|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zahvala in...
18.11.2012 13:22:35   
Tutan
Tippi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zahvala in...
18.11.2012 18:50:20   
Sisy
user posted image user posted image user posted image v mislih s tabo.....objem

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zahvala in...
19.11.2012 9:11:30   
_sonček
user posted image  user posted image  user posted image  Tippi user posted image  user posted image  user posted image  moje sožalje!

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zahvala in...
19.11.2012 11:22:21   
ursika_ursi
O Tippi, moja Tippi...user posted image user posted image user posted image  Ko berem tvoje besede ne morem, da ne bi jokala... Ne vem kakšna je tvoja bolečina, vem samo, da velika in vem, da se izguba moje pikice ne da primerjati s tvojo pa vendar si mislim kako boli... Ne, ni pravično, res ne..
Pravijo, da se vse zgodi z razlogom, tudi tega ne razumem... Zakaj je to treba plačati z nedolžnim življenjem??
Drži pa, da čas celi rane... Sčasoma preboliš, a pozabiš nikoli..
V mislih vedno s tabo....

Anonimna Urša

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zahvala in...
19.11.2012 11:22:21   
Februarka08
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zahvala in...
19.11.2012 11:29:10   
Pkica
Tippi zelo mi je žal.......user posted image user posted image user posted image

Nimam besed, za kar se ti je zgodilo..... pošiljam ti veliko  user posted image user posted image user posted image
Drži se... v mislih sm stabo....user posted image

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
19.11.2012 12:03:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zahvala in...
19.11.2012 14:18:48   
majčica1508
Tippiuser posted image user posted image user posted image user posted image kako je usoda lahko tako krutauser posted image Čeprav te ne poznam ti pošiljam en velik objem........

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zahvala in...
19.11.2012 21:24:39   
alda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zahvala in...
22.11.2012 16:12:33   
Tippi
Ojla drage moje.

Hvala vsaki posebej, za objem, tolažilno besedo, dobre in pozitivne misli, vaše izpovedi, vaše bolečine.

Vsak dan vstanem z mislijo nanj, pa vendar se življenje odvija naprej. Počasi okrevam in si želim, da se vsaj fizično čim prej spravim k sebi. čustveno bo itak še trajalo, bolečina bo pa vedno bolj znosna. verjamem pa, da sem vsak dan močnejša. Danes sem jokala "samo" enkrat. Celo nasmehnila sem se. večkrat. Včasih se mi zdi neprimerno, ampak itak so edino prava čustva tista, ki so moja, pa primernost gor al dol. Gremo korak po korak. S soncem v srcu in novemu naproti. Trenutno je oblačno, ampak sonce JE. za oblački, ki se bodo slej ko prej razmaknili.

Pozdravljam!



< Sporočilo je popravil Tippi -- 22.11.2012 16:14:07 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zahvala in...
22.11.2012 16:14:02   
Anon2012
user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zahvala in...
22.11.2012 16:15:33   
trixxy
Tippi brez slabe vesti se nasmehni. Glavo gor. Me smo s tabo!

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zahvala in...
22.11.2012 16:27:43   
LuLu
Tippi, je sonce, je... tudi za tistimi najbolj črnimi oblaki.
(...za še kak nasmeh, pa magari bolj kisel... priporočam  branje Čvek v tri dni... izključno politične teme user posted image )

(odgovor članu trixxy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zahvala in...
22.11.2012 17:42:44   
pelin
Tippi...lepo da si nazaj...manjkaš nam..takšana kot si..včasih žalostna včasih vesela...sicer pa saj poznaš tisto, ko pravijo da ustnicam ukazuje srce...če je v tvojem srcu nekaj lepega, kar ti prikrade smeh na ustnice...hvala Bogu...s tem nikogar ne izdajaš... ne sebe... ne tvojih dragih... ne malega angelčka....s tem preprosto pokažeš svetu da živiš...greš naprej...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
22.11.2012 19:55:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zahvala in...
27.11.2012 10:00:47   
tečla
Tippi, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Prižgala sem svečko za vajinega sinčka. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zahvala in...
28.11.2012 23:09:51   
froschi
Pozdravljena tippi! Verjemi, da sta se odločila pravilno. Tudi jaz bi se tako, če bi mi bila dana takšna možnost, žal pa je moja punčka trpela 11mesecev preden se je od nas poslovila.

