|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 20:47:50   
Brinčika
Do sedaj nisem imela nobene posebne kreme za obraz, nekaj sem jih sicer probala od različnih proizvajalcev , niso mi odgovarjale na mojo kožo , tako da sem kar ostala pri eni ki jo uporabljam že veliko let, sem se pa zdaj malo zamislila ker mi je ena prijateljica rekla da se mi že rahlo vidijo gubice od strani, sama jih sicer ne vidim , mislim pa da je čas da začnem uporabljat kako proti gubam . Zato vas sprašujem za kak nasvet kaj vi uporabljate in s katerimi ste zadovoljne. Imam pa normalno kožo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 20:55:11   
Paštetka
Zdaj sem pa žalostna user posted image , ostala brez besed... Sem mislila, da pri 35. izgledam mlado...
Ueeee....jaz pa imam že gubice ...
No, se vsaj tolažim, da še s sivimi lasmi nimam problemov in da so lahko še nekaj časa naravni.

Kar še tiče kreme...potem jaz nujno rabim nekaj HUDEGAuser posted image

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 20:58:03   
Tippi
Jaz od svojega prvega dne naprej uporabljam bekutan. nobeni loreali, garneji in ostali lulkipalki mi niso kul.vedno znova sem se vrnila k otroškemu bekutanu. kožo imam lepo, zdravo, sem pa tja kakšen mozoljčekuser posted image in smejalnih gubic imam tudi kar nekaj, ampak jih ne mislim gladit. Žal mi je, da ti ne morem svetovat nič pametnega, ampak po moje, če greš v lekarno, ti bodo hitr prodali "najboljše" user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:00:42   
Paštetka
Hočeš rečt, da je tvoje lice kot otrokova ritka user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:01:04   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Zdaj sem pa žalostna user posted image , ostala brez besed... Sem mislila, da pri 35. izgledam mlado...
Ueeee....jaz pa imam že gubice ...
No, se vsaj tolažim, da še s sivimi lasmi nimam problemov in da so lahko še nekaj časa naravni.

Kar še tiče kreme...potem jaz nujno rabim nekaj HUDEGAuser posted image


Kva je pa s sivo narobe?user posted image sem vidla že kar nekaj pubertetnic na konkretno sivo pofarbane. ej, ne bit tolk staromodna user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:01:59   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Hočeš rečt, da je tvoje lice kot otrokova ritka user posted image


Točno to. ku putrčkuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:06:32   
majčica1508
Kremo imam od Biodroge,ko mi jo zmanjka grem nazaj na Matis(mi bolj odgovarja)
Za vrat in dekolte imam pa kartijejevo maslo(tam se pa res namažem)ker sem opazila,da se mi po vratu delajo obročkiuser posted image no za zdaj je samo edenuser posted image ..........
Pa 1x na deset dni si dam kislo smetano na obraz...Pašeeeeeeee
Nega obraza 3x na leto........Starost 36let,tako mi drugi rečejo(ali pa se mi lažejo v obrazuser posted image user posted image )

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:08:44   
Brinčika
No naj povem da vseskozi uporabljam Solea Baby ampak, saj mi ni slaba sem bila in sem še vedno zadovoljna z njo, ampak sem se kar začudila prijateljici ko mi je rekla da se mi že rahlo poznajo gubice, sem probala pa vmes kreme od Vichi, Garnier.. pa mi nbiso odgovarjale ker sem po njih dobila mozoljčke.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:15:13   
Tippi
če ti paše ta krema, ne vem zakaj bi jo menjala? a te res ful gubice motijo?

Moje mnenje je, da je s temi kremicami za gubice podobno kot s tabletami za hujšanje. ali pa kremicami proti celulitu. so bolj blažev žegn. in je v igri samo keš.

dejstvo je, da boš gubice imela. slej ko prej. in če ne boš šla glih "pod nož", bi jaz rekla, prej se sprijazniš, bolje je. ja no, tko pač je. user posted image

Men so pa gubice ful luštne. sploh na kakšnem šarmatnem petdesetletniku user posted image

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:29:53   
Stanislava_
Ma samo stran od krem.
Koži najbolj pomaga dovolj vlage od znotraj, dovolj spanja, čim manj alkohola in cigaret. Kreme uporabljaj tisto, ki ti paše, ker je bolj za dober občutek kot za kaj drugega.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:32:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

če ti paše ta krema, ne vem zakaj bi jo menjala? a te res ful gubice motijo?

Moje mnenje je, da je s temi kremicami za gubice podobno kot s tabletami za hujšanje. ali pa kremicami proti celulitu. so bolj blažev žegn. in je v igri samo keš.



Ne pa ni samo keš, preverjeno, jaz namreč uporabljam kreme in nisem za tisto natur staranje, še posebno zdaj, ko sem že prek 35user posted image ......je pa res, da če ima ženska pri 45 letih 45 kil ima tudi bistveno več gubic, kot če ima 60 kil.....

dejstvo je, da boš gubice imela. slej ko prej. in če ne boš šla glih "pod nož", bi jaz rekla, prej se sprijazniš, bolje je. ja no, tko pač je.


Če lahko izbiram, jih imam raje slej ko prej.....user posted image

Men so pa gubice ful luštne. sploh na kakšnem šarmatnem petdesetletniku


od 35 do 50 je še daleč......user posted image

Ko smo že nekaj časa nazaj govorile o sivih laseh in sem omenila, da se pogosto barvam, ker sem že pri 25 začela siveti mi je tudi ena ljubiteljica natur lepote dejala, da ji je Jadranka Kosor ful simpatična s sivimi lasmi.....ja, saj meni je moja mati s tako naravno lepo sivo barvo frizure tudi ful simpatična, samo sama si nisem....čez 20 ali 25 let si pa tudi bom verjetno simpatična z naravno sivino.......

