|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Next
11.10.2012 21:31:13   
majčica1508
Paštetka....Meni pa potegneuser posted image ....Sem šla gledat za firmo name it,mi je prijateljica včeraj pokazala,kaj je vse kupila od njih,je pa trgovina na Rudniku v Supernovi,nekje zgoraj in so res cotke,stoj in glej,cenovno pa zelo prijazne mojem TRR-juuser posted image ,pa majčke take,iiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image
Sem pa danes starejši kupila dvoje kavbojke od TomTaylor-ja za 24€user posted image ....so bile 60% znižane,ker grejo otroški artikli ven,k to tukaj v mojem kraju nobeden ne kupuje(Tukaj na vasi laufa manauser posted image )

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Next
11.10.2012 22:10:51   
mateyka
name-it firmo jaz kupujem. jaz sem sicer kupovala v Lumy-ju v ljubljani (na vodnikovi). tok zdržljivo pri pranju, da ne morem prehvalt. res cenovno ugodno in barvno mi je zakon. všeč mi je pa predvsem to, ker naročijo samo po eno številko od vsakega modela in potem nima noben iste cifre v istem modelu kot ti. pa presenetljivo - majo druge modele kot na webu, men boljše (bolj odbite barve in vzorci). samo zdaj sem predaleč in bom mogla online naročat.. šmrk user posted image

p.s. ker pa majo tok eksluzivno omejene številke/modele, sem se morala pa redno mimogrede oglasit in pobarat prodajalke kdaj kaka roba pride, to je pa res.. npr. tole lepo bundo sem tam dobila (ful poceni):
user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Next
12.10.2012 18:23:29   
nova_tukaj
Punce povejte kakšni so pa stroški pri MyToys.de in pri Gap-u, če naročim v Slovejino.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Next
12.10.2012 18:50:43   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Punce povejte kakšni so pa stroški pri MyToys.de in pri Gap-u, če naročim v Slovejino.

MyToys ima 12€ se mi zdi. K me ravno ne ignoriraš samo tebi povem. Če ves več naroči se pa itak deli potem. Dobiš pa v 2-3 dneh. So full ažurni, res.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Next
12.10.2012 19:09:01   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Punce povejte kakšni so pa stroški pri MyToys.de in pri Gap-u, če naročim v Slovejino.

MyToys ima 12€ se mi zdi. K me ravno ne ignoriraš samo tebi povem. Če ves več naroči se pa itak deli potem. Dobiš pa v 2-3 dneh. So full ažurni, res.

Hvala ZARA user posted image . A kofetkaš?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Next
13.10.2012 17:48:18   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

To zdaj poveste, ko sem že naročila user posted image


Sem nekje na začetku ti to povedala. Ne bereš user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Next
13.10.2012 18:36:41   
nova_tukaj
Hvala Zara user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Next
14.10.2012 8:05:41   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Hvala ZARA user posted image . A kofetkaš?

Ja, zdele ... sem se prisvaljkaka šele iz postelje.user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 14.10.2012 8:06:10 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Next
17.10.2012 10:38:41   
Paštetka
evo, včeraj sem dobila paket.
Kvaliteta, kaj pa vem, se mi zdi enaka kot H&M in vse ostalo. Ok, v glavnem.

Naročila sem ene hlače modre za fantka, za katere sem se najbolj bala, da bo kiks zaradi velikosti, ker ima mali noge kot zobotrebec. In so ODLIČNEuser posted image user posted image Tudi kvaliteta teh hlač se mi zdi super.
Majice somalo večje, ampak spet ne toliko, da ne bi mogla nositi.
Žabe za deklice so ODLIČNE.

Pa eno majčko so mi poslali poškodovano z luknjico. Sem jih danes klicala (brezplačen telefon), da ne mislim, pošiljat nazaj, ker me bo poštnina prišla več kot je vredna. Sem jim poslala še fotografijo dokaz po mailu, pa je takoj pogledal in rekel, da mi nakažejo vrednost majice še danes nazaj na kartico ter potrditev na mail, ki je tudi takoj prišel..

KUL user posted image sem presenečena nad prijaznostjo in hitrostjo rešitve reklamacije.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 17.10.2012 10:39:45 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Next
17.10.2012 13:07:40   
mateyka
midva z možem pa nisva H&M fena. tle majo lindex in moram rečt da je res kul - ni mi jasno da je tako lokalno skandivanski, če je boljši od H&M user posted image

http://www.lindex.com/eu/kids/best-sellers/

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.10.2012 13:10:49 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Next
17.10.2012 15:25:07   
hedviga
a ta lindex šipnejo tut k nam? v slo?

