|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Next
18.10.2012 10:26:08   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

evo pri nas bo lindex padu dons...user posted image



Ful lepe stvari, zdaj bi rabila samo še eno malo frajlico, da ji  lahko kaj kupim user posted image

lahko komot za mojo 116 naročič. V tvoj izbor se ne bom petljala user posted image


za k maši in za v šolo user posted image


za vse tvoje linke mi napiše ERROR. Tako, da komot kaj noročiš. Kot sem rekla, lahko tu za k maši user posted image . Bomo pač začeli k maši hoditi

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Next
18.10.2012 10:28:43   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Paštetka, ti si že pri poštnini jaz še deklice nimam user posted image . Meni je gymboree user posted image . Grem k mojemu, da mi naredi deklico user posted image


Komot mojo jo k maši pelješ user posted image Še za botro ji lahko greš.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 18.10.2012 10:29:04 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Next
18.10.2012 10:29:34   
uškinamama
p.s.: ne smem več ničesar kupit. Ne in ne in ne!


lalallalla....carters je v zagrebu....  blizu

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Next
18.10.2012 10:31:49   
uškinamama
Pa res,error user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Next
18.10.2012 10:33:39   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

p.s.: ne smem več ničesar kupit. Ne in ne in ne!


lalallalla....carters je v zagrebu....  blizu



Čuj, a veš, da mi je zdravnik prepovedal na šiht it? Pomojem bo ful srečen, če ga pokličem, če lahko grem v Zagreb user posted image
A lahko nehaš? Prosim user posted image !
p.s.: sej mogoče mi ne bo treba bit do konca na bolniški user posted image user posted image , sem že parx rekla, da bi RES šla v Zagreb user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Next
18.10.2012 10:36:20   
uškinamama
Zagreb je RES lep. user posted image

Še koliko do dneva d.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Next
18.10.2012 10:38:09   
Tutan
2meseca in 3 dni.
Naj bi bila doma user posted image user posted image
Danes sem ob 6h zjutraj hladilnik čistla?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Next
18.10.2012 10:40:14   
uškinamama
Se pravi okoli Božiča  user posted image , to pa bodo prazniki.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Next
18.10.2012 10:44:30   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Se pravi okoli Božiča  user posted image , to pa bodo prazniki.




O ja user posted image
Najprej ima mali rojstni dan, potem ima tamala dan D, potem je Božič, registracija, pa še Novo leto.
user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Next
18.10.2012 10:55:48   
Paštetka
Jaz sem našima v Dubaju nakupovala v Osh Kosh, jao same cart stvari, materijal je pa res TOP sploh v primerjavi s ceno.
Pa v Oiliyi sem mali nekaj kupila, s tem, da o ceni ne bi. No, če ne bi imeli 70% OFF sploh ne bi kupila nič user posted image

http://www.oililyshop.com/nl/shop/meisjes/jurken/

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Next
18.10.2012 11:01:26   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Se pravi okoli Božiča  user posted image , to pa bodo prazniki.




O ja user posted image
Najprej ima mali rojstni dan, potem ima tamala dan D, potem je Božič, registracija, pa še Novo leto.
user posted image


najprej mali RD, potem jaz RD, (še dobro, da sta sestra in nečak daleč user posted image ), pa ati RD pa Božič....da ne govorim, še en kup kolegic z RD ...avto, sem pa mesec dni nazaj zamenjala za kolo, drugače bi tudi imela registracijo in zavarovanje decembra user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Next
18.10.2012 11:03:11   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Se pravi okoli Božiča  user posted image , to pa bodo prazniki.




O ja user posted image
Najprej ima mali rojstni dan, potem ima tamala dan D, potem je Božič, registracija, pa še Novo leto.
user posted image


najprej mali RD, potem jaz RD, (še dobro, da sta sestra in nečak daleč user posted image ), pa ati RD pa Božič....da ne govorim, še en kup kolegic z RD ...avto, sem pa mesec dni nazaj zamenjala za kolo, drugače bi tudi imela registracijo in zavarovanje decembra user posted image



Veseli december user posted image user posted image

Nič punce, moram vzet peglo v roke, pa si lase popeglat, da lahko grem spodobna h ginekologu. Lepo se mejte user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Next
20.10.2012 17:54:20   
janjja
jaz bom pa nekaj pri Lidex naročila, ne morem da nebi, sory ;)

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Next
20.10.2012 20:27:16   
Felicita
Jest bi pa ful lepo prosila za kakršnokoli izkušnjo oz. primerjavo odraslih številk. zaljubila sem se v eno obleko pa ne bi rada čist falila številke...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Next
20.10.2012 23:32:51   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

Jest bi pa ful lepo prosila za kakršnokoli izkušnjo oz. primerjavo odraslih številk. zaljubila sem se v eno obleko pa ne bi rada čist falila številke...

