|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
18.10.2012 9:40:02   
Tutan
A ne bi bilo lažje, če bi pri sestavi teh zadev en malo upoštevali ''glas ljudstva''? Dejstvo je, da se vse strinjamo, da bi bil začasni izpis super rešitev. Pa mislim, da je tole naše razglabljanje en malo bolj relavantno od razglabljanja tistih, ki dejansko sistem vpeljujejo (ne rečem, da nekateri nimajo izkušenj, po drugi strani so nekateri brez tovrstnih problemov, nekateri pa so imeli te probleme 30 let nazaj in so jim zdaj povsem zamegljeni). Mogoče se na to niti ne spomnejo? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
18.10.2012 10:55:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

LULU, a tebi je pa OK, da ti ljudje samo ploskajo? Mene je ravno teh ljudi strah - ponavadi imajo zmeraj nekaj za hrbtom user posted image

user posted image
Naj te ne bo strah user posted image  uspela sem osebno spoznati eno RR-ovko, ki je zrušila vse rekorde v ploskanju in ženska je super. Z veseljem ji ploskam nazaj. To so sami pozitivci.
bom nehala, da ne smetim teme... sem jo že preveč.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
18.10.2012 20:50:07   
pelin

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

LULU, a tebi je pa OK, da ti ljudje samo ploskajo? Mene je ravno teh ljudi strah - ponavadi imajo zmeraj nekaj za hrbtom user posted image
Mi je ljubša konkretna debata s konkretnimi mnenji
, pa čeprav liči na kreg. Meni se zdi normalno, da ima vsak svoje mnenje, nekdo podira to, spet drugi kaj drugega. Bi bilo dolgčas, da nam bi bilo vsem vse kristalno jasno, pa všeč enake stvari v življenju. HB, da ni tako.


Seveda ji je...saj je očitno...samo nekaj zadnjih postov je treba prebrati...drugače pa...tale forum ni posebej naklonjen ljudem, ki se radi osebno srečujejo...bistvo takšnih forumov je spoznavanje drug drugega preko postov....za takšne osebne stike, ki ti veliko pomenijo Lulu, ti svetujem , da skočiš na zmenjkarije...ni vrag, da ne bi našla sorodno dušico, ki ne bo tako booooring kot me tule gor....user posted image Kaj češ...kilometerske debate o večnem hujšanju nekako ne sedejo vsem...pa večna vprašanja, kdaj bo nakazan otroški dodatek tudi ne....žal

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
18.10.2012 21:32:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: pelin


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

LULU, a tebi je pa OK, da ti ljudje samo ploskajo? Mene je ravno teh ljudi strah - ponavadi imajo zmeraj nekaj za hrbtom user posted image
Mi je ljubša konkretna debata s konkretnimi mnenji
, pa čeprav liči na kreg. Meni se zdi normalno, da ima vsak svoje mnenje, nekdo podira to, spet drugi kaj drugega. Bi bilo dolgčas, da nam bi bilo vsem vse kristalno jasno, pa všeč enake stvari v življenju. HB, da ni tako.


Seveda ji je...saj je očitno...samo nekaj zadnjih postov je treba prebrati...drugače pa...tale forum ni posebej naklonjen ljudem, ki se radi osebno srečujejo...bistvo takšnih forumov je spoznavanje drug drugega preko postov....za takšne osebne stike, ki ti veliko pomenijo Lulu, ti svetujem , da skočiš na zmenjkarije...ni vrag, da ne bi našla sorodno dušico, ki ne bo tako booooring kot me tule gor....user posted image Kaj češ...kilometerske debate o večnem hujšanju nekako ne sedejo vsem...pa večna vprašanja, kdaj bo nakazan otroški dodatek tudi ne....žal


Vsaj išče potrditev na svojem mestu...če je ne dobiš doma, jo nekje drugje. Kar je čisto v redu, samo je potrebno tudi to ceniti,LuLu.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 9:26:55   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: pelin


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

LULU, a tebi je pa OK, da ti ljudje samo ploskajo? Mene je ravno teh ljudi strah - ponavadi imajo zmeraj nekaj za hrbtom user posted image
Mi je ljubša konkretna debata s konkretnimi mnenji
, pa čeprav liči na kreg. Meni se zdi normalno, da ima vsak svoje mnenje, nekdo podira to, spet drugi kaj drugega. Bi bilo dolgčas, da nam bi bilo vsem vse kristalno jasno, pa všeč enake stvari v življenju. HB, da ni tako.


