|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 11:41:30   
ronja
Pri nas je bilo 6 otrok, sob pa malo manj, tako da smo bili skupaj po 2 (sta pa imela naša dva srečo s spoli - najprej 2 sestri, pol 2 brata in za konec spet 2 sestri).

Tvojadva sta imela srečo, da sta preživela!user posted image Svaka čast, 6 otrok!

Meni so pa všeč male sobice, rajši imam več malih sobic kot eno veliko. Tudi pri nas mije zelo všeč, da imamo 2 sobi in kuhinjo - veliko bolj praktično, čeprav je vse bolj malo. Vseeno pa zdaj še ne bi dajala otrok narazen.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 12:03:09   
mateyka
o jajc, sem zdaj dojela - jaz v svojem dooolgem lajfu nisem imela sobe, ki bi bila samo moja.. user posted image moram rečt da me nikol ni motilo, pa da sem kar nekaj let živela sama v svojem fletu (če sem pa živela v skupini, pa nikol svoje sobe). a je to normalno? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 14:41:05   
hedviga
Jaz sem si delila sobo z 8 let starejšo sestro pa ni bilo hudega. no takrat mi je šlo na živce, verjetno njej še bolj, ampak v bistvu je bilo ok.  Potem se je ona odselila, poročila itd in sem imela nekaj let mir- dokler si nisem še jaz odselila, poročila, rodila...zdej pa sploh nimam več svoje sobe user posted image  V bistvu še svoje pojstle ne user posted image user posted image  

Naša dva bosta v skupni sobi dokler bo šlo, do OŠ 100% potem pa bomo malo predelali in sse razselili po prostorih . 

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 14:43:13   
Tippi
a je to normalno? user posted image

Kua pa vem... res je mal tko user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 14:57:15   
mateyka
user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:01:04   
uškinamama
Vsaka mama bo zagovarjala, da je najbolje za njene otroke tisto kar jim lahko nudi user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:04:19   
Tippi
Vsaka mama bo zagovarjala, da je najbolje za njene otroke tisto kar jim lahko nudi user posted image .


To je to! In podobno je s tisto previjalno mizo na pralnem stroju user posted image če nimaš možnosti jo imeti druge je itak to najboljša opcija. Tako je tudi pri sobi. če imaš dve sobi, boš takoj ponudil vsakemu otroku svojo in jih ne boš tlačil v eno, če pa te možnosti nimaš, potem je pa to spet najboljša varianta. itak. tko gre to user posted image

Matejkaaaaauser posted image , sej nisi edina, se tud jaz mal pridružujem tej nenormalnost.nisi edina nooo user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:07:44   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image

user posted image

NA Mateyka da se potolažiš, ena sanjska soba SAMO za tebe user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:10:32   
Tippi
hedvika da maš pa tako sobo, rabiš pa obvezno vsak dan dozo inzulina, tolk je kičasta in pocukrana!! user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:11:12   
ronja
jaz v svojem dooolgem lajfu nisem imela sobe, ki bi bila samo moja

No, če si imela celo stanovanje zase, potem si imela tudi sobo not, ne?

Vsaka mama bo zagovarjala, da je najbolje za njene otroke tisto kar jim lahko nudi

hehe, ni čisto tako. Mislim, da bi bilo boljše, če bi imeli eno ogromno dnevno/otroško sobo, kjer bi se lahko igrali, pa še (vsaj) 2 spalnici zraven, da bi lahko posebej uspavala malega in njiju in to ne bi bilo v "dnevni sobi"... Tako imamo pač malo združeno, pa tudi otroška soba ni niti približno tako velika, kolikor se mi zdi, da bi bilo najboljše za nijh... Ampak j* ga, reci bankam, da naj prodajo svoja stanovanja ali pa vladi, da nam zviša plačeuser posted image .
Vseeno pa se mi zdi, da zdaj ne bi želeli spat ločeno - glede na to, ad na morju to možnost imata, pa ni šans, da bi jo izkoristili - v bistvu sta se odločili, da bosta spali NA ISTI POSTELJI! Tako da... dokler sta tako mali še vedno mislim, da je boljše več prostora na tleh in manj sten, kasneje pa je boljše več zasebnosti in manj prostora, ker se takrat drugače igraš, navadno bolj za mizo;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:18:36   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hedvika da maš pa tako sobo, rabiš pa obvezno vsak dan dozo inzulina, tolk je kičasta in pocukrana!! user posted image