Če za Next sprašuješ, sem si jaz tam naročila dvoje nosečniške hlače ... vzela sem isto številko kot si jih kupim recimo v Dorothy Perkins trgovini pa so mi bile kot ulite. Česa drugega za odrasle pa še nisem naročala.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Next
20.10.2012 23:38:44   
zvezdica05
mene pa zanimajo otroške številke lindexa v primerjavi s hm-ovimi ali npr. zarinimi


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Next
21.10.2012 9:34:13   
yenny
Tudi mene zanima Lindex.user posted image
A mi lahko katera pove koliko je poštnina?user posted image
Sem iskala pa ne najdem.user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Next
21.10.2012 11:00:55   
mateyka
jaz vas pa samo občudujem ko razpravljate o gapu, oilily, mothercare in podobne drage fensi zadevščine. naša je taka pujsa in tomboy, pa razteguje te majce v tri materne - sem ji začela kupovat majce na A kroj user posted image hvalabogu so zdej tle dost moderni taki kroji in to mi ne more razvlečt ko eno črevo:
http://shop.nordstrom.com/S/libertalia-colorblock-top-big-girls/3374763?origin=category&BaseUrl=Tops+%26+Tees&BaseUrl=Tops+%26+Tees
http://shop.nordstrom.com/S/katie-k-rainbow-stripe-shirt-big-girls/3327519?origin=category&contextualcategoryid=0&fashionColor=&resultback=2300

tko rada bi ji kej lepga kupla, pa je pol bolj ko ne za okras v omari al pa 3x obleče in čao.. pa kiklc ne mara, oblekc tud ne, so ji čist moteče; še edino fensi obleko je zrezala, ko je bla jezna.. mislim, če bi kupovala oilily bi me po moje fršlok..

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Next
22.10.2012 10:08:22   
Tutan
Mateyka, jaz kupujem GAPove puloverje in trenirkice, občasno kaj novega preko njihove strani, večinoma pa prek ebaya. So vzdržljive zadeve. Enako Adidas - bolj kot pereš, isto je user posted image - čeprav Adidas kupujem v večini nov, ker je pri nas lažje dosegljiv (tudi cenovno).
Načeloma vse kar kupim, kupim z zavestjo, da je možno, da zadevo uniči. Zato ni šans, da dam recimo za zgornji del 40€ - ker ne dam, to je tako, kot bi imela sama sebe za norca, ker bo po Murphyu to taprvo uničil (če pa bo imel taisti dan za zunaj gor staro majčko, bo prišel domov čist in nestrganuser posted image ).
Rada pa kupim kvaliteto - ker vem, da se bo to pri nas kar naprej pralo - in ne, tudi jaz ne razumem, kako je možno, da nekateri lahko otroka 2 dni enako oblečejo (pa ne zaradi modnih kapric, ampak zaradi tega, ker pri nas ni šans, če kaj drugega ne, si nateguje vsaj en rokav, pa po kolenih gazi). Zadnjič sem prišla po njega v šolo in sem ga dobesedno potegnila iz blata - pa ravno naš mora biti do komolcev v blatu (ker se gospod na cca 200m2 ograjenega igrišča ni imel kje drugje igrat, kot pa v blatni luži in to tako rit, da je mel blato še za gatami, resno :S). Pri nas imamo na sezono jesen/pomlad po 2 windstopperja - zakaj? Ker bo en po 2 dneh tako umazan (rajše rečem usranuser posted image ), da ga moram dat prat. In tu raje kupim kvaliteto - ker vem, da akr naprej peremo in da vsaj nekaj časa ostane lepo in nesprano - tule moram pohvalit Mckinley windstopperje, pa tisti iz BCja so tudi vzdržljiv, pa HHjevi tudi.
Zame TOP nakupi, ki se vedno izplačajo user posted image :
- H&M bombažne majice na dol ali kratek rokav po 4.50€ (vzdržljivo, pa lahko pereš in pereš, pa je lepo, dokler ne preraste)
- H&M LOGG za otroke - sploh enobarve, po možnosti temnomodre ali črne - spodobno zgledajo vsaj par ur user posted image , po pranju pa so vedno mehke
- H&M 2pack majčk na dolge rokave - nikoli ne vzet tiste, ki ima zraven belo - nima smisla user posted image
- Gapove trenirke, bombaž s 15% elastana - zelo vzdržljiva zadeva user posted image
- Adidas trenirke - adiFIT, kakrkoli, kar ima zraven bombaža en mal elastana, vzamem pa tudi poliesterske z membrano (climawarm, climacool recimo) - 16,90€ spodnji del v Adidasu v Klagenfurtu, prek ebaya še manj
- NEXT 2pack spodnji deli trenirk - vzdržljivi
- NEXT 2 ali 3 pack zgornji delov - vzdržljivi
- ZARA trenirkice - zadovoljivo
- H&M hlače na patent (kavbojke, lan, karkoli drugega, samo da so na patent) - OK, pomembno je, da ima not gumbe, da se pas zooža
- NEXT hlače na patent
- No added shugar - majčke - odlične, se perejo pa perejo, pomembno je samo, da niso bele user posted image
- Soliver kids - super, čepav imajo bolj šmeksi stvari, pa tu pa tam rabimo kakšno srajčko - najraje kupim tam
- Okaidi - spodnji deli so OK
- kombinezončki, bunde - trenutno smo na Icepeak, pa mislim, da bomo tam tudi ostali user posted image

