|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu
4.12.2012 22:17:10   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

eh grem se raje fajn kresnit.


ajd, jaz tudi. Veš zakaj je dobro imeti starejšega moža?

Sigurno nekaj v zvezi s cigaretami in črnogorci user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu
4.12.2012 22:19:43   
uškinamama
Na-a. Če ga kresneš zvečer, do jutra pozabi user posted image pa si lahko privoščiš še petelinji zajtrk.

Dekleta , evo sem spila moj antibiotik in grem spat. Noč....



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu
4.12.2012 22:22:30   
ZaPatriotskeOtroke

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Na-a. Če ga kresneš zvečer, do jutra pozabi user posted image pa si lahko privoščiš še petelinji zajtrk.

Dekleta , evo sem spila moj antibiotik in grem spat. Noč....




Bejži ja...jutri pa nazaj za štedilnik...lahko noč :D

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu
4.12.2012 22:27:20   
uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: ZaPatriotskeOtroke


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Na-a. Če ga kresneš zvečer, do jutra pozabi user posted image pa si lahko privoščiš še petelinji zajtrk.

Dekleta , evo sem spila moj antibiotik in grem spat. Noč....




Bejži ja...jutri pa nazaj za štedilnik...lahko noč :D


kako malo je potrebno user posted image user posted image user posted image

Za štedilnik , seveda. Goveja župca, restan krompir, pa ja mora bit. Al smo slovenci al kaj user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZaPatriotskeOtroke)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu
4.12.2012 22:30:00   
ZaPatriotskeOtroke

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: ZaPatriotskeOtroke


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Na-a. Če ga kresneš zvečer, do jutra pozabi user posted image pa si lahko privoščiš še petelinji zajtrk.

Dekleta , evo sem spila moj antibiotik in grem spat. Noč....




Bejži ja...jutri pa nazaj za štedilnik...lahko noč :D


kako malo je potrebno user posted image user posted image user posted image

Za štedilnik , seveda. Goveja župca, restan krompir, pa ja mora bit. Al smo slovenci al kaj user posted image


OK sej bo? HAHAHAHA ne rabm it na vice, če jih tukaj pokate s svojo maloumnostjo HAHAHAHA

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:03:52   
ronja
ne vem kaj sploh še delate v Sloveniji

Male nelokalpatriotske slovenčkeuser posted image .

Slovenija je lepa dežela in če Slovenci ne bomo preveč butasti, bi lahko to kdaj še zelo lepo vnovčili (neokrnjeno naravo, ki je ne najdeš več nikjer, ogromno gozda, lepe jame itd...), ampak je seveda en samo...
Pa fajn je prit domov. To je pa to, kar je mojega domoljubja. Da bi rekla, da smo kaj boljši, ker smo Slovenci in moramo bit zato ponosni, ker smo pa glih Slovenci... to pa ni glih zame;). Mogoče sem še najbližje domoljubju s svojim zavedanjem slovanstva - mi je všeč ta "prastara duša". Iščem pravljice z Jago babo, recimo;). Berem jima pa tudi Grimove, pa Indijanske, pa še kakšne, ki niso slovenske...
Bi pa še rajši živela kje, kjer je še malo topleje, če bi bilo enako varno za tamale.
kar se hrane tiče, mi je italijanska ljubša, pa kitajsko imam tudi zelo rada, tako da kuhamo bolj iz vseh vetrov:). Znam pa naredit potico, idrijske žlikrofe, belokranjsko pogačo, prekmursko gibanico itd...

Zvezdogledi

Paštetka, to so ribe. Pa še prav hecno zgledajo:D.

Za domovino in s šalo naprej mi je pa všečuser posted image .

PS. moji otroci se pa tako vsem smilijo: eni pravijo, da samo po račkotu klofam, eni da majo premalo placa, eni da se preveč z njimi ukvarjam, eni da ne bojo meli duhovnega razvoja, ker ne hodimo v cerkev,... skratka bogi so. Ampak se mi trenutno nič ne smiljo, se mi zdi, da se majo čisto fajn:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZaPatriotskeOtroke)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu
4.12.2012 23:15:42   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Pa saj se mi smili no. Vam ne?


Meni se niti jankovićevi vnuki ne, tak da user posted image sori.


pazi kaj pišeš.. user posted image da nau Frodica to vidla, se zgrozila in te poslala v "maloumje" user posted image

p.s. aja, je že patriotvagina to naredu.. too late user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 4.12.2012 23:20:03 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:19:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
PS. moji otroci se pa tako vsem smilijo: eni pravijo, da samo po račkotu klofam, eni da majo premalo placa, eni da se preveč z njimi ukvarjam, eni da ne bojo meli duhovnega razvoja, ker ne hodimo v cerkev,... skratka bogi so. Ampak se mi trenutno nič ne smiljo, se mi zdi, da se majo čisto fajn:).


lol, shiiit; treba še za tvoje temo odpret, ne samo za jankovičeve vnuke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:23:38   
Tippi
patriotvagina
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
4.12.2012 23:28:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:31:42   
ronja
Sam res, no, zdaj bi se pa že lahko malo zamislila nad sabo, ccc

To mi tut non stop svetujejo... POtem pa razmišljam, pa pravijo, da preveč razmišljam... Pa nič ne naredim prav, no!user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   [Brisano sporočilo]
4.12.2012 23:35:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:38:46   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