Seveda ji je...saj je očitno...samo nekaj zadnjih postov je treba prebrati...drugače pa...tale forum ni posebej naklonjen ljudem, ki se radi osebno srečujejo...bistvo takšnih forumov je spoznavanje drug drugega preko postov....za takšne osebne stike, ki ti veliko pomenijo Lulu, ti svetujem , da skočiš na zmenjkarije...ni vrag, da ne bi našla sorodno dušico, ki ne bo tako booooring kot me tule gor....user posted image Kaj češ...kilometerske debate o večnem hujšanju nekako ne sedejo vsem...pa večna vprašanja, kdaj bo nakazan otroški dodatek tudi ne....žal


auč, ti strupeni jezik user posted image , še mene je zabolelo

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 9:56:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
auč, ti strupeni jezik user posted image , še mene je zabolelo

Eh, mene ni user posted image
Naj kar pišejo... kdo išče potrditev na RR, bi se lahko razpisala.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 9:57:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

tale forum ni posebej naklonjen ljudem, ki se radi osebno srečujejo...bistvo takšnih forumov je spoznavanje drug drugega preko postov....za takšne osebne stike, ki ti veliko pomenijo Lulu, ti svetujem , da skočiš na zmenjkarije...ni vrag, da ne bi našla sorodno dušico, ki ne bo tako booooring kot me tule gor....user posted image Kaj češ...kilometerske debate o večnem hujšanju nekako ne sedejo vsem...pa večna vprašanja, kdaj bo nakazan otroški dodatek tudi ne....žal

Na zmenkarije kar sama klikaj, jaz nimam te potrebe.
Ti je sploh jasno, kolko je beden ta tvoj post? Mimo si vsekala, da bolj ne bi mogla user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:00:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Vsaj išče potrditev na svojem mestu...če je ne dobiš doma, jo nekje drugje. Kar je čisto v redu, samo je potrebno tudi to ceniti,LuLu.
Kaj za vraga tebe tolko muči, kaj imam jaz doma? Pa ni prvič. Meni na kraj pameti ne bi padlo, da o tvojem domu pišem in ugibam, saj te sploh ne poznam... Čudno, res.
Ampak izvoli, daj si duška... pač to potrebuješ. Ugibaj koliko češ, kak dom imam, pa itak nikoli ne boš izvedela user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:02:18   
Tippi
Joj mene pa čudi, kolk se enim ljudem da vtikat v življenja drugih. je njihovo življenje res tolk dolgočasno? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:05:20   
ronja
auč, pelin ti si pa res brez dlake na jezikuuser posted image

lulu, pozdravi mi ankico, ona je res fajn v vseh dimenzijah (virtualno, realno...)user posted image

Se strinjam, da ljudje, ki samo ploskajo niso fajn. Se mi pa zdi, da tudi če se s kom spičiš na forumu, to sploh še ne pomeni, da si si antipatičen - velikokrat celo nasprotno - za enega kretena ti je vseeno, kaj si misli... torej če se pričkaš, ti ni;). Kar se potrditve tiče: vsi jo iščemo, malo tu, malo tam; nikomur ni vseeno za mnenja drugih, kar je hvalabogu tako, sicer bi bili res psihoti in totalni egoisti. Tudi je fajn, če ti kdo pokaže, kje ga serješ (meni so parkrat na rr), pa lahko to popraviš. Saj ti to lahko povejo tudi bližnji, samo včasih ne vidijo tako dobro, ker delajo isto napako, malo so subjektivni in malo jim včasih ne verjameš;). Zato se mi zdi forum čisto koristen:).

