|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 12:26:36   
ronja
Mulčka sta se rodila 3 tedne prekmal

Ampak oba skup, a ne? Torej sta dvojčka, pa kakorkoil obrnešuser posted image
Moja mami je dvojčica, tipična baje, z mano to res ni najboljša kombinacija, moj bivši je bil dvojček in tako sem z dvojčki zaključilauser posted image .

mateyka, maji niso rekli, da bo to konec sveta, ampak ad se bo začela nova doba - kar pa ni slabo, glede na to, da tejle dobi trenutno ne kaže najbojlše;). Mam sestro, ki je hudimano poduhovljena in raziskuje tele indijanske reči že par let, pa se ves čas jezi, kako ljudje to narobe tolmačijo, da sploh niso Maji tako napisali itd... no, če te bo zanimalo, ti dam njen kontakt, pa se zmenita;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
25.10.2012 12:33:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 14:14:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
mateyka, maji niso rekli, da bo to konec sveta, ampak ad se bo začela nova doba - kar pa ni slabo, glede na to, da tejle dobi trenutno ne kaže najbojlše;). Mam sestro, ki je hudimano poduhovljena in raziskuje tele indijanske reči že par let, pa se ves čas jezi, kako ljudje to narobe tolmačijo, da sploh niso Maji tako napisali itd... no, če te bo zanimalo, ti dam njen kontakt, pa se zmenita;).


lej, jaz se tega dobro zavedam (koneckoncev sem kar konkreten arheolog ter um. zgodovinar - sem mela to 8 let v šolah in še hobi mi je), sam to je hec in sem karikirala medije ter tipično senzacionalističnost, ki je zdaj tako moderna - ja, sem bla sakrastična. moraš priznat da je zabavno; sej še veš kako je blo leta 1999? user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 15:03:50   
mika
ampak ad se bo začela nova doba - kar pa ni slabo, glede na to, da tejle dobi trenutno ne kaže najbojlše;).


Upam, da bo res takouser posted image ..
Kar se teh koncev in začetkov tiče.....jaz svojega življenja po 32 letu nisem videla. Pa to ni pomenilo, da bom umrla oz. sem vedela, da se bo začelo drugačno življenje. Nekako logično mi je bilo, da bo to novo življenje prineslo nek napredek v mojem življenju.....a-ha....tri mes. pred 32 rojstnim dnevom se je podrlo vse kar sem gradila in zgradila ...vse. Kaj takšnega mi ne bi padlo na kraj pameti

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 18:53:32   
ronja
tri mes. pred 32 rojstnim dnevom se je podrlo vse kar sem gradila in zgradila ...vse.

ne čisto vse. Mala mikica ti je ostalauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 19:01:08   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Sam da ta nova doba ne bo preveč zasnežena user posted image .



Mene nč ne moti, tudi če bo zasnežena user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 19:24:01   
ZARA
Gume mi je hubbie zamenjal. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 19:26:05   
ZARA
BIK: Otrok v znamenju bika si želi nežnih dotikov, uživa v okusni hrani (gurman je privekal na svet!) in z nogami stoji trdno na zemlji. Nikoli se hitro ne naveliča ničesar. Vse pri njem traja, tudi trmoglavost in jeza.

No, ne. Bulšit. Obratno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prihaja zima
25.10.2012 19:45:42   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mika
 

a? user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 25.10.2012 19:46:26 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prihaja zima
26.10.2012 9:59:36   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tri mes. pred 32 rojstnim dnevom se je podrlo vse kar sem gradila in zgradila ...vse.

ne čisto vse. Mala mikica ti je ostalauser posted image .



ohuser posted image , ona je pa itak gonilna sila, da nisem predolgo obupavala.

