|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 152 153 [154]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2013
9.7.2013 8:05:03   
dvojčica6
ja Peeby ceeestitkeeeeuser posted image user posted image vse dobro!

ni cajta za kaj drugega, mam kazin! user posted image naslednjic se beremo na bebi temi user posted image

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Junijke 2013
9.7.2013 8:13:31   
Lethe
Ja, kar menjajmo forum. Zdaj lahko user posted image Da lahko ena še link sem? Bi ga dala jaz, pa sem preko gsm-a gor in ne vem kako...

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Junijke 2013
9.7.2013 8:19:39   
sover
Morda celo dela link:

http://www.ringaraja.net/forum/Junijke_2013/m_6065259/tm.htm

< Sporočilo je popravil sover -- 9.7.2013 8:20:26 >

(odgovor članu Lethe)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Junijke 2013
9.7.2013 8:20:56   
sover
Dela! user posted image

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Junijke 2013
15.7.2013 23:29:42   
ninola

IZVIRNO SPOROČILO: drugičudež

Lepo pozdravljene, punce! Vidim, da dogaja na vseh koncih.

Za mano je grozen marec. Smrt tašče, pa še en večji prepir z bratom in starši. Čisto brezveze. Ker mamicinemu ljubčku nisem odgovorila, kot bi on želel. Šlo se je pa za mojega otroka. "Kdaj ji bomo kupili baterijski/akumulatorski avtomobilček?" Ko sem odgovorila, da ga ne bomo kupili in da z možem želiva, da se hčerka čim več giba, naj raje uporablja noge in kolo, me je obsodil, da sem čudna, čisto za časom, da imam zmeraj neke čudne fore itd. Sem mu odgovorila, da bo on lahko svojim otrokom (ko jih bo imel) kupil, kar bo hotel, pa se jaz ne bom vtikala v te zadeve. In itak je sledil nov napad, pa se je še mama vključila (na njegovo stran), zvečer sta me pa še oba starša napadla, da onadva ne bosta prenašala takšnega odnosa med bratom in sestro. Pa kdo je zdaj tukaj nor???? In to se je vse skupaj dogajalo med smrtjo in pogrebom tašče, ko sem bila že itak totalno pod stresom. Trebuh mi je tako otrdel (prvič in zadnjič), da sem se komaj premikala, tamale pa nisem čutila dva. Sem se že mislila odpraviti do G, pa jo je končno zbudil en velik kos čokolade.

Ok, sem se izkašljala, pozabimo, sonček je tukaj in bolj pozitivni dnevi. Čeprav zadnjih nekaj dni se zelo slabo počutim. Imam nizek pritisk (95/60), s katerim nisem navajena živet. Drugače ga imam 120/80. Cele dneve sem utrujena, zaspana in nisem za nikamor. Komaj preživim do večera. Dobro, da imam vsaj hemoglobin visok (129).

Imam nekaj vprašanje, če mi lahko pomagate:
vložki po porodu - sem videla, da ima Tosama po novem dvoje: to.to mama in Natura Femina Maternity.  Ali katera ve, kakšna je razlika med njimi? Prvič sem prve dni uporabljala vatirance in Vir 80.

bodiji za začetek (junij/julij/avgust) - včeraj sem razpakirala stvari, ki so mi ostale od taprve in ugotovila, da imam samo 3 bodije za začetne mesece (ostalo mi je posodila kolegica). Hlačk in žabic imam dovolj. Bo treba v nakup. Svetujete mi, ali naj kupim bodije 56/62 s kratkimi rokavi ali z dolgimi. Oz. verjetno bom potrebovala kar oboje.

Lethe - mi imamo Quinny Freestyle Comfort. Jaz sem super zadovoljna z njim. Je pa res, da ga samo v garažo zapeljem in nikoli ne zlagam v avto. Za okoli uporabljamo Chicco marelo (pa tudi to bom morala zamenjati, ker ne bo zdržala še enega otroka). Športni del se obrača v obe smeri, se čisto poleži in sedalo je popolnoma vodoravno - otrok ne visi nazaj. Naša se je zelo dolgo vozila tako, da je gledala mene (je tako hotela). Pa jeseni je bila stara eno leto in sem jo imela pozimi ravno tako obrnjeno nazaj, da sem malo zavetrja naredila (tako je hladen zrak ali veter ni bril direktno v obraz in telo).

Uh, sem mislila še nekaj stvari napisati, pa me kličejo na sestanek... Nadaljujem kasneje.




pozdravljena,

glede vlozkov sem jaz uporabljala od tosame une maternity...so taki veliki...ker une vir 80 jih lahko pirabis na dan en kubik :-):-)

res da sm oktobra rodila 2012 ...in doma sm mela par stvari. Ko sem domov prislaiz porodnisnice so sli kupit stvari.

Vozicek imam peg perego GT3....fullll zadovoljna.

Lepo se imej.



Pa pav

_____________________________

ninola

(odgovor članu drugičudež)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Junijke 2013
28.7.2013 9:55:35   
dansas
-

< Sporočilo je popravil dansas -- 28.7.2013 9:56:59 >

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 152 153 [154]
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 152 153 [154]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?