Če bi pa recimo kdo, ki sestavlja pravilnike za vrtce pogledal to temo, pa bi mogoče ugotovil, da dosti ljudi pogreša začasni izpis in ad bi ta percej prostora prihranil... Kar bi pomenilo tudi nižje stroške za vrtce, ker ne bi bilo treba odpirat novih oddelkov, gradit novih vrtcev za teh par let, dokler je še baby boom... Pa bi nekaj prihranila država...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:20:01   
Anonimen
Am, kako si pa zamisljate zacasni izpis? Ker npr. moj Franjo bo sel iz vrtca za 3 mesece in bo na njegovo mesto prisel Bor. Bor bi rabil varstvo za cel leto, ampak sedaj ga ima za 3 mesece. Dete se navadi vrtca, ko pride moj Franjo nazaj (ker je bil iz vrtca samo izpisan) zdej kaj? Bor, pejt dam ali kaj? Ostati ne more, saj zaseda mesto samo zacasno ali pricakujete da bo potem nekdo drug tud vzel otroka za 3 mesece ven? Tole so primeri, ker si skusam vizualizirat kako bi to zgledalo in pricakujem, da imamo vsi v mislih Bora in njegovo stisko, ko v vrtcu ne bo mogel ostati.

Pa se komentar na tole.




In sedaj me lahko napadete ampak sem mnenja,da bi morali imeti prednost starši,ki so zaposleni in če si nezapolsen pač otroka imeti doma in dati prostor tistim,ki so v službi. In,ko dobiš službo pač ali ga vpišeš v vrtec in upaš,da mesto dobiš ali pač plačuješ privat. Ne pa da je kot je,da starši so nezapolseni,večina teh ima itak ali zastonj ali minimalne zneske za plačat a zapolseni ostajajo brez vartsva oziroma plačujejo drago privat varstvo user posted image


Tole je spet skregano z logiko. Brezposelni nima prihodkov, nima verjetno tudi denarja na zalogi. Zdej na hitro se mu ponudi mesto, sprejmi ali pusti. Sprejme a nima varstva. Zdej nej pa placa privat varsto? od kod? ce se tisti, ki so redno zaposleni tarnajo da je predrago, bo pa nekdo ki prvo placo dobi cez en mesec lahko placal privat varsto? Pa se avtorici posta: nezaposlen in brezposeln sta dva pojma: nezaposlen se odloci, da ne bo hodil v sluzbo, brezposelen pa aktivno isce sluzbo, obicajno ker nujno rabi prihodek za prezivetje.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:20:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
lulu, pozdravi mi ankico, ona je res fajn v vseh dimenzijah (virtualno, realno...)user posted image


?? Ne razumem... sem kaj spregledala ali pozabila?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:21:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

je njihovo življenje res tolk dolgočasno? user posted image

user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:30:28   
Tippi
Tole je spet skregano z logiko. Brezposelni nima prihodkov, nima verjetno tudi denarja na zalogi. Zdej na hitro se mu ponudi mesto, sprejmi ali pusti. Sprejme a nima varstva. Zdej nej pa placa privat varsto? od kod? ce se tisti, ki so redno zaposleni tarnajo da je predrago, bo pa nekdo ki prvo placo dobi cez en mesec lahko placal privat varsto? Pa se avtorici posta: nezaposlen in brezposeln sta dva pojma: nezaposlen se odloci, da ne bo hodil v sluzbo, brezposelen pa aktivno isce sluzbo, obicajno ker nujno rabi prihodek za prezivetje.


Lej, sem v življenju doživela vse faze, brezposelnega, nezaposlenega, zaposlenega, v času ko sem imela dojenčka, malčka in šolarja in vem o čem govorim. človek se bo vedno znašel, ne glede na to, v kako smrdečem dreku je....

Mah sej se mi ne lup, sori...user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:33:58   
ronja
Am, kako si pa zamisljate zacasni izpis? Ker npr. moj Franjo bo sel iz vrtca za 3 mesece in bo na njegovo mesto prisel Bor. Bor bi rabil varstvo za cel leto, ampak sedaj ga ima za 3 mesece. Dete se navadi vrtca, ko pride moj Franjo nazaj (ker je bil iz vrtca samo izpisan) zdej kaj? Bor, pejt dam ali kaj? Ostati ne more, saj zaseda mesto samo zacasno ali pricakujete da bo potem nekdo drug tud vzel otroka za 3 mesece ven? Tole so primeri, ker si skusam vizualizirat kako bi to zgledalo in pricakujem, da imamo vsi v mislih Bora in njegovo stisko, ko v vrtcu ne bo mogel ostati.