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:44:52   
Paštetka
Liliana, hvala za tvojo teorijo o gubicah. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 21:53:44   
uškinamama
oljčno olje za čez noč, ko je mož odsoten user posted image
2 x na mesec maska iz zelene gline
1 x na mesec pillin lush , ta črn
kreme pa menjujem, glavno je , da je fanj vlažilna

Sicer pa se strinjam, da je najboljša nega za obraz, zadovoljstvo, spanje, svež zrak, seks, notranji mir...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 22:21:58   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Liliana, hvala za tvojo teorijo o gubicah. user posted image


Ni za kaj....user posted image

Ne vem zakaj se potem nekateri mažejo s soleo, niveo že 20 let, če kreme itak nič ne pomagajo.....user posted image

pa se naj potem sploh ne mažejo, ne brijejo, ne depilirajo, zobe si naj umivajo zgolj z vodo (z dodatkom kakega ustreznega zelišča, ki ga ni polulal sosedov pes) in so naravno lepe in dišeče......

To, kar sem pa rekla o gubicah pa je plod mojega opazovanja.....opazuj ženske pri 45 z manj kot 50 kilogrami ali pa ženske pri 45 s 60 kg in več....boš ugotovila, da slednje v bistvu ne rabijo botoksa, prve pa, če želijo biti brez gubic seveda......

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
18.10.2012 22:57:12   
mateyka
joooj, en teden nazaj sem našla websajt, kjer debatirajo, da je ena specifična kombinacij dveh krem ki naredi čudeže pri gubicah. gaaah, zdej pa ne vem kje je to blo..
v glavnem, baje da ta kombinacija naredi ful razlike že po enem-dveh mescih uporabe. sam se ne spomnim imena teh dveh krem..
(bom probala najt..)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 8:22:23   
Tippi
Ne vem zakaj se potem nekateri mažejo s soleo, niveo že 20 let, če kreme itak nič ne pomagajo.....user posted image


Jaz jo uporabljam po tuširanju, torej zvečer, ker se mi sploh pozimi izsuši koža, ne samo po obrazu, povsod po telesu. in zjutraj sploh pozimi, ko je mraz, za zaščito. eto, zato jo uporabljam. poleti pa včasih ja, včasih ne, kakor se mi zazdi.

in bi se tukaj kar strinjala s stanislavo. podpis user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
19.10.2012 8:36:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 9:03:55   
SMT3
Pozimi naj ne bi uporabljale vlažilne kreme kajne?No,razen za nočno nego.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 9:11:01   
uškinamama
Zakaj ne? Vlažilne kreme ne vlažijo (samo) z vodo.  Če te skrbi voda v vlažilnih kremah in skrb, da bi zmrznila na obrazu , si vzameš drugo kremo , brez vode.  Z drugimi vlažilnimi sestavinami. Sicer pri nas redkokdaj pade temperatura na  0 user posted image , tako, da ne menjujem kreme glede na letni čas.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 9:15:11   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

Pozimi naj ne bi uporabljale vlažilne kreme kajne?No,razen za nočno nego.


mah, to kaj pravijo, mene ne tangira kaj dost. se ravnam čist po filingu. vem pa, da pozimi, ko je centralna, je koža veliko bolj izsušena. Tud dojenčka, vsaj jaz sem tako počela, sem vedno pozimi namazala po ličkih, predno sem šla na sprehod. zaščita pred mrazom je vedno dobrodošla.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 10:41:14   
SMT3

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

Pozimi naj ne bi uporabljale vlažilne kreme kajne?No,razen za nočno nego.


mah, to kaj pravijo, mene ne tangira kaj dost. se ravnam čist po filingu. vem pa, da pozimi, ko je centralna, je koža veliko bolj izsušena. Tud dojenčka, vsaj jaz sem tako počela, sem vedno pozimi namazala po ličkih, predno sem šla na sprehod. zaščita pred mrazom je vedno dobrodošla.


To ja,pri nas je za otroke kar navadna solea pozimiuser posted image
Sem mislila za nas,ta zrele ženskeuser posted image Nekje sem zasledila da ne vlažilne za nizke temperature....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 11:13:56   
Paštetka
Sem mislila za nas,ta zrele ženske
(predstavljaj si, da je na tem mestu smajli, ki te s torbo po glavi)

Jao...to se tako sliši, kot da bomo zdaj zdaj odpale z drevesa in zažele gniti ...

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 11:31:08   
mateyka
pri nas, ko je minus, s kremo ali brez dobiš zlepljene oči in bele obrvi user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.10.2012 11:32:54 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 11:39:00   
Tippi
matejka takele trepetalke dobim jaz vedno, ko grem pozimi na dvatisočaka + user posted image Če mi pa še kakšen pramen uide izpod podkape in kape, pa še tist zmrzne v stotinki dvajset_ user posted image ma men je super mraz. potem začutiš od znotraj, kako topel in živ si user posted image s kremo proti mrazu, obvezno s faktorjem se sicer namažem, ampak je to vse bolj blažev žegn na fejst minusu.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katera krema za obraz po 35.letu?
19.10.2012 11:54:44   
mateyka
luba tippi, noben dvatisočak v slo. nima -40 kot pri nas, ko sem to slikala user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?