|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 16:34:33   
*miska.mcc*
prav neverjetno.

vceraj smo sli na pijačo v lokal. in se je ta mucek šetal po terasi. folk pa ga je podil stran in malo manj ko brcal. in sem ga vzela v naročje in se sploh ni umaknil več iz mojega naročja.

pol sem sprasevala, da cigavo je to bitje. in ni bil od nikogar.   in je postal naš. user posted image

v bistvu je on našel nas. user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 29.9.2012 16:39:46 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 16:37:54   
*miska.mcc*
in en tak dobrovoljček je.
non stop prede in se igra. celo noč je prespal na kavcu in nič težil.

samo še lulat in kakat ga moramo navadit. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 17:53:56   
mateyka
a vidiš, ene stvari so "meant to be" in se zgodijo same od sebe user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 18:48:43   
hmm...
Bravo!!! Čim več takšnih ljudi, kot si ti!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 19:27:45   
pelin
Bravo mišuser posted image ...mucek je tako ena luštna in nezahtevna žival....en dva tri bo lulal tja kot je treba....mi ga imamo poleg psa že pet let v hiši...pa je prišel na podoben način k nam kot tale k vam....malo smo bili sicer skeptični kako bosta šla v štric s psico, ki je tudi v hiši....pa smo se čisto brez veze sekirali...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 21:25:48   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

v bistvu je on našel nas. user posted image



Pravijo, da so mačke tiste, ki si izberejo lastnike in ne obratno.  Zdaj samo pazi, da boste vi vzgojili njega in ne on vas. user posted image  Ker menda so mačke tiste, ki vzgajajo svoje lastnike, pa čeprav se oni tega ne zavedajo. user posted image


Zelo lepo se mi zdi, da če ste se že odločili za žival, ste vzeli eno tako, ki je potrebovala dom. Upam da boste skupaj imeli lepo in ravno prav živahno ter se boste veliko crkljali.  

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 22:42:42   
Colt
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 22:52:40   
mateyka
colt hoče rečt - pazte na bolhe (in gliste). torej okopajte in razglisttite ga.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
29.9.2012 23:56:20   
Colt
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 12:15:25   
LuLu
Prvo čestitke, da ste se našli. Drugo pa... ali rabiš mačje stranišče? En na twitterju napisal, da ga ima viška. Na ZS več, če te zanima.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 14:42:13   
misa4
Jaz mam 2, enega ti lahko dam, sej ves kje zivim, pa kastriraj ga, ker bos drugace mela vse stene poscaneuser posted image , v postojni pride neki cez 30 ojrov, za obcane, kle ti loh ime posodimuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 16:21:42   
*miska.mcc*
user posted image tnx!

je pa že čisto naš.  boji se nič ne. 1 kakec in 2 luzici sta bili že v škatli.

glede mačjega wc. kaj pa vem. zdaj ima škatlo od čevljev napolnjeno z zagovino in očitno je zadovoljen.


pa še.....kolkokrat na dan mora jest tak mali mucek?  predvcerajsnjim zvecer sem mu dala, ko smo prisli domov mleko in malo (za 1 jušno zlico) piščančevega mesa. vceraj je dobil  5x. ampak cisto po malo, da se ne prenazre, ker ne vem kolko je bil lačen.

danes zdaj tretjič je.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 30.9.2012 16:23:20 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 16:31:16   
pelin
Pri nas je naš mačkon 1-2x/dan...ko je bil mali pa seveda večkrat po malem....mi je pa interesantno, da se naš nikoli ne prenažira...vedno poje toliko kot je lačen...če gre stran in mu vstane v posodici, mu zadevo umaknemo in mu jo čez nekaj ur spet ponudimo...tako tudi pride do nekega reda pri lulanju in kakanju...če ves čas nekaj papca tudi ves čas lula in kaka...simp k pasuljuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 17:32:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pa še.....kolkokrat na dan mora jest tak mali mucek? 

Ko sem imela muce... vsaka, ko je bila lačna se mi je med nogami motala, ko sem šla v kuhinjo. Mah... one moje so bile skoz lačne, se mi zdi, ampak tudi niso vedno dobile. Včasih sem samo vodo dala, pa jim je bilo dovolj.
Se spomnim, ko so bile ful lačne pa so dirkale za mano v kuhinjo in mijavkale na glas user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 20:11:36   
mateyka
ko sem mela tazga kot ti, je jedu ene 4-5x na dan. če mu kupiš uno mačje mleko, ti bo lepše prebavljal (zdaj ko je majhen). ko je zrasel, sem potem zmanjšala na 2-3x na dan.

torej!!!
a je mačka al maček in kako mu je ime? raport!!! user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 20:18:19   
*miska.mcc*
Its a boy! user posted image

nina ga je krstila kot Muki! user posted image

pa naj bo Muki, ker že pride na ime!   In danes že celo popoldan kaka in lula v škatlo! user posted image

mater, se pocutim kot novorojena prvorodka, ko smo poročale za vsak drekec pekec in rigec! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ena majhna, komsata, čist cute podgana....
30.9.2012 20:42:06   
mateyka
v določenih primerih živali klapajo takoj na nas. mačka od moje tašče tud. domača kot bi bla že od nekdaj pri njej, od momenta ko je uletela na test/obisk. pa naš Nisse, maček od umrle sorodnice, ki smo ga vzel mi trije nekaj mesecev nazaj - nas je kr posvojil, inara ga mrcvari (mačka od tašče vedno pobegne) in ta buksl, se še uleže zraven nje in prede, spita občasno skupi, ko kdaj leži na njeni pojstli, se tamala igra, da je Nisse na plaži in mu da kremo za sončenje, senčnik, miš (plastično), da je kao tom&jerry na plaži in on to vse stoično gleda, ko ona cele zgodbe napletna in se igra okol njega in na njem user posted image pa rad spi v naših omarah in zadnjič je šel z nama ponoči na sprehod. ni da ni.. pa ga nimamo dolg, 10 let starga smo dobil, prej ni bil nikoli zunaj, nobene živali videl; sem bla mal skeptična (samo je tok radoveden, da mu nobena žival ni za pojest niti za ustrašt), sam se super obnese, ker je sam en magičen klik nardil, ko je uletu in smo kot celota user posted image
po moje mate vi nekaj podobnega user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.9.2012 20:43:52 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?