bibasiba, če bi sistem bil utečen, bi bilo teh izpisov več in vi vmes verjetno že kdo drug šel iz vrtca, stvari se menjavajo in obračajo in ja, ta sistem dela, samo ne pri nas;). Je pa seveda organizacijsko zelo zahteven - ampak ne vem če bolj kot to, da jih toliko ne dobi vrtca. Jaz se nimam kaj pritoževat, vsi moji otroci so dobili vrtec, ko sem to rabila. Ampak vem, da sem imela srečo, mali je eden od 2 letošnjih letnikov, ki je dobil mesto v tem vrtcu... Vsi ostali letošnji otročki pa ne bojo dobili mesta... In mame bojo morale decembra v službo...

Se pa strinjam, da brezposelni ne bo izpisal otroka iz vrtca, če misli kmalu najt službo, ker jo težko dobi, če nima varstva... Vsaj mene bi verjetno nekam poslali, da rečem: ja, veste, doma mam tri male, pa niso v vrtcu, ampak bomo žeuser posted image ...

lulu, sem mislila, da si ankico mislilauser posted image , pa sem jo hotela pozdravit;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
19.10.2012 10:40:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:41:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pelin
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

LULU, a tebi je pa OK, da ti ljudje samo ploskajo? Mene je ravno teh ljudi strah - ponavadi imajo zmeraj nekaj za hrbtom user posted image
Mi je ljubša konkretna debata s konkretnimi mnenji
,

Seveda ji je...saj je očitno...samo nekaj zadnjih postov je treba prebrati...drugače pa...tale forum ni posebej naklonjen ljudem, ki se radi osebno srečujejo...

Moram dati še odgovor na to... prsti srbijo user posted image
Pelin, veš kje je meni fajn, da RR-ovke ploskajo? Ja, na temah, kjer sem JAZ avtor, ampak to je tudi vse, meni nepomembno. Obe temi, hujšanje in tek, na kateri sem ponosna, jih nisem (samo) zaradi sebe odprla, ampak zaradi sebi enakim, podobnim. Vsaka, ki bo kaj za sebe naredila, naj ploska, koliko ji je volja. Nobena za mene nič ne dela, ne ploska meni. To ste malo narobe razumele.
In ja, zelo mi je všeč, ko se ploska na teh dveh temah, tako kot mi je všeč ploskanje na temah o težavah o zanositvi in novih članih.
Tako da ja... naj bo še bolj očitno, da mi je všeč, ko ploskajo na teh dveh temah.

In tudi ja... ta forum je super za spoznati ljudi in jih osebno srečati. Vse, ki sem jih do zdaj spoznala, so super. Je pa pomembno seveda koga spoznam v živo user posted image  Moraš imeti filing za to in potem je vse lepo. Potem ti žive RR-ovke postanejo bolj pomembne, kot forum sam.
Tudi tebi želim, da koga v živo spoznaš, znaš biti presenečena, koliko dobri in zanimivih ljudi je na drugi strani računalnika.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:44:24   
petea
bibasiba,
seveda nastanejo pri tem težave in je potrebno veliko več fleksibilnosti, zagotovo pa je zadeva rešljiva


lahko naštevamo konkretne primere za in proti raznim prilagajanjem in staršem prijaznejšim rešitvam, npr.:

starostna skupina, otrok Andrej bo junija in julija doma (rezervacija mesta); en drug otrok Bojan bo maja dopolnil starost za obiskovanje vrtca, mesto pa ima zagotovljeno šele septembra - čez poletje bo mesto od Andreja prosto, Bojan pa vrtca ne bo mogel obiskovati, ker je po zakonu to Andrejevo mesto; noben od njiju ne bo v vrtcu, ob tem, da bodo starši za Bojana plačevali privat varstvo, Andrejevi pa rezervacijo v vrtcu;



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:44:38   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

lulu, sem mislila, da si ankico mislilauser posted image , pa sem jo hotela pozdravit;).



user posted image Meni tudi ni bilo nič jasno, pa vseeno pozdravljam obe, Lulu in tebe. V ponedeljek malo 13.00 boste doma?


Ta pa je bila zdaj dobra
Ok, hvala in pozdravljam te Ankica* user posted image  Kaj pa je s ponedeljkom??

