|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 14:34:52   
sova1111
Pozdravljene vse.Maltezanka,Spelcy3,Krisv in Adelle en velik user posted image .prav žal mi je, ampak korajžno naprej.NE OBUPAT.
Anonimen-zasledila sem da si pisala o 4ss.Če ti ni težko govorit bi te vprašala v katerem tednu,kajti jaz sem prestašena 100na uro,da se mi to zgodi.Imam že nočne more(da mi je Reš reku da se je primlo in zginlo in da sem dobilauser posted image ) in vsak dan gledam ce je kakšna kaplja krvi.
A je mogoče kakšna punca ki je zanosila po icsi in nosečnost pripeljala do konca???
Lep pozdrav Vsem.

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 14:39:44   
saramiska
Adelle, krisv, malipiki, spelcy3 - vsem en močen objem! user posted image

gospodarica in anonimna - držim pesti! user posted image user posted image

Jaz sem imela danes 1. pregled pri G, user posted image ima utrip in je velik 1,82 cm, dobila sem materinsko knjižico in pa slikico user posted image , tako da sem v nebesih. Punce, počasi se bom poslovila od teme, bile ste mi v veliko podporo, vsem želim veliko sreče pa ne odnehajte nikoli, saj vredno je vseh bolečin in težav! user posted image

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 14:58:49   
gospodarica
sova1111 jaz sem imela ics,sem zanosila in rodila v 38 tednu popolnoma zdravega sineka ( porod je bil sicer predčasen,mi ga je moj g sprožil,ker sem izrecno želela njega pri porodu)...tk da stran s slabimi mislimi...

danes deseti dan po et sem grešila in naredila testek first sing,pa je pokazal samo ene črtico,mislite da je to to ali sem bila prehitra??bega me pa tista minimalna "krvavitev" ( roza izcedek) prejšnji teden,je trajala samo pol dneva in nič več...

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 15:10:53   
gospodarica
punce malo prej sem na facebooku na profilu nosečka mg zasledila tale post...preberite in se čudite kako idiotski ljudje obstajajo na svetu....


Punce moje, potrebujem nasvet. Morda se vam bo zdelo moje vprašanje malo čudno, ampak predvidevam da mi boste znale pomagati. Takole je - nekaj časa nazaj sem si zaželela večjih prsi, prišparala sem denar, zdaj pa se mi zdi vedno bolj privlačna misel da bi ta denar zapravila kar tako v tri dni, da bi odšla na kakšen dopust...in si povečala prsi brezplačno. Verjetno se sprašujete kako? Tukaj nastopite ve drage mame in vaša pomoč. Prosila bi vas če si lahko v misli prikličete stanje ko ste bile noseče, vprašanje pa je sledeče - po kolikem času ste opazile da se vam prsi večajo?
Prišla sem namreč na idejo da bi zanosila in ko bi se mi prsi malo povečale bi naredila splav. Zdaj je pa problem, ker je splav možno opraviti samo do 10. tedna. Se v tem času že opazi kakšna sprememba?
Hvala za odgovore!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 15:18:56   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

punce malo prej sem na facebooku na profilu nosečka mg zasledila tale post...preberite in se čudite kako idiotski ljudje obstajajo na svetu....


Punce moje, potrebujem nasvet. Morda se vam bo zdelo moje vprašanje malo čudno, ampak predvidevam da mi boste znale pomagati. Takole je - nekaj časa nazaj sem si zaželela večjih prsi, prišparala sem denar, zdaj pa se mi zdi vedno bolj privlačna misel da bi ta denar zapravila kar tako v tri dni, da bi odšla na kakšen dopust...in si povečala prsi brezplačno. Verjetno se sprašujete kako? Tukaj nastopite ve drage mame in vaša pomoč. Prosila bi vas če si lahko v misli prikličete stanje ko ste bile noseče, vprašanje pa je sledeče - po kolikem času ste opazile da se vam prsi večajo?
Prišla sem namreč na idejo da bi zanosila in ko bi se mi prsi malo povečale bi naredila splav. Zdaj je pa problem, ker je splav možno opraviti samo do 10. tedna. Se v tem času že opazi kakšna sprememba?
Hvala za odgovore!


Nimam besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In to berem en teden po moji abraziji? Uf, boli me, ko preberem kaj takega. Jaz pa za sabo že 2 abraziji po ivf oz. icsi. user posted image


< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 27.11.2012 15:19:18 >

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 15:47:08   
curly
To je pa res ena kura! Grozno!
Ljudje, ki niso v naši koži si predstavljati ne morejo, skozi kaj gremo!