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Next
17.10.2012 19:28:39   
mateyka
hedviga, ne vem. moral bi:

Purchase
When ordering goods at lindex.com, a binding purchase agreement is concluded only after Lindex has confirmed the order to the e-mail address indicated by the Customer (Order Confirmation). Confirmation takes place no later than 24 hours after Lindex has received the order. However, orders placed during Fridays through Sundays, holiday eves and holidays will be confirmed no later than on the following business day at 18:00. An order may only be confirmed provided that Lindex is able to verify the Customer's residential address.
Lindex deliver to Sweden, Norway and the EU countries

Lindex does not deliver to Canary Islands (ES), Jan Mayen and Svalbard (NO), Ceuta (ES), Gibraltar (GI), Grønland (GL), Island (IS), Madeira (PT), Melilla (ES) nor the British Islands
Largest orderamount per purhase is 600 €

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Next
17.10.2012 22:52:07   
Urska09
Paštetka, kvaliteta je vsaj en nivo višja od H&M, če ne dva. Ampak to boš opazila s časom. Je pa res, da ne vse. Ženske nogavice, npr. so poden. Po enem letu vse strgane.
Si imela pa res smolo, da je imela majica luknjo. Meni se to še ni zgodilo, pa kupujem next že 3 leta.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Next
18.10.2012 8:17:59   
Tutan
7€ je poštnina do SLO.
Sem zdajle za štih probo tamalemu naročila 2 spodnja dela (kavbojke pa trenerkico), pa 3 majčke na znižanju.
Ekstremno lepe stvari imajo user posted image - kavbojke imajo ceneje od H&Ma (patent).
Hvala Mateyka.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Next
18.10.2012 8:28:40   
šrimpf
paštetka, katere hlače si pa naročila za fantka? naš je tudi suh, pa plava v njihovih trenirkah. a je to kak slim model?

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Next
18.10.2012 9:17:52   
hedviga
evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Next
18.10.2012 9:19:34   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Next
18.10.2012 9:28:06   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image



Zakaj pa misliš, da smo si mi omislili še enga otroka, ženskega spola? user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Next
18.10.2012 9:59:41   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image

lahko komot za mojo 116 naročič. V tvoj izbor se ne bom petljala user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Next
18.10.2012 10:05:06   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

paštetka, katere hlače si pa naročila za fantka? naš je tudi suh, pa plava v njihovih trenirkah. a je to kak slim model?


evo, te sem mu naročila:

http://www.nextdirect.com/si/en/shopping/boys/older-boys/65/3?pid=848306&curr=eur&lang=en&country=si&curr=EUR&returnurl=%2fsearch%3fp%3dQ%26lbc%3dnextdirect%26uid%3d472813665%26ts%3dcustom%26w%3d*%26af%3dgatt2%3a7%20cat%3a440%26isort%3dbst%26method%3dand%26view%3dlist%26nxtv%3d000%26nxti%3d0%26lang%3den%26country%3dsi%26curr%3dEUR&bct=%26quot%3bAll%20Items%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bOlder%20Boys%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bTrousers

sem hotela ene druge modre, ker mi te niso ravno ozke izgledala, pa niso imeli tiste številke. Sem slim fit naročila in so kot ulite.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Next
18.10.2012 10:17:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image



Zakaj pa misliš, da smo si mi omislili še enga otroka, ženskega spola? user posted image


III deklica user posted image . Poznaš to tole  ali tole, če pa so zmotili v spolu pa tole.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Next
18.10.2012 10:21:03   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image

lahko komot za mojo 116 naročič. V tvoj izbor se ne bom petljala user posted image


za k maši in za v šolo user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Next
18.10.2012 10:21:42   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image



Zakaj pa misliš, da smo si mi omislili še enga otroka, ženskega spola? user posted image


III deklica user posted image . Poznaš to tole  ali tole, če pa so zmotili v spolu pa tole.



Gymboree ne dostavlja k nammmmm! user posted image No, vsaj dostavljal ni user posted image
p.s.: ne smem več ničesar kupit. Ne in ne in ne!user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Next
18.10.2012 10:22:46   
Paštetka
Če bo katera kaj naočila, bi se priključila naročilu, da bo manjša poštnina user posted image

samo ne za gimbori, ampak Linex user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 18.10.2012 10:27:03 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Next
18.10.2012 10:25:26   
uškinamama
Paštetka, ti si že pri poštnini jaz še deklice nimam user posted image . Meni je gymboree user posted image . Grem k mojemu, da mi naredi deklico user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?