da bo notri.

Ste ga našli ali ste ga dobili v zavetišču?



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?