|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 12:12:54   
tamala86
čao!

Me nekaj časa ni bilo...pa vidim, da november ni bil glih lepe roza barve...upam da bo december bolj roza;)...in res vesel!
oreh - čestitke za dve pikice, pridno ju grej!
curly - hitro poročaj, ampak + je +!:)

Ta mesec bom samo navijala za vas, naslednji mesec pa greva na 3. IVF, in se vam potem pridružim v čakanju na+. Grem pa jutri spet dat kri za FSH in AMH...da vidim kakšne so spremembe od aprila. ta mesec me tečka pošteno heca, je prišla kar 6 dni prej...tko da tud 3 dobim prej in potem prej štartamo postopek! komaj čakam!
Veliko lepih novičk, + in dobre volje!

LP

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 13:58:52   
monsy
Oreh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veeeeeeeessssseeeelaaaaaa zaaateeee!!!

curly a lohko lulaš že enkrat, k drugače bom jaz namesto tebe!? user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 14:07:33   
GregUr
orešček čestitke! upam da je bil poseg uspešen in da boš čez 9 mesecev pestvala user posted image
sicer vem da je butasto vprašanje, ampak nimam nobenega da bi mi to povedal, pa še vprašanje se mi je šele zdajle pojavlo v mislih: od česa je odvisno v postopkih kolk zarodkov ti vstavijo? je to tvoja izbira ali izbira G? joooj še enkrat - upam da bo vse ok!! user posted image user posted image user posted image
drugače pa sem G vprašala za uživanje D - oralno/vaginalno, pa je kot iz topa izstrelila da oralno. tut sama še nisem sicer nikjer zasledila da bi se D jemal kako drugače. Prometrium pa ja. tist pa baje res boljše vaginalno kot oralno.

curly je pa res karakter, še od RR se je odlepla user posted image no kakorkoli, upam, da ti jutri CB raznese v roki od tako močnega +! user posted image user posted image

Penny ma jst bom kr še 26. dan tut vzela, pa bo kar bo. tko kot praviš. nima kej škodit. user posted image
se pravi, da dokler jemlješ D potem nimaš M?

Iskrica86 držim pesti za dobro novico!! pridi poročat kako in kaj user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 14:18:48   
Penny
Jaz mislim, da če ti D. "prime", potem ne bi smela dobit M, dokler ne nehaš jemat. Al kaj jaz vem.

Da pride do M, mora progesteron past.

user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 14:21:41   
Night
Gregur, če ti dabroston ne bo pasal, prešaltaj na utrogestan. Je bioidentični hormon in ga boš verjetno že zaradi tega laže prenašala. Sploh pa se ga vstavlja vaginalno in je zato manj stranskih učinkov.
Mene pa neki zanima v zvezi s temperaturo. Načeloma jo imam vedno 36.3, potem se mi na 14. dan poviša na 36.5, na 15. dan pa na 36.8 in tako zdrži do M. Kdaj imam pol ovulacijo user posted image
Pa še glede utrogestana - jemlje katera? Kakšno dozo jemljete?

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 14:30:29   
oreh
Gregur, ta odločitev je kar skupni dogovor, seveda najprej tebe vprašajo in ti svetujejo na podlagi starosti, stopnje razvoja zarodka in predhodnih težav (v prejšnjih postopkih, ss....). Načeloma pa pri rešu raje 2, ker je večja verjetnost, da se vsaj 1 obdrži.
Je pa težka odločitev, ker si misliš raje 2, pa če eden prej odmre, še 1 ostane, če sta 2 pa je lahko več zapletov za nosečnico in otroka. Tko, da midva sva kar tako naredila kot so svetovali.
sam tale TV program je pa res poden od podna.