pa še čistilni servis, da spuca ves prah k se nabira na pohištvu k se ga ne upaš uporabljat user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:20:44   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hedvika da maš pa tako sobo, rabiš pa obvezno vsak dan dozo inzulina, tolk je kičasta in pocukrana!! user posted image


pa še čistilni servis, da spuca ves prah k se nabira na pohištvu k se ga ne upaš uporabljat user posted image



Ja, pa res! user posted image potem bi bil pa spet jok user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:20:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Vsaka mama bo zagovarjala, da je najbolje za njene otroke tisto kar jim lahko nudi

hehe, ni čisto tako. Mislim, da bi bilo boljše, če bi imeli eno ogromno dnevno/otroško sobo, kjer bi se lahko igrali, pa še (vsaj) 2 spalnici zraven, da bi lahko posebej uspavala malega in njiju in to ne bi bilo v "dnevni sobi"... Tako imamo pač malo združeno, pa tudi otroška soba ni niti približno tako velika, kolikor se mi zdi, da bi bilo najboljše za nijh... Ampak j* ga, reci bankam, da naj prodajo svoja stanovanja ali pa vladi, da nam zviša plačeuser posted image .
Vseeno pa se mi zdi, da zdaj ne bi želeli spat ločeno - glede na to, ad na morju to možnost imata, pa ni šans, da bi jo izkoristili - v bistvu sta se odločili, da bosta spali NA ISTI POSTELJI! Tako da... dokler sta tako mali še vedno mislim, da je boljše več prostora na tleh in manj sten, kasneje pa je boljše več zasebnosti in manj prostora, ker se takrat drugače igraš, navadno bolj za mizo;).


Kot rečeno user posted image .  Vsak ima svoj primer in vsak ve, da je to najboljše.
Mi smo bili trije in smo imeli vsak svojo sobo. Če vprašaš mojo mamo je to super, ker  nas je lahko izolirala, ko smo bili bolni ( en pljučnico, en drisko)..., vsak je od malega skrbel za svojo sobo, ni bilo prepiranja kdo je pustil nered za seboj...imela je večji pregled nad cotami, stvarmi.... ko je mene uspavala, ni motila drugih dveh , no motila sem jih verjetno jaz user posted image  , ko je bil najstarejši goden za pupe, je lahko katera prespala , ne da bi  druga dva morala  s hiše. .. Smo se pa otroci kakdarkoli obiskovali v sobah - ko je to vsem trem odgovarjalo. Če njo vprašaš, ne bi imela treh otrok , če nebi imela dovolj prostora user posted image .  Katera ima zdaj prav? Po mojem obe, ti in ona. Vsak za svoj primer. Zato pravim, da je za vsako mamo najbolje tisto kar lahko nudi otrokom.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:20:54   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Vseeno pa se mi zdi, da zdaj ne bi želeli spat ločeno

Ja naša dva sta se zdaj odločila da je najboljše če sploh kar vsi 4 spimo v isti postelji...user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

hedvika da maš pa tako sobo, rabiš pa obvezno vsak dan dozo inzulina, tolk je kičasta in pocukrana!! user posted image

user posted image user posted image  v googla vklofaš sanjska soba in to je to. Obupno, priznam user posted image

< Sporočilo je popravil hedviga -- 16.10.2012 15:21:13 >


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:24:03   
Tippi
Obupno, priznam user posted image


Res je user posted image ampak buri pa domišljijo. tam na foteljčku manjka ena ali pa dve čivavi, pri postelji kosmati copatki in seveda postrešček z zajtrkom vseh zajtrkov na pladnju user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:40:51   
ronja
Mi smo bili trije in smo imeli vsak svojo sobo. Če vprašaš mojo mamo je to super, ker nas je lahko izolirala, ko smo bili bolni ( en pljučnico, en drisko)..., vsak je od malega skrbel za svojo sobo, ni bilo prepiranja kdo je pustil nered za seboj...imela je večji pregled nad cotami, stvarmi.... ko je mene uspavala, ni motila drugih dveh , no motila sem jih verjetno jaz user posted image , ko je bil najstarejši goden za pupe, je lahko katera prespala , ne da bi druga dva morala s hiše. .