Lučka, takšni ljudje niso vredni naše pozornosti! Pošiljam user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 27.11.2012 15:48:10 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 15:47:38   
pupa82
gospodarica, kje si pa to našla??????? Tako žensko bi jest naravnost kastrirala!! Si ne zasluži biti mama! Me se trudimo da bi prišle do malih štručk, ta madam bi se ga pa odkrižala takoj, ko bi dobila malo večje joške. Upam, da se zaveda, da nekaj tednov po splavu tuti joškic ni več!!!

Se opravičujem, ampak mi je tale izjava takoooooo tlak dvignla, da se mi že vrti...

Drugače pa punce moje, žal mi je za vas, ki vam ni uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image . Groza user posted image . Jaz pa nestrpno čakam naslednjo sredo, da vidim moje pikice in upam, da je vse uredu z njimi. Občasno sem tako napeta v spodnjem delu trebuha, ščipa me, joške me bolijo,... Ampak, za bejbo VSE!!

Držte se!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 16:58:01   
mami 26
saramiskauser posted image user posted image user posted image čestitke !!!

No tudi jaz sem imela danes prvi UZ in videli smo user posted image dobila knjižico in slikico presrečna...se ne da opisat in pa ne dojemam še v 6 poizkusu nam je ratalo user posted image zato punce nikoli nikoli ne odnehat!!!!! Vsaki posebaj,ki ji ni ratalo želim v naslednjem krogu plusek...punce bile ste enkratne in brez vas nebi bilo tako HVALA vsaki posebaj,kaj ti tudi jaz se posljavljam od te teme user posted image

SREČNO VAM ŽELIM!!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu pupa82)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 18:13:59   
pupa82
saramiska & mami26 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke za srčka. Joj, upam, da ga/ju tudi jaz zagledam čez en teden user posted image

Uživajta v nosečnosti!!

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 19:59:07   
Adelle
Drage moje punce, hvala vam za vsako besedo in vsako spodbudo, bile ste enkratne. V tako malem času sem vas tukaj spoznala in vzljubila kot svoje najboljše kolegice. In zaradi tega še zmeri zahajam v tej temi, čeprav nimam kej iskat več tuki. user posted image


Vsaki, čisto vsaki od vas želim veliko sreče in navijam za vas. Lepo mi je bilo z vami in upam da se še kej tipkamo na tem forumu.

Se bom pa itak pridružila enkrat od januarja naprej, z novimi močmi v boju po malega bitjeca.


Še enkrat HVALA VAM ZA VSE! user posted image user posted image

(odgovor članu pupa82)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 22:11:32   
ninocka26
Sova111 tudi jaz sem zanosila po ICSI in rodila v 39. tednu.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
27.11.2012 22:34:15   
sova1111
hvala vam ste mi dale malo upanja da bo slo vse kot mora.vsaj upam.user posted image user posted image

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
28.11.2012 14:30:52   
gasilka
tudi jaz zanosila z icsi leta 2010 rodila v 40 tednu dvojčka porod potekal kot po maslu bilo je vse lepo in prav .
danes bila na uz in danes pade stopka v petek 30.11. pa na punkcijo.

< Sporočilo je popravil gasilka -- 28.11.2012 14:32:00 >

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
28.11.2012 16:35:26   
smeška83
Tudi jaz sem zanosila po ICSIju in rodila zdravo punčkouser posted image Nič ne obupat!!!! Držim pesti, da boš kmalu user posted image

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
28.11.2012 16:41:47   
sova1111
oj HVALA VAM.me zelo veseli.in upam da bo tudi meni uspelo prit do konca,da bom končno mamica,kajti to mi je največja želja.Ste me zelo pomirile in mi dale pozitivne energije in razmišljanja.Res vam hvala,tista ki je šla čez to,me vrjetno razume-(moj strah)ZLATE STEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
30.11.2012 9:00:13   
Aleda
Adelle- žal mi je da ti ni uspelo,user posted image zate.
Sova- jaz sem zanosila po ICSI in donosila brez problema, brez kakršnihkoli težav user posted image , taki da le brez strahu.

Jaz imam pa eno vprašanje. Ko se naročaš v Leonišče k G za posvet po elektronski pošti, kaj je treba navest (sam ime in priimek)? Ponavadi sem klicala, zdaj se mi pa ne da viset na telefonu.

(odgovor članu sova1111)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
30.11.2012 9:51:55   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Adelle- žal mi je da ti ni uspelo,user posted image zate.
Sova- jaz sem zanosila po ICSI in donosila brez problema, brez kakršnihkoli težav user posted image , taki da le brez strahu.

Jaz imam pa eno vprašanje. Ko se naročaš v Leonišče k G za posvet po elektronski pošti, kaj je treba navest (sam ime in priimek)? Ponavadi sem klicala, zdaj se mi pa ne da viset na telefonu.