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 14:55:41   
GregUr
ja sej očitno je res od tega odvisno, če "prime". men do sedaj dobro kaže. še vedno spadam k belogatkarkam! user posted image user posted image

Night men je predpisala D zarad tega, ker "delava" na user posted image in da D kao ni sporen, ostali pa so, oziroma ni dokazov da nimajo vpliva na zarodek v prvih dnevih in tednih user posted image pač ITAK nisem oporekala, čeprav sem potihtem upala na Utrogestan ali Prometrium, ker o D ni imela nobena po forumih kaj veliko dobrega za povedat (no razen izjem)...
glede ovulacije pa po mojih izkušnjah je znala bit kar na 14. dan, po učbenikih user posted image
drugače pa se prijavi na fertilitiyfriend.com, pa zabeleži temperature in vse kar opazuješ pri sebi, pa ti bo program sam izračunal vse user posted image

Oreh aha no pol itak je odločitev vajina, seveda po posvetu z G. superca. zdej pa sam še držimo pestke za to, da jima bo všeč v njuni novi pečici pod tvojim srčkom user posted image user posted image
Tv program je pa že od nekdaj v PM. največkrat najdem kaj pametnega na FoxLife ali na Fox. drugje pa ni skor nikol nč za mene. čakam presežke "novitet" poptv-ja, da bo spet začel vrtet Sam doma n-tič... aja, pa Gole pištole so ponavad takle čas... user posted image

< Sporočilo je popravil GregUr -- 4.12.2012 14:56:37 >

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 15:05:12   
Penny
Glede BT&O ... a ni tako, da tisti dan, ko je dvig, je O že mimo? Po tej logiki je Night imela O na 13. dan? Čeprav FF bi verjetno res lahko dal na 14. dan, odvisno še od drugih znakov zraven.

EDIT:
user posted image

user posted image


TV program je pa itak ... še dobro, da imamo torente user posted image .


< Sporočilo je popravil Penny -- 4.12.2012 15:14:47 >

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 15:12:11   
Shana86
Night: O je tik preden temperatura naraste. Tako da ubistvu lahko samo za nazaj veš, kdaj naj bi jo imela. Torej jo imaš najbrž na 13. dan. Glavno, da sta pridna, preden naraste, potem je kmalu že prepozno.

Oreh user posted image

curly pa daaaaaaj no, crkujemo tukaj user posted image

No pri meni se tudi bele gate user posted image , sem 2 dneva po zaključku klomifena in pridno lulam na ovulacijske teste user posted image Pričakujem, da bo za vikend akcija...

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 17:26:43   
curly
Pardon! Danes sem imela zelo naporen dan. user posted image
Sem ponovila test, črtica je temnejša! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 17:32:18   
curly
Ne dojemava še ravno. Vse je še tako... NOVO! user posted image
Komaj čakam na prvi pregled, da vidimo, če bo vse ok pa da se lahko začnemo še bolj veselit!
oreh, ful vesela sem za Špelco in Mihca! Naj se oba obdržita! user posted image user posted image
LS, kako je z izcedki? Kdaj greš se pokazat?

Hvala vsem za navijanje, pestke in potrpežljivost! Jutri spet delam test, ker še vedno težko verjamem, da se to dejansko meni dogaja! user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 17:40:33   
monsy
curly še tukaj user posted image user posted image user posted image ČESTITKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!

...lepo si otvorila veseli december user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 17:40:40   
Penny
Wiiiiiii, curly user posted image user posted image user posted image . Ful sem vesela zate user posted image . Miklavž je malo prej prišel user posted image .

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 17:45:03   
oreh
Ooooo, ne morem verjet!!! Curly iskrene čestitke, ne veš kakšno voljo si dala nam čakajočim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 17:46:26   
curly
user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:30:16   
witch





user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.12.
telly (1. krog po ss)

4.12.
curly user posted image user posted image

5.12.
00PoLoNa00

9.12.
savanah (5. krog)

10.12.
GregUr (4. krog, 1. krog z dabrostonom)

11.12.
Penny (2. krog)

12.12
Tammyv

15.12.
puppe (1. krog)

16.12.
pika555
Nikki34
Anonimnauser posted image

18.12.
oreh user posted image user posted image

19.12.
Arual (klomifen+dabroston)

20. 12.
S* (13. krog)
smeška83

21.12.
tara.04
Shana86 (11. krog, 1. krog po hsg, s klomifenom)

25.12.
pišanec (2. krog s klomifenom)

26.12.
Anonimnauser posted image user posted image (2. krog)
Klimtovka (12. krog)

29.12.
tara.81

30.12.
mamica deklicam (11. krog)

