|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 14:20:05   
Ezi
Pri nas je tako kot pri večini.
Sama vzgajava otroka, pa še enega bova. Včasih bi se nama res prilegela, vsaj meni, kakšna noč, ko bi babica prevzela nočno izmeno, ampak sva res hvaležna za vse tiste trenutke, ko je "tašča" vskočila in bila varuška, ko je Nejc zbolel, mami in oči pa sta bila še v službi.

Najprej se mi je za malo zdelo, ker ko smo malega Nejčka prinesli domov, so se vsi po vrsti ponujali da bodo varuške in ne vem kaj še vse. Seveda potem iz tega nič ni bilo. Zdaj nama lahko pomaga le taščica in že to močno ceniva
Hvala Tanči in prijateljici Drejči, ki je prejšnji petek z velikim bušijem ahtala Nejota

Lp, Ezi

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 15:27:29   
pravljica
pri meni je podobno kot pri barbari r....ob 5ih pride iz službe, ob 6ih ima trening (3x/t), ko pride domov pa mali že spi (če sva doma - večkrat greva tudi zraven)...previl ga še ni nikoli, ponoči sploh ne ve, da se je treba kdaj zbudit, če bi čakala da je vsaj zraven pri kopanju, ne vem če bi ga kdaj kopala, da ga nosi, že mora bit sila (če se zaderem izpod tuša, naj ga že vzame v roke ), če kam skočim mu je pa tudi muka, ker ga "ne zna" potolažit...in izgovor: dokler ga samo dojim in noče dude, on ne more nič pomagat ...pri ta prvi je bilo isto, dokler ni malo zrasla...ampak, saj drugače je pa super mož

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 15:51:44   
anckabancka
Pri nas je pa tako približno kot pri tebi Pravljica. V glavnem pride mož kar zmatran iz službe in si vzame malo časa zase, da se naspi in naje... pa računalniku se posveti. Tu nekje vmes pa pride še Aljaž, da ga malo pocrklja. Pa še to ga velikokrat samo razjezi, ker mu nagaja, ga pika z brado in se mu ga ne ljubi malo nest naokrog. Da bi ga skopal??? Sem mu predlagala pa mu ne diši preveč.

Mislim, da mu bom dala za prebrat kaj vse delajo vaši možeki, da se bo vsaj čez vikend lotil česa podobnega.

Drugače sem pa vsak dan spodaj na kosilu pri tašči pa malega mi kako urco nosi naokrog... Sem kar malo huda, ker mi ga razvaja... Vedno komaj čaka, da prideva na kosilo. Če Aljaž slučajno spi zgoraj je kar razočarana. Bi ji ga večkrat pustila malo za popazit, pa se bojim, da ga bo z nošenjem preveč razvadila in ga bom jaz lahko samo še nosila... Moram pa tud mal na RR viset, ane...

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kdo vam pomaga?
10.9.2005 8:31:23   
tesa
mišek je napisal/a:

Pozdravljene!

Zanima me kdo in kako vam pomaga pri negi in vzgoji vašega sončka ? Ali ste za vse same? Hvala za odgovor.


Ja na žalost sva za vse sama z možem No včasih kaj priskočijo moji dve ta veliki hčeri.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kdo vam pomaga?
10.9.2005 9:03:11   
Anonimen
Sama za vse...ni mi težko v materinstvo sem padla z dušo in telesom vsa
Imam občutek, da bi še enga lahko zraven pedinala. Ampak to je sam občutek

(odgovor članu mišek)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kdo vam pomaga?
10.9.2005 21:43:28   
Pi-kica 1
Za Sama skriva kar sama z možem. Se trudim, da enakomerno. Ko sem bila jaz na porodniški, je seveda več padlo name, saj je mož prišel domov šele ob pol petih. Takrat sem se tudi jaz vstajala ponoči, saj sem lahko počivala, ko je Samo spal. Sedaj pa je mož doma, pa malo več pade nanj. Le da ima on srečo, da sem jaz le pet ur odsotna.
Babici in dedka so pa žal daleč. Ko gremo v Maribor, ga pa tašča rada popazi, če imava kakšne opravke. Pravzaprav komaj čaka.

LP

Pi-kica

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?