|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prihaja zima
28.10.2012 16:45:46   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Kako hitro otroci povežejo sneg z Miklavžem, Božičkom in darili user posted image


Ja sam res. Moja tamala je vprašala, če bomo zdej smrekico postavle, tavelika pa če pride danes božiček. user posted image
Kar se snega tiče pa jaz ga ne maram. Mi je pa neprecenljivo videti srečo v otroških očeh, ko ga prvič zagledajo. Ker sta pa obe bolani, smo šle samo za 10 minut ven, pol je pa tak začelo deževat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Prihaja zima
29.10.2012 9:21:39   
malaMravljica
no, ce mi bo delovalo to s fotkami in se bo kaj videlo sva vama midva vceraj naredila enega angelcka v snegu. Me je pravzaprav moj 3 letnik prav presenetil ker to sva delala sicer ze lani, sam da si je zapomnil, ker je bil takrat star le 2 leti, letos je prvo ko je prisel na sneg zacel angelcke delat.

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Prihaja zima
29.10.2012 9:49:33   
_sonček
malaMravljica lep angelček user posted image

pri nas definitivno ni zadnji sneg...mi ga imamo 30 cm user posted image  ceste so hb splužene, je pa vse veje polomilo, brez elektrike smo bili včeraj od 16 ure, prišla je danes ob 8h user posted image  tamal pa bolan user posted image


_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Prihaja zima
29.10.2012 15:46:29   
hedviga
Juhej, snegec, snegec  user posted image user posted image  mis mo se nakepali in pogledali vse božične izvedbe risank kar jih imamo user posted image  in danes zjutraj sta šla gledat kaj je božiček prinesel.... user posted image  Vsi otroci so zgleda isti. Miha bi se na mrtvo skregal z malo, da je božič in konec user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?