Ja, saj za starejše otroke se vsi strinjamo, da je boljše vsak svojo sobouser posted image . Samo od metulj sta stara 3 in 5 let... Tudi midva gledava zdaj stanovanja/hiše take, da bi lahko imeli otroci vsak svojo sobo (midva sva pa rada skup;), tudi se mi zdi ful praktično, če ima lahko dojenček svojo sobo, ko on spi, da lahko ti kaj delaš (recimo zdajle: malidve sta v svoji sobi, mali je v najini sobi, jaz pa nimam kamuser posted image ).
Vendar pa tudi če bi se jutri selili, dvomim, da bi ju lahko prepričala, da bi bili vsaka v svoji sobi... Sva se parkrat pogovarjala z njima o tem, pa sta bili čisto zaprepadeni nad idejo, da bi spali v različnih sobah. Da bi imeli vsaka svojo sobo, ok, samo da bi morali pa spat narazen - to pa ni šlo skoz:D. Vsekakor pa iščemo tako, da bi lahko imeli vsak svojo sobo. Kdaj bojo pa potem dejansko hoteli bit vsak v svoji, je pa drugo. Na morju sta malidve naredili tako, da sta imeli potem 2 sobi obe - v eni sta spali, drugo sta meli za igralnico.

Ja naša dva sta se zdaj odločila da je najboljše če sploh kar vsi 4 spimo v isti postelji...

Hehe, pri nas se jim zdi idealna številka 5... najina postelja pa 120 širine...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 15:54:20   
skuštrana
Naši ni šnas da bi šli vsak v svojo. Smo probali in se je končalo tako, da so vsi spali v eni postelji ( od srednjega sina, he he)...Tako da smo naredili reorganizacijo in imamo spaln ino otroško sobo in igralnico user posted image Tako da, jaz sem za eno¸veliko sobo...Ko pa zrasteta boste pa pregrajevali...user posted image


In še v tej eni sobi se večkrat naredi da sta starejša dva v skupni postelji (plus mačka), tamali pa ostane v svoji, ker se nerad gužva.

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 16.10.2012 15:55:31 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 16:01:53   
mateyka
hvala, res lepo sobo ste mi izbrale - tok je velika k cela hiša v kateri zdaj živim. user posted image najbolj ironično je pa to, da sva se res odločila za en komplet takih frojdovskih kavčev zdaj ko se bomo selili v nov flet. ko šljivi goste in kavče v dnevni, tam bojo frojdovske zofice, delovne mize in kjižnica. to bo dnevna za nas, ne za goste, ha! user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
jaz v svojem dooolgem lajfu nisem imela sobe, ki bi bila samo moja

No, če si imela celo stanovanje zase, potem si imela tudi sobo not, ne?


ma jaz ne gledam flet kot mojo sobo - mam spalnico, mam dnevno, mam kopalnico in mam kuhinjo. sam tuki ni moje sobe. moja soba bi recimo bla, ko bi spala in delala v eni sobi in mela not vse svoje osebne stvari - kot imajo ponavadi ljudje/otroci, ki imajo svojo sobo - ne svoj flet; imo velika razlika, drug odnos. če ne drugega, pri svoji sobi samo njo urejaš, vse prirediš sebi in je samo tvoja mala "jazbina". pri fletu je vedno celostno, vse je tvoja soba; kopalnica je toliko tvoja (soba) kot splanica it tako vse sobe. to pa enostavno ni isto..