31.12.
monsy

x.12.
witch (2. krog po THL)
LittleSun
Jona Klara
Arual
Nessika18
brioš


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 29

NOSEČK: ___1___


user posted image USPEŠNOST:_____user posted image





NAVIJAČICE:
witch, Katte, Penny, LittleSun, mamica deklicam, Iskrica 86, niinii, savanah, mojamura, Nikki34, Anonimna user posted image , puppe, EVAN78, Nessika18, mladika, Arual, curly, ta*mala, Tippi, kaatkaa, monsy, HeLenčica, GregUr



user posted image KLUB BELIH GAT, častne članice so: user posted image
curly, LittleSun, GregURr, witch, monsy, puppe


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:32:15   
witch
curly user posted image user posted image user posted image user posted image kar solzna sem. Čestitam in srečno do konca.
Upam, da nas še prideš kaj pogeldat in počvekat z nami. Da sporočiš kako raste pikica. Aja avgusta smo rojeni najboljši ljudje user posted image user posted image user posted image
in jaaaaaa motivacije za naprej si nam dala vsem starinam. user posted image user posted image
aja daj povej kako je videti svoje ime na seznamčku roza?

< Sporočilo je popravil witch -- 4.12.2012 18:33:01 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:38:59   
Tippi
jooooj kaj sem jaz skoraj zamudila oreh, curly.... Čeprav ne bi še smela, ku..rc jaz grem dat enga na zob user posted image

ČESTITAM iz srca!! user posted image Ma kaj enga, dva bom dala na zob!! pa naj stane kar hoče!! user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:40:40   
curly
Joooj, neverjetno je videti moj nick med nosečkami! user posted image
Komaj, čakam, da mi začne rasti trebuh, zdaj ga pa ne bom več skrivala! user posted image
Malo sem prestrašena, ker ne vem, kaj zdaj... Vem, da se moram naročit h G. Strah me je, da se bom zbudila iz sanj... Sploh ne morem verjet, da se mi dejansko to dogaja... user posted image sem povedala, sledil je doooooooooolg objem, ampak sva zelo zelo previdna, ker hočeva najprej, da nama G to potrdi, šele potem se bova lahko veselila... Čisto zmedena sva. Moj je rekel, da se mu zdi preveč enostavno, da bi bilo res! In ja, res je tak občutek...
Še vedno sem vaša zvesta navijačica, navijam za vsako posebej. Mojo posebno pozornost pa imate stare borke. Vse tiste, ki se že PREDOLGO potikate na tem forumu in se prestavljate iz meseca v mesec!!! Navijam navijam navijam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:41:37   
oreh
Tippiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne me rajcat. Curly, še alkoholike boš nardila iz nasuser posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:47:08   
curly
Hahahaha... JA, če pa se je čudež naredil! user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:49:23   
LittleSun
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
skačem od veselja!!!! curly lubica moja tako zelo srečna sem zateeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAAAAAM!!!!!!!!!!
joj kakšna krasna novica user posted image user posted image po tem dnevu je nekaj tako čudovitega pravi balzam za mojo dušo.
Še ena, ki daje upanje, da je tudi za nas nekje sončni žareeek. Hvala ti user posted image user posted image

Komaj čakam na poročilo s prvega pregleda, le glej da nas boš obveščala!!!

oreh gre za tabo in to kar z dvojnim plusom user posted image user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:52:25   
oreh
No, no, čudež je, če gre moški na žensko in rata v taprvo, tvoja situacija meji že na znanstveno fantastikouser posted image .
Nič, ne smem, Tippi rukni še enega namest mene za Curly, pol maš pa dost.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:53:10   
Night
Curly, tudi jaz ti res iskreno čestitam in ti privoščim!! Kolikor vem, si dolgo čakala na to. Očitno se je zdaj le vse poklopilo user posted image
A si kaj slutila ta mesec, da je drugače?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: II pričakujemo decembra 2012
4.12.2012 18:53:27   
LittleSun
Vidim da sem med častnimi članicami kluba belih gat user posted image user posted image si štejem v čast user posted image user posted image

da še odgovorim na vprašanje, ker sem morala it še nazaj brat, nisem zdržala da nebi prej napisala...čeprav besede ne morejo opisat mojega veselja zate.
Izcedki so se danes nehali. Sem prej naredila O test in se je pojavila druga črtica...danes je 19 dan cikla. Bomo videli kaj bo jutri.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?