Čaki ronja, si mogoče mislila, da mislim Ankico*, ko sem napisala, da ena RR-ovka ruši rekorde v ploskanju in sem jo spoznala? user posted image
Ne, ni Ankica*... nje ne poznam... (vsaj mislim, da ne)

< Sporočilo je popravil LuLu -- 19.10.2012 10:50:27 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
19.10.2012 10:48:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 10:58:46   
ronja
Meni tudi ni bilo nič jasno, pa vseeno pozdravljam obe, Lulu in tebe. V ponedeljek malo 13.00 boste doma?

oprosti, zdelo se mi je tako logično, da sem kar bleknila:D. Nima veze, bomo domauser posted image . če bi spet zabluzila (ne bom), pa imaš backupuser posted image .

Meni se zdi, da so ljudje na splošno čisto fajn. Včasih se pričkamo okoli traparij, ampak to dela življenje zanimivo:). Boljše kot da se ne bi strinjali glede življenjsko pomembnih reči. Nesporazume se da rešit, psiho egoizem pa težje... zato je čisto ok, če so nam mnenja drugih pomembna (enih bolj, drugih manj) in super je, če se ljudje spodbujajo, pa na kateremkoli nivoju (v živo, virtualno, malo mešano na žaru...)user posted image

Se bi pa dalo po moje te reči zrihtat: pri mamicah na porodniški recimo veš, da bojo 1 leto na p., pri nezaposlenih tudi veš, da še nekaj časa ne mislijo iskat službe, brezposelni seveda ne morejo vedet, kdaj se jim bo nasmehnila sreča, ker je to lahko jutri ali čez 2 leti... Ampak velikokrat pa vemo za nekaj časa vnaprej. In če bi vsi ti otroci dali mesto, bi bilo v vrtcih veliko več prostora in verjetno ne bi bil tak problem, če bi se potem Franček vrnil, bi še vedno bil prostor tudi za Bora. Če sistem laufa, potem gre. Vem, ker sem točno to spraševala tiste, ki imajo tak sistem - meni se je zdel genialen, nisem pa vedela, če to v praski res špila. In sem vprašala. Fora je v tem, da se vrtci toliko razbremenijo, da potem ni vse do zadnjega kotička polno in je nekaj prostora za čase, ko se kaj prekriva.

Lahko bi uvedli različno plačilo: če veš, da bo otrok toliko in toliko časa doma, potem plačaš toliko, odvisno za koliko časa izpišeš (podobno kot v banki vezava denarja), če nimaš pojma, potem mogoče minimalno manj. Mogoče bi se ljudje tako hitreje odločili in povedali, da 2 meseca ne bo, pa bi v primeru, da ravno prvi mesec dobijo službo, tisti mesec poštukali z babicami itd... En mesec ali dva se navadno da poštukat (vsi, ki nimamo jesenskih otrok, smo to morali), celo leto se pa ne da...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 11:04:54   
ronja
Čaki ronja, si mogoče mislila, da mislim Ankico*, ko sem napisala, da ena RR-ovka ruši rekorde v ploskanju in sem jo spoznala? user posted image
Ne, ni Ankica*... nje ne poznam... (vsaj mislim, da ne)

ja, njo sem mislila, mi je bila najbolj logična izbirauser posted image , vedno tako lepo prijazno pove in argumentira, da se vsi strinjajo:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 11:09:57   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Čaki ronja, si mogoče mislila, da mislim Ankico*, ko sem napisala, da ena RR-ovka ruši rekorde v ploskanju in sem jo spoznala? user posted image
Ne, ni Ankica*... nje ne poznam... (vsaj mislim, da ne)

ja, njo sem mislila, mi je bila najbolj logična izbirauser posted image , vedno tako lepo prijazno pove in argumentira, da se vsi strinjajo:)


Ni fora, da pove prijazno in argumentirano user posted image .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: VRTEC, JASLI v razmislek
19.10.2012 11:30:53   
ronja
Seveda je tudi ona kot oseba fajnuser posted image in seveda ima point (amoak to spada k temu, da lahko argumentira). Ampak zna tudi lepo povedat.

< Sporočilo je popravil ronja -- 19.10.2012 11:34:31 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
19.10.2012 11:46:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?