kjut miškec, čemu se čudišuser posted image ?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prihaja zima
27.10.2012 10:37:47   
malaMravljica
Pri nas pa sneziiiiii, take velike snezinke padajo z neba in mali je sel po bozickovo kapo in skace okol. Upam, da ne misli, da je ze bozic pred vrati, ker sva vceraj se piskote pekla.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prihaja zima
27.10.2012 14:56:31   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Pri nas pa sneziiiiii, take velike snezinke padajo z neba in mali je sel po bozickovo kapo in skace okol. Upam, da ne misli, da je ze bozic pred vrati, ker sva vceraj se piskote pekla.


user posted image user posted image user posted image Pa kaj, sej je še manj kot 2 mesca do takrat user posted image . Moja je enkrat julija/avgusta pri babici gledala risanko "vesel božič" in od takrat prepeva... "želimo vam srečen božič...". Sem potem prepovedala zadevo do decembra... pa se še zdaj kdaj spomne in zapoje user posted image .

Pri nas je še celo malo topleje kot včeraj (in precej bolj mokro), mraz pride baje jutri? mM - uživajte! user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prihaja zima
27.10.2012 17:26:49   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: mika
 

a? user posted image



a? user posted image  user posted image  

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 7:29:57   
Felicita
evo, imamo zimo user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 7:35:25   
Lorna4
jp, pri nas je tudi...ga kar dobro nametava user posted image tamala že skače po stanovanju, pa vpije, da se hoče sankat user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 7:45:21   
pelin
tudi pri nas že prava zima.......imam jo rada, vendar se mi zdi, da je spet malo pohitela....
ravnokar sem se vrnila iz jutranjega sprehoda z našo psičko....zimska idila na višku, vendar je vse skupaj kar malo srhljivo....drevesa še niso odvrgla listov in so vsa upognjena....ves čas poka , ker se lomijo veje ....user posted image ...sva jo kar kmalu pricvirnali nazaj...

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 7:51:41   
Felicita
edina stvar, ki mene pri tem snegu skrbi, da bo prvi, zadnji in edini to zimo user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
28.10.2012 7:58:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 8:21:23   
Paštetka
Pri nas tudi začuda sneži. Mala je rekla: mama Miklavž bo prišel. gremo jelko delat. user posted image ati, pa jadratorji so topli. user posted image user posted image . Evo, mož danes testira, če še delajo, oz. smo letos prvič zakurili.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
28.10.2012 8:54:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 9:28:09   
josephine27
pri nas pa nič snega. smo burja. zimska ideila je pri nas več ali manj samo pravljica. tako, da sem vam foušuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 9:52:46   
malaMravljica
Jaz se pa bojim, da ta ni zadnji to zimo. Pri nas ga je ze ene 15 cm in mali se ze oblaci, greva snezaka delat, sam mene tko zebe. Pa moj vrt se mi smili.
So nam pa cesto ze spluzili in jaz imam ze zimske gume gor. Tko gremo na mraaaaz

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 10:11:36   
mateyka
ne morem verjet; ve neki o snegu, tle pa nič (mal slane) in -5, sončno - samo ful nizko, mamo že ob 16h temno; bliža se zimska tema..

se spomnim, 6 let nazaj, ko sem prvič uletela sem, na 11.okt., je bila zimska nevihta, moj tast si je mogel skopat pot od vrat do avta, da nas je lahko pobral na postaji. in to pomeni da je bil sneg visok že meter in pol oktobra; zelo nenavadno, da smo brez..

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 10:18:47   
Paštetka
Pri nas ga je zapadlo pol cm. maladva pa v smučarskih kombinezonih zdaj racata v blatu user posted image . Jao.... Še smučarske rokavice sem jima morala dati.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 11:00:40   
StrawberrY
Mi smo že uživali na snegu. No tamal je še zunaj, čist moker user posted image . Ga je naša psica vlekla na sankah. Zdaj se otroci valjajo po mešanici snega in blata user posted image . Ampak uživajoooo, jaz pa tud. Sem ob šestih vstala, da sem si nagledala lepoto snežink.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?