Kar ne kupim nikoli več:
- TAKKO (karkoli :S, ker ali ne štimajo rame, ali je predolgo v eni dimenziji - recimo rokavi, pa je dolžina kratka oziroma obratno)
- KIK (se obupno spere, za dojenčke imajo še OK, vse ostalo je pa TOP SHIT)
- Etirel bundice, kombinezončki (Intersport - hitro premočijo, nimajo dovolj vodnega stolpca)

< Sporočilo je popravil Tutan -- 22.10.2012 10:10:20 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Next
22.10.2012 11:32:55   
mateyka
tle majo ene čist nore (no, to sva se pa spušila, ker je ko skafander in res pro narejen) dežne komplete, didriksons 1913 - so delal obleke za ribiče afaik user posted image
no tegale sva ubodla (hlače so sploh zakon imo)
http://www.didriksons.com/article.asp?c=1&articleId=2773&typeId=0&usageId=0&systemId=0&sizeId=4&search=
user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Next
22.10.2012 11:37:31   
Paštetka
Tutan, evo nekaj za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.didriksons.com/default.asp?c=1&newsId=bastitestboardman


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Next
22.10.2012 11:39:00   
Paštetka
Mateyka, zakaj pa ni tukaj cen zraven? A je tako high user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Next
22.10.2012 11:41:57   
mateyka
ma po moje ni cene zato, ker nimajo online štacune? nekaj čez 80 ojrov je bil.. user posted image
sam je naša najbolj umazana v skupini in ljubi luže, tko da.. pač treba..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 22.10.2012 11:50:40 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Next
22.10.2012 11:50:03   
mateyka
holy ojro - tuki košta 140€ (rdeč je cenejši, "samo" 100, sam tega modela nisem vidla v štacuni)
user posted image

http://anorac.de/Didriksons-1913-Boardman-Printed-Kids-Set-522175

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Next
22.10.2012 13:50:49   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tutan, evo nekaj za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.didriksons.com/default.asp?c=1&newsId=bastitestboardman





Lubijezus, isto je bilo user posted image user posted image
In potem nisem vedela, ali naj ga dam sploh v avto. Pač pri kakih packarijah je naš vedno zraven user posted image
Mi smo ta komplet kupili 1x v Hoferju - za male pare - samo, znotraj je podložen, in našemu je nonstop vroče user posted image , zato ga kaj bistveno nismo nosili. Ga moram prodat dalje.
140€???? stofuckingštiridesetevrov? NO GO! :P

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?