PS. moji otroci se pa tako vsem smilijo: eni pravijo, da samo po račkotu klofam, eni da majo premalo placa, eni da se preveč z njimi ukvarjam, eni da ne bojo meli duhovnega razvoja, ker ne hodimo v cerkev,... skratka bogi so. Ampak se mi trenutno nič ne smiljo, se mi zdi, da se majo čisto fajn:).

jezuskristus user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:42:27   
ronja
jezuskristus

Evo, se je že začelo...user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:48:41   
Tippi
Ronja dobro, da jaz od poroda naprej, ne grem v detajle svoje vzgoje... bi si prec socialno na vrat nakopala user posted image včasih je dobro držat jezik za zobmi user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:53:42   
ronja
Ja, tudi to so mi že večkrat svetovaliuser posted image . Sam tega pa res ne znamuser posted image . Mogoče pri 4., če se slučajno čudežno kdaj prikaže kaka črticauser posted image (to je zafrkancija na uno drugo temo).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
4.12.2012 23:59:44   
Tippi
jaz govorim za svoj jezik user posted image
Tista črtica se je pa dejansko zgodila, pri curly user posted image in potem je bila tam gužva na čestitkah in je priletela lulu in se je začelo...z vici in patriotom user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 0:05:53   
ronja
Ja, saj - če so črtice, je vedno veselouser posted image ...
Ne, saj vem, da je PAMETNO kdaj držat jezik za zobmi. Samo včasih se mi ne da bit pametna, včasih nočem bit, včasih pa enostavno nisemuser posted image .

Zapatriotskeotroke, evo, nekaj zate:). Sem se spomnila, da bi te mogoče razveselilo.user posted image . Mogoče ni ravno tako resno in patriotsko, je malo bolj otročje in navihano, ampak vsak po svoje;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 8:24:55   
browneyes
Prvi in zame najpomembnejši element za biti Slovenec je govoriti slovensko. Ne samo zavijati po vseh mogočih dialektih in slengu, ampak da znaš govoriti kot kulturen človek. Iz tega, tako pri odraslem kot pri otroku, izhajajo nadaljnji koncepti a la domovina, odnos do kulturne dediščine, nacionalni ponos...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 9:22:18   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: browneyes

Prvi in zame najpomembnejši element za biti Slovenec je govoriti slovensko. Ne samo zavijati po vseh mogočih dialektih in slengu, ampak da znaš govoriti kot kulturen človek. Iz tega, tako pri odraslem kot pri otroku, izhajajo nadaljnji koncepti a la domovina, odnos do kulturne dediščine, nacionalni ponos...


se strinjam. Dodajam le to: da znaš izgovoriti tudi predsednikovo ime. Torej (ok zdaj že bivši) da se potrudiš in poveš pravilno in ne Turk, Tuerk, Tirk...

(odgovor članu browneyes)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 17:39:02   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: browneyes

Prvi in zame najpomembnejši element za biti Slovenec je govoriti slovensko. Ne samo zavijati po vseh mogočih dialektih in slengu, ampak da znaš govoriti kot kulturen človek. Iz tega, tako pri odraslem kot pri otroku, izhajajo nadaljnji koncepti a la domovina, odnos do kulturne dediščine, nacionalni ponos...


se strinjam. Dodajam le to: da znaš izgovoriti tudi predsednikovo ime. Torej (ok zdaj že bivši) da se potrudiš in poveš pravilno in ne Turk, Tuerk, Tirk...


Bo verjetno browneyes bolj strokovno povedala, zakaj se knjižno slovensko ne more povedati priimek Turk in recimo Munchen pravilno.......je nekaj v zvezi s črko ü, ki je v slovenščini ni.....sem enkrat neko slavistko poslušala po tv, ko je to razlagala.......

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 17:42:15   
Paštetka
To nima veze, če ima človek" knjižno ali ne knjižno črko v priimku". Gre za neko spoštovanje do človeka, da se potrudiš in izgovoriš pravilno njegovo ime.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 17:42:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Patriotstvo je lahko,... hmmm, zelo glasno, vidno, opevano, ali pa tiho, notri nekje v duši, kjer neglede na vse veš, kje si doma, kam spadaš.


Točno to. Ni potrebne domovinske vzgoje s klicaji!; dovolj je, da imaš svojo domovino rad in jo spoštuješ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 21:09:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
To nima veze, če ima človek" knjižno ali ne knjižno črko v priimku". Gre za neko spoštovanje do človeka, da se potrudiš in izgovoriš pravilno njegovo ime.


to je utopično pričakovat kot konsistenco. enga mojga priimka ne znajo slovenci izgovorit, enga pa ne švedi. enostavno ne mroeš vedet zakonitosti vseh posameznih jezikov. vsaj ne da jih ve 100% slovencev. pa če je predsednik al ne, dokler ne bom videla kratkega prispevka na TV o izgovorjavi predsednikovega priimka in zakaj je to pomembno, tega ne pričakujem od množice user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Vzgoja otrok v domovinskem duhu!
5.12.2012 21:27:48   
Paštetka
Pa saj nima ne japonskega, švedskega in ne kitajskega priimka. user posted image
In zakaj TV voditelji tako lepo izgovarjajo priimke angleških priimkov, ne more se pa en TV voditelj naučiti izgovoriti priimka predsednika? Tega ne morem razumeti.

Sicer pa Matejka, jaz bi se potrudila naučiti izgovoriti tvoj priimek. U s preglasom že ni tako hud kot vaše črke, ki jih niti ne poznam. Nemško in angleško se je večina v šolah učila, kitajščine, švedščine pa ne..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?