|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:44:45   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zrak pa ogenj skupi? ja, v požaru user posted image



user posted image Zna bit precej divje občasno, ja.

Ogenj rabi zrak, da gori, zrak pa brez toplote (ognja) ne more krožit.



Pol smo mi idelani - starša zračna znamenja (vodnarji smo zrak, kajne?), sine pa ogenj. On rabi naju, midva pa njega user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 13:52:47   
nyna84
Jaz tudi ne vem, kako pri nas doma folgamo ...
Jaz (big boss user posted image ) sem ovnica user posted image , tastarejša je škorpijonka, tamlajša pa levinja. Ubogi mož (riba) se kar izgubi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 14:05:46   
_sonček
pri nas je tudi vroče, jaz oven, moj škorpijon in včasih se kar iskri user posted image  tamal je pa nežni rakec user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 14:08:39   
aprilčica07
Pri nas tudi zanimiva kombinacija user posted image , midva oba ovna,  sine  bik,  pupika pa devička (ampak nima glih značilnosti devičke,  precelj bolj  spominja na levinjo) user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 14:21:58   
nyna84
OTROŠKI HOROSKOP

OVEN: Otrok v znamenju ovna je precej samostojen in družaben. Je otrok, ki je fizično neutruden in vedno znova potrebuje novo zaposlitev.

BIK: Otrok v znamenju bika si želi nežnih dotikov, uživa v okusni hrani (gurman je privekal na svet!) in z nogami stoji trdno na zemlji. Nikoli se hitro ne naveliča ničesar. Vse pri njem traja, tudi trmoglavost in jeza.

DVOJČKA: Otrok v znamenju dvojčkov je zelo komunikativen, bister, kreativen in obožuje igro v skupini. Svojo pozornost zlahka preusmeri v kaj drugega, zato vedno išče nove izzive.

RAK: Otrok v znamenju raka se najbolje počuti v krogu svoje družine. Potrebuje veliko pozornosti in občutek varnosti je zanj ena izmed najpomembnejših stvari v življenju.

LEV: Otrok v znamenju leva je zabaven, družaben, živi v svetu domišljije in od staršev zahteva, da se z njim igrajo. Temu se preprosto ni mogoče izogniti!

DEVICA: Otrok v znamenju device je zelo srečen, če je lahko sam. Obožuje čistočo, se zna sam zabavati, je tih in skoraj nikoli ga ne boste slišati kričati, da bi pritegnil pozornost svojih bližnjih.

TEHTNICA: Otrok v znamenju tehtnice zna biti zelo manipulativen, veliko govori, je družaben in organiziran.

ŠKORPIJON: Z otrokom v znamenju škorpijona bodite pazljivi. Potrebuje veliko ljubezni in topline, je zelo nezaupljiv, brez mame pa popolnoma izgubljen.

STRELEC: Vedno poskrbite, da se bo vaš malček zabaval. Če mu boste omogočili dobro zabavo, bo srečen in zadovoljen. To je otrok, ki vedno rad navdušeno razlaga o najrazličnejših stvareh, ki jih je počel, medtem ko ste bili v službi.

KOZOROG: Otrok v znamenju kozoroga ima najraje varno igro, v katero vloži veliko truda, svoje delo pa vedno opravi z veliko ljubezni in prizadevanja.

VODNAR: Otrok v znamenju vodnarja zelo rad in veliko govori, je pozitiven, veliko razmišlja ter uživa v družbi drugih otrok in ljudi.

RIBI: Otrok v znamenju rib veliko več daje kot hoče prejemati. Je sanjav, zamišljen in ne mara hrupa, ki bi ga iztrgal iz sveta domišljije, v katerem preživi večino svojega časa.



Prepoznate v teh opisih svoje otroke?

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 14:34:32   
hedviga
Pri nas sva pa midva dvojčka, mala dva pa vodnarja user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 14:34:34   
aprilčica07
Sineta (bikec) ; ajde recimo, da je  vsaj malo podobnosti, če odmislim gurmanstvo in to. Mi se borimo za vsako žlico, da karkoli spravi vase. user posted image

Tamala (devica); niti pod razno, je vse kaj drugega kot tam piše. user posted image  Glasna, divja, skozi išče družbo..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 15:06:04   
mateyka
podznak vpliva na karakter - jaz npr. znam bit v iber picajzlasta (pri mojmu delu mi to dostikrat pomaga), sem pa v podznaku devica; sam men je to vse skup v zabavo; mal se zabavat s humorističnim prognozami. all in good fun user posted image

midva sva planirala levinjo - kdo je zdej koga v nogo ustrelu? naivca oba user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 15:43:49   
ronja
Hedviga, vi ste potem sami dvojčki, al kako?user posted image
Mi imamo rakico in dva kozorogca in za starejšo sicer velja to, kar piše tu gor, ampak vseeno ne verjamem v horoskopeuser posted image , mlajša ni glih ful na varno igrouser posted image . potrudi se glih toliko, kot se ji takrat da, včasih ful, včasih pa bolj preko... naredi...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 15:59:41   
gsatalema
Sineta (bikec) ; ajde recimo, da je vsaj malo podobnosti, če odmislim gurmanstvo in to. Mi se borimo za vsako žlico, da karkoli spravi vase.