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 16:14:30   
mateyka
ok, bi bila pripravljena nekaj poimenovat moja soba v mojem fletu, če bi jo mela kot delovno/hobi sobo za ustvarjanje. sam a ni to pol že atelje soba (aka igralnica za odrasle)? user posted image

tale mi je kr simpatična (sicer manjka pol pohištva in en kup strojev, samo ni slaba)
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 16:52:11   
pelin
Vsako človek rabi nekaj časa, nekaj prostora le zase...in ne le v času pubertete, temveč že veliko prej...bolj kot od starosti, je odvisno od karakterja otroka....nekateri bolj rabijo te svoje privat kotičke nekateri manj...to lahko vidiš že v vrtcu, ko se nekateri namerno vsakodnevno odstranijo, osamijo od drugih...pa če je to le mali kotiček ali pa prostor pod mizo...Pri nas imata vsak svojo sobo....ta večja jo je dobila pri treh letih, mali pri štirih...Ta večja od prvega trenutka uživa v svojem kraljestvu, mali še sedaj pri desetih letih nemalokrat ponoči prileze k nama...Njuni sobi loči osrednji hišni dnevni prostor, kjer se vsi ponavadi večinoma zadržujejo...imata pa otroka navado, da se že od malega rada odmakneta vsak v svoj kot, če se tako počutita....potem vsak v svoji sobi ustvarjata, bereta, .. ob odprtih vratih in se pogovarjata na dalečuser posted image ...včasih se zaigrata oba v eni sobi...ali pa v osrednjem prostoru skupaj...Otroški sobi sta enako veliki, le različno razporejena okna in vrata na teraso imata...to se zdi najinima dvema tako zanimivo, da ju vsake dve do tri leta seliva, ko želita sobi zamenjati...mojemu gredo ob tem kar lasje po konci, ampak do sedaj jima je vedno uspelo stvar organiziratiuser posted image ....
Sama imam že od nekdaj svojo sobo...tudi sedaj imam svoj kabimnet ( tule kjer sem zdajuser posted image ), kamor so vrata skoraj vedno odprta...zaprem jih le takrat, ko resnično rabim mir...ta zaprta vrata so znak, da v tistih dneh nisem preveč priljudna oz. rabim čas zase...
V osnovni šoli sem imela sošolko, ki je imela svoj pisalni kotiček v kotu dnevne sobe...V bistvu je bil to le kot z mizo in ni imala nobene zasebnosti...ona si je tako vroče želela svoje sobe, da se to ne da povedati...zavidala je meni moj razmetani pajzl v bloku, kot bi imela cel apartma...kadar se mi ni dalo pospraviti moje šare v red, mi je mama vedno žugala z njo, češ, da bi ona umirala za takšno sobo in da bi imela zagotovo veliko bolj pospravljeno kot pa jo imam jaz...
Jaz bi na tvojem mestu naredila nekaj takega kot je predlagala Matejka....neko navidezno ali montažno pregradico, ki daje občutek skupnega prostora in zasebnosti hkrati...šele takrat se bo v bistvu nekako realno pokazalo kako rabita svoj prostor zase...če jima bo šla ta stenica v nos, jo lahko še vedno brez težav odstranite...če pa si bosta želela še več zasebnosti , a se zasilna stena lahko spremeni v zaresno...Ni pa v bistvu nič narobe, če sta skupaj dokler se ne oženita...če le to obema ustreza...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
16.10.2012 19:51:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 20:50:22   
ronja
skoraj 5 in skoraj 4

Dej, dej, januarja bo 4, do takrat je še nekaj časa (ne me strašit, da je to še malo časa;).