Vse dobro in veliko moči vama želim ter veliko se pogovarjajte o sinčku. Pošiljam ti en virtualni objem!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zahvala in...
29.11.2012 7:47:49   
HHH
user posted image  Vsak dan en lepši, daljši, širši nasmeh je tisto kar je prav, kar mora biti, kar rabiš, kar te drži pokonci. Zakaj naj bi bilo torej neprimerno? user posted image

(odgovor članu froschi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
30.11.2012 14:31:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zahvala in...
1.12.2012 6:41:42   
lily32
tippi,  iskreno sožalje, jokam s tabo user posted image user posted image user posted image

upam, da bo bolečina vsak dan manjša in da imaš okrog sebe dovolj ljudi, s katerimi boš delila svojo žalost.

Ne boj se nasmehniti, prava čustva prihajajo iz srca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zahvala in...
6.12.2012 9:00:36   
egleria
en velik objem! Razumem tvojo bolečino. Ko bom danes prižgala svečko za mojo punčko, bo ena gorela še za tvojega sineka! user posted image
Pozabila ne boš nikoli, bolečina ne bo izginila, se boš pa naučila živeti z njo.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zahvala in...
12.12.2012 12:25:54   
dreamhorse
Tippi, moje sožalje... Nimam besed, ne vem kaj naj napišem, jokam, v mislih sem s tabo...

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zahvala in...
12.12.2012 12:45:50   
Tippi
Hvala dreamhorse in vsem ostalim za sočutje user posted image
Dnevi se odmikajo in sonček je tudi posijal. So trenutki, sploh ko pokažem prijateljem najinega angelčka, takrat jokam kot dež, v večini pa sem sprejela, da je tako moralo biti. Vsak dan prižgem svečko in mi je lažje. pobožam ga v mislih in grem dalje.

Vmes so se mi stvari zakomplicirale, tako da sem bila ravno ta vikend v bolnici, ampak zdaj mislim da je čas, da se fizično lahko opomorem.

Največ pa pomeni ljubezen, ki nas povezuje. Brez tega ne vem kako bi zmogla.

Sedaj imamo največji projekt pred sabo, vselitev v hiško user posted image , tako da smo res zaposleni stonauro. user posted image

Sem pa ravno včeraj bolj konkretno razmišljala o novi nosečnosti user posted image Ne vem.... preveč strahu je še v meni. Ne govorim o mesecih, ki so itak priporočeni, naj se nam ne mudi, ampak tako nasploh. Ja, takšne tragedije se ti zasidrajo globoko v srce. Ne samo zaradi tragedije same, ampak tudi strah za prihodnost. za novo nosečnost. bomo videli... vse ob svojem času pravijo in bo kar držalo user posted image

Objem vsem skupaj in vsaki posebej. hvala za vaše besede. takrat ko je bilo najtežje, so poleg domačih, res pomagale. še veste ne koliko!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zahvala in...
12.12.2012 12:50:33   
LuLu
Tippi, morala sem še malo sem, ko sem vidla, da si se tukaj javila user posted image
Loči vsak dogodek posebej. Niso povezani med sabo. Vsaka nosečnost je dogodek za sebe, prejšnja ne vpliva na naslednjo. Vsak otrok, ki ga rodiš je za sebe zgodba. Tako da kar pogumno v razmišljanje o novi nosečnosti, ker tista prej nima nobene veze z tisto, ki še bo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zahvala in...
12.12.2012 12:52:05   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: froschi

Pozdravljena tippi! Verjemi, da sta se odločila pravilno. Tudi jaz bi se tako, če bi mi bila dana takšna možnost, žal pa je moja punčka trpela 11mesecev preden se je od nas poslovila.

Vse dobro in veliko moči vama želim ter veliko se pogovarjajte o sinčku. Pošiljam ti en virtualni objem!

user posted image user posted image ojoj ojoj sočustvujem! Zelo. Si nisem nikoli mogla predstavljati, kako je izgubiti otročička, res je hudo. da pa otrok in ti z njim še trpiš, in potem izgubiš bitko, pa po moje ni večje bolečine user posted image


(odgovor članu froschi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?