Počakaj da še malo zraste.... tako smo bili mi, pa ni bikec, ampak kasneje pa ni imel nikoli dovolj user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
24.10.2012 16:02:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 16:36:49   
gsatalema

Aja, menda bo sneg v soboto (če ste že pozabili, za kaj se gre ta tema

Aja saj res user posted image

No bom kar počakala da vidim kam bo treba...
Za prvo bom kar pod Pohorjem počakala, drugič bom pa morda morala gor user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 16:53:08   
ronja
sem netipičen dvojček

To bi tudi jaz rekla, ko sem te spoznalauser posted image . Sicer mam pa zate eno presenečenje na blogu (no, ni glih presenečenje, ampak bi te mogoče zanimalo;)

Ja, mraz je pa že danes, da ne bom čisto izven teme:D. Se pripravljam na sneg (čeprav proti snegu nimam nič, samo mraza ne maram - "you like snow only if it's warm" A. Morissette)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
24.10.2012 18:01:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 19:17:27   
mateyka
lol, lokalne reklamarce user posted image

hej, mi smo pa že danes zrezal bučo za noč čarovnic (ker smo doma, vsi bolani, jaz z vročino in se mali že rahlo cufa od dolgčasa - torej treba neki počet, projekte furat) in zdej ždi tle na oknu, ful lepa..

upam da bo zdržala en teden? a kdo ve? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 19:19:20   
ronja
upam da bo zdržala en teden? a kdo ve?
Pri vas na minus 20? Ja, kdo jo bo pa pojedel, saj vse bakterije zmrznejo od hudegauser posted image . Zdržala bo, bo pa zaledenela in ne bo več užitna (buče moraš hranit na temperaturi nad 8, še boljše okoli 15 stopinj C).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 19:27:00   
mateyka
ma mam jo notri (ponoči), nameravam jo pa čez dan dajat ven..

p.s. pa ni še -20 no user posted image čez dan je okoli nule; presenetljivo toplo user posted image
p.s.2 aja, nisem mislila za pojest, zanima me če ne bo zgnila in bo še lepa tudi 31.okt...

< Sporočilo je popravil mateyka -- 24.10.2012 19:28:55 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prihaja zima
24.10.2012 19:33:18   
ronja
Če jo boš mela zunaj, ne bo več dobra (ne bo strupena, ne bo pa dobra, rata taka kašasta ali kaj jaz vem, beri knijge o bučah, tam na dolgo in široko o tem razpravljajo:D)

če mate 0 in če bo buča zunaj, pa bo po moje v 1 tednu težko zgnila. Pazi, da en bo preveč na mokrem edino, da ne splesni.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 9:37:01   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hedviga, vi ste potem sami dvojčki, al kako?user posted image


Hehe ja moj najdražji in jaz sva, z enim dnem razlike, jaz se dvojček tudi v podznaku (al karkolk je že to), kaj je on ne vem. In sva precej tipična user posted image
Mulčka sta se rodila 3 tedne prekmal ampak no, sta vodnarčka, sicer pa sta tudi moja starša, pa teta pa stric pa sestrična, pa... no skori vsi dvojčki user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
25.10.2012 10:23:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 10:33:24   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

ma, pismo, no, a res ne more počakat tam do 24. decembra popoldne? potem naj pa kar zasneži teh 20 cm snega, pa suh naj bo.

user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa naj ostane do 2.1. in pol naj ga pobere. :) Sej v višjih legah je zaradi mene lahko, da boste vsi ljubitelji lahko smučali in se sankali user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 11:16:15   
mateyka
čaki mal - a to ciljaš na konc sveta? kao po tem datumu pa naj kar sneg zapade? user posted image

a ni konc velikega cikla 23.dec. 2012 (po majevskem koledarju)?

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
25.10.2012 11:31:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 12:12:58   
mateyka
sej nisem rekla da kaj napoveduješ, ampak da si si zamislila sneg ravno, ko bo konec sveta (aka konec velikega cikla po majevskem koledarju). in - haha, dopust maš ravno ko bo vsega konec; kako priročno user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.10.2012 12:13:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
25.10.2012 12:26:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?