pelin, otroci so različni: kot rečeno: mojidve nista hoteli bit na morju v ločenih sobah, niti pod razno. Cel gušt je bil spat na skupni postelji... Pa sta imeli možnost in smo bli tam 5 tednov, tako da ni čisto zanemarljiv čas... Po moje je precej odvisno tudi od tega, koliko se otroka poklapata. Malidve se recimo v skupini z drugimi otroki v vrtcu včasih odmakneta, sploh tamala, ki bolj rabi mir, ampak sestra ima pa čisto druge pristojnostiuser posted image . Tudi res ful hitro se začneta pogrešat (recimo v času, ko je R na telovadbi - to je 3/4 ure...) - ampak sta taki od nekdaj, vedno sta se skup igrali, čeprav naj se v najzgodnejši dobi otroci ne bi igrali skup, ampak ti dve sta se (so se tudi pedagoški delavci čudili;). Še nikoli se ni zgodilo, da bi bila ena v eni sobi in druga v drugi, jaz pa v kuhinji, recimo. Ok, da ena dela nekaj z mano, druga se pa nekaj zaigra, to ja. Da bi se pa vsaka sama igrala v svoji sobi... se ne spomnim...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 22:29:55   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Ja, saj za starejše otroke se vsi strinjamo, da je boljše vsak svojo sobouser posted image . Samo od metulj sta stara 3 in 5 let... Tudi midva gledava zdaj stanovanja/hiše take, da bi lahko imeli otroci vsak svojo sobo (midva sva pa rada skup;), tudi se mi zdi ful praktično, če ima lahko dojenček svojo sobo, ko on spi, da lahko ti kaj delaš (recimo zdajle: malidve sta v svoji sobi, mali je v najini sobi, jaz pa nimam kamuser posted image ).
Vendar pa tudi če bi se jutri selili, dvomim, da bi ju lahko prepričala, da bi bili vsaka v svoji sobi... Sva se parkrat pogovarjala z njima o tem, pa sta bili čisto zaprepadeni nad idejo, da bi spali v različnih sobah. Da bi imeli vsaka svojo sobo, ok, samo da bi morali pa spat narazen - to pa ni šlo skoz:D. Vsekakor pa iščemo tako, da bi lahko imeli vsak svojo sobo. Kdaj bojo pa potem dejansko hoteli bit vsak v svoji, je pa drugo. Na morju sta malidve naredili tako, da sta imeli potem 2 sobi obe - v eni sta spali, drugo sta meli za igralnico.

Ja naša dva sta se zdaj odločila da je najboljše če sploh kar vsi 4 spimo v isti postelji...

Hehe, pri nas se jim zdi idealna številka 5... najina postelja pa 120 širine...



user posted image Še tretjič. Vsaka mama zagovarja tisto kar otrokom lahko nudi. Ti , v tvoji situaciji, da je fanj , da imajo vsak svojo sobo ko so starejši (ker je zdaj ko so še mali nimajo) . Tvoji razlogi so fanj, v redu, tehtni.
Naša mama v njeni situaciji pravi, da je fanj, da imajo svojo sobo že mali otroci. In spet ima fanj razloge (izolacija ob boleznih, uspavanje najmlajšega...). Tretja mama pravi, da ne potrebujejo svoje sobe , ne ko so mali (itak se imajo tako radi, da so vedno skupaj - pustimo ob strani, da nimajo možnosti bit narazen oz. so tako navajeni) niti ko so večji (naj se mečkajo drugje). Tudi njeni razlogi so upravičeni in cool.

Iz tega, tisti moj stavek, ki je sprožil vse to. Samo to.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ena ali dve sobi za mulca...
16.10.2012 23:41:09   
ronja
Še tretjič. Vsaka mama zagovarja tisto kar otrokom lahko nudi. Ti , v tvoji situaciji, da je fanj , da imajo vsak svojo sobo ko so starejši (ker je zdaj ko so še mali nimajo)

ne, ja pravim, da bi bilo zdaj veliko boljše, če bi jim lahko nudila vrt, pa igrala doma, pa veliko igralnico... pa vsega tega nimam. Samo mislim, da kljub temu, da bi imeli prostor, bi še vedno želeli spat skupaj, pač po izkušnjah iz morja (2x isto). Hočem rečt, da se mi zdi kaj drugega kot imamo veliko boljše, samo pač trenutno ni boljše možnosti.

Jasno pa, da ima vse svoje + in -.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
17.10.2012 7:38:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?