+ kater je tvoj dr.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
30.11.2012 10:18:34   
Aleda
IZVIRNO SPOROČILO: limonca*


IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Adelle- žal mi je da ti ni uspelo,user posted image zate.
Sova- jaz sem zanosila po ICSI in donosila brez problema, brez kakršnihkoli težav user posted image , taki da le brez strahu.

Jaz imam pa eno vprašanje. Ko se naročaš v Leonišče k G za posvet po elektronski pošti, kaj je treba navest (sam ime in priimek)? Ponavadi sem klicala, zdaj se mi pa ne da viset_ na telefonu.


+ kater je tvoj dr.


Aja, čuk babji, sem mislila da me ti sprašuješ ker je moj druser posted image

< Sporočilo je popravil Aleda -- 30.11.2012 10:29:58 >

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
1.12.2012 8:14:00   
gospodarica
dobro jutropunce!
naj vam povem da je danes moj dan d za testek.....nalulali smo en lep plusekuser posted image ...zdaj pa spet mučno čakanje teh 14 dni da vidimo če je vse ok..

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
1.12.2012 9:51:13   
oreh
o gospodarica čestitke!!! naj hitro mine tudi teh 14 dni in pol malo relaxa.

Jaz sem pa iz punkcija-5 celic, upam, da bo vsaj ena dobitna.

Tale stran pa je kar zamrla, se vidi, da je že december in  verjetno manj pacientk sprejmejo zaradi praznikov, vsaj v čakalnici se že to pozna.

Upam, da ste tiste, ki niste dočakale pluska že malo bolj pri močeh in optimizmu.
Lep vikend vam želim!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
2.12.2012 10:57:22   
Adelle
Ojla!

No, evo mene, jaz sm kr v redu, sm prišla k sebi čeprav me vsake toliko stisne ampak se trudim in borim sama s sabo da ne obupam. Jutri začnem delat, končno, se mi je že zmešal doma. Januarja pa v nove boje.


Čestitke vsem k so nalulale +!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
4.12.2012 10:47:54   
coala
Adelle[sm=smiley31.gif]vem kako ti je,tudi jaz sem zdaj v zadnjem postoku mislila,da se ne poberemuser posted image še nikoli ni bilo tako grozno,ja no to je bil moj 6 postopek.Naslednjič ti sigurno uspeuser posted image boš videla
Oreh držim pesti zate,5 celic je super

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
4.12.2012 11:41:29   
oreh
Živjo.
Še moje poročilo, ja Coala teh 5 celic je bila zgleda dobitna kombinacija, 4 so se razvijale, 2 pa sta se razvili in jih zdaj že čuvam, po slikci sodeč je ena 4 celična ena pa mal pred blastulo, 7-celična, če prav razumem. Se nisva znala odločit kaj naj, pa je predlagala reševa da kar 2. Sem imela prvič reševo in sem bila zelo lepo presenečena nad vsem, se vidi kdo je bil-je učitelj.

Tako, naj hitro mine teh 10 dni. Vsem pa veliko sreče v postopku oziroma mirnih živcev za tiste, ki čakate na januar, februar, kmalu bosta tu!

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
4.12.2012 15:24:49   
coala
Super orehdržim močno pesti zate,lepe celice.Se tudi meni zdi,da bolje,če jih je manj pa so bolj kvalitetne.Jaz sem jih nazadnje mela 12 pa jih je bilo samo 5 zrelih.Ko sem pa prejšnje postopke mela manj celic so bile pa lepše in so se tudi lepo oplodile.Kateri dan si pa imela transfer?A prejšnje postopke si bila pa pri dr. Rešu?Zaj pa lepo na trebuhu ležat ves dan,ali pa v skrajni sili na desnem boku,samo najbolj pomaga na trebuhu,pa tople kopeli za noge,pa mirne živčkeuser posted image .Tole zadnje nam ne uspeva ravno[sm=jezicek.gif

_____________________________

Naredimo mojstrovino iz našega življenja

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
4.12.2012 19:00:29   
oreh
Coala, hvala. punkcijo sem imela v soboto, sem pa zdaj v drugem postopku pri Rešu in počasi reagiram, zato so se imele celice mogoče čas lepo razviti oz. naključje pač.
kakorkoli, jaz si bom med živčno vojno v naslednjih 14 dneh pustila sanje, zavila tudi v kak baby center, kamor si nisem upala zadnje 3 leta. Vmes se bom verjetno jezila nase zakaj mi treba zdej vso to živciranje in slaba volja, vmes verjetno kakega za pomiritev srknila, predvsem pa probala počet stvari, ki me sproščajo... Ko me bo pa prijelo lulat bom pa lulala, dol mi visi, sam da bo na koncu tapravi+, če pa ne bo, pa se bomo pobrali in šli naprej.

(odgovor članu coala)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 47 [48]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?